Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#176451) Met válasza Aksomatic (#176450) üzenetére


Met
nagyúr

Hogyne lenne [link]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#176452) csuzda


csuzda
aktív tag

Sziasztok! Van ajánlott csavarhúzó készlet laptop/konzol szétszedéshez? Úgy néz ki, hogy PS4 Pro szétszedéséhez T8H kéne nekem, de csak T8 van... Úgyhogy beruháznék egy komolyan szettre. Ezeket néztem: [egyik] és [másik]

Jók ezek, vagy van bevált márka? Válaszokat előre is köszönöm!

(#176453) ollie válasza csuzda (#176452) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ajánlott iFixit, pl ez: [link]

Itthon is lehet kapni iFixit készleteket: [link]

***

(#176454) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Mi volt a convoy s2 képességű lámpa, ami fókuszálható?

(#176455) Ciccuka válasza BB9000 (#176449) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ezek elég ócskáknak tűnnek.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#176456) FingR86


FingR86
őstag

megosztanám friss tapasztalatomat, hátha vki BT fejhallgató vásárlás előtt áll.

most érkezett meg ebben a pillanatban a Bluedio T7.
nálam egy T4S-t váltott, mert már eljárt felette kicsit az idő.
kb 2 évig nyúztam és kicsit esztétikailag már nem olyan mint kellene, de működésileg és akku időben is hibátlan a mai napig.

tettem egy próbát más márkával is, de sajnos olyan "feature" van benne ami számomra használhatatlanná tette. Ez pedig a BlitzWolf BW-HP2. Hangerőre akkorát rúg mint egy egész ménes egyszerre, szabály szerűen remegteti a fejemet. A hang minőségével is teljesen elégedett voltam, de van egy bizonyos agresszív energiatakarékos tulajdonsága. Ha kb 2 másodpercig nem érkezik jel bt-on keresztül, akkor lemegy az ő kis pihi üzemmódjába. Amivel nincs is gond általános felhasználás közben, zene, film, vagy játék. Mert kb bő 1 másodperc mire újra éled. Na de ez videóvágás közben kb használhatatlanná tette számomra. Késést sem tapasztaltam. Szóval az én problémámat leszámítva nagyon ajánlott ez is.

és akkor visszatérve a mondandóm fő tárgyára: Bluedio T7

- 0 késés a videó és a hang között
- pehely súly
- nagyon kényelmes szivacsok és pihe-puha műbőr borítás (kicsit izzadós)
- brutális hangzás - mintha vki püfölné a fejemet.
- elvileg az akksi idő is bruti, bár ezt még majd konfirmálom idővel.
- a jobb oldali rész koppintásos érintés érzékeny (dupla kopp play/pause)
- van benne vmi mozgás érzékelés, ha leveszed a fejedről leáll a zene, ha vissza teszed újra indul totál automatikusan
- masszív fém szár és csukló, csakúgy mint a T4S-nél is volt - ezt nem töröd el SOHA
- type-c csatlakozó ami töltésre és vezetékes működésre is alkalmas (type-c - 3.5" jack vezeték)
- ez is tud aktív zajszűrést mint a T4S is tudott, de ezt a funkciót soha nem használtam, mivel olyan hangerőn használom, hogy én számítok zajnak kifelé :D
- pindúr fejűektől kezdve tökfejekig ez mindenkire jó méretben, nem úgy mint az oneodio fülesei

[ Szerkesztve ]

(#176457) puritan válasza oszy (#176448) üzenetére


puritan
csendes tag

A GT2S nyomógombos.
Nekem GT1 van, ami már közel két éves, de most is hibátlanul működik. Egyedül az a baja, hogy érintős, ezért nagyon nehéz ezt a babszemnyi, gömbölyű, és csúszós műanyagból készült kis kütyüt úgy kivenni a tokjából, és a füledbe helyezni, hogy közben ne érintsd meg, ott ahol nem kéne.
Most rendeltem egy GT2S-t, éppen a nyomógombossága miatt. Remélem ez is legalább olyan jól fog szólni, mint az elődje.

[ Szerkesztve ]

(#176458) Atomgeszi válasza Atomgeszi (#176454) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Megvan. Convoy C8.

[link] Ez innen jóóe?

(#176459) DJGABI válasza puritan (#176457) üzenetére


DJGABI
addikt

Én aptx nélkülit nem vennék már. Egy GT1 Plus-t rendeltem pont a hetekben,talán még a vámoltatás bevezetése előtt megjön. Csodálkoztam is ezek a GT2-k hogy lehetnek olcsóbbak nála, hát így. Az újabb nem mindig jobb :DDD

9$-ért vettem anno ilyet [link], tök jól szól meg jól néz ki meg sokáig bírja, meg minden. Zenére teljesen elég is, de videókban iszonyat zavaró a hang késése.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#176460) Yahhher válasza Atomgeszi (#176458) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Szia.

Ha tényleg fokuszálható kell, akkor ne ezt vedd. A c8 nem olyan, de bitang jó lámpa. Mondjuk amit linkeltél, azzal azért még lenne munka.

Üdv B.

(#176461) kurtuzov válasza FingR86 (#176456) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Próbálgattam én is párat BT fejhallgatót, de ezeknél mind az jött ki, hogy van értelme ár/érték arányban feljebb nézelődni. Féláron vettem anno a Nokia BH-905 -öt. Jó pár évig használtam, a párnái foszlottak szét. Ma is megy, de a BT 3.0 vs 5.0 már nyilván más.
Tavaly SONY h.ear on 2 WH900 volt és bizony jó az érintős felület és a zajszűrés, napi szinten órákat volt rajtam. Most jött a csere a h.ear on 3 WH910. Nem vettem volna meg, mert kisebb mágnes, nincs Aptx, de ajándék volt. Könnyebb, USB-C, az LDAC Android telefonon bizony jó, Windows 10 alatt meg Aptx sincs...
Nézegettem több Alis megoldást is, de valahogy nem találtam olyat ami hozná csak jobb áron a nagyokat.

(#176462) macilaci78 válasza Atomgeszi (#176458) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nekem van Convoy C8 lámpám, nem fókuszálható a csóva, csak drivertől függően választható a fényerő és színhőmérséklet.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#176463) tobias40


tobias40
veterán

Meddig is kell megjönnie a 25$ feletti árúnak az Aliról hogy ne legyen rajta plusz fizetni való?

(#176464) macilaci78 válasza tobias40 (#176463) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Mielőbb!

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#176465) Tim82 válasza tobias40 (#176463) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha ez az AX-es kártya, akkor valószínűleg 3-4 héten belül megjön. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#176466) tobias40 válasza Tim82 (#176465) üzenetére


tobias40
veterán

Az is(remélem mihamarabb itt lesz) meg most adtam le 2 rendelést(igaz azok meg külön 25$ alatt vannak) ami 17-30 napot ír,ezért kérdeztem! :D
Július 1 a határ jól emlékszem?

ez mit jelent,ilyet még nem írtak nekem: " Your order will be closed in: 71 days 10 hours 4 minutes" mi tart 71 napig?? :U

[ Szerkesztve ]

(#176467) sambenez válasza tobias40 (#176466) üzenetére


sambenez
addikt

Ha nem ér ide időben teljesen mindegy hogy 25$ alatt van.

(#176468) tobias40 válasza sambenez (#176467) üzenetére


tobias40
veterán

És mikor van az "időben" utolsó napja??

(#176469) sambenez válasza tobias40 (#176468) üzenetére


sambenez
addikt

Júli 1-től változik a rendszer. Szerintem Júni 30-án már ki kell jöjjön a vámról.
Viszont kinézem belőlük az utolsó 1-2 hétben direkt belassítanak. Én mostantól 6-8 hétben gondolkodnék maximum.

[ Szerkesztve ]

(#176470) Atomgeszi válasza Yahhher (#176460) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Szia! és #176462

Akkor melyik kellene, ami fókuszálható?

Néha jól jönne, ha kicsit fókuszáltabban tudnék világítani.

Convoy S2 -m van, az bitang jól világít, csak nagyon szór.

Meg valami jó kis fejlámpa kellene nekem.

Ahogy látom ezeknél van ilyen DIY.. nekem plug&play kellene, nem akarok én még itt machinálni. :D

(#176471) Beni2360 válasza tobias40 (#176468) üzenetére


Beni2360
félisten

Magyarországba kell beérkeznie Jun.30-ig, a vámolás már lehet később. Az érkeztetés egy biztos időpont, hogy mikorra kerül sor az már kérdéses.
Ui: De a posta honlapján szépen le van írva minden.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#176472) tobias40 válasza sambenez (#176469) üzenetére


tobias40
veterán

Köszi,én is így tudtam.. :)

(#176473) sambenez válasza Beni2360 (#176471) üzenetére


sambenez
addikt

Azt honnan fogom tudni mikor érkeztették? nem egy olyan csomagom volt ami nem érkezett még be a nyomkövető szerint de a postás már régen kihozta.
Ahogy olyan is volt ami a külföldi nyomkövetés szerint 2 hetet dekkolt ferihegyen mire a királyi posta érkeztette.
Szóval én biztos nem centizném ki az érkezést.

(#176474) vince válasza Atomgeszi (#176470) üzenetére


vince
őstag

Gyere át a szaktopikba. Zoomos lámpát mondjuk ott pont nem nagyon szoktak ajánlani, mert kényelmes ugyan, hogy egyben van egy flood és egy thrower lámpád is, de van sok hátránya: nulla szórt fény, nagyon éles határvonal a megvilágított és nem megvilágított terület között, zoom állásban kivetíti a led alakját (négyzet), mozgó elem (zoommechanika) a lámpában.
A Ledlenser lámpái állítólag jók, azok nem konvex lencsével működnek, de az zsebbenyúlós történet. Ha tetszett a Convoy S2+, ezt jól kiegészíti a C8, messzire hord.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#176475) Beni2360 válasza sambenez (#176473) üzenetére


Beni2360
félisten

Én nem a centizgetésről írtam, hanem arról, hogy mikor érkezik be az országba és azt nem a nyomkövető fogja regisztrálni hanem a fuvarlevélen szereplő dátum.
Nekem most van olyan árum ami márc.11.-e óta bent van és még nem mozdult de már valószíni itt van a postán volt, hogy az ügyfélszolgálat mondta, hogy 1 hete már ott van a postahivatalba. Bementem és még fel sem nyitották a zsákot. Nem fognak vacakolni pát tétellel, hogy félrevezessék a megrendelőt mert esetleg drágán fizethetnek a csalás végett. Én is leállok a rendelésekkel tele a hócipőm már nem tudok mit rendelni. ;]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#176476) Czimby válasza vince (#176474) üzenetére


Czimby
addikt

Inkább Astrolux FT03 ég és föld a C8-hoz képest.
Astrolux C8, Convoy C8, Concoy C8+ is volt már itthon....

A beépített töltő, + 26650 akku lehetősége és maga a lámpa tudása bőven megéri a felárat.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#176477) Czimby válasza Atomgeszi (#176470) üzenetére


Czimby
addikt

Ez csak egy üres lámpatest.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#176478) Wajk válasza tobias40 (#176466) üzenetére


Wajk
addikt

nekem a március végi ünnepek alatt rendelt cuccaimból már kettő megérkezett tegnap. :K (03.30 - 04.12.) Ingyenes ChinePostRegisteredAirMail

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#176479) vince válasza Czimby (#176476) üzenetére


vince
őstag

Ha belefér a keretbe a Convoy C8-nál durván kétszer drágább Astrolux FT03, akkor én is azt javaslom, az egy valóban nagyon jó lámpa. Esetleg árban a kettő között félúton a Sofirn C8G. Méretek egymáshoz képest:

Sofirn SP32A (kicsit hosszabb, mint a Convoy S2+) - 21700 akku - Sofirn C8G - 18650 akku - Klarus XT12GT - 26650 akku - Astrolux FT03

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#176480) Czimby válasza vince (#176479) üzenetére


Czimby
addikt

Az egyik 8e a másik 12e, az azért nem 2x-es ár.
Ez az SST40-es verziókra igaz.
Olcsóbb leddel már tényleg van 6e körül C8.

[ Szerkesztve ]

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#176481) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Köszi, átnézek lámpásba.

(#176482) csadi0011


csadi0011
őstag

https://www.banggood.com/snapup.html

Snap-up $0,01 cuccok. Én csak a fali lámpából tudtam venni, de úgy látom van még.

[ Szerkesztve ]

(#176483) w.miki válasza csadi0011 (#176482) üzenetére


w.miki
veterán

köszi, sajna elsnaptam az időt a gumiszalagról lemaradtam
valaki, csere egy 12v-os autóspumpának kinéző valamire?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#176484) gixxergabi válasza csadi0011 (#176482) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Engem ahogy átirányít appba már semmi nem töltődik be...

(#176485) Jarod1 válasza vince (#176479) üzenetére


Jarod1
addikt

bal szélső milyen lámpa?

(#176486) Druss válasza csadi0011 (#176482) üzenetére


Druss
aktív tag

Köszi egy Enusic™ 12V Portable Air Tire Inflator Pump sikerült behúznom :R

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#176487) vince válasza Jarod1 (#176485) üzenetére


vince
őstag

Ott az összes résztvevő listája a kép alatt. A bal szélen egy Sofirn SP32A, amit sajnos a gyerekeim 2019 szilveszterén elhagytak valahol :O

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#176488) st6969


st6969
őstag

Sziasztok,
van valakinek ilyen vagy ilyen smart kerékpár lámpája? Jók ezek? Érdemes megvenni? Akksis, jól rögzíthető, nagy fényű lámpát keresek 10$ körül (ha nem smart, az sem katasztrófa, de elsősorban ilyenek érdekelnének).

(#176489) Cyborg válasza st6969 (#176488) üzenetére


Cyborg
őstag

Érdekes ez az első. Tetszik.
Nem tudom, hogy fék módban vajon erősebben is világít?
Nem mintha számítana :)

(#176490) 123xyz válasza csadi0011 (#176482) üzenetére


123xyz
tag

Kinéztem mára a BlitzWolf® AirAux AA-UM6 TWS fülhallgatót, snap up 10$-ért, de az egyedüliként választható spanyol raktárból nem szállítanak hazánkba... :(((

(#176491) lsebestyen válasza st6969 (#176488) üzenetére


lsebestyen
addikt

Helló,

nekem ilyen ROCKBROS villogóm van. Nagyon sokat bír az akku, masszív kialakítás, a "fék mód" is jól működik. Én csak ajánlani tudom. 10$-nál drágább, de szerintem megéri a felárat.

[ Szerkesztve ]

(#176492) maestro87 válasza lsebestyen (#176491) üzenetére


maestro87
őstag

Szerintem meg nem éri meg.
Ugyanilyenem van, de csak akkor világít erősebben ha nagyobb sebességről fékezel be nullára, ha csak simán lassítasz akkor nem vagy nem mindig. Fényerőben se a legjobb, olcsóbb elemes hátsó lámpám erősebben világít.

[ Szerkesztve ]

(#176493) lsebestyen válasza maestro87 (#176492) üzenetére


lsebestyen
addikt

Pont annyira jól világít, hogy messziről észrevegyenek. Ha túl erős, akkor meg a mögötted jövő autós szemét zavarod vele, mert villogón fogod úgyis használni. Ezért sem értem azokat, akik első lámpának sötétben/szürkületben villogót használnak, ráadásul tuti valami fotonágyút. :W

Én kérdezgettem edzőtársaimat, hogy működik-e a fék funkció amikor lassítok, többen is mondták, hogy jó. Mivel hátra nincsen szemem, így rájuk hagyatkoztam.

(#176494) Silverboy válasza lsebestyen (#176493) üzenetére


Silverboy
aktív tag

Én a villogót sem értem :U Engem kimondottan triggerel, főleg ha valami világító torony szintű led van benne...

#176493 lsebestyen
Folyamatos égés mellet is nagyjából működik a féklámpa szerű működés? (vagy azt nem néztétek? (Hülye kérdés, lehet, 12 óra műszak után nehezemre megy az értő olvasás)

„Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

(#176495) Nikaré válasza lsebestyen (#176493) üzenetére


Nikaré
őstag

Behúzod a féket és egy mögötted lévő tükröződő felületen megnézed vagy megkérsz valakit, hogy saját szemeddel győződj meg az elégedettség fényében. :D
No offense

(#176496) lsebestyen válasza Nikaré (#176495) üzenetére


lsebestyen
addikt

Ennyire azért nem érdekel. :DDD Az már jobban, hogy ne kelljen két naponta töltögetni és normálisan nézzen ki. Nem olyan lényeges funkció szerintem, mint amekkora felhajtás van körülötte.

Silverboy: ha folyamatos funkicón van, akkor erősebben világít fékezésnél.

(#176497) pulutodurumo válasza Nikaré (#176495) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Gyorsulásmérő van benne, álló helyzetben nem működik. Vagy hogy gondoltad?

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#176498) Silverboy válasza lsebestyen (#176496) üzenetére


Silverboy
aktív tag

Akkor már rendelem is, :R Danke

„Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

(#176499) Wajk


Wajk
addikt

tipp kellene, hátha valaki keresett már hasonlót.
Fitneszkarkötő szerűség, csak a pulzusmérés lenne fontos, akár folyamatos, akár gombnyomásra. Meg persze az idő kijelzés :)

árérzékeny, női felhasználónak

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#176500) ollie válasza Wajk (#176499) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Vegyél egy Mi Bandet. Kintről sem lenne lényegesen olcsóbb.

Pl: Mi Band 3 csak 5000 Ft körül van, és tökéletes erre a célra.

[ Szerkesztve ]

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.