Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#162951) #53667584


#53667584
törölt tag

Kolléganőm most mondja, hogy a héten eléggé sok csomagja érkezett aliexpressről, és mindet a pincében tárolja egy dobozban, nem meri kinyitni őket :))

(#162952) Beni2360 válasza gyulazsolti (#162917) üzenetére


Beni2360
félisten

Ez egy másik gyártmány és csak kettő tappancsos. Túl közel van egymáshoz és kicsi a masszírozó felület szvsz.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#162953) -secret- válasza #53667584 (#162951) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Akkor linkeld be neki a cikket, hogy csomaggal nem érkezik vírus.

(#162954) #53667584 válasza -secret- (#162953) üzenetére


#53667584
törölt tag

Ő nem az a csaj akinek az álláspontját olyan könnyű megváltoztatni. Ő az a típus aki refundkor üzenetben elküldi a bankkártya adatait az eladónak, hogy "ide küldd a pénzt". Hiába mondom neki, hogy na na!, de szerinte "azt úgy kell, mert mindig paypal-t kérnek".

[ Szerkesztve ]

(#162955) MADcat válasza #53667584 (#162954) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Akkor így járt. :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#162956) Dluinet válasza #53667584 (#162951) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Több megoldást kínálhatsz neki:
-Berakja mikróba a csomagokat 2 percre
-UV fénnyel 30 perccel megvilágítva fertőtlenít
-Berakja a sütőbe 75°C fokon 10 percre
-Hipós vízbe vagy tiszta alkoholba áztatja 5percig
-Szakrálisan eléget egy boszorkányt

Ezek mind régi, bevált megoldások.
A boszorkányost már többször alkalmazta és mindig működött.

;]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#162957) GZoli7 válasza Dluinet (#162956) üzenetére


GZoli7
senior tag

Honnét szedik a friss boszorkányt?
Tuti, hogy nem vírusos (a boszi is)? :D

(#162958) Digitalis


Digitalis
senior tag

Most vettem át a postán az JB Owias táskám (egész jó minőség) és kiadás után a postáskisasszony fertőtlenítette a kezét. Igen, ki van adva nekik. :N

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#162959) szabi__memo válasza -secret- (#162953) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Van olyan cikk ahol ezt le merik írni?

(#162960) pulutodurumo válasza szabi__memo (#162959) üzenetére


pulutodurumo
őstag

"A WHO vezetősége azt is bejelentette, hogy
nem javasolja, sőt, ellenzi, hogy bármilyen ország kereskedelmi vagy utazási korlátozásokat vezessen be Kínával szemben."

Te tudsz bármit is a vírusokról? :U

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#162961) finest válasza szabi__memo (#162959) üzenetére


finest
őstag

Persze, a vírusok a szabadban nem maradnak meg, néhány órán belül elpusztulnak. Legyen a koronavírus jól kigyúrt és bírjon ki 24 órát, akkor is lehalt a csomidról a szállítás alatt! Pl:[link] [link]

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#162962) hzsolee válasza Digitalis (#162958) üzenetére


hzsolee
őstag

Gondolom a targonca villákat is, miután a rahedli kínai gatya, cipő, fúrógép, tv, tésztaszűrő, szekrény, fűnyíró stb, stb.... Kb minden Kínában készül.... Akkor most már nem kell venni semmit.

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#162963) Dluinet válasza GZoli7 (#162957) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Németből kell hozni, az vírusmentes.
Brocken tetején sok van, boszorkányszombat idején.

Holnap el is megyek egyért. :DDD

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#162964) Digitalis válasza hzsolee (#162962) üzenetére


Digitalis
senior tag

És még mennyi - mennyi kaja! Piszkosul túl van lihegve ez tény, én is csak mosolyogtam a hölgyeményen. :)

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#162965) kenand


kenand
veterán

Nem kell parázni, ha nincs élő hordozó rövid ideig marad életképes a vírus, csomagon nem marad életben, hacsak nem élő kígyót rendelsz a Wuhani piacról..

(#162966) szabi__memo válasza finest (#162961) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Annyi van minden cikkben, hogy nem tudják meddig él, nincs róla semmi infomáció.
Tehát minimális a kockázat. Valószínű.
A legtöbb, megfázásért és influenzáért felelős vírus akár 2-3 napig is elél az adott felületen, míg a gyomor-bélrendszeri fertőzéseket okozó vírusok 30 napig is életképesek.
Ezek tudatában én nem állítanék senki helyében semmit

[ Szerkesztve ]

(#162967) Elemental válasza Digitalis (#162948) üzenetére


Elemental
addikt

Amit linkeltél, nem ismerem. Szerintem a jeeback g2-őt nem fogod megbánni. Komolyan élmény a használata.

(#162968) C0d3r válasza Digitalis (#162958) üzenetére


C0d3r
addikt

Szegény biciklis postásokkal mi lesz, címenként törlik a kezüket alkoholos fertőtlenítő kendővel? ;]

[ Szerkesztve ]

(#162969) anadroid válasza luciferk (#162939) üzenetére


anadroid
senior tag

Megírtam tegnap este. Tessék visszaolvasni!

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#162970) mr_kickass


mr_kickass
tag

Utólag is köszi a két fórumtársnak a Joybuy-os ötleteket, sajnos memóriakártyára nincs szükségem, az SSD meg valóban nem jött Magyarországra, így elengedtem a kupont.

Nagyon rosszak egyébként a tapasztalataim az oldallal, kétszer rendeltem bármit is, egyik sem jött meg, refund mindkettőnél időben is sok volt, illetve írnom is kellett az ügyfélszolgálatnak, hogy ugyan refundoljanak már, holott teljesen egyértelmű volt mindkét helyzet (egy esetben az eladó konkrétan megtagadta a termék elküldését, a másik esetben pedig 60 nap után sem jött meg). Részemről nem ajánlott.

(#162971) anadroid válasza hzsolee (#162962) üzenetére


anadroid
senior tag

Levegőt se, az a legbiztosabb a vírusok ellen. Csak az első pár perc nehéz, utána élethosszig védett lesz. :Y

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#162972) DJGABI válasza mr_kickass (#162970) üzenetére


DJGABI
addikt

Postás error. Nnekem eddig minden megjött tőlük.

Még a több accról rendelt minecraft plüssök is (legalábbis asszem náluk volt). Jut is eszembe xt-xintéről 2 normál rendelés megjött, a kuponos mókák fel se lettek adva, asszem mehetek PayPalhoz, remélem nem hajtanak el...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#162973) Donki Hóte válasza mr_kickass (#162970) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Én szoktam ajánlgatni a Joybuy oldalt, de mindig hozzáteszem, hogy szigorúan csak a Joy Collection termékekből szabad vásárolni.

A Joy Collection esetében maga a Joybuy az eladó (tehát ez a rész olyan, mint a Gearbest, vagy a Banggood), míg a többi termék esetében olyan, mint az aliexpress, vagy az ebay (vagyis független eladók sokasága seftel az oldalon).

Szóval ha Joy Collection termékből választasz, akkor nincs olyan, hogy az eladó megtagadja a termék elküldését, vagy hogy 60 napig ne adják fel (kivéve persze a preorder termékeket, de ott jelzik is, hogy a feladás elhúzódik).

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#162974) AndrewBlase válasza kenand (#162965) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

És ha egy poloska bekúszik a csomagba Kínában, idehaza kibontva már terjeszt(het)i a vírust? ;]

Az a dög túléli az egy-két hónapos szállítást is. :P

Miért mindig én???

(#162975) szabi__memo válasza AndrewBlase (#162974) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Eddig úgy volt hogy madarak és emlősök, de a jelenleginél már nem biztosak benne. A hüllők is képbe kerültek, szóval ki tudja, lehet a rovarok is ;]

(#162976) kenand válasza Donki Hóte (#162973) üzenetére


kenand
veterán

Aliexpress viszont jobb, mint a joybuy egyéb...Joybuy egyébnél jártam úgy, hogy 60 napig fel sem adták, írtam nekik, a rendszer szerint processing, nem került feladásra. A Joybuy követelte rajtam a bizonyítékot....

(#162977) Vagany válasza szabi__memo (#162966) üzenetére


Vagany
őstag

"...míg a gyomor-bélrendszeri fertőzéseket okozó vírusok 30 napig is életképesek."
Azok nem bacilusok? Mert arról volt szó, hogy a vírus nem életképes önmagában gazdatest nélkül (tárgyakon pár óráig), ellentétben a bacilusokkal. :B

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#162978) szabi__memo válasza Vagany (#162977) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Vírusokról írtam. Nem ennyire egységes. És már az influenza is cáfolja a pár órát

[ Szerkesztve ]

(#162979) hzsolee válasza szabi__memo (#162978) üzenetére


hzsolee
őstag

Na jó, most már döntsétek el. Ma jött két csomagom, megfogjam vagy sem? ;]

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#162980) varmi2 válasza hzsolee (#162979) üzenetére


varmi2
nagyúr

A korona vírus csak pár napig "él" felületeken. De ugye nem él, mert egy vírus nem él. De csak pár napig tud fertőzni, utána szétesik, és ennyi.Egy csomag kínából heteken át utazik, mire ide ér.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#162981) szabi__memo válasza hzsolee (#162979) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ne nyald meg

(#162982) pulutodurumo


pulutodurumo
őstag

Nem lehetne leszállni erről a vírusos csomag hisztiről? Kurva unalmas. A WHO adott ki egy állásfoglalást, semmi ilyesmi nincs benne, sőt. Kifejezetten nem javasolják a kereskedelem korlátozását. Aki biztonságban akarja magát tudni, kövesse ezt az ajánlást.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#162983) Degeczi válasza hzsolee (#162979) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Csak a vámon ne fogják meg, haha.

(#162984) Ciccuka válasza DJGABI (#162972) üzenetére


Ciccuka
veterán

Joybuy-tól nekem is. Eddig velük vagyok megelégedve a legjobban talán.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#162985) Ferenczi Áko válasza pulutodurumo (#162982) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

+1

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#162986) hzsolee válasza varmi2 (#162980) üzenetére


hzsolee
őstag

Hetekig? A múltkor egy csomagom megjött 6 nap alatt. B@sszus, nekem annyi.... :D

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#162987) Silent77 válasza hzsolee (#162986) üzenetére


Silent77
veterán

Tartós tejet ne vegyél. :D
Tudom rossz poén, mea culpa. :R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#162988) hzsolee válasza Silent77 (#162987) üzenetére


hzsolee
őstag

Szia Jackie Chan, te jól vagy? :D bocs

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#162989) gyemipapa


gyemipapa
senior tag

Edesjoistenem... ennyi pánikbeteg embert...
Uristenem, mindmeghalunk...
Aki ennyire parázik, ne rendeljen Kínából, ha rendelt, ne vegye át és kérjen refundot, esetleg vegye át de gumikesztyűben, és kibontás nélkül tárolja pár hétig a pincében a csomagot.
Nekik javaslom, menjenek inkább, "oszt" vásároljanak a TESCOBAN...

[ Szerkesztve ]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#162990) #65537792 válasza gyemipapa (#162989) üzenetére


#65537792
törölt tag

Köszi neked is hogy itt voltál. Továbbbbb....

(#162991) Saccco válasza gyemipapa (#162989) üzenetére


Saccco
nagyúr

Szalmonellás ezt-azt. ;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#162992) gyemipapa válasza #65537792 (#162990) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Ja hogy magadra vetted... bocs...

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#162993) anadroid válasza gyemipapa (#162989) üzenetére


anadroid
senior tag

Pszt... Oda is jön kínai áru.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#162994) oszy válasza gyemipapa (#162989) üzenetére


oszy
veterán

Te pedig görgess tovább és kész. ;]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#162995) gyemipapa válasza oszy (#162994) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Ezt te is megtehetted volna, komment nélkül...
(látom, már a "tévesen" rendelt "ájfonodat" sem mered használni, nehogy megfertőződj, inkább meghirdeted. ;] )

[ Szerkesztve ]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#162996) oszy válasza gyemipapa (#162995) üzenetére


oszy
veterán

Nem hirdetek ájfont! Ráadásul amit hirdetek, az Angliából érkezett és nem most. :DD

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#162997) KamuMazsola


KamuMazsola
őstag

Mi van már veletek?! Nem kéne már hagyni ezt a hülye poénkodást ezzel a koronavírussal? Rohadt unalmas és felesleges is itt. Mondjuk én tovább tudom görgetni, csak na!

Üdv.: KamuMazsola

(#162998) bul07 válasza Donki Hóte (#162973) üzenetére


bul07
nagyúr

Gearbest is vannak külső eladók ott is figyelni kell
Már ha egyáltalán van még ember aki onnan rendel

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#162999) bandigyerek válasza bul07 (#162998) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Mi a baj a GB-el? Tavaly év végén rendeltem egy TWS fülest, most meg egy sportkamerához vízálló tokot és jó áron volt, valamint két hét alatt ide is ért.

(#163000) gyemipapa válasza oszy (#162996) üzenetére


gyemipapa
senior tag

"iPhone X EasySkinz eladó, téves rendelés miatt!!!"

Akkor lehet, vki belepiszkált az aláírásodba. ;]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.