Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#162601) vargalex válasza CHIPman (#162595) üzenetére


vargalex
félisten

Az 5050 az csak a LED (chip) mérete, A WS2811, WS2812, stb. pedig a típusa...

Alex

(#162602) Graphics válasza dugesz77 (#162594) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen, én benéztem rendelésnél :D de majd jó lesz valahová

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#162603) Silent77 válasza HKorn (#162599) üzenetére


Silent77
veterán

Ne vedd meg, egyáltalán nem pontos.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#162604) HKorn válasza Silent77 (#162603) üzenetére


HKorn
addikt

Igen, közben visszakeresgettem itteni hsz-ek között, erre jutottam én is. Köszi.

Run&Ride

(#162605) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

A GLS szokott reagálni a hozzájuk küldött emailekre?

Egy hónapja pingpongoznak egy csomagommal, a csomag nyomkövetés szerint megpróbálták kézbesíteni, de én állítólag visszautasítottam az átvételt (ez nem igaz, nem is kerestek :( ).

Írtam nekik, hogy mi van a csomaggal, de a biztonság kedvéért beleírtam az emailbe, hogy vissza ne küldjék a csomagot, hanem szállítsák ki újra.

17-én megírtam ezt nekik, 20-án mégis visszaküldték a csomagot a feladónak :W

Mit lehet tenni annak érdekében, hogy elolvassák az ügyfelek leveleit :F

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#162606) -secret- válasza Donki Hóte (#162605) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Én a helyedben felhívnám őket inkább. Talán egyszerűbb.

(#162607) petipetya válasza petipetya (#160761) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az előző hozzászólásban írt hét farkas zokni majdnem ugyanaz, mint a szintén birtokomban lévő Decathlonos NH100-as zokni.

Tavaszra, őszre és nyárra farmerhez jónak tűnik, kellemes viseletet biztosít a lábon. Az első darab 0.39, majd a többi 0.99 USD áron, másfél hetes szállítási idővel ajánlott vétel a részemről.

Jelenleg 6.60 USD, annyit természetesen nem ér, így érdemes megvárni az újabb akciós árat hozzá.

"nincs rá lezsóidő"

(#162608) krisztianAMG válasza vargalex (#162601) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

A WS-ek digitális, programozható LED-ek, nem hagyományos RGB. Az 5050 a tok méretét jelenti csak.

[ Szerkesztve ]

(#162609) CHIPman válasza vargalex (#162601) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Köszi, ezt nem tudtam. Akkor az 5050-ként elterjedt LED szalagokon milyen típusú chipek vannak?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#162610) Samus válasza CHIPman (#162609) üzenetére


Samus
addikt

Hagyományos, 5050 tokozású chipek, amik szereléstől függően 5 vagy 12 voltról mennek, a szimpla szalagok 2, az RGB-s típusok 4 forrasztási ponttal rendelkeznek. Nem címezhető, az egész szalag egyben vezérelhető csak.

A címezhető szalagokat könnyű felismerni. Három forrasztási pont van rajtuk.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#162611) CHIPman válasza Samus (#162610) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Ez megvan, de akkor ezeknek nincs konkrét típusszáma, mint a WS28xx-eknek?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#162612) hzsolee válasza Donki Hóte (#162605) üzenetére


hzsolee
őstag

Én telefonáltam, teljesen normálisak voltak. Egy csomagot kellett visszafordítani.

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#162613) atomka78


atomka78
tag

Sziasztok, valami erősen ajánlott szuper elektromos fogkefe létezik kintről? Ami mondjuk van olyan mint egy Oral-b vagy jobb? Köszönöm

(#162614) bul07


bul07
nagyúr

Essager 10000mAh Power Bank Slim USB 10000 mAh Powerbank Portable External Battery Charger Pack For Xiaomi Mi 3 iPhone PoverBank
[link]
US $6.99

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#162615) i-sti válasza AndrewBlase (#162586) üzenetére


i-sti
senior tag

Mi ilyenből, Rothenberger-eket használunk el, évente párat.
Kicsitől nagyig mindent.

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

Novum Forum Siculorum

(#162616) antalatila válasza vacs (#162579) üzenetére


antalatila
csendes tag

#Aliexpress HUF 895.44 | One Pair Mountain Road Bike Brake pads MTB Bicycle Braking V-Brake Holder Shoes Rubber Blocks Durable Cycling Accessories 2510
https://a.aliexpress.com/_ryT2pA

(#162617) bbsofficial


bbsofficial
tag

Sziasztok!
Milyen törlőkendőt használtok tv/monitor tisztításra?

(#162618) AndrewBlase válasza i-sti (#162615) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Hát én meg évente csak párszor fogom elővenni, remélhetőleg. ;]
Azért vettem, hogy ha a járművön valamit SOS meg kell húzni/lazítani, legyen mihez nyúlni, ne kelljen fél egy szerszámos ládát magammal cipelni.

Miért mindig én???

(#162619) band válasza atomka78 (#162613) üzenetére


band
csendes tag

Seago-k szntem nagyon jó fogkefék - az erős az ugye relativ - szonikus, eleinte fura , de utána hamar meg lehet szokni, sokáig bírja az akksi, jó minőség és nagyon olcsó - egy próbát mindenképp megér!

(#162620) edk- válasza bbsofficial (#162617) üzenetére


edk-
őstag

Szilvia papírtörlőt fehér Clin ablaktisztítóval nedvesítve.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#162621) bbsofficial válasza edk- (#162620) üzenetére


bbsofficial
tag

Azért az egy kicsit brutál nem?
A bevonatot még meghagynám a felületen.

(#162622) Mr.Csizmás válasza bbsofficial (#162621) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ha elég régi monitor, akkor nem gond ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#162623) csucsotke válasza bbsofficial (#162617) üzenetére


csucsotke
aktív tag

régi póló enyhe mosogatószeres vízzel.

(#162624) kdavid86 válasza edk- (#162620) üzenetére


kdavid86
tag

Ha celod, hogy feloldjad az lcd reteget es felhosodjon a kep, akkor tokeletes. Hipermarketekben/elektronikai boltokban kaphato direkt LCD kijelzo tisztitasara alkalmas spray, es ezek melle mindig adnak megfelelo mikroszalas torlokendot is. Arban kb 2-4k.

[ Szerkesztve ]

(#162625) dugo_ válasza kdavid86 (#162624) üzenetére


dugo_
veterán

Nyilván nem kell Silviával dörzsölni semmilyen kijelzőt, de azért hülyeségeket sem kell rákontrázni.

A folyadékkristály a kijelző egyik alsó rétege, nem lehet "feloldalni". Az IPS glow jelenségnek szintén semmi köze nincs a monitor legfelső rétegéhez.

A nem megfelelő anyag általában a matt bevonatot szokta kikezdeni.

(#162626) realist


realist
őstag

ALFAWISE habosítós szappanadaglóhoz tud valaki kupont vagy van ötlet merre érdemes most legjobb báron rendelni?

kösz!

(#162627) edk- válasza bbsofficial (#162621) üzenetére


edk-
őstag

Egyetlen monitorról sem hozta le a bevonatot, pedig sok tucatot tisztítottam vele.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#162628) fa4hu


fa4hu
őstag

Tudtok Alfawise RTB200 LJ-hez pótfejet? Sehol sem találok, a termékleírásban nem szerepel, hogy ne lenne kapható hozzá.

(#162629) Skillet


Skillet
addikt

Megrendeltem EZT a habszappan adagolót ettől a majomszájútól.
Először tapolcán vette át valaki. Sűrű elnézések közepette (rossz címre postázta), visszaküldte a pénzt paypalon... újra megrendeltem nála, tegnap piliscséven vette át valaki :C
Hmmmm.... mi lehet az emberrel? Direkt csinálja? Ha igen, miért? Vagy egyszerűen ennyire hülye? Nem értem. De kicsit már kezd tetszeni is a dolog. Talá furán hangozhat, de szerintem újra megrendelem tőle :DD a kíváncsiság hajt. Vajon legközelebb ki kap az országban ingyen habszappan adagolót? ;] amúgy úgy tűnik, el van átkozva ez a cucc. Gearbestről nem jött meg, ti segítségetekkel, ráhatással, de visszakaptam a pénzemet. Utána aliról jött ez a marha... összességében már a 3. ilyen adagoló tűnt el :DD

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#162630) Nikaré válasza Skillet (#162629) üzenetére


Nikaré
őstag

A sors keze belenyúlt az adagolód útjába.
Nem kell az neked!
:N

(#162631) Skillet válasza Nikaré (#162630) üzenetére


Skillet
addikt

Hááát. Ebben lehet valami. Asszony veled értene egyet. Ez már a sokadik, amit rendelek. Volt/van sima kézi, aztán automatából lidl, xiaowei, alfawise ad-1806, lebath... és most ez az ad-1807 lett volna. De elosztogattam az összeset, csak a lebath maradt meg. Ezt is most sógornőmnek rendelném már egy ideje :D de úgy tűnik, ez nem nagyon akar összejönni. De ahogy írtam is, kitartok... nem adom fel. Egyszer csak eltalálja a címet a gyíkarc. :B

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#162632) D1Rect válasza Skillet (#162631) üzenetére


D1Rect
félisten

A sors próbára tesz, hogy képes vagy-e megszerezni az adagoldót!
Ezeket a bölcsességeket bárhogy lehet tekergetni.

(#162633) finest válasza Skillet (#162631) üzenetére


finest
őstag

This quest is 3 or more levels above your level.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#162634) agroman válasza Skillet (#162629) üzenetére


agroman
senior tag

mas sem ingyen kapja, csak az o csomagjanak az azonositojat adja meg neked is.

------

(#162635) Skillet válasza agroman (#162634) üzenetére


Skillet
addikt

nem gond, csak most csináljunk egy olyat, hogy az én csomagom azonosítóját adja meg másnak is... és nekem végre jöjjön meg a csomag. :DDD

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#162636) vacs válasza antalatila (#162616) üzenetére


vacs
veterán

Ha egy párat rendelek akkor free shipping-es, de ha már kettőt, akkor $4 a szállítás. :D
Nekem meg 4 pár kéne... :))

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#162637) Dluinet válasza vacs (#162636) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Külön- külön rendeled meg. Olcsóbb és ha az egy hibás, akkor csak egyre kell vitát nyitni.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#162638) Bavid


Bavid
senior tag

Sziasztok, volt egy dispute-om alin, kaptam egy e-mailt hogy "The Dispute Reached An Agreement", viszont nem írják le hogy mi lett az eredmény, és link sincs hogy hol tudnám megnézni. Alin pedig a disputeok közül eltűnt, mert le lett zárva. :F :F Na ilyenkor mi van? Honnan tudom hogy mit döntöttek?

(#162639) petipetya válasza Bavid (#162638) üzenetére


petipetya
nagyúr

Refund and Disputes / XY termék / View Detail: fentről-lefelé lehet nyomonkövetni. Nem tűnik el, nekem az összes lezárt ott van.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#162642) petipetya


petipetya
nagyúr

Xmund XD-DY30 3Pcs Backpack Set 20.8L 15.6-inch USB Charging Laptop Bag Waterproof Shoulder Bag Pen Bag For Camping Travel

US$13.99+ 5 Points

Backpack: 31 x 16 x 42cm / 12.20 x 6.30 x 16.54inch
Shoulder bag: 20 x 7 x 24cm / 7.87 x 2.76 x 9.45inch
Pen bag: 18 x 10cm / 7.09 x 3.94inch

"nincs rá lezsóidő"

(#162643) tibbike01


tibbike01
őstag

Sziasztok,

Galaxy S10-hez keresek autós töltőt, de elvesztem. Segítsetek, hogy melyik típus/márka/kialakítás az ajánlott.

Nem kell hogy villogjon zenéljen :D csak stabilan működjön.

A gyári samsung gondolom nem teljesen eredeti.

[ Szerkesztve ]

(#162646) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Tud valaki klonozó állomást, ami egyik lemezrol klonoz pc nélkül pl.

Windowsos SSD-ket kellene klónozni.

Hátha van vmi ebayes kütyü

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#162647) sambenez válasza Graphics (#162646) üzenetére


sambenez
addikt

Én tudok, de nem ebayes.
AXAGON ADSA-ST DUAL HDD

(#162648) Graphics válasza sambenez (#162647) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Teljesen jó, és ez a rendszerparticiokat is átviszi?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#162649) sambenez válasza Graphics (#162648) üzenetére


sambenez
addikt

Mindent átvisz, klónozza a lemezt. Egy kikötés van, a cél lemez nem lehet kisebb a forrásnál.

[ Szerkesztve ]

(#162650) Zoli-bácsi válasza tibbike01 (#162643) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.