Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#162851) MADcat válasza sambenez (#162846) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Tehát vidékinek nem jó, pestinek nem jó... Kezd ez egyre érdekesebb lenni. :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#162852) Jofi81 válasza Digitalis (#162843) üzenetére


Jofi81
őstag

Bizony, a jó kis Vasmű, ami miatt még a budapestinél is rosszabb a levegő. Persze erre mondják a helyi öregek, hogy semmi gond nincs ezzel, hiszen "Ha él a gyár, él a város!"

(#162853) kenand válasza Samus (#162817) üzenetére


kenand
veterán

Nm téged akaratalak kritizálni, csak arra utaltam, hogy erős a ferdítés a teljesítményét tekintetében kb. olyan, mint a kínai LED projektoroknál, mivel hatalmas számokat adnak meg, csak köszönő viszonyban sincs az ANSI lumen fényerőhöz amit a nevesebb gyártók Epson, Runco stb megadnak.

(#162854) szabi__memo válasza MADcat (#162851) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Csak van valamiért kivándorlás

(#162855) repvez


repvez
addikt

egy kicsit mellék szálon kérdeznék a topiccal kapcsolatban.
Nem pont az ebayes kütyükkel, hanem az online vásárlással .
Találkozott már valaki olyannal, hogy nem tud fizetni dombornyomott kártyával ami mindenhol müködik online fizetésnél is, de belgiumban és hollandiában nem?
a ticketmaster.be oldalon szeretnék jegyet venni, de hiába próbálkozom 2 hitelkártyával és egy debittel , mindegyikre kiirja, hogy valami gondja van vele.
régen mintha olvastam volna, hogy az EU-ban már mindenhol eltörölték azt a korlátozást, hogy a más országban kibocsájtott kártyával nem lehet másik országban fizetni. Mert mindegyik kártya magyar és ugye belga oldalról venném a jegyet.
De ezt nem érteném, mert már többször fizettem ezekkel a kártyákkal mind amasonon ebayen és aliexpressen is, egyik se magyarországrol küldött csomagot.
Szóval tud valaki infót ,hogy esetleg mi lehet a baja az oldalnak a kártyákkal?

(#162856) Digitalis válasza Jofi81 (#162852) üzenetére


Digitalis
senior tag

Pedig iszonyat sok összegekért, komoly szűrőberendezéseket vették EU-s támogatással, de ez nagyon durca, olyan, mintha semmi nem lenne...

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#162857) ANOka válasza amadeus11 (#162829) üzenetére


ANOka
őstag

A képek alapján ezek csak USA szabvány négyszögletű szerelődobozba rakhatók be. Ha nem akarsz falat bontani, akkor EU szabvány változatot keresnék a helyedben.
Egyébként lehet, hogy itt több tapasztalat van ezekről -> Okos Otthon / Smart Home.

(#162858) ANOka válasza tonyrulez (#162834) üzenetére


ANOka
őstag

Kamera ügyben - sztem - próbálkozz inkább itt: Autós kamerák.
De én attól félek, hogy nem lehet "csak kameraegységet" cserélni. :U

(#162859) DeFranco válasza MADcat (#162851) üzenetére


DeFranco
nagyúr

mindkét lokációnak megvan az előnye meg a hátránya is. nem kell egymásra fújni és nincs flame. ennyi.

(vidéken nőttem fel, ismerem mind a két életformát)

(#162860) erdey_a válasza edk- (#162831) üzenetére


erdey_a
őstag

fél literes a flakon, és a leírás szerint 1-1,5 kupak kell a ca. 3 decis szóróflakonba. Egy szóróflakonnal én kívül belül lemosok 5 kétszárnyú normál, hétköznapi méretű ablakot.
1 kupak 20ml. Tehát ha 30ml egy adag, akkor egy flakon koncentrátum 16 mosásra elég.
Nálunk ez az első flakon, évente 2x 3x mosunk ablakot, valamivel kevesebb mint a fele megvan még.

Vérboci

(#162861) KamuMazsola


KamuMazsola
őstag

Ez egy külföldi (kínai) rendelős topik. Ki a tökömet érdekel a magyar webshop szállítási díja? Kínából ingyen, vagy fillérekért küldik.

Üdv.: KamuMazsola

(#162862) azbest válasza KamuMazsola (#162861) üzenetére


azbest
félisten

Egyébként pont ezért volt az, hogy amikor nem volt bérletem, abban az időszakban a ráérős apróbb dolgokat inkább rendeltem kínából, minthogy elvillamosoztam volna meg vissza (2x 300ft) a városom túlfelére. De igazából még most is így teszek, mert szimplán egyszerűbb, hogy bedobják a postaládámba vagy max az útba eső központi postára be kell ugranom érte.

(#162863) MADcat válasza DeFranco (#162859) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Dehogy fújok én senkire. Attól nem lesz jobb. :N
Én elég jól meg tudok oldani sokmindent a nyugatitól, ami kellhet. Kivéve IKEA. De oda kocsival megyek amúgy is.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#162864) MADcat válasza KamuMazsola (#162861) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Nem mindig van idő 60 napot várni. De jogos, ez itt nem téma. :B :N

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#162865) zoltan6 válasza KamuMazsola (#162861) üzenetére


zoltan6
őstag

Jogos,lapozzunk.én befejeztem. :R

(#162866) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Tudnátok ajánlani olyan miniatűr pendrive-ot (lehetőleg aliexpressről) ami tényleg tudja a 3.0-ás adatátviteli sebességet, nem csak az eladhatóság miatt tüntetik fel..? :R

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#162867) pulutodurumo válasza Ferenczi Áko (#162866) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Ez tudja. Kicsit melegszik, de azért van fém házban.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#162868) Elemental válasza erdey_a (#162822) üzenetére


Elemental
addikt

Most csak úgy általánosságban írom, nem az számít, hogy milyen gyorsan végez a munkával, hanem hogy mennyi a ráfordított idő. Mint pl a mosogatógép esetében, lehet, hogy kézzel 30 perc alatt mosogat el valaki, a mosogatógép meg 50 perc alatt, de a mosógépet bepakolni 2 perc, kipakolni szintén.

(#162869) DeFranco válasza MADcat (#162863) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem rád értettem, hanem a problémára, ami miatt fennakadtam.

a te hsz-edre reagáltam, mert itt lettem megszólítva, de nem kell magadra venni, csupán indokoltam. :)

(#162870) erdey_a válasza Elemental (#162868) üzenetére


erdey_a
őstag

Igazad van, hogy a ráfordított idő a lényeg, de a mosogatót elindítom és elvan nélkülem órákig, ezt meg mindig át kell rakni ablakról ablakra, és az átrakások közt nem telik el annyi idő, amit érdemben hasznosítani lehetne. Gyakorlatilag lehet nézni pucolás közben, aztán átrakni (kivéve ha 100 m2-es üvegtáblák vannak a házon).
Szerintem az idődet ezért éppúgy lefoglalja, talán még tovább is, mint ha magad pucolnál a szívóssal. Azzal hihetetlenül gyorsan megy. Befúj, dörzsöl, lehúz. Leírni tovább tart... ;)

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#162871) Zeki válasza edk- (#162827) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ott a pont! Nekem egymás után van a revolut meg a sima banki, ja nem nxitom szét a kártyatartót, nem veszi be a terminál. Hibajelzéssel csippant.

(#162872) petipetya válasza alcapone386 (#162844) üzenetére


petipetya
nagyúr

Hasonlóan semmitmondó írás, mint a többi a témában. Mind ugyanazokat a mondatokat használják, csak másként fogalmazzák meg.

"nincs rá lezsóidő"

(#162873) #53667584 válasza petipetya (#162872) üzenetére


#53667584
törölt tag

Rendeljünk ilyet és semmi baj nem lesz

(#162874) kmarci25 válasza #53667584 (#162873) üzenetére


kmarci25
veterán

Jajjj... ;] Ez valós, vagy kamu?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#162875) oszy


oszy
veterán

Ez a lámpa: Yeelight 35W Nox Round Diamond Smart LED Ceiling Light for Home Bedroom Living Room (Xiaomi Ecosystem Product) - EU
működik gateway-ként is a Xiaomi cuccoknak? :U

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#162876) mobilizmo válasza pulutodurumo (#162867) üzenetére


mobilizmo
addikt

És ez mennyire miniatűr? Ilyesmire gondolt ő szerintem. Bár, hogy ez valóban tudja-e amit írnak róla, vagyis valódi-e azt nem tudom. Én tavaly pont ilyennel fürödtem be Ali-ról. Teljesen kamu volt, semmi nem ismerte fel, pedig kinézetre teljesen valódinak tűnt, nem volt gagyi érzésem. Utána kénytelen voltam a biztos helyről rendelni, egyébként alig drágább, valódi, működő változatot.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#162877) kigyi_23 válasza #53667584 (#162873) üzenetére


kigyi_23
addikt

Most meg lehet belőle tollasodni ahogy nő a pánik ki lehet állni az utcára és viszik mint a cukrot :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#162878) gyapo11


gyapo11
őstag

Hát ja, itt ellentmondás van. A pestiek is bosszankodnak a nagyobb távok miatt, ami már megint pénzbe kerül. Valami olyasmit kellene csinálni a pesti boltoknak, mint pl. az edigital. Van itt vidéken egy kis boltja, a webáruház készletének 1/100-a fér bele, viszont ingyen kézbe lehet kapni bármit pár nap alatt, ami van a központi raktárban. A Xiaomi bolt is valami ilyesmi, Kínából 10 ezer kis csomag drágább házhoz szállítva (csak nem mi fizetjük) mint 1 konténer a Xiaomi boltba, ahova elmennek a vevők érte. És van még jó pár ilyen kis üzlet, azonnal kapható áru szinte semmi, viszont pár nap és ingyen átvehető személyesen. Gond esetén nem 1600 Ft postaköltséggel lehet visszaküldeni (amit nem ad vissza a bolt), hanem ingyen személyesen vissza lehet vinni.
Sajnos még sokkal több webáruház van, amelyiknek már a kis bolt fenntartása sem éri meg, és jön az 1000 Ft-os postaköltség, ami sok terméknél igen bosszantó tud lenni. Személyes átvétel pedig csak Pesten.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#162879) pulutodurumo válasza mobilizmo (#162876) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Most nem tudom megmérni, az asszonynál van, neki vettem. De nagyjából 2 csatlakozó hosszú, ahogy a képen is látszik. Ha kell, megkeresem hogy pontosan melyik eladótól van. Ami tényleg tud 100+ MB/sec olvasást, meg 50 körüli írást, az melegszik. Nem árt, ha van némi felület ahol tud távozni a hő.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#162880) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Ma paypallal fizettem és azt írta a rendszer, hogy módosítsam a jelszavam, mert egy adatvédelmi incidens kapcsán nyilvánosságra került a jelszavam :U

Mi történt?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#162881) Degeczi válasza kmarci25 (#162874) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Egyérttelműen kamu.
Higiéniai maszkhoz egyébként sem írnának ilyet, h minden példányát viselte már vki (miért is tenné? Óvszert sem így tesztelnek...) és pláne nem hangsúlyoznák ki, h wuhani gyári (ezt is miért tennék, sosem szokták).

(#162882) GZoli7 válasza oszy (#162875) üzenetére


GZoli7
senior tag

Ha olyan, mint a többi mennyezeti lámpájuk, akkor bluetooth gatewayként igen.

(#162883) DJGABI válasza Donki Hóte (#162880) üzenetére


DJGABI
addikt

nem a chrome volt? [link]
[link] itt gyors átpörgetheted...
[link] én mondjuk csak erről tudtam, ez a gúglis jóval többet kidobott...

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#162884) edk- válasza Donki Hóte (#162880) üzenetére


edk-
őstag

törölve

[ Szerkesztve ]

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#162885) zoli03 válasza Degeczi (#162881) üzenetére


zoli03
őstag

Nem azt írják, hogy viselte ember, hanem hogy tesztelte. Ami jelenthet szemrevételezést is, hogy mondjuk nincs rajta 2 cm-es lyuk (de valószínűleg csak kamu a felirat a képen).

(#162886) Zoli-bácsi


Zoli-bácsi
senior tag

Sziasztok,

van most esetleg valamilyen AliExpress Promo Code? 15/2 pl.

(#162887) Degeczi válasza zoli03 (#162885) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ez igaz. De a kétszer is említett Wuhan ugyanúgy fölösleges, poén.

(#162888) Elemental válasza beci (#162134) üzenetére


Elemental
addikt

Nekem is megjött tegnap a jeeback g2 nyakmasszírozó.
Élmény használni!
Csendes, könnyű, nem vagyok helyhez kötve, lehet vele mászkálni, tévézni, olvasni.
A mi home apphoz valamiért nem akart párosodni, de annyira nem zavar, mert a távirányítójával remekül lehet szabályozni. 15 perces egy program, lehet módot változtatni, és erősséget szabályozni a távjával. Asszony lenyomott vele kettő programot, én hármat. Még most is érzem a hatását. Már alig várom, hogy hazaérjek, rakom fel egyből a nyakamra :)
Részemről is ajánlott plecsnit kap.

(#162890) erdey_a válasza #46372352 (#162889) üzenetére


erdey_a
őstag

"élettelen tárgyak vagy felületek lehetnek, amelyeken a vírus rövid ideig képes túlélni"

tehát "rövid ideig"

A Magyar Posta vigyáz ránk! ;]

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#162891) Ferenczi Áko válasza mobilizmo (#162876) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Igen, ilyenre gondoltam! :R

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#162892) agroman


agroman
senior tag

https://index.hu/belfold/2020/01/30/kormanyinfo_gulyas_gergely_koronavirus_gyongyospata_kesma_orban_viktor/

"A kínai árukkal kapcsolatban egyelőre nincs intézkedési terv, de azonnal el kell készíteni a tájékoztatási csomagot. Pillanatnyilag gazdasági hatása nincs a vírusnak, de a turizmust visszaveti.

Az elkövetkező napokban leállíthatják a Kína és Magyarország közötti repülőjáratokat, válaszolta Gulyás újságírói kérdésre. "

------

(#162893) wwenigma válasza #46372352 (#162889) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

6-12 órát eddig is túlélt ilyen módon.... :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#162894) mobilizmo válasza #46372352 (#162889) üzenetére


mobilizmo
addikt

Ez így eléggé félremagyarázás. Nem volt olyan, hogy tegnap még nem, ma meg már igen. Egyébként tessék meghallgatni az Index TNT podcastját, ahol Kemenes Gáborral beszélgetnek, ő évek óta vizsgálja a korona vírusokat. Okos, érthető dolgokat mond, ha meghallgatjátok el lehet kerülni az ügy gondatlan kezelését, de a hisztériát is.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#162895) beci válasza Elemental (#162888) üzenetére


beci
őstag

Orulok neki. :C
Az appot en nem is probaltam,a tav szerintem is boven eleg. Hasznald egeszseggel.😊

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#162896) oszy válasza GZoli7 (#162882) üzenetére


oszy
veterán

Az jó lenne! :) Köszi! Ezt hogyan tudom meg egyébként? :B

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#162897) GZoli7 válasza oszy (#162896) üzenetére


GZoli7
senior tag

Szerintem olvasd el a leírását, stb. Legjobb a gyártó honlapja.
Esetleg youtube.

(#162898) oszy válasza GZoli7 (#162897) üzenetére


oszy
veterán

Ha megérkezik, az lesz az első, hogy elolvasom.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#162899) g_g_g válasza Elemental (#162888) üzenetére


g_g_g
őstag

Én is ma kaptam meg, élmény volt az a 30 perc :)
Nem tudom mennyi ebből a naponta ajánlott, nem akarom túltolni, de egész nap el tudnám viselni a nyakamon.
Én is küzdöttem az app-pal, de végül sikerült párosítanom hozzá.
A megoldás az, hogy kínai régióra állítottam az app-ot utána egyből megtalálta a szerkezetet.

#Xiaomi Jeeback Neck Massager G2

Szerk.:
és köszönöm beci-nek az ajánlást :R

[ Szerkesztve ]

(#162900) Elemental válasza g_g_g (#162899) üzenetére


Elemental
addikt

Chinese mainland régión vagyok. De nem baj, elég a táv.
Én sem tudom mennyi az ajánlott, napi kettőt tervezek. De tegnap nem bírtam megállni kettőnél, lefekvés előtt egyet még muszáj volt :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.