Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#163551) Lackki válasza oszy (#163550) üzenetére


Lackki
senior tag

gyári blitzwolf amit ajánlanak a könyvben is.

Mac addresst hozzáadtam a filterhez jó... ilyen esetekre azért gondolhattak volna ők is :D

[ Szerkesztve ]

Privátot hamarabb észreveszem

(#163552) DJGABI válasza Lackki (#163544) üzenetére


DJGABI
addikt

appot azt a blitzwolfosat töltted hozzá? próbáld ewelinkkel [link]

általában power gomb hosszan nyomva, azzal megy párosítsába, esetleg gyors egymásután dugd be meg húzd ki, 4*

nvm

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#163553) szabi__memo válasza edk- (#163543) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Jó, de ha nem aranyozott akkor szar ;]
Igaz nekem eddig az összes 300Ft-os is tökéletesen ment

[ Szerkesztve ]

(#163554) oszy


oszy
veterán

Soundbar-ból van most ajánlott? A Xiaomi-t néztem, de ahhoz nincs távirányító.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#163555) oszy válasza Lackki (#163551) üzenetére


oszy
veterán

Na igen! ;] :DDD

Az fogyasztásmérőre kíváncsi leszek, hogy hogyan működik. Honnan derül majd ki, hogy jót mér-e? :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#163556) sambenez válasza oszy (#163555) üzenetére


sambenez
addikt

Rákötsz egy hagyományos 60W-os izzót, és ha 60W-ot mutat akkor jól mér.

[ Szerkesztve ]

(#163557) vargalex válasza Lackki (#163549) üzenetére


vargalex
félisten

Nem lehet, hogy a HGW-d/routered olyan csatornán sugároz, amit nem lát az eszköz? Néhány eszköz nem látja a 10 fölötti csatornákat.

Alex

(#163558) mepet válasza krisz74 (#163548) üzenetére


mepet
addikt

Még csak egyszer vettem pót fejeket az Alfawise S100-hoz, a leggyakoribb típust, a fehér dobozban 2db-osat vettem, ugyanolyan, mint a gyári. Nemtom már melyik eladótól: [link]

(#163559) bul07


bul07
nagyúr

Feladás nem adás kérdése nem releváns
Méghozzá azért mert ki tudja melyik eladó melyik városban vagy melyik városrészben van

Simán lehet hogy egyes eladók nyugodtan dolgoznak mert messzebb vannak a korlátozásoktól, más eladó meg pont a közelében van és vagy egyáltalán nem tud dolgozni vagy korlátozottan

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#163560) p.t.r válasza Lackki (#163549) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Ja, a routerben a google szervercímeket add meg (8.8.8.8; 8.8.4.4)

(#163561) Benhill


Benhill
senior tag

Utólagosan lehet értékelést írni valamihez alin? Egyszer már 5*-oztam.

Vettem fél éve egy Vention, "super gold plated best quality" audió kábelt 8 dodóért jó drága volt, amit kb 3x húztam ki az aljzatból és most szétszakadt. Nem a kábelt húztam hanem az aljzatot, de a jack csati benne maradt a csatlakozóban... Szerencse hogy nem lett zárlatos a hangfal, vagy az alaplap.

Elvileg egy év garancia, de az eladó nem ír vissza.

Vagy akkor most így jártam?!

Erről van szo:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#163562) Ciccuka válasza Benhill (#163561) üzenetére


Ciccuka
veterán

Várj vele 1-2 hetet hátha visszaír.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#163563) jan herz válasza Cyborg (#163516) üzenetére


jan herz
tag

A használati utasítás írja, hogy legalább hetente le kell venni és megtisztítani. Max 1 perces művelet. Az enyém nem néz ki így.......

(#163564) nimfas válasza oszy (#163555) üzenetére


nimfas
addikt

Vagy kukázod a gyári kínai felhős rendszert és teszel rá Tasmota-t.... Ott lehet kalibrálni a feszültség és teljesítmény értékét is egy megfelelő fogyasztóval. Nekem jött BW-SHP6 dugalj, firm csere és az itthoni "félhülye" Domoticz rendszeremhez lett illesztve. Grafikonos fogyasztásmérés napi-heti-havi-éves bontásban.

(#163565) oszy válasza nimfas (#163564) üzenetére


oszy
veterán

Az a baj, hogy onnan már nincs visszaút. :) Annyira nem vágom ezt a dolgot amúgy. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#163566) farkas-j válasza oszy (#163554) üzenetére


farkas-j
őstag

Én egy BlitzWolf® BW-sdb1-et vettem általános használatra. Nekünk bevált, az igaz, hogy a koncertekhez vagy 5.1-es filmekhez inkább a házimozit használjuk. Itt egy teszt róla.

[ Szerkesztve ]

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#163567) oszy válasza farkas-j (#163566) üzenetére


oszy
veterán

Ezt néztem köszi! Most csak USA raktárból lehet rendelni. :/ A mély elfogadható? Nekem is van 5.1 :)
________________

Ilyen tws fülhallgatóból melyiket érdemes megvenni? :) Még csak most ismerkedem alival :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#163568) farkas-j válasza oszy (#163567) üzenetére


farkas-j
őstag

Csoda mélyet ne várj, de sokkal jobban szól mint a TV saját 2.1-es hangszórói. Általános TV-zéshez nagyon kellemes a hangja.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#163569) Benhill válasza oszy (#163567) üzenetére


Benhill
senior tag

Nekem SDB-2 van, ennek szép hangja van, magasak, közepek remekül kijönnek, és nem torzít nagy hangerőn sem, de a mély az gyenge sajna.
Ha azt raksz mellé, akkor egész korrekt.
Most mondjuk a 100usd az elég sok érte, pár hónapja 82.99ért vettem.

(#163570) nimfas válasza oszy (#163565) üzenetére


nimfas
addikt

Pedig el lehet vele "állatkodni".
De valóban visszafelé nem lehet flash-elni. :) Nekem speciel a NAS-omon fut a Domoticz szerver. Ha már úgyis megy 0-24 akkor legyen kihasználva is.

(#163571) tonyrulez válasza szabi__memo (#163553) üzenetére


tonyrulez
őstag

Legalább a külseje az aranyozott ami nem kontakt, csak megvezetés? Ugyanez a helyzet az aranyozott USB kábeleknél, a külseje aranyozott, igaz az adatátvitel nem azon megy hanem a belső 4 pin-en :DDD

4 8 15 16 23 42

(#163572) vadasz70


vadasz70
aktív tag

Sziasztok! Tudnátok ajánlani telefontartót ami be vált nem potyog le olyanra gondoltam amit a cd nyílásba lehet belenyomni. Mert ott nem takar nekem semmit azért gondoltam erre.

(#163573) Lackki válasza p.t.r (#163560) üzenetére


Lackki
senior tag

az alapból úgy volt, de mondom ez hogy mac addresst kellett kinyernem az elosztóból :D nem gondoltam...

Privátot hamarabb észreveszem

(#163574) GZoli7 válasza tonyrulez (#163571) üzenetére


GZoli7
senior tag

Az aranyozott csatlakozók lényege a korrózió védelem és az átmeneti ellenállás csökkentése. ha a vezetés lenne, akkor ezüst lenne.

[ Szerkesztve ]

(#163575) oszy válasza nimfas (#163570) üzenetére


oszy
veterán

Nekem nincs NAS-om és nem is tervezem, és egyelőre nem is lesz. :)
Olvastam a Domoticz szerverről. Tényleg "állat" dolog. :DDD

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#163576) GZoli7 válasza oszy (#163575) üzenetére


GZoli7
senior tag

Egy Raspi-n is elmegy, akár egy zero w-n is.

(#163577) DJGABI válasza GZoli7 (#163576) üzenetére


DJGABI
addikt

vagy s905 boxon :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#163578) gzbotii válasza ANOka (#163406) üzenetére


gzbotii
veterán

Ez, hogy lehet ilyen olcsó :Y

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#163579) ANOka válasza gzbotii (#163578) üzenetére


ANOka
őstag

Ugyebár: mihez képest.
De müx, különben nem ajánlottam volna.

(#163580) gzbotii válasza ANOka (#163579) üzenetére


gzbotii
veterán

Nálam 0,19USD kért, annyit is fizettem most épp. :D
Fizetés után meg 2,19-ért volt fent. Kupon árát (new user, etc), automatikusan leütte volna?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#163581) vargalex válasza gzbotii (#163578) üzenetére


vargalex
félisten

Azért ugye itt kábelt nem kapsz és meg kell venned a mágneses adaptert és a szükséges csatlakozót. Azaz $1.96+$1.67-et, tehát $3.63-at fogsz fizetni.

Szerk.: Hogy lett neked annyi? $0.19 csak a szállítási díj.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#163582) gzbotii válasza vargalex (#163581) üzenetére


gzbotii
veterán

Most is ezt látom:

Szóval itt nem azt a részt kapom, amit be kell dogni a telefonba (efektív az USB csatlakozó) valamint az adapter, amibe belemegy a töltőkábel?
Az tiszta, hogy kábelt nem küldenek vele.

Ennyit vont le: [kép]
Amúgy ott úgy látom, hogy 3USD new user bonus, de mondjuk nem vagyok új felhasználó, rendeltem már.

Szerk: közben megjött a visszaigazolás. [kép]

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#163583) ANOka válasza gzbotii (#163582) üzenetére


ANOka
őstag

A felső képen egy konkrét termék sincs kijelölve, csak alul a "méret".
A visszaigazoláson meg az látszik, hogy az adaptert - kábel és telefon közé - megrendelted.
A telefonba "bedugandó" csatlakozót is rendelj, mert e nélkül használhatatlan!

[ Szerkesztve ]

(#163584) gzbotii válasza ANOka (#163583) üzenetére


gzbotii
veterán

Szóval ez azt nem tartalmazza? Nice.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#163585) ANOka válasza gzbotii (#163584) üzenetére


ANOka
őstag

Sztem a képek elég egyértelműek.

(#163586) krisz74 válasza mepet (#163558) üzenetére


krisz74
tag

Köszönöm, megnézem.

(#163587) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok,

Xiaomi Redmi Note 6 -hoz keresek megbízható töltőt, lehetőleg olyat ami "szétbontható" adapterre és kábelre. Ki mit ajánl?

Köszi a választ.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#163588) gzbotii válasza ANOka (#163585) üzenetére


gzbotii
veterán

Miért is? Minden rajta van, úgymond.

[kép]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#163589) vince válasza gzbotii (#163588) üzenetére


vince
őstag

Mindhárom csatlakozó és még a töltőkábel is... :N

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#163590) CHIPman válasza gzbotii (#163588) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Kép alapján választod ki amit szeretnél, és a képen az van, valamint a leírásban is a "specifications" résznél szöveggel is ott van minden.

Csatlakozóból rendelj többet, nekem alapból megtört egy helyen a mágnes, majd egyszer csúszott ki a zsebemből a földön ülve a járólapra, és félbe is tört, egy hónapot se bírt.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#163591) dugesz77


dugesz77
őstag

Kimlee oldaltáska 3$ a hátitatyó 5$ a kicsire összehajtogatható 6$ . Nem tudom milyen minőséget képviselnek.

[ Szerkesztve ]

(#163592) Saccco válasza dugesz77 (#163591) üzenetére


Saccco
nagyúr

Viszont itt megragadom az alkalmat, hogy elmondjam a Tigernu az :Y :Y :Y :Y .
Napi használatban van, igaz 11.11 durva akcióban lement $1x-ig.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#163593) trebrona válasza bul07 (#160962) üzenetére


trebrona
nagyúr

Megjött már kb. két hete, mostanában tudtam csak kipróbálni.

Kalap car. Nem ajánlott. Type-C még úgy, ahogy, bár azt is forgatni kell, de iPhone-t csak bizonyos szögben tölti néha, de inkább egyáltalán nem.

#rock cable no way

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#163594) oszy


oszy
veterán

Airpods "másolatból" melyik az, ami telefonálásra normálisan használható és nem 8.000-10.0000 Ft? :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#163595) petipetya válasza dugesz77 (#163591) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az egypántos hátizsák még jó is lenne, na de hogy csak piros van belőle...

"nincs rá lezsóidő"

(#163596) zolikaDB válasza oszy (#163594) üzenetére


zolikaDB
veterán

(#163597) dugesz77 válasza oszy (#163594) üzenetére


dugesz77
őstag

Itt minden tesztnél külön megemlítik ,hogy milyen a hanghívás minősége. A tesztek hatására eddig egy QCY QS2 és egy QCY T5 vettem ,elég jól összeszedte az előnyüket/hátrányukat amiket írt róluk megállják a helyüket.Ha speciel pont az airpods kialakítású kell abból is van külön teszt.

[ Szerkesztve ]

(#163598) Skillet


Skillet
addikt

Tel kézbe, ali elindít és elkezdett visszaszámolni... :Y aztán potyogtak a a cuccok, a szíveket kellett volna elkapni, de mire ez leesett nekem.... milyen kupont lehet ezzel összeszedni? Lesz még vagy felejtős?

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#163599) Lackki válasza Saccco (#163592) üzenetére


Lackki
senior tag

Asszony is meloba jarashoz hasznalja, de imadja. Minosegre eszmeletlen jo

Privátot hamarabb észreveszem

(#163600) dugesz77


dugesz77
őstag

Ha már táskázunk :D OZUKO oldal/váll táska egész jól pakolható, usb/anti theft/vízlepergető és most a BGOZCB1 kupont használva 13,99$.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.