Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#163901) Reggie0 válasza PainKiller13 (#163898) üzenetére


Reggie0
félisten

Es birni is fogja az eszkoz? A tolthetoek 3.7V-osak, mig a CR123a csak 3.0V-os.

[ Szerkesztve ]

(#163902) kenand válasza PainKiller13 (#163898) üzenetére


kenand
veterán

Litiokala nekem működik, azzal megy a Xiaomi fütszenzor már
De 18350 inkább a 123A

Nekem bírja nincs gond vele.
Egyébként a 123A sem 3.0V kicsit több...

[ Szerkesztve ]

(#163903) bul07 válasza Beni2360 (#163869) üzenetére


bul07
nagyúr

Én még nem cseréltem, majd ha nem bír 2-3órát akkor cserélem, nekem ennyi üzemidő egyenlőre elég

Amúgy pont ezért is mertem megvenni merthogy cserélhető

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#163904) kenand válasza bul07 (#163903) üzenetére


kenand
veterán

Jófogáson szokott lenni bagóért bontott, jó minőségű 18650, ha van a polcon emaitt néhány megbízható, ki lehet cseréli...sajna sokszor hitvány 18650-nel jönnek, egyik szolár lámpa nekem 1 nap után felrobbant...másik halott aksival jött...

(#163905) PainKiller13 válasza kenand (#163902) üzenetére


PainKiller13
őstag

Nekem xiaomi füstérzékelőbe kell, gondolom te is ezt akartad írni, akkor ezt vehetem hozzá?

(#163906) kenand válasza PainKiller13 (#163905) üzenetére


kenand
veterán

Holnap ,még 1x ránézek, mielőtt megrendelnéd (de úgy emlékszem az egyikben már cseréltem) (Ilyen céllal vettem, az biztos)

(#163907) oszy válasza AndrewBlase (#163897) üzenetére


oszy
veterán

Pedig kezdtem örülni, hogy az nagyobb és jó is lesz. De így nem. Ha valakinek van ötlete ilyen egérre és nagyobb is az említetteknél, az szóljon legyen szíves :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#163908) AndrewBlase válasza oszy (#163907) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

+1 Én is az Alfawise helyett keresnék kicsit nagyobbat.

Egyébként néztem most/találtam most valamivel nagyobbat, igaz drágább is. De fogalmam sincs milyen lehet.

Miért mindig én???

(#163909) Beni2360 válasza oszy (#163907) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekem meg a fiókban landolt mivel nagynak találtam és kényelmetlenül értem el a görgőt.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#163910) zeon.hu válasza Cyborg (#163899) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem éppen olyan, de ez a 20/20 van nekem, igencsak sötét, telefon képernyőt alig látom benne.

#?*@&!

(#163911) Rimuru válasza gyemipapa (#163882) üzenetére


Rimuru
veterán

Igen, meg egerpad se kell ala. :)
Trackball

Vigyázat, csalok!

(#163912) Imy válasza zeon.hu (#163910) üzenetére


Imy
veterán

A 2020 tényleg jó, polarízált és UV szűrős.
Mi vettünk többet, és bevittük az optikába beméretni. Az ott dolgozó mondja ez jó, látszik rajta, hogy nem kínai. :U :D

(#163913) -secret- válasza Imy (#163912) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Amúgy igen... az ilyen kínai csodák minőségibbek kinézetre mint a 40.000-res Ray-Ban-em ami már kibontáskor karcos volt úgy, hogy háromszor cseréltettem előtte. Mondták inkább visszadják a pénzem mielőtt negyedszer is kicseréltetem. Mondták ez ilyen... tökéletes nem lesz.

[ Szerkesztve ]

(#163914) kmarci25 válasza -secret- (#163913) üzenetére


kmarci25
veterán

??? Az hogy? Én anno bementem a boltba, kiválasztottam (nem volt karcos), az eladó betette a dobozába, én kifizettem és azóta is használom. Mi az, hogy tökéletes nem lesz? :Y

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#163915) -secret- válasza kmarci25 (#163914) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Egyszerűen nem találtam belőle "tökéleteset" de már mindegy is mert ez a lakkfekete keretes nem éppen a legjobb választás. Rájöttem, hogy használni kell és kész, nem pedig mikrokarcokat keresgetni rajta. Haverom is a fémkeretes pilótát ferde szárakkal vette.

[ Szerkesztve ]

(#163916) MADcat válasza -secret- (#163915) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

A sisakban nincsen beépített napszemüveg?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#163917) -secret- válasza MADcat (#163916) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Csak polárszűrő van. ;]

(#163918) kmarci25 válasza -secret- (#163915) üzenetére


kmarci25
veterán

Nagyítóval én nem néztem át, de minek is tenném? Ahogy írod használati tárgy. Oké, hogy drágább, de mégis csak az. A természeténél fogva, használat közben amortizálódik. Ha minimálisan is, de mégis. Én egyébként clubmastert vettem, szeretem is. :K

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#163919) mobilizmo válasza zeon.hu (#163910) üzenetére


mobilizmo
addikt

Nem azért nem látod a képernyőt mert sötét, hanem azért mert polarizált. Egyébként én már a harmadikat használom ebből, szerintem nagyon eltalált darab. Egy probléma van csak vele amit ki kellene javítani, teljesen becsukva a szár vége belülről hozzáér a lencséhez.

[ Szerkesztve ]

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#163920) MADcat válasza mobilizmo (#163919) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Ez tankolás közben is vicces tud lenni. :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#163921) norby_42 válasza MADcat (#163920) üzenetére


norby_42
aktív tag

Akkor nem csak én tankolok oldalra billentett fejjel :)

Eat pasta, run fasta

(#163922) MADcat válasza norby_42 (#163921) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Nem nem. :DDD :N

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#163923) mobilizmo válasza MADcat (#163920) üzenetére


mobilizmo
addikt

Amióta Prius-om van ritkán tankolok. :))

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#163924) KamuMazsola válasza norby_42 (#163921) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Teletanknál megáll a pisztoly. :)

Üdv.: KamuMazsola

(#163925) UberMutant válasza KamuMazsola (#163924) üzenetére


UberMutant
őstag

na ja , de az kettőbe nem fér be

(#163926) gyapo11 válasza KamuMazsola (#163924) üzenetére


gyapo11
őstag

Az igaz, de mivel nem láttam számokat, azt hittem, hogy nem működik a kútfej, nem próbáltam ki. Átmentem másikhoz, (előtte beszéltem a kutassal) azon se volt szám, akkor jutott eszembe a polárszűrős napszemüveg. :)
Ennél rosszabb, hogy a telefont állítva nem látni, abszolúte fekete, landscape módban kell a gps appot nézni rajta.

[ Szerkesztve ]

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#163927) bugizozi válasza gyapo11 (#163926) üzenetére


bugizozi
őstag

Ennél rosszabb, hogy a telefont állítva nem látni, abszolúte fekete, landscape módban kell a gps appot nézni rajta.

Már majdnem rendeltem én is egy ilyen napszemüveget, de így akkor kihagyom, köszi ezt a fontos infót! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#163928) GZoli7 válasza bugizozi (#163927) üzenetére


GZoli7
senior tag

Az üvegfólia megodhatja a dolgot.

(#163929) azbest válasza bugizozi (#163927) üzenetére


azbest
félisten

Ez telfon függő, van amelyikkel gond, van amelyikkel nem. Attól függ, hogy milyen a polarizációja a képernyő érintő üvegének. Például gyári iphone kijelző havernak jó volt szemüveggel, míg a touch cserélt - gyári lcd-t használó, de felújított - kijelzős meg nem.
(#163928) GZoli7
Jó ötlet, az is befolyásohatja.

[ Szerkesztve ]

(#163930) zoltan6


zoltan6
őstag

Egész jól jönnek most a csomagok,ahhoz képest,hogy kínai ünnep,meg corona vírus.
Ma befutott egy február 8.-ai bangoodos usb-c kábel,meg egy febr.4--ei joybuyos baseus töltő is.

(#163931) oszy válasza AndrewBlase (#163908) üzenetére


oszy
veterán

Még ha drágább is, csak jó lenne. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#163932) Cyborg válasza zeon.hu (#163910) üzenetére


Cyborg
őstag

Köszi a tippet, meggondolom még, bár jobb lenne az általam linkelt szemüveg formából valami sötétebb. Volt lux optical szemüvegem, fekete, a munkavdelmi boltokban lehet kapni olcsón, az is sötét volt , mint a vakond belső zsebe, azt utáltam, mert már kicsi árnyékban is alig láttam benne, szóval igazából én vmi köztes megoldást keresnék, ha van ilyen, mert ez kocsiba jó, sőt imádom, de kint viszont szembe fényben teljesen átlátszik a szemgolyóm, meg hunyorognom kell benne.


A képnél azért jobban sötétít a valóságban, de sötéttől messze van azért.
Fotokrómikusnak hirdették anno, szerintem azt nem tudja, viszont polarizált, könnyű, nagyon kényelmes, és olcsó, uh nem kell félni, ha baja lesz. egy szóval imádom, csak lehetne 1-2 árnyalattal sötétebb.

Vettem egy ugyanilyen barnát is egyébként, hát az totál katasztrófa, nem is hordtam, olyan átlátszó, mint tony stark szemüvege, csak én nem vagyok tony :)

[ Szerkesztve ]

(#163933) gyemipapa válasza Cyborg (#163932) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Szerintem hogy mennyire sötét, az elég szubjektív, vaktában, próba nélkül én nem vennék.

[ Szerkesztve ]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#163934) asdasdasd válasza mobilizmo (#163923) üzenetére


asdasdasd
tag

Priuszom nekem is van ;]

(#163935) mobilizmo válasza asdasdasd (#163934) üzenetére


mobilizmo
addikt

Az nem ugyanaz. :DD

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#163936) gyapo11 válasza Cyborg (#163932) üzenetére


gyapo11
őstag

Nekem is volt ilyen bajom,hogy nem elég sötét a szemüveg. Vettem párat, mind világos volt. Vettem rácsíptethetőt, az már jó, viszont akkor meg előjött az a probléma, hogy oldalról túl sok fény jön be. Az ívelt szemüveg sem jó, mert arra meg a csíptethető nem passzol.
Végül vettem egy olyat, aminek vannak oldalt takaró lapjai, és így kevesebb az oldalról bejövő fény, nem tökéletes, de sokkal jobb.
Ilyen.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#163937) norby_42 válasza KamuMazsola (#163924) üzenetére


norby_42
aktív tag

Szeretem nézni ahogy pörög, hátha egyszer kijön a három cseresznye

Eat pasta, run fasta

(#163938) zeon.hu válasza Cyborg (#163932) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Fotókrómikus olvasóban van, kínából jött, megérte.
Egyetlen bajom vele, hogy autóban az üveg miatt ugye alig sötétedik be, egyébként kiváló.

#?*@&!

(#163939) Zola007


Zola007
veterán

tudnátok ajánlani zipzáras, jó minőségű, merevített kábelrendező táskát 40db kisebb eszköz és gyengeáramú kábel hordozására? ( PC kábelek legtöbb válfaja, kisebb teszterek, adapterek, pendriveok, stb) ? :R

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#163940) pn4hvq válasza Zola007 (#163939) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Pont most láttam, hátha megfelel (tapasztalatom nincs vele):
IPRee® Multi-function Data Cable Storage Bag Waterproof
Ár: 6.99$
Kupon: BGCP2254

Hmm, a 40 darab kisebb eszköz felett átsiklottam.

[ Szerkesztve ]

(#163941) pn4hvq


pn4hvq
senior tag

Ennyit szerintem megérhet (másik típusú OIWAS hátizsák tapasztalata alapján):
OIWAS 24.8L Laptop Backpack 14 inch Business Bag Waterproof 9.99$ flashsale

(#163942) gzbotii válasza oszy (#163594) üzenetére


gzbotii
veterán

Szia,

Ha olcsó Airpods copy, akkor én ezt vettem meg: Baseus W09 igaz egy belföldi eladótól, de csak 1000Ft volt drágább mint Alin + szombat délután rendeltem meg, ma már itt is van. dugesz77 álltal linkelt tesztektől indultam el, úgy találtam rá erre.
Redmi Note 8 Pro és Macbookal is tökéletesen működik. Hangminőségtől nem dobtam hátast persze, de bőven vállható és ennyi pénzért oksénak tűnik.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#163943) Imy válasza -secret- (#163913) üzenetére


Imy
veterán

És lehet tartósabbak is, de nem biztos, de akkor is kb 15-20db-ot lehet venni egy drágább napszemüveg árán.

(#163944) werszomjas válasza gzbotii (#163942) üzenetére


werszomjas
őstag

Akku mennyit bír zenehallgatassal ?

üdv

(#163945) gzbotii válasza werszomjas (#163944) üzenetére


gzbotii
veterán

Mivel kb 3 órája hozta a futár, így saját tapasztalat nincs, de tesztek alapján 5-6 óra a füleseknek + 35 órát tud még rátölteni a tok.

Ja, egy hátrány számomra: Slack-kel nem megy a hívás (engem nem hallanak, én jól hallok mindenkit). Bár ezt a kollégám Huawei FreeBuds3-ja sem tudja (OS X-en mindekettő).
Telefonhívás oké.

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#163946) MADcat válasza gzbotii (#163945) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Honnan a beszerzés?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#163947) Jarod1 válasza gzbotii (#163942) üzenetére


Jarod1
addikt

hát ilyen fajta volt elsőnek nekem, nem éppen jó, a füledben a külső zajok is behalatszanak mivel nincs szilikon ami lezárná..

(#163948) oszy válasza gzbotii (#163942) üzenetére


oszy
veterán

Köszi! Épp tegnap találtam rá alin. :) Te honnan vetted? Ha lesz rá valami kupon, akkor megveszem. ;)

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#163949) Zola007 válasza pn4hvq (#163940) üzenetére


Zola007
veterán

ilyesmit cserélnék le, de azért köszi :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#163950) gzbotii válasza Jarod1 (#163947) üzenetére


gzbotii
veterán

Kialakításából adódik, classic earbuds vs in-ear. Airpods is ilyen, pl.

oszy és MADcat: Árukereső román variánsán találtam, 6.400Ft+szállításért.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.