Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#162801) #53667584 válasza oszy (#162782) üzenetére


#53667584
törölt tag

Batten led light néven keresd.

(#162802) Donki Hóte válasza digitalentum (#162796) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Pár hónap kemény fejlesztői munka, rengeteg álmatlan éjszaka és nem kevés pénz árán, végre elérhetővé váltak az online vásárlók számára, az üzletben található Xiaomi termékpaletta.

Mekkora duma ;]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#162803) csucsotke válasza Donki Hóte (#162802) üzenetére


csucsotke
aktív tag

Biztos az APEH miatt nem tudnak nyugodtan aludni. Valami kínai reklámfogás, ott 16 óra munkára már csak úgy tudnak lapot húzni. nem rajongok a kialvatlan emberekért. Még jó hogy nem buszsofőrök.

[ Szerkesztve ]

(#162804) petipetya válasza petipetya (#161664) üzenetére


petipetya
nagyúr

Xiaomi Kaco Pen és balról-jobbra zselés, Pax és Xiaomi Mijia a méret + betétek összehasonlítása miatt. A Kaco anyagának fogása valahol a zselés gumiborítása és a Mijia polikarbonát anyaga között helyezkedik el. Nagyon kényelmes, selymes tapintású és könnyű toll.

"nincs rá lezsóidő"

(#162805) oszy


oszy
veterán

Köszi! Ezek azok. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#162806) band válasza oszy (#162782) üzenetére


band
csendes tag

(#162807) Lackki válasza digitalentum (#162796) üzenetére


Lackki
senior tag

tetszik a cég, meg ahova be van jelentve...
Xitong Ye Kft :DD :DD

Privátot hamarabb észreveszem

(#162808) g_g_g válasza Lackki (#162807) üzenetére


g_g_g
őstag

Csak, hogy tiszta legyen a kép ezzel a bolttal kapcsolatban.
Xiaomi Aréna

(#162809) r3dsnake válasza g_g_g (#162808) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Mondjuk tök olcsó náluk a Body Composition 2 scale, szóval ha megkapom és működik, nekem a többi részlet tökmindegy.

(#162810) Lackki válasza g_g_g (#162808) üzenetére


Lackki
senior tag

igen én tudom, csak hogy miért írják magukról hogy hivatalos mikor egy közértbe vannak kb bejelentve...
83ezer egy sima A3 :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#162811) Samus válasza oszy (#162782) üzenetére


Samus
addikt

A Gruppi nevű "piac" nyomja most őket nagyon. Facebookon folyamatosan szembe jön velem.

Csak hogy ne legyen diszkrimináció, itt a pestiek is fizetnek, mert nincs személyes átvétel, se ügyfélszolgálat, se semmi.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#162813) Sanki


Sanki
addikt

Paypass-os bankkártyára kellene rfid blokkoló, méretben olyan, hogy minél kisebb legyen, egy kártya elég, ha belefér és így menne a kártya a blokkolóval egy pénztárca zsebébe.

[link] Ezek az olcsó fajták megfelelőek lehetnek?

(#162814) Beni2360 válasza Sanki (#162813) üzenetére


Beni2360
félisten

Igen nekem is van valahol 5 db de nem használom mert közben a kártyatartómba be van építve ez a funkció.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#162815) kenand válasza Samus (#162811) üzenetére


kenand
veterán

40W eléggé nem valószínű...hacsak nem a 40W izzó fényével egyenlőre gondoltak...

(#162816) Sanki válasza Beni2360 (#162814) üzenetére


Sanki
addikt

Nekem sajnos nincs és kellene a céges hitelkártyához.

(#162817) Samus válasza kenand (#162815) üzenetére


Samus
addikt

Kolléga keresett ilyet, én csak linkeltem. 40 wattos izzónál erősebb. Mondjuk a 8 wattos 60cm Lidl-ben vásárolt hasonló LEDes alkalmatosság számomra hasonló, ha n erősebb volt szemre.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#162818) gorbep válasza kigyi_23 (#162778) üzenetére


gorbep
senior tag

Nekem van, és nagyon szereti mindenki a családban... négyzet és téglalap alakú ablakokhoz tökéletes, nálam a 3szög ablakokkal kicsit szívás, arra a SW-e nincs felkészülve... Titka az, hogy nagyon gyakran cserélni illetve kifordítani kell a pamacsokat... vegyél hozzá tartalékot is...

- Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

(#162819) oszy válasza band (#162806) üzenetére


oszy
veterán

Megtaláltam náluk. :) IElőbb rendelek Kínából, mint tőlük! :DD Igaz, jó áron adják.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#162820) pn4hvq válasza kigyi_23 (#162778) üzenetére


pn4hvq
senior tag

(#162821) Beni2360 válasza Sanki (#162816) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát átmentem a lomis szobában de nem találtam meg. Már nyithatnék egy kis Kínai boltot. De hasonló 5 db készlet volt. Ennek van még pofája is.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#162822) erdey_a válasza pn4hvq (#162820) üzenetére


erdey_a
őstag

néztem pár videót ezekről az ablakmosó robotokról...
hát, amíg ezt valaki előveszi meg végignyalat egy ablakot és átpakolja egy másikra, addig én a kärcheres szívóval végzek a ház összes ablakával, kívül belül.

de él az alapszabály, hogy mindenki arra szórja el a pénzét, amire akarja :)

Vérboci

(#162823) tobias40 válasza erdey_a (#162822) üzenetére


tobias40
veterán

Ez melyik az amit te használsz,linkelnéd?

(#162824) maltegra válasza r3dsnake (#162809) üzenetére


maltegra
kezdő

A lurdysban olcsóbb. Vagyis, feltéve, hogy már nem működik a 20%-os kedvezménykupon.

(#162825) pn4hvq válasza erdey_a (#162822) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Nekünk van (a másik topikban leírtam, hogy nem én akartam ilyen készüléket), ezt írtam oda is: "engem nem győzött meg egyik sem".
De a kérdezőnek hátha van ott hasznos információ.

(#162826) edk- válasza maltegra (#162824) üzenetére


edk-
őstag

Már nem működik.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#162827) edk- válasza Sanki (#162813) üzenetére


edk-
őstag

Paypass blokkolására a legegyszerűbb két paypassos kártyát egymás mellett tartani.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#162828) erdey_a válasza tobias40 (#162823) üzenetére


erdey_a
őstag

nekünk ez van jópár éve [link]
azóta nem nyűg az ablakpucolás
a kärcher saját ablakmosó koncentrátuma meg varàzsszer

Vérboci

(#162829) amadeus11


amadeus11
senior tag

Valaki vett ilyen villany kapcsolót? Mennyire biztonságos ez? [link]

There is a star

(#162830) MADcat válasza DeFranco (#162800) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

El lehet poénnal csapni, de tényleg igaza van.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#162831) edk- válasza erdey_a (#162828) üzenetére


edk-
őstag

A Kärcher koncentrátum mennyire kiadós?

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#162832) Saccco válasza MADcat (#162830) üzenetére


Saccco
nagyúr

A piac diktál, nem teszik olyan helyre a boltot, ahol nem képes forgalmat generálni.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#162833) r3dsnake válasza maltegra (#162824) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Működött.

(#162834) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Sziasztok,

vettem egy ilyen rendszámtáblatartóba épített tolatókamerát, de a látószöge nagyon kicsi, tuti nincs 170°. Szeretném csak a kameraegységet cserélni. Van megbízható, valóban széleslátószögű egység amit fogad a tartó? Ha éjjellátós is, az még jobb lenne, mert hiába van rajta 4 LED, semmit nem látni a sötétben.

4 8 15 16 23 42

(#162835) Ra3


Ra3
őstag

+1, nekem is utólagos volt beépítve, beázott, vettem ugyanonnan ugyanazt, rossz szögben áll és kevesebbet lát.
Hegyekben áll az alin de nem tudom melyik kamu 170 fok, és melyik a jó, fizetnék többet is ha tudnám hogy jó a képe, de drágábbal is befürödtem már

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#162836) KaiotEch válasza tonyrulez (#162834) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Le is írták a review-k között, olyan 120° csak. Amúgy baromira bírom, hogy ilyen képekhez odatesznek egy 50milliós autót, hát akinek olyan van, biztos nem ilyen gagyi szart vesz, hanem gyáriba beleteteti :D

Kérdésre visszatérve, szerintem senki meg nem mondja neked, hogy milyen fér bele(pláne kétlem, hogy valaki pont ki is cserélte másikra). Mivel neked már megvan, mérd le, hogy milyen kamera fér be és keress olyat.

(#162835) Ra3 Ha jót akartok vegyetek versenydrónhoz való kamerát(Foxeer vagy Runcam), igaz azok nem vízhatlanok.

[ Szerkesztve ]

(#162837) tonyrulez válasza KaiotEch (#162836) üzenetére


tonyrulez
őstag

Így utólag én is okosabb lettem a kommentek alapján, mikor rendeltem 11.11-en nem olvastam ilyet ott (igen, több mint 2 hónap volt mire megjött + beszerelés). A másik képen látni a kamerát, feltételezem szabvány. Ha más nem veszek komplett rendszámtáblatartóstul, csak mondjatok beváltat :)

4 8 15 16 23 42

(#162838) DeFranco válasza MADcat (#162830) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nincs igaza. abban igaza van, hogy kellemetlen és sajnálatos, hogy ennyire budapestre koncentrálódik sok üzlet és sok szolgáltatás, de ennek oka triviális, mindenki oda nyit boltot/ott szolgáltat ahol a legjobban megéri neki.

tessenek kedvesek lenni vásárlóerőt felmutatni leszen ott is sajomibót.

abba nincs igaza hogy

"Minden a szájukba van rakva,a vidéki meg fizesse a rengeteg szállítási költséget."

lehet ide jönni nyelni a kormot, fizetni a csilliárdos lakhatást, viselni a konstans zajterhelést (nem csak amikor a szomszéd flexel, hanem mindig minden pillanatban amikor nem vagy egy szerencsésebb négy fal között), kerülgetni a csöveseket, viselni a tömeget, a stresszt, hogy mindenki sík ideg, egy sarokszelep cseréjére nem találsz embert, aztán leszen ikea meg tropikáriom.

(#162839) Ra3 válasza KaiotEch (#162836) üzenetére


Ra3
őstag

Sajnos a masszív vízállóság alapfeltétel, rendszám felett van most a helye , kap mindent rendesen.
Review-k alapján lassan elkezdem nézni a 15-20 dolláros kategóriát, ha amit legutóbb rendeltem nem lesz jó.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#162840) alcapone386 válasza DeFranco (#162838) üzenetére


alcapone386
őstag

Nem vagyok pesti, de ha pesti lennék, akkor se érné meg elmenni egy távolabbi boltba. Pl autóval többe kerülne elmenni A ból B-be, főleg csúcsidőben, mint a postaköltség. Persze, ha lakhelytől nincs messze elgyalogolok vagy BKV, de messzebbre tuti nem mennék. Az idő pínz, hát még a benzin...:)

Na a lényeg, hogy épp ma számoltuk kollégával, hogy ha autóval elmegyünk egy termékért és parkolót is fizetünk, többe kerül, mint ha házhozszállítással kérnénk.

Szóval részemről inkább házhozszállítás. Persze, ha többe kerül a posta mint a termék ára, na az ****-ás:)

Vásárlóerőre inkább nem reagálok:(

[ Szerkesztve ]

(#162841) zoltan6 válasza DeFranco (#162838) üzenetére


zoltan6
őstag

Hidd el itt is van korom vidéken:

Engem az bosszant csak hogy a héten 3 helyről is rendeltem,és 1500ft meg 1700ft volt a szállítási díj,elég gáz az hogy kell a motoromba egy 600ft-os légszűrő és 1700ft-ot kifizetek szállításra,úgy hogy postapontra kérem,hogy spóroljak.Nem tudok úgy bemenni egy számtech boltba hogy egy 5000ft-os cuccot ne 8 ezerért sózzanak rám,ha egyáltalán van nekik készleten,és nem úgy kell megrendelni.Nincs egy edigital átvevőhely,nincs ikea,nincs hervis,semmi nincs csak egy decathlon,meg egy tesco,amibe ráadásul már élelmiszer is alig van.
Igenis irigylem a pestieket,hogy minden a szájukba van rakva,magasabbak a keresetek vagy 30%-al,elmegy 2 metrómegállót és ott van neki minden,vidéken meg semmi csak nyomor,mert az utaktól kezdve a vasútig,üzletekig minden főváros centrikus.
És én még a szerencsésebbek közé tartozom,mert 70km-re lakom a fővárostól.

(#162842) UberMutant válasza zoltan6 (#162841) üzenetére


UberMutant
őstag

megnézem , ha kimész az ikeába kevesebbért

(#162843) Digitalis válasza zoltan6 (#162841) üzenetére


Digitalis
senior tag

Kemény az a füst, tán Dunaújváros?

[ Szerkesztve ]

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#162844) alcapone386


alcapone386
őstag

Volt kérdés nemrég a vírnyus vs postázással kapcsolatban. link

[ Szerkesztve ]

(#162845) szabi__memo válasza zoltan6 (#162841) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Magasabbak a bérek, ahogy sok minden más is.
Aki irigykedik költözzön fel, próbálja ki

[ Szerkesztve ]

(#162846) sambenez válasza zoltan6 (#162841) üzenetére


sambenez
addikt

"elmegy 2 metrómegállót és ott van neki minden"

Néztél te már Budapest térképre? Ez úgy hülyeség ahogy van. Kérdezz meg egy békásmegyeren lakót mennyire egyszerű neki eljutni egy ikeaba, vagy egy edigitalba, esetleg egy tescoba. Hogy csak az általad említetteket vegyem alapul.

(#162847) Digitalis válasza szabi__memo (#162845) üzenetére


Digitalis
senior tag

Én pl. utálom ezt a metropoliszt, alig várom mindig, hogy vidékre, tanyára lehúzzak. Nem vagyunk egyformák.

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#162848) szabi__memo válasza sambenez (#162846) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Vagy keress a belvárosból egy Alza pontot...

(#162849) mgy


mgy
senior tag

Urak, tippekért jöttem újra.
Szeretném lecserélni a szivargyújtós BT-FM transzmitterem. Egy Xiaomi 3s van, nem szeretem, nálam halk, idegesítő a szignál, amit minden indulásnál lejátszik, cserébe legalább kicsi, nem feltűnő. Van helyette tippetek másra, ami nem karácsonyfa jellegű?
---
A másik kérdésem pedig gyerekeknek való mobilos óra, vagy hogyan is nevezik őket. Számtalan verziót látok a neten, olyat szeretnék, amit már próbált esetleg valaki, s vannak róla jó tapasztalatok.
Köszi előre!

(#162850) kenand válasza alcapone386 (#162844) üzenetére


kenand
veterán

Ha nem rendeltek kígyót vagy denevért nem lesz baj :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.