Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#162551) davenport válasza Nabukin (#162545) üzenetére


davenport
aktív tag

Nem írtad, hogy mennyi legyen kimenet, és ebből mennyi lenne a gyorstöltés. Nekem most ez az Orico jött, és nem kapcsol le több eszköznél sem a két gyorstöltő rész, igaz ezek QC2-ők csak, és nincsen Type-c vég. A Blitzwolfban sem csalódtam még. Viszont ott, ahol Type-C kimenetet és DP töltést írnak, ott érdemes megnézni, hogy nem kapcsol-e lejjebb, ha egyszerre több eszközzel használod, mint ahogy alattam is írják. A múlt héten kerestem egy olyan PD töltőt, ami 20V-on is tölt, de a sokadik lekapcsolós több portos után, inkább külön vettem egyet.

[ Szerkesztve ]

No money, no honey.

(#162552) oszy válasza w.miki (#162550) üzenetére


oszy
veterán

Sorry,points can't be used on the products with "Promo" label.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#162553) ANOka válasza davenport (#162551) üzenetére


ANOka
őstag

Nekem pár napja érkezett a BlitzWolf BW-S11.
Azt tapasztaltam eddigi pár alkalommal, hogyha C-C kábellel akarok tölteni vmit, akkor olyan, mintha "villogna": az eszköz azt jelzi 1 másodpercig, hogy a töltés elindult, majd a köv. másodpercben pedig leállt.
Ezt ismételgeti folyamatosan. Ez telefonon és akku töltőn egyaránt jelentkezett.

Ez töltő, vagy kábel hiba lehet? :F
Jelenleg csak ez az egy-egy C-C kábelem/C kimenetes töltőm van, nem tudom mással kipróbálni.

(#162554) digitalentum


digitalentum
csendes tag

Tudna valaki ajánlani olyan powerbank-ot, amelyikről működne a 9 Volt DC, 300 mAh-t igénylő digitális hangrögzítőm? (Most 2db. AA elemmel megy.) Előre is köszi. :R

[ Szerkesztve ]

Nagyon vonzónak találom a gravitációt. Elfogadom a sütiket, de krémtorta is jöhet!

(#162555) davenport válasza ANOka (#162553) üzenetére


davenport
aktív tag

Nekem két LG nem ment ilyen módon (LG G7, és G7 fit), részemről betudtam annak, hogy a telefonok nincsenek oda érte, nem bolygattam tovább.

No money, no honey.

(#162556) DJGABI válasza digitalentum (#162554) üzenetére


DJGABI
addikt

[link] hát nem olcsó... és akkor ezt még fel kell tölteni 6db 18650 akkuval

qc-s powerbankok tudnak 9 meg 12V-t de az szerintem nem állandóan annyi, meg kérdés lebeszéli-e a felvevővel hogy az mennyit kér.. de sztem nem.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#162557) vince válasza digitalentum (#162554) üzenetére


vince
őstag

Ha egyébként 2 AA elem hajtja, akkor valószínűleg elviszi bármilyen power bank, ezek 5V-ot tolnak ki magukból. Ki kellene próbálni.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#162558) edk- válasza oszy (#162552) üzenetére


edk-
őstag

A cseh raktárat választva levon a pontok után.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#162559) digitalentum válasza vince (#162557) üzenetére


digitalentum
csendes tag

Sajnos nem így van, mert több 5V-os powerbank-al is ki lett próbálva (továbbá USB hub-al és egyebekkel).

Power requirements: 9 V DC, 300mA from AC adapter
Batteries: IEC R6 (size AA) x 2

DC input [ polaritása: pozitív --(o-- negatív ]

[ Szerkesztve ]

Nagyon vonzónak találom a gravitációt. Elfogadom a sütiket, de krémtorta is jöhet!

(#162560) edk- válasza digitalentum (#162559) üzenetére


edk-
őstag

Egy ilyen szinte jó is normál powerbankhez, csak fel kell cserélni a dugó polaritását (vezetéket elvágni, felcserélve összeforrasztani).

[ Szerkesztve ]

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#162561) digitalentum válasza edk- (#162560) üzenetére


digitalentum
csendes tag

Van megfelelő kábel, 9V-os powerbank-ot keresek (csak bemásoltam a kézikönyv adatait). De azért köszi.

Nagyon vonzónak találom a gravitációt. Elfogadom a sütiket, de krémtorta is jöhet!

(#162562) DJGABI válasza digitalentum (#162561) üzenetére


DJGABI
addikt

pedig ez a kábel, amit a kolléga linkelt szerintem is jobb megoldás. hagyományos power bankból kapsz vagy 2db 10.000mAh-st a fenti -üres- árán....

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#162563) KamuMazsola válasza digitalentum (#162561) üzenetére


KamuMazsola
őstag

A hagyományos és a gyorstöltésre is képes piwerbankoknak nem az az üzemszerű működése amit te szeretnél. Éppen ezért lenne jó neked az a kábel. Az nem csak kábel, van benne egy feszültség átalakító is.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#162564) edk- válasza digitalentum (#162561) üzenetére


edk-
őstag

Ez a kábel 9V-ot csinál az 5V-ból.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#162565) digitalentum válasza edk- (#162564) üzenetére


digitalentum
csendes tag

Köszönöm (mindenkinek). Megvilágosodtam! Ez lesz a megoldás. :C

Nagyon vonzónak találom a gravitációt. Elfogadom a sütiket, de krémtorta is jöhet!

(#162566) digitalentum válasza edk- (#162564) üzenetére


digitalentum
csendes tag

Még egy utolsó kérdés. Ez a konverter megoldaná azt, hogy ne kelljen vágni/forrasztani (mert abban nem vagyok jó ;-)?!

Nagyon vonzónak találom a gravitációt. Elfogadom a sütiket, de krémtorta is jöhet!

(#162567) edk- válasza digitalentum (#162566) üzenetére


edk-
őstag

Igen.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#162568) haten válasza edk- (#162567) üzenetére


haten
tag

digitalentum
Én is vettem powerbankot helyettesíteni az időjárásállomás elemeit, de nem jött be a dolog, mert a powerbank fél perc alatt kikapcsol, és nem kapcsol vissza. Már gondolkoztam, hogy ki kéne tépni a vezérlést belőle, hogy gyakorlatilag csak az elemek maradjanak, mert ezt így bebuktam...

[ Szerkesztve ]

(#162569) dugynok válasza digitalentum (#162566) üzenetére


dugynok
senior tag

Forrasztàs helyett:
1; #Aliexpress US $1.81 9%OFF | 200PCS/100Pairs Male/Female Spade Crimp Terminals Electrical Insulating Sleeve Wire Wrap Connector for 22-16 AWG 0.5mm2-1.5mm2
https://a.aliexpress.com/_s7CHEU

2; #Aliexpress US $1.08 16%OFF | 10/20/50PCS Heat Shrink Butt Terminals Waterproof Solder Seal Tinned Copper Electrical Wire Cable Splice Terminal 26-24 AWG
https://a.aliexpress.com/_sMPApe

(#162570) DJGABI válasza dugynok (#162569) üzenetére


DJGABI
addikt

egy csokit vagy wago-t se kellene forrasztania, csak épp hülyén nézne ki :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#162571) wwenigma válasza haten (#162568) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Olyat vegyél ami tudja a "microcurrent charging"-ot vagy hogy hívják. Xiaomi 20k-s powerbankon gombon duplakatt-tal kapcsol be a mód és ilyenkor talán 1-2mA terheleskor sem kapcsol ki.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#162572) digitalentum válasza haten (#162568) üzenetére


digitalentum
csendes tag

haten; edk- és a többiek
Nem hittem volna, hogy ez ennyire sok tényezős feladvány. Akkor most akár van - USB DC 5V To DC 9V 2.1mm X 5.5mm Module Converter DC Barrel Male Connector Jack Power Cable Plug (5V To DC 9V) - akár nincs, a powerbank kikapcsol fél perc után!? Van egyáltalán valamilyen megoldás?

Nagyon vonzónak találom a gravitációt. Elfogadom a sütiket, de krémtorta is jöhet!

(#162573) UberMutant válasza digitalentum (#162572) üzenetére


UberMutant
őstag

"a powerbank kikapcsol fél perc után!?"
a többség, szerezz olyan bankot, amelyik nem.

(#162574) DJGABI válasza digitalentum (#162572) üzenetére


DJGABI
addikt

az csak az övére vonatkozik, extra kis fogyasztású cuccoknál van ilyen. a 300mAh szerintem nem az.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#162575) digitalentum válasza DJGABI (#162574) üzenetére


digitalentum
csendes tag

OK. Vásárolok egy DC konvertert és meglátjuk, hogy mi lesz. Sajnos holnap kezdődik a kínai holdújév, és most egy hétre minden leáll, így a szállítás is. Ha addig nincs jobb/más ötlet, akkor egy hónap múlva jelentkezem az eredménnyel. :F

Nagyon vonzónak találom a gravitációt. Elfogadom a sütiket, de krémtorta is jöhet!

(#162576) AndrewBlase válasza digitalentum (#162575) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

"Sajnos holnap kezdődik a kínai holdújév, és most egy hétre minden leáll, így a szállítás is."

Amúgy se nagyon szokásuk azonnal feladni a csomagot. ;]

Miért mindig én???

(#162577) Beni2360 válasza AndrewBlase (#162576) üzenetére


Beni2360
félisten

Pató Pál úr !!! :DD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#162578) Dzsolo válasza wwenigma (#162548) üzenetére


Dzsolo
senior tag

Köszönöm.

(#162579) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Kerékpárhoz szeretnék fékpofákat.
Vettettek már, ha igen milyet érdemes?

(^)(>.<)(^)

(#162580) farkas-j


farkas-j
őstag

Ilyen tárcsaféket vett már valaki? Nekem Fiido L1-em van 14"-os kerekekkel (videón lévő 14"-os kerekű testvére). Ezekre is ugyanaz a méret mehet mint pl. egy 26"-osakra? Mi a bevált márka, típus Kínából?

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#162581) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Kis Aliexpress.

Múlt héten hétfőn rendeltem egy Goldenfir SSD-t, a mai napon megérkezett. Elég gyors volt a szállítás.

A termék is rendben van: [link]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#162582) Ciccuka válasza vacs (#162579) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ami ilyen két vagy három komponensű és fémházas azok már nem rosszak (Merida clone).

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#162583) peestike válasza Graphics (#162581) üzenetére


peestike
senior tag

Milyen posta volt itt az aliexpress standard shipping? Észt, vagy az új módi sprinter/pickpack pont? Köszi!

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#162584) Graphics válasza peestike (#162583) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Carrier AliExpress Standard Shipping
Tracking Number: RB895669xxxSG

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#162585) peestike válasza Graphics (#162584) üzenetére


peestike
senior tag

Szingapúri, ez jó hír! Köszönöm!

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#162586) AndrewBlase válasza Graphics (#162581) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Nekem egy 7"-os LAOA vízpumpafogó jött meg kemény 7 nap alatt, igaz, spanyol raktárból. Egyik reggel hívott a GLS futár, hogy itt van, csomagot hozott. (Persze nem voltam otthon) Mondom mi van? Nem rendeltem/vártam most semmit se velük szállíttatva. Hát pedig az én nevem, címem van rajta, fizetve is van. Később kezdtem el gondolkodni, hogy ez lehet az, és tényleg. :B
Egyébként szerintem teljesen rendben van a termék, ezért az árért (15,24$) meg pláne. Idehaza, amit néztem ilyen kicsi fogó egy 10-es lett volna. Hja, és sörbontót is kaptam mellé ajándékba! :DDD

Miért mindig én???

(#162587) citkar válasza AndrewBlase (#162586) üzenetére


citkar
addikt

Én Aliról (igaz francia raktárról) rendeltem 2018. december 25-én este!! telefont és 27-én délelőtt hozta a futár. Azt hittem két ünnep közt vagy januárban feladják és majd megjön, ehhez képest teljesen váratlanul karácsonykor elhozták gyakorlatilag.

(#162588) AndrewBlase válasza citkar (#162587) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Vannak még csodák! ;)

Miért mindig én???

(#162589) pulutodurumo válasza vacs (#162579) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Én is gondolkodtam rajta, de egy normális annyi mint itthon. Egyszer azért vettem egy olcsóbbat, de túl hamar elfogyott.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#162590) D1Rect


D1Rect
félisten

Kellene nekem RGB led sor, távirányítóval, mindennel komplett szett legalább 6m szalaggal.
Nem tudtam kibogozni, hogy melyik az a led típus ami most a "tuti" vétel.

help plz

(#162591) Graphics válasza D1Rect (#162590) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én ilyet vettem múltkor, ez teljesen oké ,nem melegszik számottevően.

Viszont RGB-s csak tehát nincs dedikáltan fehér pl.

De távirányító, adapter, csatlakozó van hozzá.

[link]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#162592) Mr.Csizmás válasza D1Rect (#162590) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ha nem akarsz nagyon tákolni meg bűvölni a felragasztáson kívül, akkor xiaomi yeelight strip (plus). a mijáús közös programból tudod vezérelni ofc.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#162593) D1Rect válasza Mr.Csizmás (#162592) üzenetére


D1Rect
félisten

Gyereknek kell, legyen külön távirányító hozzá.
A yeelight strip meg mocsokdrága egyébként is.

(#162594) dugesz77 válasza Graphics (#162591) üzenetére


dugesz77
őstag

Ha kell a normális fehér fény is akkor nem sokkal drágább az RGBW szallag+vezérlő. Abban van sima fehér LED is.

(#162595) CHIPman válasza D1Rect (#162593) üzenetére


CHIPman
nagyúr

5050 ami egy chipen RGB, vezérlőt meg olyat veszel, amilyen tetszik, csak tudja az RGB 5050-et. A 3528 az külön R, G és B, nem ajánlanám, maximum hangulatvilágításra.
Vagy ha már az a cél hogy fancy legyen, akkor WS2812 (címezhető RGB, tehát ledenként tudod "megmondani", hogy milyen színe legyen), viszont ehhez 5V-os táp és más vezérlő kell, arra figyelj.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#162596) D1Rect válasza CHIPman (#162595) üzenetére


D1Rect
félisten

Én is néztem, hogy még mindig az 5050 a legfényesebb(nyilván hőtermelése is a legtöbb).
De nem akartam elhinni, hogy ennyi idő elteltével még mindig az 5050 a legjobb.

Pont hangulatvilágításnak kellene, de nem akarom, hogy nappali világot csináljon éjjelre.

(#162597) Mr.Csizmás válasza D1Rect (#162593) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hja. philips hue strip-et nézd meg, utána olcsó minden :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#162598) CHIPman válasza D1Rect (#162596) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Nem a fényerő miatt írtam a 3528-ra a hangulatvilágítást, hanem mert túl messze vannak a különböző színek egymástól, és ha nem "visszaverve" nézed, akkor a "fehér" szín igazából egymás utáni piros, zöld és kék.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#162599) HKorn


HKorn
addikt

Ezzel a Xiaomi lázmérővel van valakinek tapasztalata mennyire pontosan, megbízhatóan mér hagyományos lázmérőhöz képest?

Run&Ride

(#162600) Melack


Melack
veterán

Sziasztok! Mostanában sokat folalkozunk otthon bullet journallal, és számtalan ötlethez jó lenne, ha tudnánk nyomtatni. Feleségem talált/látott több helyen kicsi nyomtatót, ami papírra is tud nyomtatni. Ilyet kerensék kintről. Itthon 35.000 Ft-tól indulnak. Ami jó lenne, ha sima papírra és olyanra is tudna nyomtatni, ami egyből ragasztható (nem tudom érthető e amit írok). Találkoztatok már vhol ilyennel?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.