Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#162451) kovisoft válasza balazsbence (#162447) üzenetére


kovisoft
őstag

Nem a kitágult pupilla miatt, hanem azért látsz élesebben, mert az apró lyukak mind optikai résként viselkednek, és a diffrakció miatt olyanok, mintha sok kis lencse lenne.

(#162452) Zoli-bácsi válasza bul07 (#162450) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

És ha nem válaszolok, nem rendeled meg? :D

Mivel nem szedtem még szét, nem tudom biztosan állítani, de több mint valószínű, hogy lehet bele tenni másikat. Bár szerintem 7$-ért (UK raktárból) akkor is megéri, ha nem lehet cserélni.

(#162453) bul07 válasza Zoli-bácsi (#162452) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem :DDD :D

UK raktárra nem fogadja el a kupont, vagy én csinálom rosszul
This coupon is not available for limited offer products

De jó nekem Kínából is :)

De az hogy mikorra jön meg az kérdés
Mert ugye Kína most leáll a Kínai újév miatt

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#162454) 1stVikman válasza bul07 (#162453) üzenetére


1stVikman
senior tag

Nem te csinálod rosszul, UK raktárról 8.99$, és nem fogad el rá kupont.

(#162455) V.Stryker válasza balazsbence (#162447) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Igazából szerencsére nekem nincs szükségem rá. A feleségemnek gondoltam,hogy néha használja munka közben számítógép előtt. Azt mondják tök jó. Legalábbis erősen szemüveges kolléga felvett egy ilyet és látott vele dioptria nélkül. Azt mondják, hogy tornásztatja az izmokat, ami jót tesz. Nem állandó hordásra nyilván,de napi fél óra még jó is lehet.

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#162456) bandigyerek válasza V.Stryker (#162455) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Nem tudom, hogy mennyi idős az asszony (mínusz 5-6 év ugye :DD ) de a presbiopia nem hiszem, hogy gyógyítható. A szem tornáztatása, pedig nem megoldott egy fényréses szemüveggel. A váltakozó közelre-távolra nézés, fókuszálás (ezért szívnak a monitor előtt ülők, mert nekik ilyet nem kell), meg a tényleges szem mozgatás ami jó. Meg a látáskorrekció. Én a mindenféle boltban vásárolt szemüveget sem ajánlom, legyen az spar, tesco, ebay vagy aliexpress.

(#162457) kovisoft válasza V.Stryker (#162455) üzenetére


kovisoft
őstag

Nemhogy nem tornáztatja a szemet, de éppen ellenkezőleg, mivel nagyjából minden éles benne, ezért még annyit sem dolgoznak a szemizmok, mint szemüveg nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#162458) w.miki válasza V.Stryker (#162455) üzenetére


w.miki
veterán

Én rendeltem ilyet, néha használtam, de szerintem sem ér semmit.
Dehát meg kell próbálni, ez tudomány, garancia nincs.
Szemtornára inkább elmennék hozzá egy tanfolyamra.
Vagy a lézeres szemműtét, utána nem kell vele foglalkozni... persze az jóval drágább, azt sajnos nem lehet kínából megrendelni :(
Ali-ra egyre nehezebb belépni, csúszka kódkérés, és néha még akkor sem enged be. Mi van ezzel?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#162459) galoslac válasza w.miki (#162458) üzenetére


galoslac
tag

A lézeres szemműtét nem tudomány?

Eladó Bosch IXO nyomatékadapter 1500/db egy-több-sok mint a kínainál

(#162460) EXIEZ válasza w.miki (#162458) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Ha tudomány és még használtad is a tudomány eszközét, de te elveted a tudományt akkor mi ez a paradoxon?
Egy csuszkát elhúzni nem nagy "tudomány" :C

[ Szerkesztve ]

(#162461) kovisoft válasza EXIEZ (#162460) üzenetére


kovisoft
őstag

Kb. akkor lenne hiteles, ha a hozzászólásait palatáblára írná, nem pedig olyan eszközöket használna, amikhez szükség volt néhány tudományág eredményeire. :U

(#162462) DJGABI válasza fecus (#162424) üzenetére


DJGABI
addikt

tudom-tudom, az ilyen oldalak az ördögtől valók, de itthon vannak ilyen 3-4k körül is már: [link]

asszem gruppin is szokott lenni, én is gondolkozok egy ilyenen. az hogy maga a termék milyen mondjuk nem tudom.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#162463) oszy


oszy
veterán

Original Xiaomi Air 2-re létezik most valami nagyon BB kupon? :) Vagy melyik ajánlott? Leginkább telefonálásra kell.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#162464) w.miki válasza galoslac (#162459) üzenetére


w.miki
veterán

nincs is rá garancia :(

BlitzWolf® BW-BTS4 bluetooth 5.0 Earphone
kupon: BGBWBTS4
kupon ár: 11,89$

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#162465) azbest válasza azbest (#161860) üzenetére


azbest
félisten

uh, hihetetetlen, hogy a kínaiaknak (akciósan) 10 dolcsiért sikerült legyártani egy egészen jónak tűnő hátizsákot és 10 nap alatt házhoz kézbesíteni egy vidám fickóval :DDD

[ Szerkesztve ]

(#162466) DougButabi válasza DJGABI (#162462) üzenetére


DougButabi
tag

Én azért elgondolkodnék, hogy egy olcsó kínai termék, az elektromos áram, és a víz mennyire férnek meg egy termékben.

(#162467) edk- válasza w.miki (#162464) üzenetére


edk-
őstag

De van.

Ha a lézerkezelést követően kisebb mértékben javulna a látása, mint ahogy azt előre írásba kapta, a garancia életbe lép. Egy egyszerű példával élve, ha azt ígérte a szemész szakorvos, hogy 8 dioptriát fog javítani a látásán és végül csak 7-et sikerült, akkor a Sasszemklinika díjmentesen megismétli a lézerkezelést.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#162468) Digitalis válasza DougButabi (#162466) üzenetére


Digitalis
senior tag

Annyira nem gáz, (még jó,hogy az nincs benne :DDD ) mindenesetre egy 10mA Fi relé erősen ajánlott.

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#162469) kmarci25 válasza edk- (#162467) üzenetére


kmarci25
veterán

Így van, épp írni akartam. Az én műtétemnél úgy volt, hogy ha nem sikerül, akkor választhatok: vagy ismételt műtét, vagy visszakapom a pénzem.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#162470) balazsbence válasza kovisoft (#162451) üzenetére


balazsbence
senior tag

de a lencséknek van törőértéke, itt meg nincs semmi.

(#162471) ANOka válasza edk- (#162467) üzenetére


ANOka
őstag

Ha meg elb@***nk vmit műtét közben és teljesen elvesztené látását, akkor ingyen rendelünk Önnek egy új szemet Kínából, melyet ingyen beültetünk! :DD

(#162472) gyapo11 válasza balazsbence (#162447) üzenetére


gyapo11
őstag

Minél tágabb a blende/pupilla, annál kisebb a mélységélesség.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#162473) kovisoft válasza balazsbence (#162470) üzenetére


kovisoft
őstag

Itt van a diffrakció (fényelhajlás), ami hasonló hatást eredményez, mint ha domború lencséről lenne szó. Csak míg a lencsének van egy adott gyújtótávolsága, ezért csak egy adott távolságban lévő tárgyat képez le élesen, addig a diffrakció hatása olyan, hogy bármilyen távolságra lévő tárgyak nagyjából élesek lesznek. Ilyen elven működik a lyukkamera (camera obscura), amiben objektív helyett egy apró lyuk van csak.

(#162474) Digitalis válasza bul07 (#162426) üzenetére


Digitalis
senior tag

RJ 02 megrendeltem akkuval, kösz az infót mindenkinek.

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#162475) StarZ3r0 válasza Zoli-bácsi (#162446) üzenetére


StarZ3r0
tag

Nekem "This coupon is not available for limited offer products."
Ez mitől lehet?

(#162476) emre válasza Digitalis (#162474) üzenetére


emre
veterán

Az akkut célszerűbb itthon beszerezni, mert biztonságtechnikai szempontok miatt elég lassú a kinti szállítása.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#162477) Shummo


Shummo
aktív tag

Sziasztok. 2-3 portos QCt is tudó töltőt tudtok ajánlani? (nem öngyulladóst :) )
köszönöm

(#162478) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Srácok!
Tejhabosítót megéri kintről venni?
A kis kézi, elemes verzióra gondolok!

(#162479) Mr.Csizmás válasza zolikaDB (#162478) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link] csak ha nincs a közeledben bolt

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#162480) w.miki válasza zolikaDB (#162478) üzenetére


w.miki
veterán

Én rendeltem kintről ilyesmit, mert az elemesek zabálják az elemet.
Ez akku-s microusb-vel tölthető, 2500Ft volt. 3 fokozata van.
De már a legkisebben is nagyon veri :( Maximum félig érdemes rakni az italt a pohárba.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#162481) dugesz77 válasza zolikaDB (#162478) üzenetére


dugesz77
őstag

Én ezt a műanyag tengelyes verziót tudom ajánlani. Nem hajlik a tengely ezért központos marad nem üt és a a rugós keverő alján van egy műanyag tányér amitől nem karcolja/színezi meg a bögre alját keveréskor. Több mint egy éve ,naponta többször is használjuk eddig jól bírja egész erős kis motort raktak bele.

[ Szerkesztve ]

(#162482) edk- válasza zolikaDB (#162478) üzenetére


edk-
őstag

IKEA

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#162483) oszy


oszy
veterán

Blitzwolf vagy Digoo? :) Melyik a jobb? Nekem nem feltétlenül fontos a 15A. Melyiket válasszam? :)

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#162484) w.miki


w.miki
veterán

Androidos mobiltelefon 3 colos kijelzővel PreOrder
SERVO S10 Pro IP68 Waterproof 4G Network Mini Smartphone
Ár: 119$ ~36500 forint

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#162485) wwenigma válasza oszy (#162483) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ha fogyasztást akarsz monitorozni akkor BW, ha USB töltő meg éjjeli fény kell akkor a másik....

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#162486) citkar válasza oszy (#162483) üzenetére


citkar
addikt

Annyira más a két termék, hogy egyszerűen csak azt kéne tudni mire lenne szükséged.
USB és LED fény csak a Digoo-nálvan. A Digoo-nál viszont nekem nem derül ki, hogy ott tudsz-e időre megadott ki-, bekapcsolást megadni, fogyasztást meg végképp nem mér, ellenben a Blitzwolffal.

(#162487) kenand válasza oszy (#162483) üzenetére


kenand
veterán

Valószínűleg-egyébként- mindkettő Tuya alapú...(Digoo még nem volt a kezembe,de biztosan) Ha van is saját app, mennek ugyan azzal.

(#162488) fudi2002 válasza zolikaDB (#162478) üzenetére


fudi2002
veterán

9ért ma vettem az aldiban. Ilyen kacsó jellegű, olyan tejhabot gyárt, hogy nem tudtam lerázni a kanálról. A kézi bohócságokkal nehéz ilyet gyártani...

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#162489) Batib válasza fudi2002 (#162488) üzenetére


Batib
őstag

Vajon az Aldis tejszínből is csinálna habot?

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#162490) MADcat válasza fudi2002 (#162488) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Tupperware kézi habosító nehogy megvicceljen. ;) Bár kb ennyiért vettem 5 éve.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#162491) oszy válasza wwenigma (#162485) üzenetére


oszy
veterán

Köszönöm! Blitzwolf lett. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#162492) nimfas válasza Vertigo18 (#162398) üzenetére


nimfas
addikt

Dettó. Villanyszerelő vagyok, nekem is bevált a Boruit RJ-02 fejlámpa. Én rendeltem 4db hozzá normális "világoszöld" akksit valós kapacitással. Vettem egy tartalék lámpát is, biztos ami biztos. Van hogy 30-40 percet van a fejemen folyamatosan.

(#162493) Npeter25


Npeter25
tag

Valakiknek esetleg van ilyen lámpa?
Sehogy nem sikerül bluetoothon kapcsolódnom a blitzwolf apphoz.

(#162494) kamant válasza -secret- (#161213) üzenetére


kamant
csendes tag

Megrendeltem próbának. Tegnap megjött. Kipróbáltam, egy 1A-s töltőt váltottam (volna) le vele, ennél jóval gyorsabban tölt, bár nem gyorstöltős a telefonom (a gyárija 2-es volt). Viszont eléggé melegedett, ráadásul most az előbb, ahogy újra bedugtam, kétszer is lecsapta a kismegszakítót és furcsa szaga is van. Azt hiszem ennyi volt a pályafutása.

Jav: Lehet, hogy mégsem ez veri le... Akkor kap mégegy próbát...

[ Szerkesztve ]

(#162495) Donki Hóte válasza fudi2002 (#162488) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Összefoglaló: Legyetek szívesek pénznemet írni a hozzászólásokba...

Szóval 9 Ft-ért, dollárért, euróért vetted?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#162496) fudi2002 válasza Donki Hóte (#162495) üzenetére


fudi2002
veterán

Aldiban vettem 9 angol fontért.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#162497) bul07 válasza Zoli-bácsi (#162452) üzenetére


bul07
nagyúr

Milyen jó hogy megrendeltem tegnap
Mára akcióssá tették a CN raktárost is és a kupon már arra se jó

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#162498) csucsotke


csucsotke
aktív tag

A szemüveg téma után figyeltem fel, hogy ebből meg milyen jó kis [messzelátó] lehetne :U

[ Szerkesztve ]

(#162499) 1stVikman válasza bul07 (#162497) üzenetére


1stVikman
senior tag

Szerencséd volt. Én lemaradtam róla. De lehet bevállalom UK szállítással, ha már ilyen kevés lett az árkülönbség.
Mostanában szoktak ilyen húzásokat csinálni Ali-n is, BG-n is.
PL. van blitzwolf kuponom, persze rögtön dobtak egy "promo" címkét, a termékre, nehogy lehessen használni.

[ Szerkesztve ]

(#162500) bandigyerek válasza csucsotke (#162498) üzenetére


bandigyerek
senior tag

:C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.