Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#162401) SZIGMA


SZIGMA
aktív tag

Sziasztok!

A médialejátszós topikban ezt ajánlják:
[link]

Nektek mi a véleményetek róla, esetleg valahol kuponnal, pontokkal olcsósítható-e?
(Időseknek lesz, hogy az unokák youtube-on mesét nézhessenek, Coreelec/Libreelec nem igazán opció.)

Válaszokat előre is köszönöm!

Ez egy fórum.Segítség,kritika,trollok, minden előfordulhat.Fogadd el, ez ilyen!

(#162402) nihil41 válasza CHIPman (#162396) üzenetére


nihil41
tag

A plus engem is érdekelne. Hol lehet lekuponozni és mennyire?

(#162403) varmi2


varmi2
nagyúr

Tudtok ajánlani valami jó kis rádiót, egy idősebb embernek kellene. Minőségi, hordozhatóra gondolok.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#162404) kenand válasza varmi2 (#162403) üzenetére


kenand
veterán

Minőségi nincs kínából, de a Rolton rádiók használhatók (pl E500) az árukért. jól el vannak egész nap egy töltéssel. Felségem a konyhában én kertészkedés/ építőmunka közben szoktam használni

[ Szerkesztve ]

(#162405) Vertigo18 válasza krisztianAMG (#162400) üzenetére


Vertigo18
addikt

Van itthon H03-am is... SOSEM cserélném rá le a Boruitomat. Hozzáteszem mindig "munkaspecifikusan" keresem a lámpákat, nekem ahhoz, amit én csinálok, amihez nekem kell, ahhoz nem volt jó a H03. Sokkal jobban bejött hozzá a Boruit RJ-02.

Nekem nem kell túl nagy fény, nem kellenek 1200 lumenek, elég párszáz. Az legyen megbízható, tényleg ne ázzon be, legyen rajta minimális fénykapcsoló, amilyet ÉN szeretnék, ne előre beprogramozott "Low mode", mert lehet, hogy az kevés, vagy éppen sok. És egyetlen mozdulattal lehessen lekapcsolni, sőt, ne kelljen hozzáérni se sáros, koszos, "teli" kézzel...

De szerintem folytathatjuk a lámpás topikban. Mindkettő jó lámpa.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#162406) krisztianAMG válasza Vertigo18 (#162405) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Értem, de ezek egyéni preferenciák. Ezért szerintem nem korrekt ennyire kategorikusan kijelenteni, hogy a Boruit jobb. Szerintem nem jobb.
Én is befejeztem az offolást. :R

De szerintem folytathatjuk a lámpás topikban.

Nem, nem, én oda vissza nem megyek. Másfél éve tünetmentes vagyok. :D

(#162407) bul07


bul07
nagyúr

KUULAA Power Bank 10000mAh Portable Charging PowerBank 10000 mAh USB PoverBank External Battery Charger For Xiaomi Mi 9 8 iPhone
[link]
Kupon 1/1.01$
Fehér US $7.98

KUULAA USB Type C to USB Type C Cable For Xiaomi Redmi Note 8 7 60W PD QC 4.0 Quick Charge USB-C Cable For Samsung Galaxy S10 S9
[link]
Kupon 1/1.01$

2x0,5m - 1$
1m - 0,52$
2m - 1,02$

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#162408) bul07


bul07
nagyúr

Már nem tudtam szerkeszteni

KUULAA Bluetooth Earphones Wireless In-ear Neckband Sports Earphone Earbud Bluetooth Headsets for Mobile Phone Fone de Ouvido
[link]
Kupon 2/2.01$
US $2.08

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#162409) dugesz77 válasza Vertigo18 (#162405) üzenetére


dugesz77
őstag

Én is csak ezt tudom mondani . Szűk családban 3 darab, ismerősi körben vagy 5 amit csak én rendeltem. Egyikkel sem volt még probléma. Sok félét összevásároltam eddig ez vált be a legjobban főleg éjszakai pecához, nagyon kényelmes az érintésmentes be/kikapcsolás mocskos kézzel nem kell keresgetni a kapcsolót. Fényereje bőven elég.

(#162410) tomazin válasza CHIPman (#162399) üzenetére


tomazin
veterán

Eleg hulladek a gyari akksi. Mar nem emlekszem pontosan, de ilyen 800-1200kozott tudott.

(#162411) gabe_


gabe_
őstag

Sziasztok
Ilyesmi vagy ilyen, egyszerű távcsövekről van már valakinek tapasztalata? Tudom, nem egy profi cuccok, de azért használhatóak?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#162412) WestBam válasza bul07 (#162407) üzenetére


WestBam
senior tag

Köszi, behúztam egy kábelt, ennyiért ajándék :)

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#162413) Vertigo18 válasza bul07 (#162408) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ennyi volt a kupon? Mert már nem látom...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#162414) Skillet válasza Skillet (#162391) üzenetére


Skillet
addikt

Megvettem az ugreen-ből 40db-ot. Most néztem, hogy lement az ára 20db=4$-ról 2.6$-ra.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#162415) Beni2360 válasza CHIPman (#162393) üzenetére


Beni2360
félisten

Akkor tavaly nyáron akcióban vetten Aliról Bluedio AS-BT Mini tokkal vonóval jó vásár volt 13.50 $-t ? Most csak EU-ból van 3x áron.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#162416) flash-


flash-
veterán

Okos izzót honnan érdemes?milyet? elvárás:mobillal lehessen kapcsolgatni.(nameg minimum 70w-os normál izzó fényerejével megegyezzen, de nem baj ha több)
pl linket kérek :)
ide vonatkozó kérdés: ezekenek a fényerejét,színhőmérsékletét is lehet állítani anélkül hogy bármiféle speckó villanykapcsolóm, foglalatom lenne?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#162417) kovisoft válasza gabe_ (#162411) üzenetére


kovisoft
őstag

Általában elég szűk a látómezejük, valamint főleg a szélek felé torzítanak és színeznek, ill. rövid a pupillatávolság (elég közel kell tenni a szemhez). Kb. az áruk is ezt tükrözi. A rájuk írt nagyítást szokták tudni (pl. 10x25 azt jelenti, hogy 10x nagyítás, 25 mm-es objektívátmérő).

(#162418) DJGABI válasza flash- (#162416) üzenetére


DJGABI
addikt

"ide vonatkozó kérdés: ezekenek a fényerejét,színhőmérsékletét is lehet állítani anélkül hogy bármiféle speckó villanykapcsolóm, foglalatom lenne?"
igen, annyi hogy nagyobb a fejük általában, de sima e27 foglalatba megy. ja meg folyamatosan bekapcsolva kell lennie a 220-as kapcsolónak, mobilról megy a ki/bekapcs.. szóval egy csillárba pl felejtős, vagy hát értelmét veszti az egész különben

70W-sal megegyezőt, főleg színesben szerintem esélytelen találni. sima RGB-sek hideg fehérek, ez melegnél is tudja a 10W-t elvileg [link] olyan 60 wattosnak felel meg.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#162419) Digitalis válasza Vertigo18 (#162398) üzenetére


Digitalis
senior tag

Ahol közel kell sasolni, (szintelosztó, kapcsolószekrény,kötődobozok autószerelés stb..) nem kapcsolgat magától ki- be?
Horgászatnál biztos klassz, mert nem kell darás, koszos kézzel kapcsolgatni.
Sofirn SP40 és RJ-02 között vacillálok. (horgászat, szerelés)

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#162420) Donki Hóte válasza DJGABI (#162418) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ha ki van kapcsolva a 230 V-os kapcsoló és bekapcsolom, akkor ez a lámpa nem kezd világítani, hanem csak akkor kezd világítani, ha a távirányítóval (telefonnal) is bekapcsolom?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#162421) DJGABI válasza Donki Hóte (#162420) üzenetére


DJGABI
addikt

lámpa függő. nekem az egyik bekapcsolt áramszünet után, kellemes volt hajnal 3-kor.

még nem léptem meg, de elvileg már szétszedés/kábelezés nélkül okosítható némelyik [link], és az alternatív firmware-ben már beállítható az alapállapot. [link]

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#162422) AndrewBlase válasza Digitalis (#162419) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Kb 15 cm-ről érzékeli az integetést a Boruit.

Miért mindig én???

(#162423) Digitalis válasza AndrewBlase (#162422) üzenetére


Digitalis
senior tag

IR-t ki lehet kapcsolni? ( Szűk aknában is szoktam dolgozni, ott tuti belóg valami 15 cm-re.)

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#162424) fecus


fecus
őstag

Néztem pár, csap helyére szerelhető, átfolyós vízmelegítőt. Garázsba lenne, ritkán használt, kézmosás, gyümölcs, zöldség mosása.
Van valakinek gyakorlati tapasztalata valamelyik típussal?

Pl.: Ez vagy ez.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#162425) dugesz77 válasza Digitalis (#162423) üzenetére


dugesz77
őstag

Igen ki lehet kapcsolni. Az IR érzékelő akkor működik ha kétszer gyorsan megnyomod a gombot ha csak simán nyomod akkor nem. Ha folyamatosan nyomod akkor tudod a fényerőt állítani.

[ Szerkesztve ]

(#162426) bul07 válasza AndrewBlase (#162422) üzenetére


bul07
nagyúr

Amúgy hol lehet most legolcsóbban kapni Boruit RJ - 02

Régen rendeltem párat csak egyet se magamnak és most meg jó lenne egy fejlámpa

alin találtam US $8.98-ért [link]

Bánnom hogy 11:11-nél nem erre lőttem el egy kupont

Máshol esetleg olcsóbban?

Meg ha már itt tartunk

Pár dolláros munka lámpa is kellene , ledes mágneses, és előny ha tölthető vagy 18650-es

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#162427) gyapo11 válasza dugesz77 (#162425) üzenetére


gyapo11
őstag

Sőt ajánlott is kikapcsolni használat után, mert eszi az akkut.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#162428) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Ilyet lattatok valahol? lehetőleg alin...

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#162429) edk- válasza V.Stryker (#162428) üzenetére


edk-
őstag

Láttunk.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#162430) AndrewBlase válasza bul07 (#162426) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Passzolom. Nekem már évek óta megvan.

Munkalámpára én is kíváncsi lennék. :))

Miért mindig én???

(#162431) V.Stryker válasza edk- (#162429) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Köszönöm. Igazából azt sem tudtam mi a neve és hogy keressek ra. 😅😅

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#162432) gabe_ válasza kovisoft (#162417) üzenetére


gabe_
őstag

Köszönöm, akkor lehet hogy rendelek egyet. Madarakat a fákon meglesni jó lesz a kirándulások alkalmával...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#162433) dugesz77 válasza bul07 (#162426) üzenetére


dugesz77
őstag

Igaz nem mágneses de munkalámpának eddig bevált ez a fajta kitámasztós. 2db 18650 vagy 4db AA ceruzáról üzemeltethető usb-ről tölthető és powerbank funkciója is van. Fényereje elég ,én az egy hosszú COB ledest vettem. Most kicsit drága de régebben 7$ körül el lehetett hozni.

[ Szerkesztve ]

(#162434) csucsotke válasza Digitalis (#162419) üzenetére


csucsotke
aktív tag

Úgy sem fogsz akarni darás kézzel a sötétben botorkálni, nekem volt hogy a tévén tükröződött vissza, hogy a fejemen van még a lámpa. A gyakorlatban nem kapcsolgatod, csak bekapcsolod, elég sokat bír az akku szóval az ember nem spórol vele. Ugyanakkor ha mégis spórolni kell, jól jönne z IR kapcsoló, nekem koszos is a fejpántja emiatt. A fejlámpa az összes lámpát kiváltja, olyan még nem volt hogy inkább a kezemben akartam volna, fordítva gyakran. A többit csak azért használom mert még előtte vettem.

(#162435) emre válasza dugesz77 (#162433) üzenetére


emre
veterán

Csavarozol rá pár ilyen mágnest és már kész is.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#162436) Digitalis válasza csucsotke (#162434) üzenetére


Digitalis
senior tag

Nyáron a nádas mellett stégen, kiba..sok a szúnyog, olyankor csaliz, bemér, bedob oszt leó, kapásjelzőt meg látom sötétben is. Teljesen egyetértek fejlámpa rulez, ahova nézek oda világit, kezek meg szabadok. convoy sst40 csak arra jó, hogy a halak mozgását meg a meder alját vizsgáljam. :DDD Neked akkor most melyik van pecára?

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#162437) #53667584


#53667584
törölt tag

Tudom, hogy itt nem mindenki van oda a Mixza SD kártyákért, de akinek nincs vele baja:
Mixza Year of the Dog Limited Edition U1 32GB 3.99USD

(#162438) jjeahh válasza #53667584 (#162437) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Pont most akartam írni, hogy a húgomnak ma bedöglött egy fél éves Mixza :DDD

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#162439) yvsmad válasza V.Stryker (#162428) üzenetére


yvsmad
őstag

Ez mivel jobb, mint a rendes szemüveg?
Kollégámnak volt ilyen, lusta volt szemüveget csináltatni, ezzel égette magát. Emberek között ne használd!

(#162440) csucsotke válasza Digitalis (#162436) üzenetére


csucsotke
aktív tag

Akkor neked hasznos lehet az a kapcsoló. Szereléshez használom főleg, nem pecázok, de egy [ilyet AA] akkuval. Túlárazott de talán az egyetlen típus Kínában ami egy ceruzaelemre megy, egy pillanat kicserélni, az összes hasonlót 3aaa táplál, és a műanyagja is nagyon jó. Akkor még nem volt sofirn, meg eagle eye de szerelésnél a hotspot is probléma, amíg tönkre nem megy nem is veszek.

[ Szerkesztve ]

(#162441) Debilon válasza yvsmad (#162439) üzenetére


Debilon
addikt

ez egy korrekciós szemüveg, bizonyos szem műtétek és hasonlók után is ilyet kell viselni rövid ideig

nem sok köze van a látásjavításhoz

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#162442) yvsmad válasza Debilon (#162441) üzenetére


yvsmad
őstag

Ugyanazon a fényrés elven működik, mint a hunyorgás. Ha a hunyorgástól javulna a látás, akkor a világon mindenkinek hamar jó látása lenne. Mivel csak pár percig szokták használni az apró betűk elolvasására, ennyi idő alatt esély sincs a látás megjavulására. Egyébként, mint minden szemüvegkeretet, ezt is érdemes felpróbálni, hogy jó-e a mérete. Méret nélkül netről rendelni pénzkidobás lehet.

[ Szerkesztve ]

(#162443) Debilon válasza yvsmad (#162442) üzenetére


Debilon
addikt

írtam, nem sok köze van a látásjavításhoz

de ismerős pl szemműtétje után jó hónapig ilyenben járt amikor nappali vagy esetleg erősebb fényben kellett mozognia

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#162444) farkas-j válasza yvsmad (#162439) üzenetére


farkas-j
őstag

Emberek között valóban nem mutatna jól. A páromnak olvasáshoz 2-es szemüveg kell, anélkül nem tud olvasni. Ezzel a lyukacsos szemüveggel viszont simán tud olvasni dioptria nélkül.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#162445) bul07 válasza dugesz77 (#162433) üzenetére


bul07
nagyúr

Köszi az ajánlást de ez nagy
Valami ilyen formájú kellene, és olcsóbban mint a linken és nem elemes
Ha kerékjárati ívben bütykölök akkor fontos a méret

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#162446) Zoli-bácsi válasza bul07 (#162445) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

[Xanes WorkLIght]
Baromi erős a fénye, beépített akkus. 6.59$ a BGKJA3 kuponnal.

[ Szerkesztve ]

(#162447) balazsbence válasza V.Stryker (#162428) üzenetére


balazsbence
senior tag

Ez a lyukszemüveg kb semmire nem jó. Ahogy írták is, a lényege, hogy mivel kevesebb fény jut a szembe, ezért kitágul a pupillád. Így nő a mélységélesség viszont elfáradnak az izmok idővel. Nem javaslom.. időt kicsit lehet húzhatsz vele, de a szemüveg korrigál, azzal látsz jól.

(#162448) bul07 válasza Zoli-bácsi (#162446) üzenetére


bul07
nagyúr

Arról van esetleg infó milyen akku van benne?

Csakhogy lehet e cserélni később

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#162449) Zoli-bácsi válasza bul07 (#162448) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Talán valami 2200mAh-s 18650.

(#162450) bul07 válasza Zoli-bácsi (#162449) üzenetére


bul07
nagyúr

Tehát 18650, ha idővel szétkapom akkor tudok bele tenni másikat?
Az lenne a jó :)

De tetszik, ha esetleg még erre válaszolsz akkor meg is rendelem és ahogy nézem a nagyobbikra van a kupon

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.