Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#163801) Dluinet válasza vottokar (#163800) üzenetére


Dluinet
nagyúr

egy ismerős vett asszem 5 méteres endoszkóp kamerát, kijelzőt betette a műszerfal alá, a kamerát meg végigvezette az autón hátra :))

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#163802) smithsys válasza fateless (#163783) üzenetére


smithsys
aktív tag

Sajnos szerintem még ez is az az árszint amit nem szabad kintről venni.
Én is minden sz@rt kínából rendelek, de ezekkel a fejegységekkel már több ízben megjártam.
Persze az ára nem zárja ki hogy legyen köztük egy-egy jó darab, de sajnos én nem ezt tapasztaltam.

(#163803) Deconst válasza vottokar (#163800) üzenetére


Deconst
csendes tag

Hali,
Én évekkel ezelőtt ehhez hasonlót rendeltem a Banggood-ról, de pontos linket nem találtam.
Villamossági szaki rákötötte a tolatólámpára, és csak akkor kapcsol a kijelző.

[link]

(#163804) tupacamaru válasza Dluinet (#163801) üzenetére


tupacamaru
veterán

És mit lát vele, mert az enyémnek csak pár centi a fókusza? :F

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#163805) Minstrel válasza Dluinet (#163801) üzenetére


Minstrel
senior tag

reméljük nem leszünk az ismerős közelében amikor endoszkóp kamerával elkezd tolatni

(#163806) dugo_ válasza Minstrel (#163805) üzenetére


dugo_
veterán

Párizsban nagy sikere lenne vele. ;]

(#163807) nelsonmanian válasza Sanyesz. (#163799) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Minden kompatibilis! Canbuszost kell rendelni. Semmilyen negatívum nincs. Kicsit gyenge a rádió de nem vészesen. Illetve a nagyobb felbontás és kijelző miatt kicsit mákosabb a tolatókamera képe. A középső joystick csak szám váltásra funkcionál, de ennyi. Sokkal több a pozitívum és a gyári magnó gyerekbetegségei sincsenek. Olvasgatni kell alis kommenteket. Elég jó kuponokat is ki lehet fogni.

A károgók meg vegyenek somogyit! :P

(#163808) Ciccuka válasza dugo_ (#163806) üzenetére


Ciccuka
veterán

Nem használnák

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#163809) Graphics válasza Ciccuka (#163808) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Franciák így parkolnak, nem húznak kéziféket üresben hagyják, és meg szokták tolni a többi autót, úgy állnak ki. Ez már régóta ismert. Rengeteg videó van fent róla a neten

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#163810) Bendegúz98


Bendegúz98
senior tag

Mivel itt mar mindent IS rendeltetek, van esetleg GU10-es ledbol ajanlott? Koszonom

(#163811) KamuMazsola


KamuMazsola
őstag

Az androidos autórádió témával kapcsolatban írtam ide a topikban, linkeltem is az eladót. Járműspecifikus készülékek, passzoló méretek a gyári buta helyére. Még a rádió és a hangchipek típusát is írtam amik már jók.
Nekem azóta is jól működik, meg vagyok vele elégedve. Dél-pesten, vagy itthon Gyálon akit érdekel megnézheti, meghallgathatja. Suzuki Ignis gyári kazettás magnó-rádióját váltotta. Rootoláshoz nem értek, de még nem fagyott le. Navigációt használtam, de jellemzően anélkül megyek vele. Play áruházból bármi telepíthető. Android 9.

PS: tolatókamerát ajándékba adta vele az eladó, de még nem találtam neki megfelelő helyet.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#163812) DJGABI válasza KamuMazsola (#163811) üzenetére


DJGABI
addikt

[link]
előkerestem #autórádió #android

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#163813) KamuMazsola válasza DJGABI (#163812) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Talán az a link már nem él, amire ott hivatkozom, de itt van amit én vettem: link

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#163814) Sanyesz. válasza nelsonmanian (#163807) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Mennyire macerás "kiműteni" a gyári egységet? Nem azt mondom, hogy kicserélem, de sosem lehet tudni. :F

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#163815) nelsonmanian válasza Sanyesz. (#163814) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Autó típus függő. Youtubeon nézd meg.

(#163816) KamuMazsola válasza Sanyesz. (#163814) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Nekem a gyári keret hátulját kicsit át kellett szabni.

Üdv.: KamuMazsola

(#163817) MADcat válasza KamuMazsola (#163816) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Most tényleg egy épkézláb egy vagy két dines, androidos rádió nincs Kínából? :F

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#163818) Lackki válasza MADcat (#163817) üzenetére


Lackki
senior tag

az ilyen 20-30ezres kategóriás 2dines csodák úgy szólnak, mint kb a kaputelefonok... borzalmas minőség. Bluepower oké, de az meg 150ezer ft :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#163819) DavidQ válasza Lackki (#163818) üzenetére


DavidQ
tag

Egy normális 1 dines Pioneer/JVC megvan 15 ezer forint körül. Jack és USB csatlakozással, 3 év garival itthonról, azonnal. Ha nagyon kell a bluetooth is, AKKOR IS megvagy 25-30 ezerből.
A 2 dines fejegységeket én még mindig luxus cikknek tartom, azon a pénzen inkább megveszem a hangszórókat az 1 dineshez.

[ Szerkesztve ]

Nem minden kínai szirszar szar!

(#163820) KamuMazsola válasza MADcat (#163817) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Nem a készülék hátulját, hanem a gépkocsiban lévő gyári beépítőkeret kellett módosítani. Mit jelent neked az épkézláb?
Teljes bt funkcionalitás ok
Android ok
Play store online navi ok
Online navi ok
Offline navi ok
Hangja nem egyenlő a kaputelefonéval és jóval több szolgáltatása van mint az egydines jvc-nek és kb 55 ezer.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#163821) w.miki


w.miki
veterán

Xiaomi YEELIGHT GUANGCAN YLXD50YL 220V 50W Ceiling Light [EU] - UK
85.33 USD (78.59 EUR)
Code BGYEELG50

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#163822) Lackki válasza DavidQ (#163819) üzenetére


Lackki
senior tag

ezt én értem, de kínáról és 2 dinről volt szó :D
nekem is 1dines jvcm van mechanika nélküli.

Privátot hamarabb észreveszem

(#163823) sambenez válasza DavidQ (#163819) üzenetére


sambenez
addikt

Azért jó néhány mai autóba nem lehet berakni ezeket az 1 din-es rádiókat. Legalábbis ha azt akarod hogy normálisan nézzen ki.

(#163824) petipetya válasza Zoli-bácsi (#163380) üzenetére


petipetya
nagyúr

12 nap alatt megjött Banggood-ról, az eddig Tesco-s Varta játékhoz képest jobb arra, ha nagy ritkán lecsapja valami a biztosítékot télen a panelban. A másik pedig ment EDC-nek a táskába. Nyilván más életkörülmények között magasabbra tennem a lécet.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#163825) band válasza Bendegúz98 (#163810) üzenetére


band
csendes tag

GU10-ből én ilyet rendeltem, asszem jött vagy 60 napig, de egyébként tök normális cucc, bár semmi extra:
[link]

(#163826) alcapone386 válasza MADcat (#163817) üzenetére


alcapone386
őstag

Én ezt vettem 1 éve. Tökéletes: link

Igaz Eu ból vettem a vám, a posta sebesség és gari miatt, de imádom.

[ Szerkesztve ]

(#163827) #53667584


#53667584
törölt tag

Ilyet láttatok-e már valahol? Vagy bármi hasonlót? Lényeg, hogy minél kisebb helyet foglaljon és bele tudjak dugni egy routert és egy switchet :)

(#163828) Ciccuka válasza #53667584 (#163827) üzenetére


Ciccuka
veterán

[link]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#163829) azbest válasza #53667584 (#163827) üzenetére


azbest
félisten

nem írtad, hogy lapos vagy rövid legyen.

Pl, ha az aljzathoz kell két luk egy helyett, akkor talán ez.

Hasonlót is dobott ki, ami két oldalra osztja szét az áramot.

Ha szekrény mögé lapos, mint a képeden, akkor olyan.
Aliexpressen is vannak találatok, de ezek pár száz forintért itthon is akár tescoban, mediamarktban vagy más helyeken. Kínából lehet nyár köze lesz mire ideér. "electrical socket splitter" vagy hasonló kulcsszavakkal, "Eu Plug Power Strip", a slim is segíthet laposat találni.

(#163830) #53667584 válasza azbest (#163829) üzenetére


#53667584
törölt tag

Köszi, közben megtaláltam powercube powerbar néven. 9€, tényleg nem vészes. Igazából a lényeg az lenne, hogy egy ilyen mögé beférjen [kép]. Kb. 10cm hely van mögötte.

(#163831) farkas-j válasza Bendegúz98 (#163810) üzenetére


farkas-j
őstag

Biztosan megéri GU10-es LED-es izzót Kínából rendelni? Itthon 2 ill. 5 év garival kapható pl. ennél a bolthálózatnál.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#163832) Mr.Csizmás válasza farkas-j (#163831) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

lumenetnél 590 a budget osram 2 év garival. ha elmész érte, az odavissza bkv jegy többe kerül.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#163833) fecus válasza Deconst (#163803) üzenetére


fecus
őstag

Tükörként jól működik? Szeretnék egy ilyet, de a visszapillantót nem adnám fel ha lehet.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#163834) DJGABI válasza band (#163825) üzenetére


DJGABI
addikt

hány fokos ez a gu10? már ez a fényszórási szög, nem a hőmérséklete :DDD leírásban 180 van, az gyanítom full kamu.

valami ezresért vettem darabját itthon [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#163835) tillatrilla


tillatrilla
senior tag

Sziasztok! Ünnepek,és betegségek ellenére szépen jönnek sorban a csomagok aliról. Viszont hetek óta több eladó sem válaszol a levelekre,és nem is olvassák őket. Most éppen van egy problémás BT fejesem,már az 5.-ik darabot rendeltem a haverok örömére,de most lukra futottam vele. Miért nem olvassák/válaszolnak a levelekre?

Üdv: Attila

(#163836) DJGABI


DJGABI
addikt

ja tényleg, tegnap 2 kisebb januári csomag nekem is megjött, úgy tűnik kezdenek beindulni

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#163837) -secret- válasza band (#163825) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Azért vigyázz vele, működés közben ne fogd meg, engem megrázott múltkoz. Nálam a fürdőszobai tükör felett van ilyen amit szoktam hajtogatni. Majd' beszartam. :D

[ Szerkesztve ]

(#163838) dugo_ válasza -secret- (#163837) üzenetére


dugo_
veterán

Szerintem ilyenkor azt kéne mondani, hogy "ne vedd meg, mert életveszélyes". :U

(#163839) oszy válasza HornedReaper (#163692) üzenetére


oszy
veterán

Ez ma már nem működik? A másik ment amit írtatok, de ez szürke. :F

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#163840) Silent77 válasza oszy (#163839) üzenetére


Silent77
veterán

Elfogyott.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#163841) Ciccuka válasza farkas-j (#163831) üzenetére


Ciccuka
veterán

Egyáltalán nem éri meg semmilyent se. Tűzveszélyes vacak az összes.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#163842) -secret- válasza dugo_ (#163838) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Megjegyeztem, aztán ő eldönti, hogy megveszi-e.

(#163843) fradi81


fradi81
veterán

Hali

Ezek a kínai okosórák alkalmasak vérnyomásmérésre, tehát kiválthatnak egy rendes vérnyomásmérőt pl olyan személynél akinek rendszeresen mérnie kell?

moto g72, Ninebot d28e

(#163844) Met válasza fradi81 (#163843) üzenetére


Met
nagyúr

Nem.
Ha rendszeresen kell mérnie akkor valamennyire pontos értékekre van szüksége. Azt meg felkarossal lehet mérni csak.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#163845) Bendegúz98


Bendegúz98
senior tag

Koszonom a gu10-es led hsz.-eket,aszem maradok a hazai beszerzesnel.

Fradi81
En megvarom lassan jon az uj withings ora mindent is mer szinte orvosi pontossaggal. Mondjuk nagyondenagyon off itt.

[ Szerkesztve ]

(#163846) C0d3r válasza Bendegúz98 (#163845) üzenetére


C0d3r
addikt

EnwYe-t szoktam rendelni (E27, GU10). Kb. fél éve vannak használatban, eddig (*kopp-kopp*) nem volt velük semmi bajom.

(#163847) DavidQ válasza Lackki (#163822) üzenetére


DavidQ
tag

(#163822) Lackki: Bocsi, nem neked akartam címezni, egyel feletted MADcatnek. :D

(#163823) sambenez: Ez igaz. De ebben az esetben sem gondolnám, hogy megérné a kínai. Nem tartom magam audiofilnek, de azért a hangzásra adok! :) Lehet hogy előítéletes vagyok a kínai hangcuccokkal kapcsolatban, de a minőséget ott is meg kell fizetni. Akkor pedig ugyanott vagyok, mintha itthonról vásárolnék. Minden mással kapcsolatban tartom magam ahhoz, amit az aláírásomban is olvashatsz! :D

Nem minden kínai szirszar szar!

(#163848) Joker88


Joker88
őstag

Keresnék, illetve szívesen vennék tippeket 2 megoldandó problémámra..

1.: kellene egy kicsi ún. időjárás-állomás. Nekem elég ha a benti hőmérsékletet mutatja,még óra sem kell hozzá..

2.: Autós - kamera téren mik a tapasztalatok ? Melyik éri meg ?

In loving memory of Garrett Lockhart

(#163849) i-sti


i-sti
senior tag

Keresek minőségibb BT egeret.
10-15 USD-re gondoltam.

Ne a legolcsóbb a műanyagból legyen, legyen kényelmes és inkább normál méretű legyen, ne mint a mostani kis egerek.

Mi most a best/buy Alin? :R

Novum Forum Siculorum

(#163850) bul07 válasza Joker88 (#163848) üzenetére


bul07
nagyúr

Autós kamerák

Nemrég linkeltem ott 70mai Car DVR 1S, US $27.15.ért, ez a legolcsóbb ami ajánlható, keresd ki ott hátha él még
Nem él

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.