Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#144801) DJ. Ru$y válasza Gézengúz (#144740) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Annyit tudok javasolni, hogy márkásat vegyél. Ugreen, Transcend stb. A noname olvasók képesek kinyírni a kártyákat.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#144802) Dluinet


Dluinet
nagyúr

Aliexpress nyelv problémára Chrome bővítmény: ALIENG

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#144803) DJ. Ru$y válasza Dluinet (#144802) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Vótmá'

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#144804) gyemipapa válasza beg (#144799) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Természetesen tudomásul vettem a kommentjeim törlését, csak azt gondoltam, ez a szankció a továbbiakban másokra is fog vonatkozni.
Én kérek elnézést...
(Mindenki egyenlő, csak vannak egyenlőbbek...)

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#144805) azbest


azbest
félisten

lázadó fórumozóknak anarchia bögre az uk-ból

(#144806) zsolti72837 válasza azbest (#144805) üzenetére


zsolti72837
őstag

:(((

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#144807) Saccco válasza zsolti72837 (#144806) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ez se tetszik?

;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#144808) i-sti


i-sti
senior tag

Akkus forrasztópákát tudtok?

Novum Forum Siculorum

(#144809) Saccco válasza i-sti (#144808) üzenetére


Saccco
nagyúr

TS80-TS100
A TS80 megy QC powerbank-ról.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#144810) dugesz77 válasza i-sti (#144808) üzenetére


dugesz77
őstag

Ha 10W teljesítmény fölött kell akkor inkább a gázpákákra less rá.

(#144811) Zola007


Zola007
veterán

2 hónapos Alfawise RST2056 fogkefe "nem tölt" update

Kerítettem egy ugyanilyet. Az én fogkefém tölt a másik töltővel (8.5 óra)
Másik fogkefe nem tölt az én töltőmmel. ► tehát a töltőm 2 töltést bírt.

Levettem a töltő alját.
Belül ki van öntve gumiszerű fehér folyadékkal az egész, ergó javíthatatlan.
Most várok a GB és az Alfawise válaszára, de mint utánaolvastam, Oral-B fogkeféknél is gyakran a töltő megy tönkre, nem a fogkefe. Mondjuk a jelenség okát nem értem, de bizonyára tervezési hibára vezethető vissza.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#144812) Laza... válasza Zola007 (#144811) üzenetére


Laza...
addikt

A 2 gyak. ugyan az.

Mmint az alfawise a gb "sajátmárkás" cucca

[ Szerkesztve ]

Never give up!

(#144813) Zola007 válasza Laza... (#144812) üzenetére


Zola007
veterán

tudom
de így most 2 kínaival levelezek, nem eggyel
tehát dupla esély hogy megoldódik a probléma
kínainál csak a tömeghatás működik

ha nem tudsz egy ügyintézővel zöldágra vergődni, annyi ticketet kell nyitni, amíg olyan műszakost nem fogsz ki, aki rányom a cserére vagy a refund-ra

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#144814) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Led adapterből mit ajánlotok? Ilyet használok most, 12V 18W, teljesen jó, már évek óta meg van, de még sosem szedtem szét mennyire kínai. Ismerősnek szeretnék összerakni egy világítást, de valami tutira biztonságosat szeretnék neki :)

[ Szerkesztve ]

(#144815) 123xyz


123xyz
tag

Sziasztok! Töltőfejet tud valaki ami olcsó, de megbízható márka terméke? Gyorstöltés nem szempont, szóval megfelel egy alap, 1 USB-s típus. Egyelőre ezt találtam, van ettől is kedvezőbb választás? Orico 5V 1A 5W EU, 2.39$ (Nem fontos amúgy, h Aliról legyen, csak ha jól látom ez éppen egy official store, és inkább nem szeretnék hamisított terméket.)

[ Szerkesztve ]

(#144816) tboy93 válasza Zola007 (#144811) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem OralB elektromos fogkefém van, nem volt anno high-end, valami 6-8k körül vettem, de már vagy 6-8 éve. Azon kívül hogy nagyjából két fogmosást bír egy töltéssel, hibátlan, a töltője is. Családban is van több darab, nem elromós fajta :N

(#144817) Saccco válasza dugesz77 (#144810) üzenetére


Saccco
nagyúr

Taknyolni jó a gázos páka. :D

A TS80 18-20W körüli.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#144818) Zola007 válasza tboy93 (#144816) üzenetére


Zola007
veterán

a "töltő vagy fogkefe romlott el nálam" véleményt nyilván nem azok az emberek írják Amazonon, akinek hibátlan mindkettő :)

Ebből kifolyólag a hibás termékek halmazon belül a többség a hibás töltőre panaszkodott

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#144819) Masooo


Masooo
aktív tag

Megjött a xiaomi gateway. Egészen érdekes élmény hallgatni a kínai csajt rajta, a kutyaugatás ajtónyitásra viszont poénos, főleg a vendégek / rokonok körében akik belépve azonnal vissza is csukják az ajtót azzal, hogy mióta van kutyátok :) (itt kell ajtónyitó szenzor legalábbis nekem az van)

A kérdés annyi, hogy küldtek hozzá egy adaptert ami a szokott kacat formájú, annyi eltéréssel, hogy go comma van rápingálva, viszont így sem kelt bennem túlzott bizalmat. Haználható? Kapjam szét? Kacat?
Igyekszem beszerezni egy skross wte adaptert majd, csak a Balaton parton vhogy nem könnyű boltból hozzájutni.

Akciósan rendelt lenovo óra viszont nem jött meg, elvileg 6 napja sikeres kézbesítést írt a nyomkövetés, majd hétfőn azt, hogy dhl összetörte és felveszi a kapcsolatot a küldővel, akikkel én is megtettem, 14 napot kértek.

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#144820) Gabady válasza tboy93 (#144816) üzenetére


Gabady
aktív tag

Nekem kb 3 éves OralB fogkefém van. 1 hetet kihúz simán 1 töltéssel. Párom is most felbuzdulva ezen kb 1 hónapja vásárolt magának. Akcióba kevesebb volt mint 4e. Töltőknek semmi baja.

[ Szerkesztve ]

*** Megane 2 2.0 16V *** iPhone 11 Pro - Airpods Pro 2 *** DellbookPro15,2 i5-6300U - 16GB DDR4 - UHD 520 - 500GB NVme *** Ryzen 7 5700X - 32GB DDR4 - RX6950XT - 480GB NVMe - 2TB NVMe - 2TB HDD ***

(#144821) w.miki


w.miki
veterán

Nem tudom, megéri-e:
Excelvan CZ - CW01 Ozone Sterilization Deodorizer Air purifier - GREEN [Gearbest]
Kupon: GBEXBSP56
Ára: USD 12,99

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#144822) sambenez válasza Masooo (#144819) üzenetére


sambenez
addikt

Ha nem akarsz aranyáron skross-t, ezt sokan dicsérik. [link]

(#144823) citkar válasza w.miki (#144821) üzenetére


citkar
addikt

Hát vannak kételyeim, hogy hatékony lenne, de nem használtam még ilyet. Termel-e annyi ózont, hogy annak legyen bárminemű pozitív hatása ott bent a kis dobozkán belül, vagy a közvetlen közelében, mert ami kijön az nyilván lebomlik (szerencsére, mert amúgy mérgező és szagos gáz).

[ Szerkesztve ]

(#144824) PainKiller13 válasza Gabady (#144820) üzenetére


PainKiller13
őstag

Nekem 2 éves az OralB TriZone 3000.

Mindig akkor töltöm ha lemerül, 1 hónapot simán kibír, pedig nimh aksis.

(#144825) AtiSnatch válasza Masooo (#144819) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Nagy fogyasztót ne dugj bele, de a gw-t elbírja. Amint teheted azért cseréld le. Nekem is skross van. :)

Amit sambenez kolléga linkelt az is jó. :)

[ Szerkesztve ]

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#144826) tobias40


tobias40
veterán

Aliexpress-en az epacket küldés az mit jelent?(nem láttam még ilyet)
Esetleg euból küldik és nincs több "járulékos" költség?(gondolom nem de hátha.. :) )

(#144827) twine


twine
addikt

Sziasztok!

Rendeltünk banggoodról, egy relative nagyobb értékű csomagot "eu priority line"-al...(elvileg ugye tréfa mentes kellene hogy legyen)
A szállítási infó alatt viszont a tracking numbernél csak egy 12 számjegyből álló sort kaptam betűk nélkül!
Nem is nagyon tud vele mit kezdeni a track17 azt mondja válasszak fuvarozót...

tudtok ebben segíteni? régóta rendelek kínából ali,banggodd, gearbest, stb....de eddig még mindig "szabályos" két betű-számsor-két betű tracking numbert kaptam....

MIt kezdjek most ezzel a 12 számmal?

Köszönettel a segítségért infóért,,, :R
üdv

[ Szerkesztve ]

(#144828) beg válasza twine (#144827) üzenetére


beg
veterán

Próba ezzel: [link]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#144829) sambenez válasza twine (#144827) üzenetére


sambenez
addikt

GLS hozza, ide írd be.

(#144830) Gabady válasza PainKiller13 (#144824) üzenetére


Gabady
aktív tag

Én mindig beleültetem a kis tartókájába, ami meg be van dugva az elosztóba, viszont kapcsolós az elosztó és együtt van a mosógéppel. Így ha mosunk, akkor töltve vannak a fogkefék is. Szintén NiMh akkus. pontos típust mondjuk nem tudok, de a legolcsóbb OralB fogkefe volt.... :D

*** Megane 2 2.0 16V *** iPhone 11 Pro - Airpods Pro 2 *** DellbookPro15,2 i5-6300U - 16GB DDR4 - UHD 520 - 500GB NVme *** Ryzen 7 5700X - 32GB DDR4 - RX6950XT - 480GB NVMe - 2TB NVMe - 2TB HDD ***

(#144831) dugesz77 válasza Saccco (#144817) üzenetére


dugesz77
őstag

A gázos páka meg felvihető 150-200W-ig (állítható). Nem írta mire kell ezért jegyeztem meg. 20W-al nem igazán grundól le egy 16-os vezetéket például.

(#144832) KTU


KTU
addikt

Xiaomi kis borotva.
Xiaomi Portable Waterproof Electric Rechargeable Shaver German Technology Razor Men Use Grooming Kit
Price: $15.22
Coupon: EnlightyOurlife

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#144833) Degeczi válasza twine (#144827) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Először (akár egy hónapnál is lassabban) becsempészik az EU-ba, csak azután kerül a futárcéghez. Valszeg még nem vitték be azok rendszerébe, ezért nincs róla infó, még valós szám sem.

(#144834) Masooo válasza sambenez (#144822) üzenetére


Masooo
aktív tag

Köszönöm szépen nektek (és AtiSnatch), akkor lesz ilyen is meg olyan is, mert kettő fog kelleni.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#144835) twine válasza sambenez (#144829) üzenetére


twine
addikt

+(#144828) beg:
+(#144833) Degeczi
:R :R

[ Szerkesztve ]

(#144836) oszy


oszy
veterán

Apple watch 44 mm-esre rendeletek már loop szövet szíjat? Olyan kellene, ami a legjobban hasonlít az eredetihez. Tudom nem lesz ugyaolyan, de ami közel van hozzá. :)
Megvették nekem, de nem jó szíjjal. :/

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#144837) Gabady válasza oszy (#144836) üzenetére


Gabady
aktív tag

URVOI szíjakat keress.

*** Megane 2 2.0 16V *** iPhone 11 Pro - Airpods Pro 2 *** DellbookPro15,2 i5-6300U - 16GB DDR4 - UHD 520 - 500GB NVme *** Ryzen 7 5700X - 32GB DDR4 - RX6950XT - 480GB NVMe - 2TB NVMe - 2TB HDD ***

(#144838) dugesz77


dugesz77
őstag

Annyira talán most nincs rossz árban a 750GB-s USB3 külső merevlemez JB-ről 35,99$-ért.

(#144839) kenand válasza Masooo (#144819) üzenetére


kenand
veterán

Mivel alig vesz fel áramot a go comma biztosan kiszolgálja, max nem esztétikus. Én vettem inkább alacsony adaptereket.
Go commat az ottani "Pénztáros Lőrincz" gyárthatja, mivel mindhez azt adják, még az EU adapterrel érkező termékekhez is..

[ Szerkesztve ]

(#144840) Masooo válasza kenand (#144839) üzenetére


Masooo
aktív tag

Ez csak azért gond ha így van, mert az jellemzi a minőséget is, persze lehet jobb mint amit itthon megszoktunk.
Az alis tetszik, de még lusta voltam külön kártyát csináltatni, hogy alin is használjam, leválasztva a fő kártyáról (fhb szóval nem annyira egyszerű), mert amúgy PayPal -al intézem ezeket a dolgokat. Viszont másik oldalon nem találtam meg UA az adaptert, csak alin.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#144841) kulup válasza dugesz77 (#144838) üzenetére


kulup
tag

Ebből a 2 terás is jó lenne 80-ért vagy akár a 4 terás 123-ért. Vennék is egyet ha lehetne ÁFA-mentesíteni valahogy JB-n is.

(#144842) Kisnyikhaj válasza KTU (#144832) üzenetére


Kisnyikhaj
csendes tag

Ez milyen lehet? Valakinek esetleg tapasztalat ezzel vagy más xiaomi borotvával?

(#144843) Degeczi válasza Kisnyikhaj (#144842) üzenetére


Degeczi
nagyúr

A körkéses Xiaomi Mijia csak annak válikb be, akinek nem érzékeny az arcbőre. A topikból többen is továbbadtuk, olyan erős pírt okozott.

(#144844) Mr.Csizmás válasza Degeczi (#144843) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

baleás arcbalzsammal kell előtte alapozni, és 5-10p. után nekiállni borotválkozni. tapasztalataim szerint a világoskékes-fehér, és sárgakupakos kék flakonos frankó, a fekete nem annyira jó, mert kevésbé viszkózus.

így nem piszkálja a bőrt, és még a töredék szőrszálak se szóródnak szanaszét.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#144845) csoki46 válasza Mr.Csizmás (#144844) üzenetére


csoki46
aktív tag

Nagyon érzékeny bőrűeknek tudom ajánlani a klasszikus borotválkozás eszközeit. Minőségi szappan, pamacs, double edge vagy késes borotva, jó minőségű aftershave, esetleg preshave ha nagyon érzékeny. Pár hetes gyakorlás után irritáció nélkül tud borotválkozni és olyan BBS (baby butt smooth) végeredményt ér el amit elektromossal soha. A mai rohanó világban egyébként jó egy kicsit lelassulni és egy szertartásos borotválkozást megejteni :)
Bocsánat amiért nagyon nagyon OFF voltam

(#144846) Degeczi válasza Mr.Csizmás (#144844) üzenetére


Degeczi
nagyúr

biztosan működne úgy is, de a rezgőkéses Braun annyira nem irritál nemhogy pre-balzsam, de még aftershave nélkül is, h így persze azt használom

csoki: igen, hétvégeken mindig a jó öreg double edge, zsilettpengés borotvát használok, csak a hétköznap reggeli rohanásban praktikus a villany, amire oda sem kell figyelni

[ Szerkesztve ]

(#144847) Mr.Csizmás válasza Degeczi (#144846) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nekem is körkéses mijia-m van, azért írtam :B

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#144848) tboy93 válasza csoki46 (#144845) üzenetére


tboy93
nagyúr

off-ban reagáltam [link]

[ Szerkesztve ]

(#144849) pulutodurumo válasza csoki46 (#144845) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Hogy kihúzzalak az offolásból, én ilyet vettem tavaly, és használom is. Tök jó. AliExpress, hagyományos borotva. Ha valaki nem akar kattintani.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#144850) Real_Necro válasza Degeczi (#144843) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ennyire felsértette a bőrt? Nekem érzékeny a bőröm és penge után sokszor kipirosodott stb... mióta a tesco akciós Philips r2d2-re meg a Xiaomi Soocas-ra váltottam, megszűnt a probléma. Nem babapopsisima az eredmény, de sima penge után is kb 6-8 óra után már "érdesedett".
Szóval nekem a philips és a soocas körkéses is bevállt.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.