Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#144051) kcsa válasza cidalain (#144050) üzenetére


kcsa
veterán

Nekem ilyen van, VOOC (aka. Dash) miatt vettem, teljesen jó (idáig, az elmúlt pár hónap alapján...).

tud QC4.0-t is, ha már elhangzott kérdésként :)

(#144052) Saccco válasza cidalain (#144050) üzenetére


Saccco
nagyúr

Itt a teszt hozzá.

"Conclusion:

This is a nice little adapter with enough power to charge one high power device or two device with more moderate charge requirement. The design is fairly simple, but it has what is needed, including auto coding."

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#144053) 6120 válasza cidalain (#144050) üzenetére


6120
tag

Látom, hogy ez is világít, ha be van dugva...
Nincs olyan ami nem?

(#144054) koala69 válasza daniel2121 (#144046) üzenetére


koala69
tag

ez a mini gps erre lenne pont jo, csak ebben nincs gps - ami likelve van - es igy olyan pontatlan, hogy semmire sem jo.en is probalkoztam hasonlo celra nyomkovetovel, gyerekeknek keszult gps-es orakat is probaltam, de azok meg nem kuldtek gprs-en adatot -vodafone sim - pedig tobb videot lattam, ahol mukodott, de en nem tudtam konfiguralni a APN-t..... ha esetleg van vki, akinek van bevalt, kiprobalt mukodo eszkoze, szivesen vennek egy linket!! koszonom!

(#144055) Donki Hóte válasza storm3 (#144028) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nem értelek, a Thinkpad-es topikban is írtuk, hogy nemigen kapsz olyan adaptert, vagy átalakítót, ami ezt áthidalja.

Azt ajánlottuk, hogy vagy faragd le két kis pöcköt, vagy vegyél másik kábelt a töltőhöz.

Mindkét módszer valamilyen fizikai beavatkozást igényel, vagy lefaragod a régi csatlakozóról pöcköket, vagy szétszeded a töltőt és másik kábelt forrasztasz bele.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#144056) cidalain válasza Saccco (#144052) üzenetére


cidalain
veterán

akkor úgy veszem le, hogy ez ár-érték arányban teljesen oké, sőt, inkább ajánlott. GB-nél pontozni is lehet, így 1000 körül elhozható.

(#144053) 6120
Nálam az nem szempont, sőt akár kicsit előnyös is lehet. Nekem a kézifék mellett van a szivargyújtó csatlakozó, így nem a műszerfalon világít. viszont a két ülés között este sötét van, így előnyös is lehet.
Ami miatt szimpi, hogy az alján ott a bemarás, és az én szivargyújtó csatimban van olyan búb, ami oda bele fog akadni, ami jó, mert a sima falú töltő a szar utakon felnyomódik az alsó csöcs rugójától, és olyankor megszűnik az érintkezés.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#144057) ALgore2 válasza daniel2121 (#144046) üzenetére


ALgore2
tag

Nekem ilyen van úton :[link]
Most jó áron van, alin is hasonló! 5000es aksi, tenyérnyi méret.
Itthon ez dupla ennyi minimum!

[ Szerkesztve ]

(#144058) Sanyesz. válasza ALgore2 (#144057) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Ez az "Old man" nagyon tetszik. Elképzelem, ahogy a nagypapára fel van rögzítve egy ilyen GPS tracker, aztán megyünk utána az erdőbe visszahozni. :Y :C

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#144059) Breki


Breki
veterán

mini power bank before $18.99,now only $11.89
[link]

A linket a boltból kaptam.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#144060) storm3 válasza Donki Hóte (#144055) üzenetére


storm3
senior tag

Igen, de egy probat megert, hatha valaki hasznal ilyet es azt a topikot nem koveti, ebay, ali es tarsain rengeteg olyan cuccot talaltam mar, amirol nem is gondoltam volna, hogy letezik. Itt pedig egy cca. 10k-s toltorol csiszolok le valamit, es (ha gondom adodik a toltovel a kesobbiek soran, sosem tudni mert hasznalt cucc 12 ho garival) akkor alsohangon is elzavarnak, hogy hat batyja, ez nem ilyen volt,oldd meg akkor a problemad sajat zsebbol.
Szoval a csiszolas/kabelcsere reszemrol last resort, ha mas opcio nincs.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#144061) szabifotos válasza storm3 (#144060) üzenetére


szabifotos
senior tag

És van 10-1 kupon, ha jól látom, szóval appból 10.89USD!

[ Szerkesztve ]

(#144062) daniel2121 válasza ALgore2 (#144057) üzenetére


daniel2121
senior tag

Ez jónak tűnik majd írd meg a tapasztalatot róla.

(#144064) Alg


Alg
veterán

Sziasztok,

Okos (villamos)hálózati elosztót tud valaki ajánlani? (Power strip)

Annyit kéne csak tudnia hogy 4 dugaljat tudjon külön-külön beállítható időzítőre tenni. EU plug.

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#144065) ztibor


ztibor
senior tag

Úszáshoz bevált mp3 lejátszós fülest tudtok low budget kategóriában?

(#144066) laca71


laca71
aktív tag

Sziasztok
64 gb-os micro sd kártyát kell rendelnem...
Tudnátok ajánlani valami jó vételt, megbízható sd kártyára?
Köszönöm szépen

(#144067) beg válasza laca71 (#144066) üzenetére


beg
veterán

Sincerity

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#144068) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Tudnátok tippeket adni, hogy milyen néven keressek olyan telefon tokot, ami olyan hatást kelt, mintha átlátszó lenne a hátlap, kép ?

(^)(>.<)(^)

(#144069) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Ha már szóba került ez a kábel.
Volna egy részben OFF kérdésem, amire nem kaptam választ a vásárolandó kábelhez tartozó készülék topikjában. Hátha itt kapok.
Vennék egy ilyen kábelt, de ez az egyetlen ilyen kábel melyen 3 vezeték van. A kék gondolom adatot visz át. Ha egy olyan adapterre kötöm, amelyiken csak két csatlakozás van, az okozhat-e gondot a laptopnak? Ha igen milyent? Kamion 24-jára lenne kötve az adapter bemenete.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#144070) petipetya válasza fcbarca (#143402) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ma jött meg a XIAOMI SOOCAS SO WHITE. A Xiaomi Mijia Electric Shaver-hez képest visszalépés a külseje az elején fényes műanyaggal. A sportcipők esetén (és úgy általában a Xiaomi cuccok között) is a Mijia a legszebb, és ugyanez érvényes a körkéses borotvára is. A Mijia szép állványt kapott, míg a Soocas csak egy töltőkábelt.

A Soocas 100%-ra töltve érkezett, ám azért feldugtam a kábelre - ekkor diszkréten csippant egyet, hogy hagyjam békén, hiszen maximumon van. A pajeszvágó része rendben van, úgyis éppen igazítani kellett rajta. A pofámon majd szombaton tesztelem, hiszen ma reggel már borotválkoztam, holnap nem lesz kedvem, mivel másnaponta szoktam. De nem számitok meglepetésre, hiszen hasonló szintet kell produkálnia a két terméknek.

A funkcionalitás ugyanaz, erre nem térnék ki feleslegesen, mivel már itt és a borotva topicban is leírtam a használati utasítást. A motor másnak tűnik benne: a Mijia esetén hallani ahogy felpörög, majd leáll. A Soocas-nál viszont késlekedés nélkül indul, majd ugyanolyan hirtelen áll meg.

A Soocas pengéket tartalmazó teteje zsanérral van rögzítve a borotva testére, így nekem sokkal könnyebb kifújni majd kitakarítani használat után, mert közben nem foglalja le a másik kezemet a Mijia esetén lepattintott fejrész.

Egyszóval szerintem semmi extra, hozza majd a megszokott szintet, a digitális kijelző pedig remek geek faktor.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#144071) A214 válasza vacs (#144068) üzenetére


A214
aktív tag

A képen látható készülék gyárilag ilyen. Mi 8 Explorer Edition

De kiindulásnak tessék: [link]

[ Szerkesztve ]

(#144072) Laza... válasza HoTaZo (#144069) üzenetére


Laza...
addikt

Mérd ki a kábelt, melyik hova csatlakozik, és polaritás helyesen kösd be (+ - ). A többi kábelt le is vághatod, azokra nem lesz szükség. A feszültséget a tápodnak megfelelően állítsd be (19v vagy 20v?).

Never give up!

(#144073) chatran


chatran
őstag

Jobbféle BL-5C akkut keresek. Honnan érdemes rendelnem?

(#144074) fecus válasza sloja (#144023) üzenetére


fecus
őstag

Nem kezdő. Hatalmas, valami 12 évente virágzó csudát is nevelget.
Úgy gondolja, ha "rendes" magot kapna lenne esély.

[ Szerkesztve ]

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#144075) beci válasza ztibor (#144065) üzenetére


beci
őstag

En is sokat keresgettem,a vegen ez lett belole.
[link]
Kínából nem talaltam olyat 10ezer alatt,amit kiprobaltam volna.Erre meg van 2 ev garim is.
Ma teyzteltem uszas kozben,nekem bejon.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#144076) nightzone


nightzone
aktív tag

Ez de komoly: Helios Touch :D

[ Szerkesztve ]

(#144077) rushty válasza chatran (#144073) üzenetére


rushty
senior tag

milyen eszközökbe jó? ismerős a száma

Revolut meghívó pü-ben

(#144078) fcbarca válasza petipetya (#144070) üzenetére


fcbarca
őstag

Köszi, majd írj a hatékonyságáról is :R

(#144079) HoTaZo válasza Laza... (#144072) üzenetére


HoTaZo
őstag

Ok. Szóval, akkor a harmadik hiánya nem fogja bántani a lapost?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#144080) pulutodurumo válasza rushty (#144077) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Régi Nokia. A kínaiak szeretik mindenféle dologba belerakni.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#144081) Zola007


Zola007
veterán

elektronyos fogkeféseket kérdem
Alfawise RST2056 lemerült (második töltés) és nem akar tölteni (wireless töltője van)
Mikor megkaptam, szépen töltött, jelezte a feltöltött állapotot, 1 hónapig működött róla. :F

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#144082) GIJoe


GIJoe
addikt

Lenovo K5 Pro €124 kupon: KMVK5proYY

( nem tudom milyen, leírás szerint jó, és gondolom Priority line EU posta kell)

[ Szerkesztve ]

(#144083) petipetya


petipetya
nagyúr

Korábban érkezett ilyen filléres cipzárvég, csak most applikáltam fel a tavaszi/őszi dzsekire, praktikus cucc:

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#144084) dugesz77


dugesz77
őstag

Kettős fényforrású WARSUN Zoom-8 kis lámpicsek a BGWRN kupont használva 2,99$. AA akkuval vagy ceruza elemmel üzemel.

[ Szerkesztve ]

(#144085) citkar válasza petipetya (#144083) üzenetére


citkar
addikt

Kisebb kocsikon nem tudod átfűzni jól sejtem? Olyat esetleg tudsz, ami kisebb kocsin átfűzhető (vagy ha nem szövet, belehelyezhető kisebb kocsiba, ezt kiegészítve)?

(#144086) dugesz77 válasza dugesz77 (#144084) üzenetére


dugesz77
őstag

Illetve bocsánat 14500 Li-ion való bele. Nem volt egyértelmű, de Fasttech is árulja ott van infó

[ Szerkesztve ]

(#144087) snpetit válasza beg (#143980) üzenetére


snpetit
aktív tag

Épp most flasheltem egyet mert nemhogy az OTA-t nem támogatta, de a kedves webshop úgy flashelte, hogy a modem sem működött sim kártyát nem ismerte. Most OK, OTA megy B20 nincs.

(#144088) Timyyy


Timyyy
őstag

Használ valaki ilyen levegő tisztítót? (Xiaomi Mi Air Purifier Pro)
Lenne néhány kérdésem a tapasztaltakról.

(#144089) mazsi válasza Timyyy (#144088) üzenetére


mazsi
senior tag

Nálam tökéletesen teszi a dolgát. Száraz lakásba viszont olyat érdemes venni ami párásít is.

Nálam 4-5 hónapig bírja a betét. Belvárosban ez lehet fele-harmada idő is, ott viszont még több értelme van.

Hasonló áron van itthon is.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#144090) Timyyy válasza mazsi (#144089) üzenetére


Timyyy
őstag

Igazából valami ilyesmit keresnék, csak olcsóbban, mint 150K. :U

(#144091) Breki


Breki
veterán

Na már meg is érkezett a GGMM 4 amiről pár napja volt szó európai raktárból

Magyar ára
[link]

Használtan láttam 66 ezerért árulják, már aki olyan hülye, hogy eladja. :-)

Kinti ára 129 dollár volt kuponnmal szállítással.

Itt írtam és írni fogok róla bővebben.

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#144092) Mr.Csizmás válasza Breki (#144091) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

anno telefonhoz kaptam, 45-ért árultam 2 hónapig, mire ismerős elvitte :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#144093) trebrona válasza mazsi (#144089) üzenetére


trebrona
nagyúr

Cipőt a cipőboltból... :)
[link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#144094) GIJoe válasza Timyyy (#144090) üzenetére


GIJoe
addikt

szerintem ő is jó lesz neked...

(#144095) Breki válasza Mr.Csizmás (#144092) üzenetére


Breki
veterán

Milyen telefonhoz?

Én amiket néztem mind eladták simán.

Én már a másodikat vettem az első annyira bejött.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#144096) Mr.Csizmás válasza Breki (#144095) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

P9 Plus bundle volt, 2016 decemberében. 180 volt a telefon, és járt mellé egy ilyen.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#144097) AtiSnatch


AtiSnatch
aktív tag

Ezzel a lázmérővel van valakinek tapasztalata?

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#144098) Breki válasza Mr.Csizmás (#144096) üzenetére


Breki
veterán

oké, ha legközelebb lesz szólj, nekem már két ismerősöm venne

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#144099) Breki válasza AtiSnatch (#144097) üzenetére


Breki
veterán

Nekem igen, pár hete jött, ha jól emlékszem elemmel.

Hőmérsékletet és szoba hőmérsékletet is mér.

Azt hogy mennyire pontos még nem teszteltem próbálgatás közben különböző értékeket mért, de aztán rájöttem, hogy kell tartani.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#144100) AtiSnatch válasza Breki (#144099) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

2 éves gyerekhez kéne, mert nem állja a hagyományost :D Érdemes megrendelni?

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.