Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#144201) Breki válasza Masooo (#144200) üzenetére


Breki
veterán

Van, de már nem 17 tegnap raktam be linket most már 26, szerintem 17-et megtért. De csak próbafúrásokat végeztem vele.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#144202) pulutodurumo válasza Breki (#144201) üzenetére


pulutodurumo
őstag

És találtál olajat? ;] :D

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#144203) Terentius válasza Breki (#144197) üzenetére


Terentius
őstag

Köszi és fúrószárból?

Poco F5 12/256 Gb

(#144204) tukko1 válasza Terentius (#144203) üzenetére


tukko1
aktív tag

Vett már valaki epoxy 2 komponensű ragasztót aliról?

(#144205) Freddycom


Freddycom
őstag

Matte black everything a'la Xiaomi

A bal oldali a teljes arc borotvám, a jobb oldali pedig a mindennapos szakmunkás bajusz borotvám.

Köszönöm a figyelmet! :D

[ Szerkesztve ]

(#144206) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Kedvenc tollunkra van valahol a szokásos ~1$ /db kupon?
Sajnos az összeset lelejmolták a kollégák... :D

#?*@&!

(#144207) kulup


kulup
tag

Valaki vett már ezekből az olcsó bluetooth fejhallgatókból ? Mennyire gagyik ezek ? Leginkább beszélgetős rádióra meg nyelvtanulásra kellene, zenére van normális kábeles.

link1
link2
link3

(#144208) Zola007 válasza tukko1 (#144204) üzenetére


Zola007
veterán

azt itthon is kapsz olcsón

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#144209) tillatrilla


tillatrilla
senior tag

Sziasztok! Ajánlottátok azelőtt ezt a fajta lázmérőt: [link]

Megjött,tulajdonképpen már végig mértem mindent a lakásban a radiátortól a fürdővízig....
A kérdésem az lenne,hogy ha a gyerek homlokán mérem vele a lázát,mennyit kell hozzá adni,mert nem azt méri,mintha a hónaljában mérném akár ezzel,akár másfajta lázmérővel.

Üdv: Attila

(#144210) beci


beci
őstag

Sziasztok.
Megbizhato konnektoros ejszakai fenyt keresek a folyosora.Nem kell semmi erzekelo,csak legyen rajt egy manualis ki-be kapcsolo.De ez sem feltetel,jo ha bedugas utan egybol vilagit.Blitzwolf okos konnektorral idozitenem.Ledes es kis fogyasztasu erdekelne.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#144211) tobias40 válasza beci (#144210) üzenetére


tobias40
veterán

Nekem ez bejött igaz kell hozzá egy foglalat...

A foglalat az kicsi amit adtak hozzá,találni kellene rendes nagy méretűt mert ez így beleér a dugalj-ba.

[ Szerkesztve ]

(#144212) tobias40 válasza tobias40 (#144211) üzenetére


tobias40
veterán

Most kerestem hozzá ami jó lehet Ez már kitart annyira hogy jól elférjen az izzó és nem is annyira gagyi mint amit az enyémhez adtak.(igaz az kb 50 ft volt de annyit is ér és kicsi)

Lámpa nagyon érzékeny és nagyon jól világít,én ajánlom mindenkinek!

(#144213) dugesz77 válasza beci (#144210) üzenetére


dugesz77
őstag

Biztos megéri elhasználni hozzá egy okos dugaljat? Ebből az Arilux-ból vettem hármat. Igen fényérzékelős de világosban amúgy sem kell ,hogy menjen. Csak bedugod és el lehet felejteni mindenféle vezérlést.

[ Szerkesztve ]

(#144214) tobias40 válasza dugesz77 (#144213) üzenetére


tobias40
veterán

Ha elég az a fény erősség akkor nyilván kedvezőbb mint amit én írtam,de ha kell az erős fényerő akkor.. ;]

És valóban felesleges egy okos aljzatot elfecsérelni rá.
Ha besötétedik akkor mozgásra bekapcsol és világít kb. 40 mp.-ig.
Amíg van mozgás addig világít folyamatosan..

[ Szerkesztve ]

(#144215) Armagedown


Armagedown
őstag

Olyan univerzális, programozható távirányítót keresek, ami az elem lemerülése után is megőrzi az adatokat.
Tudtok ilyet?

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#144217) Real_Necro válasza Armagedown (#144215) üzenetére


Real_Necro
veterán

Logitech Harmony? ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#144218) beci


beci
őstag

Koszonom mindenkinek.
A konnektor a folyosó kozepen van,par centire a padlótól.Mellette egy nagy fogas,szekreny,es cipők.😊
Ezert sajna nem jatszik a mozgas erzekelo,es a fenyerzekelo sem,mert a folyosonak nincs kulon ablaka,igy a fogas es a szekreny toveben nappal is eros arnyek van,bekapcsol a fenyerzekelo.
Vettem egy [ilyet] ,de nappal is vilagit annyira arnyekos ott.Sajnos ennel ujra manualisan be kell kapcsolni ha ujra aramot kap,hiaba tudja az allando fenyt.
Ezert kellene egy minimalis fogyasztasu led lampa,amit idozitenek,hogy este 10tol reggel 6ig vilagitson.Nem kell nagy fenyero.

[ Szerkesztve ]

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#144219) beci


beci
őstag

Valami hasonló lenne jó,de normalis minosegben.
[link]
Ezen van manualis kapcsoló,ami fixen marad aram elvetel utan is.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#144220) Bendegúz98 válasza Armagedown (#144215) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

Chunghop

(#144221) dugesz77


dugesz77
őstag

Van pár darab megint a MantisTek® GH1 headset-ből a 3c520f kupont használva 11,99$.

(#144222) petipetya válasza petipetya (#144070) üzenetére


petipetya
nagyúr

Soocas vs. Mijia, mivel most borotválkoztam:
- A Soocas halkabb, kb. A 2/3-a lehet a Mijia zajának, ami egyébként szintén halknak mondható
- A Soocas 1 perccel hamarabb ledarálta az arcomról a 2-3 napos borostát, pedig a Mijia sem szokott 4 percnél több lenni
- Végig a magas fokozaton használtam, ahogy a Mijiát is, de egy-két hosszabb szőrszálnál az ajkak felett mintha lassított volna fél másodpercre
- A Mijiához hasonlóan a Soocas esetén sem éreztem irritációt, vagy bármilyen negatív dolgot, nem húzott stb.
- A Soocas-nál könnyebb kitakarítani a szőrt a belsejéből a zsanéros kialakításnak köszönhetően. Talán egy negatívum az lehet, hogy a pajeszvágót a gömb helyett kézzel kell visszacsukni
- Habár összességében jobb a Soocas, de olyan mintha két minimális különbséggel rendelkező izomautót kellene összehasonlítani egymással: picit tuningoltak a motorján a Mijiához képest.

Mielőtt bárki megvenné, érdemes érdeklődni a borostás borotvás topicban, mert az ottani tapasztalatok alapján az érzékeny bőrű és/vagy sűrű arcszőrzettel rendelkező személyeknek nem a legideálisabb választás. Nekem körkéses Philips volt a Mijia és a Soocas előtt, úgyhogy már ráállt a kezem az évek alatt, emellett nem túl sűrű az arcszőrzetem.

Aki olyan mint én, annak nyugodt szívvel ajánlom.

"nincs rá lezsóidő"

(#144223) Zola007 válasza beci (#144218) üzenetére


Zola007
veterán

veszel a villanyboltban 1e forintért egy analóg időzítőt és ugyanennyiért bele egy fix irányfényt a százforintosban

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#144224) Real_Necro válasza petipetya (#144222) üzenetére


Real_Necro
veterán

Soocas vs Philips R2D2. (érzékeny bőr, ritkább borosta)

Erőben egyformának tűnt, a Soocas viszont nehezebben siklik, valamint a bőr felső rétegét nálam jobban felsértette. Irritációt nem okozott, lehet így kevésbé maradnak benőtt szálak.
Soocas gyorsabban tölthető, százalékosan jelzi a töltöttséget, valamint van "gyerekzár", ez nálam pozitív. Ha jól tudom vizesen is lehet használni...
Összességében tetszik, de a Philips is megmarad mellette.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#144225) Degeczi válasza Zola007 (#144223) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Praktikusabb a fényérzékelő, mert télen már du 4-kor is töksötét tud lenni, míg nyáron csak este 9-kor.

(#144226) dugesz77 válasza Degeczi (#144225) üzenetére


dugesz77
őstag

Picit én sem értem. Ha nappal is sötét van akkor miért baj ,hogy világít napközben is.
Mondjuk ezek az alap ledes lámpácskák itthon sem drágák(példa,példa2) .

(#144227) Breki


Breki
veterán

Sziasztok

A Dhgaten nincs PayPal?

Mert én a fizetésnél nem látok.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#144228) Beni2360 válasza Breki (#144227) üzenetére


Beni2360
félisten

Fizetési módok.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#144229) Degeczi válasza dugesz77 (#144226) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Igen. Mivel az irányfényem eleve okoscuccban van (Xiaomi Gateway) már csak játékból is adta magát, h a naplementéhez legyen időzítve, de azt én is túlzásnak tartom, ha még pl. mozgásérzékelővel is megfejelik, h csak aktivitás esetén világítson: a fogyasztás akkor is elhanyagolható, ha folyton megy. De pl. hálószobában annak is van létjogosultsága, ha vkit egy irányfény is zavar az alvásban.

(#144230) sambenez válasza Degeczi (#144229) üzenetére


sambenez
addikt

"de azt én is túlzásnak tartom, ha még pl. mozgásérzékelővel is megfejelik, h csak aktivitás esetén világítson"

Nekem meg pont az tetszik a Xiaomi elemes irányfényben, hogy csak sötétben, és mozgásra kapcsol be. Mivel elemes oda teszem ahova akarom, és nem kell sűrűn cserélgetnem sem.

(#144231) Degeczi válasza sambenez (#144230) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Elemes az más, persze, ott fontos, h ne menjen mindig.

(#144232) mazsi válasza beci (#144218) üzenetére


mazsi
senior tag

Nálunk hasonló a folyosó. 4-5 eltérő megoldás után most van egy mennyezeti lámpa helyére csavart mozgásérzékelős led izzó. Volt kapcsoló, időzítő, meg mobilról programozható aljzat tervben, mind kurva felesleges-20-30 év alatt fogyaszt többet az izzó így.
Ugyanilyen kompromisszumot kötöttem a fürdőben is. Éjszakai magától kapcsoló izzót akartam 2-3000-ért, végül kapott egy éjaszakai fényt ami a nap 22 órájában világít 0,4W-tal. 110 forint volt a cucc, és évente kerül még talán 80-100 forintba az áram.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#144233) beci válasza dugesz77 (#144226) üzenetére


beci
őstag

Ott van sotet arnyek,ahol a konnektor van.😊
A folyoson ettol meg latunk nappal.😊
Ez a médiás tetszik,koszonom.
mazsi. Mindenkepp a lenti konnektorba szeretnek.Ez a linkelt jo lesz,egy fentebb emlitett manualis idozitovel. :R

[ Szerkesztve ]

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#144234) Zola007 válasza Degeczi (#144225) üzenetére


Zola007
veterán

azt írta se mozgás, se fényérzékelő nem játszik

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#144235) Istv@n válasza beci (#144218) üzenetére


Istv@n
aktív tag

Mi használunk egy ilyet: [link]
Szokott lenni 1USD-ért is.

(#144236) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok!
Ajándékba vennék egy kontrollert alapvetően androidhoz, de nem hátrány, ha lehet pc-n is használni. Van valami tuti vétel a kategóriában?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#144237) Breki válasza Beni2360 (#144228) üzenetére


Breki
veterán

Köszönöm ezek szerint nincs.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#144238) nhpeti


nhpeti
tag

Valaki tud valami olcsó (2000 forint alatt) utp (rj45) krimpelő fogót? Itt a környéken egyszerűen nem lehet kapni semmilyen boltban, magyar webshopokban 1500 forint körül találtam de plusz postaköltséggel már inkább megérné nekem ebay-ről, aliról rendelni.

(#144240) Imy


Imy
veterán

Mini (nem micro, azaz mini nem elírás) 1.5 vagy 2m-es kábelt hol lehet venni jó áron?

(#144241) Degeczi válasza Imy (#144240) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Alin legnagyobb a választék. De vackot ebből sem érdemes, csak bevált márkát, pl. Ugreen.

(#144242) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Telefon hátlapra tehető receiver + vezeték nélküli töltő pad van ajánlott?
Type-c.

#?*@&!

(#144243) szabifotos válasza nhpeti (#144238) üzenetére


szabifotos
senior tag

Nekem volt már ez az olcsó típus is. De most ezt a krimpelőt használom. Ha nem napi többszöri használatra kell, akkor szerintem mindkettő megfelelhet.

(#144250) dugesz77


dugesz77
őstag

A zanflare Lii - 100 egy slotos Li-ion/NI-CD/NI-MH/LiFePO4 töltő a PLSale74 kupont használva 3,74$. Liitokala klón ezt is lehet powerbanknak használni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.