Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#144303) gyemipapa


gyemipapa
senior tag

Nem értem, minek olyan dolgon rágódni, agyalni előre pánikolni, ami két év múlva fog (vagy nem) bekövetkezni?
Eddig olyan sok jó hasznos dolgot olvastam itt, de ezek a mit hogy fizetünk majd és jaj de sanyarú lesz kommentek szerintem tök feleslegesek.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#144304) i-sti


i-sti
senior tag

Keresek jó minőségű láb pumpát.
Fontos a kis hely, hogy beférjen a pótkerék mellé, esetleg bele.
Amazon-ebay előnyben
Ne legyen digitális.

Novum Forum Siculorum

(#144305) Met válasza Breki (#144285) üzenetére


Met
nagyúr

postakártya ;)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#144311) beg


beg
veterán

A 2021-es híreket beszéljük meg majd 2020 év végén, addig mindenki nyugodjon le a csipába.
Találgatáshoz még korán van. Nincs szükség arra, hogy verbális tippmix menjen napokig emiatt. Reggel óta pörög mindenki azon mi lesz vajon 2 év múlva.
Pro tip: még a vámjog szakértői sem tudják egyelőre.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#144313) Ciccuka válasza Ciccuka (#144309) üzenetére


Ciccuka
veterán

Megkezdi Európa meghódítását a kínai Alibaba

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#144316) Ghard


Ghard
őstag

(#144317) _ATi_1


_ATi_1
senior tag

Sziasztok!

Xiaomi Air Purifier 2S-t keresek, elérhető esetleg valamilyen kupon hozzá?
Köszönöm előre is.

(#144318) GIJoe válasza _ATi_1 (#144317) üzenetére


GIJoe
addikt

eustockból, miért nem jó, nem tudom mivel olcsóbb kuponnal, gari nélkül 1000 Ftal vagy 2ővel max

(#144319) -=Jam=- válasza GIJoe (#144318) üzenetére


-=Jam=-
őstag

eustockban már jó régóta nincs raktáron, és valószínű nem is 39e lenne már az ára, mert mindenhol sokkal drágább.

Én innen vettem pénteken, holnap hozza a futár. Kintről sem találtam sehol olcsóbban, és így legalább magyar gari lesz rá.

(#144320) tahepa


tahepa
senior tag

(#144321) -=Jam=- válasza tahepa (#144320) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Ezt is néztem, de annyi negatív kommentet olvastam erről a shop-ról, hogy inkább nem b@szakodtam 1000 forintért. Hónapokig nem küldik el a cuccot, hiába írja raktáron...stb.

Pl.: [link], [link]

[ Szerkesztve ]

(#144322) Mr.Csizmás válasza tahepa (#144320) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

sima xiaomi.hu az official :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#144323) martillo


martillo
tag

Sziasztok,
Xiaomi selfie stick olcsosito megoldast keresek, Ali/GB/Banggood oldalak vmelyiken. Van most vmi elo kupon?
Thx

(#144324) tahepa válasza -=Jam=- (#144321) üzenetére


tahepa
senior tag

Akkor vedd tárgytalannak a hozzászólásomat mivel szerkezteni-törölni nem tudom.

(#144325) dugesz77 válasza martillo (#144323) üzenetére


dugesz77
őstag

Ha 13,99$-ért jó akkor Banggood-nál jó rá a 69389b kupon.

(#144326) _ATi_1 válasza -=Jam=- (#144319) üzenetére


_ATi_1
senior tag

Köszönöm a válaszokat, megrendelem akkor itthonról. :)

(#144327) A214


A214
aktív tag

Banggood DAILY CHECK-IN pontgyűjtést mobil appban nem találom.
Van rá lehetőség appban is gyűjteni?

(#144328) Beni2360 válasza A214 (#144327) üzenetére


Beni2360
félisten

Mobilon megosztasz egy terméket a facén, lehet csak "én" opció is és kapsz 20 pontot.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#144329) Donki Hóte válasza -=Jam=- (#144319) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Valószínűleg az utolsót vetted meg, mert már nem kapható :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#144330) Lester75


Lester75
tag

Azt írja nekem a Magyar Posta mail-ben : "Tekintettel a küldemény értékére vámkezelési eljárás szükséges..."
Feladó ország: ESTONIA
A track info alapján ez egy 7.09 dolláros telefon tok KÍNÁBÓL, Aliexpress vásárlás.
Még soha nem kaptam ilyesmit,de jómunkásember módjára kitöltöttem a honlapon az adatokat,beküldtem egy printscreen-t a rendelés visszaigazolásról,aláírtam,szkenneltem.Ennyi a dolgom?Miért Estonia?Miért "tekinettel a küldemény értékére"?Izguljak?
Egy 7dolláros tok elakad,a 40dolláros Pagani órám meg simán megérkezik két hét alatt. :F

(#144331) kenand válasza Lester75 (#144330) üzenetére


kenand
veterán

No para, majd átmegy, de 2-3 hét

(#144332) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Ilyen dokkolót keresek (ebből még kuponnal elvileg lejön 2$). Tudtok ennél olcsóbban?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#144333) sambenez válasza Real_Necro (#144332) üzenetére


sambenez
addikt

Olcsóbban itthon is van, ha ez megfelel.

AXAGON ADSA-ST DUAL HDD

(#144334) KamuMazsola válasza sambenez (#144333) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Ehhez még hozzánjön egy ezres házhozszállításra, azt se feledd!

Üdv.: KamuMazsola

(#144335) hhheni válasza Real_Necro (#144332) üzenetére


hhheni
tag

én ilyet használok úgy két éve (itthon vettem, bár akkor még ~7,5e volt), kifogástalan

[ Szerkesztve ]

(#144336) sambenez válasza KamuMazsola (#144334) üzenetére


sambenez
addikt

31$ az kb 8600ft. Amit linkeltem még postával is kevesebb. Ja és nem kell rá várni 1 hónapot plusz garancia is van rá. Van még kérdés?

(#144337) Real_Necro válasza sambenez (#144333) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ha tökéletesen működik és driver sem kell hozzá, nekem jó (NAS-hoz lesz). Egyébként ezekből melyik melyik? A linkelten kívül látok felbontottat meg újszerűt. A linkelt milyen?

Személyes átvételt meg tudom oldani, kollégám nem messze lakik bolttól.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#144338) sambenez válasza Real_Necro (#144337) üzenetére


sambenez
addikt

A linkelt az új. Alza kicsit vicces, mert néha a bontott a drágább.
Nekem van egy belőle, igaz keveset használtam de akkor nem volt gondom vele.

Itt minden infót megtalálsz.

"Támogatott operációs rendszerek: MS Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 vagy újabb, Windows Server 2003 / 2008 / 2012 / 2016 vagy újabb (az összes 32- és 64-bites Windows rendszer támogatott), Mac OS X 10.x vagy újabb, Linux 2.6.x kernellel vagy afelett.
Megjegyzés: Az illesztőprogramok az operációs rendszerekben megtalálhatók, és teljesen automatikusan telepítésre kerülnek. Nincs szükség más drivert telepíteni, és el sem érhetők."

(#144339) Real_Necro válasza sambenez (#144338) üzenetére


Real_Necro
veterán

Rendben, köszönöm, meg is rendelem. :R

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#144340) Donki Hóte válasza KamuMazsola (#144334) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Kivéve, ha személyesen megy el érte :)

(Nekem közelebb van az ALZA Róbert Károly körúti bemutatóterme, mint a postánk :K )

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#144341) Jarod1


Jarod1
addikt

Megjött a Flip4 -re a kemény tok
[link]

[ Szerkesztve ]

(#144342) _stick_


_stick_
őstag

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani convoy c8-hoz utángyártott pár százas tokot ebayről?
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#144343) mirci18


mirci18
addikt

Sziasztok.
Szeretnék venni egy bluetooth-os hangszórót.
Max 22 dollár környékén lehet 7 e ft is ha úgy van de drágábban már nem érdekel.
Ezeket találtam tudom nem nagy márkák de ezek közül melyiket érdemes megvenni:
[link]

[link]

[link]

[link]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#144344) kenand


kenand
veterán

Zapalss-al nektek is rossza tapasztalatok?
Utolsó 3 csomagomat (dec 1-e) nem adták fel, e mailre nem válaszolnak. Lemondani sem lehet...
rájuk írtam még 1x, ha nem válaszolnak paypal dispute lesz.

(#144345) Real_Necro válasza kenand (#144344) üzenetére


Real_Necro
veterán

Abszolúte... egy kuponos csomagom sem ért célba... kivétel a pendriveok, de az még ajtóéknek is gyenge... :D
Egy tv box jött volna, de azt meg elkavarta a dhl... már levél is van róla. :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#144346) -secret- válasza kenand (#144344) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Én tegnap nyitottam a dispute-t pont emiatt csak én december 7-én rendeltem. Legalább 5x írtam nekik, 0 válasz... mire várjak?!

(#144347) Prinz Eugen válasza mirci18 (#144343) üzenetére


Prinz Eugen
tag

(#144348) bugizozi


bugizozi
őstag

Január 21-i Ali-s ORICO 2.5 Inch HDD Case USB3.0 To SATA 3.0 Micro B External Hard Drive Enclosure rendelést ma hozta a postás :Y Még alá is kellett írnom, hogy átvettem.

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#144349) mirci18 válasza Prinz Eugen (#144347) üzenetére


mirci18
addikt

Köszi a választ beírtam oda.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#144350) hardline válasza Lester75 (#144330) üzenetére


hardline
senior tag

Ugyan ilyen üzenetet kaptam. Az Estonia a TN miatt van. Egyes oldalak azt vélik feladó országnak. Ennyi az egész. Nem kell izgulni.
Nekem 4$-os csomagról van szó. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.