Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#144151) citkar válasza petipetya (#144150) üzenetére


citkar
addikt

Szokásos kabatenal kisebb. Amin egy biztos tű még azért átfér.

[ Szerkesztve ]

(#144152) mazsi válasza zebede (#144129) üzenetére


mazsi
senior tag

Három éve jobb telefonok mentek ennél. Brutálisan szar processzor, majdnem kevés memória, átlag alatti kijelző. Ennél sokkal jobbakat lehet kapni. Az Asus márka pedig ne tévesszen meg senkit, Európába jó 4-5 éve nem hoznak értelmes telefonokat :(
Ja a fő gond hogy elvileg B20 sincs benne, ami városban szar ügy, de vidéken meg használhatatlan. Szerintem csak szivatjátok a családtagot akit ezzel leptek meg.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#144153) Axe Miskolc válasza GIJoe (#144094) üzenetére


Axe Miskolc
tag

10m2-es szobába, 2.5 belmagassággal mit ajánlanál?
Horkolás miatt bezárt ajtónál aludnék.

[ Szerkesztve ]

(#144154) Zola007 válasza mazsi (#144152) üzenetére


Zola007
veterán

azt értem, hogy lefordítottad nekünk a tomsguide reviewt, de amúgy 2 tank benzinért mit vártok? :F
jelentem, engem lehet nyugodtan szivatni ezzel a telefonnal, ha valaki ajándékozós kedvében van :R

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#144155) Axe Miskolc válasza zebede (#144129) üzenetére


Axe Miskolc
tag

A Banggoodon a DOOGEE-Y8 a 2BGY8 kóddal 70usd, érdemes ránézni!
Ha valamit sért a bejegyzésem akkor töröljétek!
Köszi!

(#144156) petipetya válasza citkar (#144151) üzenetére


petipetya
nagyúr

Akkor azon valóban nem lehet ezt átfűzni, mert a dzsekién is éppen hogy átmegy. Nem igazán látok biztosítótű vékonyságút, mert ahhoz képest még ez is vastagnak tűnik: link

"nincs rá lezsóidő"

(#144157) KaiotEch válasza Breki (#144091) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Miben más mint az M3? Amúgy sima hangrendszernek gondolom nem jó az M3 sem?!

(#144158) GIJoe válasza Axe Miskolc (#144153) üzenetére


GIJoe
addikt

Én simán elalszom ha silent módban fut, biztos van olyan review, ahol rámérnek zaj szempontjából is
a SVAN 979-t benthagytam a cégnél, így pontosat nem tudok mondani, a ver 1.re sem...

(#144159) Breki válasza KaiotEch (#144157) üzenetére


Breki
veterán

Hordozható, saját aksival rendelkezik.

Sima hangrendszeren nem tudom mit értesz.
Én mikor megkaptam hanyatt estem a hangjától és két három órán át hallgattam spotifyvel, pedig elismert hifista által tuningolt hangrendszerem van.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#144160) KaiotEch válasza Breki (#144159) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hát itthonra vennék valami jól szóló 5.1-et akár. De ez meg nagyon designos.

(#144161) zebede válasza mazsi (#144152) üzenetére


zebede
őstag

Pillanatig se zavarjon a tény hogy van benne B20.

(#144162) Ghard válasza mazsi (#144152) üzenetére


Ghard
őstag

A leírásban szerepel a B20. MT6750T 3GB rammal, IPS kijelző 424 ppi-el. Semmi kivetnivaló nincs ebben, elég gyors napi használatra. Nem mindenki fortnite-ra vagy pubg-ra vesz telefont.

(#144163) Breki válasza KaiotEch (#144160) üzenetére


Breki
veterán

Van egy teszt róla amit nem linkelhetek, abban kettővel tesztelték úgy, hogy egyik bal másik jobb. A tesztelő nem hitték el, hogy nincsen mély.

De ez nem 5.1-es rendszer!

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#144164) Breki


Breki
veterán

Részlet a tesztből.

Hangminőség
A hangminőségről szóló részt mindenképp két részre kell osztanom.

Az első eset, amikor egyetlen M3 hangószót vásárolunk és azt magában hallgatjuk. Ebben az esetben picit dobozhangja van hangszórónak, szép, tiszta hangokat hallunk, de nincsen semmilyen “hűha” faktor. Ahhoz pedig, hogy tökéletes legyen hangzás, érdemes egy 12–16 négyzetméteres térben hallgatni.

02_e

A második eset – és itt kezdődik igazán a móka – amikor két M3 hangszórót vezeték nélkül összekötünk, beállítjuk, hogy sztereóban szeretnénk hallgatni őket, kiosztjuk a bal- és jobboldali szerepeket a hangfalak között és leülünk eléjük, velük egy magasságban egy 20–25 négyzetméteres térben. Ebben az esetben olyan dinamikát tud produkálni ez a rendszer, hogy a kollégákkal alig hittünk a füleinknek.

Emlékszem, ahányszor mutattam egy-egy ismerősömnek a hangfalakat, mindig azt kérdezték, hogy “Jó, jó, szépen szól, de honnan jön a mély hang? Hol a mélynyomó?”. Senki sem hitte el, hogy egyáltalán nincs, és csak ez a két kicsi hangszóró szól, mindenki kereste, hogy hol a harmadik hangszóró. Egészen elképesztő mérnöki munka eredménye, hogy milyen minőségű és dinamikájú hangot tudtak egy kisméretű házból kihozni. Ennek megvalósításához egyébként saját belső processzorral és DAC-kal is rendelkeznek a hangszórók.

A specifikációkat tekintve egészen pontosan Realtek Atheros Wi-Fi modul, CSR 4.0 APT-X Bluetooth, Realtek Hi-End DAC chip és DSP, valamint Texas Intsruments nominális 30W-os FET-es erősítő modulok hajtják meg a karbon, vagy kevlár hangsugárzókat

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#144165) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Xiaomi kamera (biztonsági, nem akció) vagy egyéb Xiaomi smart home kuponja van valakinek?

(#144166) Zoli-bácsi válasza Kalandor (#144165) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

XIAOMI MIJIA 360 Degree 1080P Alibuy91252 kuponnal $34.99?

[ Szerkesztve ]

(#144167) mazsi válasza Ghard (#144162) üzenetére


mazsi
senior tag

4 helyen néztem meg. 2 helyen volt szerintük B20, kettőn meg nem. De ez a cucc fasorban sincs. Egyedül a kamerája erős közepes, de mindenhol csak a felbontást, a látószöget, és a fényerőt írják-még a gyári oldalon is. Ez a processzorsebesség pedig minimum 4 éves tempót tud. Elhiszem hogy te nehezebben őszülsz meg várakozás közben, de a programozóknak is szólhatnál hogy ennek még elfogadhatónak kellene lennie :( És eszembe sem jut csúcskészüléket venni játékra, azt meghagyom a balekoknak.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#144168) UberMutant válasza KaiotEch (#144160) üzenetére


UberMutant
őstag

nem jó, bluetoothon nem lehet a hangerőt állítani (tv távval), wifin meg kb 2 másodpercet csúszik a hang. szoftverét 2 éve nem fejlesztik , a gyártó honlapja több mint 1 éve halott.

(#144169) Kalandor válasza Zoli-bácsi (#144166) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Esetleg olcsóbb, $20 környékén? :B

(#144170) sepsi0 válasza Kalandor (#144169) üzenetére


sepsi0
őstag

Most sajnos nincs kupon.
Ez szokott lenni 20-22$ kuponnal:

Xiaomi Mijia SXJ02ZM 1080P FHD Smart IP Camera - WHITE

De ez új fajta, nem a régi, az drágább és nagyobb tudású volt.
Ez volt az utolsó kuponja, de már nem jó, próbáltam.
GBAFFYL477

[ Szerkesztve ]

(#144171) Kalandor válasza sepsi0 (#144170) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

SXJ02ZM van, pont 20$-ért, nem tudom miben volt jó a régi, nekem ez tökéletes, szép a képe, stb. Akkor várok még egy kuponra.

(#144172) sepsi0 válasza Kalandor (#144171) üzenetére


sepsi0
őstag

Volt egy táblázat, higy miben tér el az új a régitől. Butított az új, igaz nekem nincs egyik sem csak tervben volt.
Amire emlékszem, régiben volt 5 GHz-es wifi, több ir led, azt hiszem más volt a soc is. Az új 30$ körűl indított, a régi 40-50$ között volt, nagyon akciósan 35$.

Aztán lehet nincs érezhető különbség, talán az okos otthon topikban olvastam részleteket.
Hozzá teszem, hogy egyik Xiaomi termékben sem csalódtam eddig.

(#144173) zebede válasza mazsi (#144167) üzenetére


zebede
őstag

Három verzio van belőle, global, usa, taiwan.
A linkelt global verzio B20-al.

[ Szerkesztve ]

(#144174) mazsi válasza zebede (#144173) üzenetére


mazsi
senior tag

Oké, akkor vegyétek hogy pörögjön a gdp.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#144175) citkar válasza petipetya (#144156) üzenetére


citkar
addikt

Ezt az utóbbit be próbálom, hátha még átfér, köszi a tippet.

(#144176) zebede válasza mazsi (#144174) üzenetére


zebede
őstag

Mindenki el tudja dönteni megéri e neki megvenni...
Azért voltam kénytelen háromszor is :Y leírni hogy van benne B20, mert te makacsul állítottad az ellenkezőjét, ami félrevezetés.

[ Szerkesztve ]

(#144177) vargalex válasza Breki (#144164) üzenetére


vargalex
félisten

A specifikációhoz annyit azért hozzátennék, hogy a Realtek és az Atheros (utóbbit már régen felvásárolta egyébként a Qualcomm) két külön gyártó. Tehát olyan nincs, hogy "Realtek Atheros Wi-Fi modul".

Alex

(#144178) Zola007 válasza mazsi (#144174) üzenetére


Zola007
veterán

én azért kíváncsi lennék milyen sokkal jobb alternatívát tudsz ajánlani 35 ezerért, normális gyártótól

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#144179) petipetya válasza citkar (#144175) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az is sokat segít, ha a kocsiról eltávolítod az eredeti húzókát, mert úgy nagyobb hely van befűzni az újat, ahogy a fotón látható. Mellesleg ennek a táskának jobban is áll a sötét cipzárvég:

"nincs rá lezsóidő"

(#144180) citkar válasza petipetya (#144179) üzenetére


citkar
addikt

Az eredeti már letört, így az nincs is. Több kocsira is jól jönne itthon, csak amire legjobban kell, az a legkisebb 😀

(#144181) petipetya válasza ReFleXx (#143961) üzenetére


petipetya
nagyúr

A zseb felső szegélye a szegecs vonalában van, így éppen valósághűen látható a tárca és bicska elhelyezkedése benne: a Victorinox a szegélyen függeszkedik, és a zsebbe nyúlva nem is érződik, hogy ott lenne. A nadrág a hagyományos regular fit, tehát nem ilyen tökszoritó slim és egyéb divatviselet, ahol a zsebbe tett telefonok elhajlanak.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#144182) AndrewBlase válasza citkar (#144180) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Zipzárra "javítókészlet", aka húzókocsi több méretben. ;)

Miért mindig én???

(#144183) Criminal017 válasza petipetya (#144181) üzenetére


Criminal017
őstag

A pénztárca kiféle/miféle? :B

(#144184) petipetya válasza Criminal017 (#144183) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ez a california desert színű Serman Brands 1.s
leírásom
kép1
kép2
kép3
kép4
YouTube

"nincs rá lezsóidő"

(#144185) Criminal017 válasza petipetya (#144184) üzenetére


Criminal017
őstag

Köszi!

(#144186) Skillet


Skillet
addikt

KATT
Lehet, hogy csak gearbest app-ban jelenik meg a link.
:))
Egy érdekes szappanadagoló van terítéken :DDD

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#144187) citkar válasza AndrewBlase (#144182) üzenetére


citkar
addikt

Láttam ilyeneket, de nem ismerem az ilyen készleteket és mivel a kocsi jó, így nem komplikálnám az életem :)

(#144188) kenand válasza Kalandor (#144171) üzenetére


kenand
veterán

Picit olcsóbb is szokott lennei (Xiofang 17-20 USD), MIjia 23 USD most egy kicsit több, e nem vészes

Xiaofang 21 (tovább okosítható)

MIjia 1080p (gen 2 sajnos, nincs benn BLE gateway, de kevés embernek kell) v, nem okosítható, de szebb képe van 25 USD

Kupon nincs, nem a legjobb ár, de nem is rossz..

De saját tapasztalat alapján egy ONVIF kompatibilis IP kamera (alig drágább) jobban használható

[ Szerkesztve ]

(#144189) Zola007 válasza petipetya (#144184) üzenetére


Zola007
veterán

van ehhez hasonlító pénztárca-barátabb pénztárca? :R

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#144190) Real_Necro válasza KaiotEch (#144160) üzenetére


Real_Necro
veterán

5.1 zenére? Bírjuk megfizetni. Én anno filmre is választottam inkább sztereót. Így lett Dali Concept 6 Hivox tuninggal valamint Radnai R. kábeleivel, meg egy minőségi Marantz. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#144191) Zoli-bácsi


Zoli-bácsi
senior tag

Sziasztok,

Van egy Nov. 29.-én rendelt csomagom: Estimated delivery Dec 14, 2018 - Jan 30, 2019 idővel.

Mikor érdemes reklamálni ha nem érkezik meg?

Nyomonkövetési számot merre kell keresni? Nem találom sehol.

(#144192) citkar válasza Zoli-bácsi (#144191) üzenetére


citkar
addikt

Január 30. után érdemes reklamálni. Nyomkövetési számot a rendelés menünél/részleteknél szoktak megadni, ha adnak. A postás topikban talán okosabbat is mondanak.

[ Szerkesztve ]

(#144193) Zoli-bácsi válasza citkar (#144192) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Köszi. Sehol nem találok csomagszámot, Economy International Shipping-re valószínű nincs is...

(#144194) petipetya válasza Zola007 (#144189) üzenetére


petipetya
nagyúr

Egy Gubintu nevű koppintásról írtam anno, az nem nyűgözött le. Itt kapható 10 USD-s áron, ha érdekel.

Ez a másik Billfold Wallet nemrég érkezett, a kialakulása praktikus, ám süt róla a műbőr anyaga: a kinézete is hagy kívánnivalót maga után, és a tapintása, kezelése, nyitása, egyszóval minden. Nem olyan légies, mint a valódi bőr, hanem van benne egyfajta ajtónyikorgáshoz hasonlítható merevség. Ezt leszámítva praktikus tárca.

"nincs rá lezsóidő"

(#144195) ReFleXx válasza petipetya (#144181) üzenetére


ReFleXx
addikt

ok, ezt a penztarcat is külföldről rendelted? honnan

kozben latom mas is kérdezte

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#144196) Terentius válasza Breki (#144101) üzenetére


Terentius
őstag

Szia!
Nekem most jött meg ez a 17 dolláros gép.Kérdésem, hogy milyen fúrókészletet illetve bit készletet ajánlott hozzá venni?

Poco F5 12/256 Gb

(#144197) Breki válasza Terentius (#144196) üzenetére


Breki
veterán

Nekem ezt ajánlották.

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#144198) tipuka válasza kenand (#144188) üzenetére


tipuka
addikt

sima webcamnak is okés a cucc? :D streamhez kellene. mekegnék meg szarvra állnék előtte.

(#144199) GIJoe


GIJoe
addikt

XANES 1518 €3 kupon: BGCOB
Vernee Thor 60$
DOOGEE Y8 60$ Banggood 70$, de van okos posta... Eu priority

(#144200) Masooo válasza Breki (#144197) üzenetére


Masooo
aktív tag

a gépről vmi link? esetleg vélemény mellé? 17 dollárért mondjuk nem tudom mit lehet várni de érdekelne

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.