Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#136401) oAcido válasza enginev3.0 (#136398) üzenetére


oAcido
aktív tag

Ali-n kicsit drágábban, itt van hozzá értékelés is :))

[ Szerkesztve ]

(#136402) ANOka válasza oAcido (#136401) üzenetére


ANOka
őstag

Irodai székhez deréktámaszként már a kutya sem vette! :DD

(#136403) Real_Necro válasza oAcido (#136401) üzenetére


Real_Necro
veterán

A 23as kép mindent visz. ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#136404) Zola007 válasza Real_Necro (#136403) üzenetére


Zola007
veterán

"Arrived immediately, but the pillow is punctured. Unusable" : :D
Hát ez bizony szopás .....

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#136405) Benhill


Benhill
senior tag

Aug 18-án rendeltem ezt és fizettem paypal-al 1-1db-ot, de még nem ért ide:

[link]

Szerintetek várjak még vele, vagy írjak nekik hogy hol jár a csomag?

(#136406) szabi__memo válasza enginev3.0 (#136398) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

20x10x20cm. Gyerekeknek

(#136407) Zola007 válasza szabi__memo (#136406) üzenetére


Zola007
veterán

vegyél kettőt, egymás mellé rakod
problem solved ;)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#136408) szabi__memo válasza Zola007 (#136407) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Építkezezni is kell hogy magas legyen:)

(#136409) Real_Necro válasza szabi__memo (#136408) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem, kezezni nem... :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#136410) 1stVikman válasza mch (#136367) üzenetére


1stVikman
senior tag

Köszi.
Ennyiért szerintem is csak játszani lesz jó. :)
Lehet rendelek egyet.

(#136411) Zola007 válasza szabi__memo (#136408) üzenetére


Zola007
veterán

arra van a konyhaasztal

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#136412) Zola007


Zola007
veterán

vett valaki mostanság strapabíró, összehajtható bevásárlószatyrot?
ami nem szakad le 6-8kg alatt és nem néz ki hülyén férfi kézben
valahogy nem megy a hello kitty mintás a szakállamhoz

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#136413) enginev3.0 válasza powerwade (#136399) üzenetére


enginev3.0
félisten

Én vettem, majd csinálok :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#136414) s7evcsenko válasza Zola007 (#136412) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ez engem is érdekelne...

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#136415) MittuDomain_ válasza Zola007 (#136412) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Én évek óta repi ruhaszatyrot hordok magammal (évek óta ugyanazt, 5 év alatt nem szaggattam el az elsőt, de a családi beszállító is én vagyok), ha megfelelő munkahelyen dolgozik bárki a környezetedben, lesz jó. Egy sima fehér vászonszatyor teljesen unisex szerencsére. (Meg a Layher / GEDA / JLG / SW-Umwelttechnik feliratos is - ilyenek vannak most itthon éppen. :B )

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#136416) csipesz_70 válasza dugesz77 (#136373) üzenetére


csipesz_70
csendes tag

Köszi próbából vettem egyet.

(#136417) DeFranco válasza Zola007 (#136412) üzenetére


DeFranco
nagyúr

majdnem minden láncban adnak ilyet, ikea fix, mindenki onnan vesz, dm rossmann is esélyes.

(#136418) dudi6


dudi6
senior tag

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani jól bevállt bluetooth-s hangszórót ami úgy szól mint egy Jbl? :)

(#136419) sphe válasza dudi6 (#136418) üzenetére


sphe
senior tag

Egy kicsit nem magasak az elvárásaid hogy olcsó legyen és JBL hangú is? :)

Archer A320-at nézd meg, a Bluetooth hangszóró tesztelő celebnek számító :D Mediajunkie is ajánlja a budget kategóriában, talán még jbl-lel is összehasonlította, a youtube is tele van vele, mennyire jó pénzért mekkorát szól. Nem JBL karakter, sokkal inkább smiley, hifis az A320 hangja. Nekem több mint egy éve van meg, alin és eBayen is lehet kapni. Jó az akkumulátor ideje, hátránya hogy nem kicsi.

Tőle olcsóbban viszont nem érdemes JBL közeli hangra (se) számítani.

[ Szerkesztve ]

(#136420) DeFranco válasza sphe (#136419) üzenetére


DeFranco
nagyúr

és kisebb olcsóbb kivitelben nem maxi, de tűrhető hangzással tudsz ajánlani valamit? tenyérnyi mérethez közelítő méret előny, cseppállóság szintén.

semmi extra, bogrács mellé verandára.

(#136421) sphe válasza DeFranco (#136420) üzenetére


sphe
senior tag

Nem tudom mennyi egy használt bose soundink mini, az kicsi és esetleg azzal érdemes próbálkozni, vagy újonnan a Xiaomi Mi Bluetooth hangszóró (szalonnasütés mellé jó, de nem JBL :) )

(#136422) sing1ep1ayer válasza Zola007 (#136412) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Ikeás a legjobb. Family kártyával 295 ft, tenyérnyi méretűre hajtható. Kellően erős és amiben veri az összes többi drogériában illetve szupermarketekben kapható terméket, hogy ez önmagába hajtódik bele, egy apró zsebbe, nem pedig egy külső tok kell hozzá, amit majd jól elhagy az ember, aztán fújhatja. Piros és fekete létezik és szerintem egyik sem gáz férfikézben.

(#136423) Donki Hóte válasza dudi6 (#136418) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Melyik JBL-re hasonlítson a hangja?

JBL van pogácsa méretben és olajoshordó méretben is...

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#136424) DeFranco válasza sphe (#136421) üzenetére


DeFranco
nagyúr

és ötezerig? :D

(#136425) zsiz


zsiz
őstag

A mai nap elég jól sikerült :D

- Jött két ilyen USB-s dekor LED. Mondjuk nem tudom honnan :D GB-ről is rendeltem, de nem stimmel a csomagszám. Meg onnan csak 1-et rendeltem és kettő jött. Volt valami talán 3$-os kupon valami új/kevésbé ismert bolthoz, és ha jól rémlik az is benne volt a kuponban hogy "TEST". Rémlik valakinek? Nem tudjátok melyik bolt volt? Lehet hogy onnan jött a cucc.. Ez a rendelés nem volt felírva táblázatomban, sőt nem is igazán emlékszem erre. De tuti én rendeltem, mert az én nevemre jött :D

- Jött két Elephone S7-es telefon, tesóméknak kellett, csak én intéztem a rendelést. 27 nap alatt ért ide ÁFA-mentes EDM szállítással. 28 ezer/darab áron, akciósan rendeltük.

- És jött egy ilyen xbox360 kontroller. Meglepően jónak tűnik elsőre. A Microsoft és Xbox logók hiányától eltekintve nem biztos hogy megmondanám, hogy nem eredeti. Aminek kattanni kell, az kattan, a ravaszok szépen adagolhatóak, ahogy kell, a két stick teljesen középre áll vissza ha elengedem. (Van két eredeti kontrollerem, egyik sem áll vissza középre, igaz már vannak pár évesek..) Win10 (bár azt írták nem kompatibilis) egyből felismerte X360 kontrollerként, ahogy játékban (Forza Horizon 4) is egyből működött állítgatás nélkül, mint az eredeti. Eddig minden szép és jó. Viszont Xbox360-ra dugva nem csinál semmit, csak villog egyszerre a 4 zöld LED a kontrolleren a bekapcsoló gomb körül (bár azt írták, hogy kompatibilis..). Annyi, hogy ha kikapcsolt konzolra dugom rá, akkor be tudom kapcsolni vele. Ha bekapcsolt konzolra, akkor nem történik semmi. Csak villog, mintha nem tudna csatlakozni a kontroller a konzolhoz. Vagyis nem csak mintha.. :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#136426) Zola007 válasza sing1ep1ayer (#136422) üzenetére


Zola007
veterán

IKEA nem jó, "falun" lakom IKEA szemszögből (Debrecen)

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#136427) Donki Hóte válasza sing1ep1ayer (#136422) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Érdemes megnézni a kolléga aláírását: http://prohardver.hu/tag/zszso.html

Ez valami vicc? Megnéztem, nincs neki beállítva semmilye aláírás.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#136429) DeFranco válasza Zola007 (#136426) üzenetére


DeFranco
nagyúr

felesleges ezért ekkora képet beilleszteni linkelni is elég, plusz attól még hogy infót adunk hogy tudj róla (és hogy tudj szólni dábrécén azon felének aki egyébként már pestről ingázik haza hétvégén) nem az a szándékunk hogy az orrod alá dörgöljük.

(#136430) sing1ep1ayer válasza Zola007 (#136426) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

De sok pöstit ismersz itt a fórumon. Ha kell én küldök neked egyet. Na nem megyek el vadi új darabért az Ikeába, mert én is marha messze lakom tőle, de van itthon több darab, amin kb nem is látszik hogy használt, ha szóval szeretnéd, egy pirosat postára dobok neked.

(#136431) Zola007 válasza DeFranco (#136429) üzenetére


Zola007
veterán

poén volt :) csak ezek szerint nem ment át

Mondjuk azért tényleg furcsa üzletpolitikai szempontból, hogy az egyetlen nagyáruház, aminek nincs más megyeszékhelyen üzlete.
Egy átvételi helyet tarthatnának a nagyobb városokban.
Megrendelnénk a kívánt cuccokat és mondjuk heti 2x jönne a kamion a netes rendelésekkel Miskolcra, Debrecenbe, Pécsre, Szegedre, Győrbe stb
A depóban pedig át lehetne venni.
Nem kellene hozzá csak pár fős kiszolgáló személyzet és egy raktárépület.

Múlt héten volt a debreceni IT Servicesnél az IKEA vezetősége (ők adják az IT supportot a T-Systemsen keresztül az összes IKEA áruháznak világszerte)
még ők is felvetették nekik a dolgot

(#136430) sing1ep1ayer: persze, megoldom, ha akarom, de azért köszönöm a felajánlást :R

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#136432) zsiz válasza zsiz (#136425) üzenetére


zsiz
őstag

Már nem tudom szerkeszteni az előzőt...

Érdekes. Be tudom vele kapcsolni a konzolt. Onnantól kezdve csak villog, nem tud csatlakozni. Kihúzom-visszadugom 1-2 max 3 alkalommal, csatlakozik, abbahagyja a villogást és onnantól működik Xbox-on is. Le akartam videózni, hogy nem megy a konzollal erre felismerte :C

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#136433) Zola007


Zola007
veterán

Ha valakinek még nem lenne :D
sörhasitasi ► [link]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#136434) sphe válasza DeFranco (#136424) üzenetére


sphe
senior tag

Abbol az összegből a ismi JBL -jét kérd kölcsön :DDD

(#136435) Real_Necro válasza Zola007 (#136431) üzenetére


Real_Necro
veterán

Utóbbi időben én is majdnem hetente járok ikeába (közelében dolgozom), valamint novembertöl foxpost már tudtommal 99Ftért elérhető... ha kell fekete írj rám, bár szabin vagyok, de 2 hét múlva már nem... ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#136436) Zola007 válasza Real_Necro (#136435) üzenetére


Zola007
veterán

ezt a foxpost dolgot kifejtenéd? :R

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#136437) Imy válasza Zola007 (#136412) üzenetére


Imy
veterán

Ikea-ban van.

(#136438) Tibko8


Tibko8
senior tag

Valakinek van ilyennel tapasztalata? [link]

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#136439) beg válasza Imy (#136437) üzenetére


beg
veterán

Frissítsd az explorert vagy tárcsázz helyesen a csillagkapun.
Már rég túl vagyunk rajta. :DDD

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#136440) sysrq


sysrq
őstag

Üdv! Wireless asztali töltőt látott valaki nagyon akciósan? Az se baj ha jól néz ki. Ezt a kis nünükét találtam. A régi telefon távirányítóvá nemesedett át, annak keresek valami pofás tartót, és az se baj ha tölti valami. Egész nap rajta pihen, a sebesség nem kritérium.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#136441) Zeki válasza Zola007 (#136412) üzenetére


Zeki
nagyúr

Aldiban Aldist. :)

(#136442) nimfas válasza Real_Necro (#136435) üzenetére


nimfas
addikt

Hát a Foxpost-tal sem vagyok jobban kint a vízből mint az Ikea-val.
Siófok egy homályzóna sok szempontból.

(#136443) Degeczi válasza Imy (#135329) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Köszi, már meg is jött (nem volt két hét sem, ami mostanában ritka jó nálam), és tényleg nagyon klassz, szép kidolgozású napszemüveg, erős fémszárakkal, torzítás és elszínezés nélküli semleges (mármint a fekete, persze), polarizált lencsével.
A mostani $9 is jó ár érte, $6-ért pedig valóban ajándék volt.

(#136444) Real_Necro válasza Zola007 (#136436) üzenetére


Real_Necro
veterán

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#136445) Zola007 válasza Real_Necro (#136444) üzenetére


Zola007
veterán

Az oké, de mit takar vajon majd az a 99 Ft?
Mert ez olyan kevés, hogy szinte túl szép, hogy igaz legyen.

Lesznek ilyen levélméretű kis fiókok is?

Én örülnék neki, mert utálom mikor egy 30 grammos levél feladásáért 20 percet kell állnom a postán és még érjek is oda 5-ig, mikor 6-ig dolgozom. :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#136446) Real_Necro válasza Zola007 (#136445) üzenetére


Real_Necro
veterán

Megtudjuk hamarosan. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#136448) MADcat válasza Zola007 (#136431) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Ne hidd. Amikor fél nyugat magyarország neki áll rendelni, ladda akkut és a más egyéb apró bizbaszt, mire teszik azt össze, depózzák át, stb... Ha meg értékhatáros lenne, vagy csak bútort hoznak ki, akkor azzal megint vagyunk beljebb... Amíg a Magyar elmegy Pestre IKEA-ba így is úgy is, hülye lenne ha máshogy tenni... Hozzáteszem vidéki vagyok és nem értek vele egyett...

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#136449) AndrewTdi válasza PeACeY26 (#136447) üzenetére


AndrewTdi
addikt

A DOSS-ra jön még vám és áfa?

(#136450) Mr.Csizmás válasza AndrewTdi (#136449) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

2004 óta EU és EGK tagok vagyunk, így Németországgal közös piacban veszünk részt - szóval nem :N (csak az áfakülönbséget fizeted, köszönhetően a rekord 27%-os áfánknak)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.