Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#136251) tonyrulez válasza zsiz (#136228) üzenetére


tonyrulez
őstag

Köszönöm, meg is rendeltem :R

Román személyi vajon belefér? ;]

4 8 15 16 23 42

(#136252) MADcat válasza tonyrulez (#136251) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Hagyjátok már ezt román személyi dolgot. Egyszer vicces, kétszer el elmegy, de 14. alkalommal már unalmas... :U

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#136253) retesz147 válasza MADcat (#136252) üzenetére


retesz147
addikt

+1, sztem is minden bőrt lehúztunk róla, ideje elengedni...

Xiaomi 13 eu dev...

(#136254) mzso válasza szabifotos (#136240) üzenetére


mzso
veterán

Vajon mg5150-nel kompatibilis is létezik?

(#136255) mzso válasza w.miki (#136239) üzenetére


mzso
veterán

Mindenesetra az ócsó fekete az használhatatlan...

(#136256) Saccco válasza MADcat (#136252) üzenetére


Saccco
nagyúr

És a forgalmival mi a helyzet?

;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#136257) MADcat válasza Saccco (#136256) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Tolómérős kínai macska... Ebből baj lesz... ;]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#136258) spileraaa válasza zseko (#136137) üzenetére


spileraaa
senior tag

ebbe 9 kártya fér plusz annyi plusz rekesz van hogy ki se tudom használni jelenleg

van aki kinabol rendelt ablak törlőt (nem kocsihoz hanem a lakás ablakaihoz) és be is vált

[ Szerkesztve ]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#136259) 8


8
senior tag

Ilyen vagy hasonló hordozható széfet látott valaki itthoni boltban?
[link]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#136260) szabifotos válasza retesz147 (#136249) üzenetére


szabifotos
senior tag

Részben igazad van, de azzal vitatkoznék, hogy nagy igénybevételnél kizárólag lézer ajánlott. Canon bizonyos fejei 15.000 oldalt is kibirnak. Én szórólapot is nyomtattam már több ezer példányban egy mezei Canon Mp495-tel. A tinta nagyon olcsó. Gyakorlatilag csak a papirért fizetek szinte.

Vagy aliról, hogy kicsit ON is legyek: LINK

[ Szerkesztve ]

(#136261) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Mi most a best buy szellőzőre tehető ☎ tartó?
Rock bevált, de az official store-ban már nem látok olyat, amit használunk.

#?*@&!

(#136262) retesz147 válasza szabifotos (#136260) üzenetére


retesz147
addikt

Lehet rosszul fogalmaztam. Nem vagyok nagy tudója amúgy a témának.
Én valahogy úgy értettem, hogy egyszerre nem szabad sok lapot nyomtatni vele, több százat, mert elég a fej. De lehet rosszul tudom.
Én annyit sosem nyomtattam vele, szóval valószínűleg Neked van igazad.

Xiaomi 13 eu dev...

(#136263) Benhill


Benhill
senior tag

(#136264) Tarek El-Ali válasza retesz147 (#136249) üzenetére


Tarek El-Ali
tag

Amikor másfél hét alatt visszajött a nyomtató és CISS rendszer ára :DD
De szép is volt :C

Lenovo Yoga500 i5 , Config 1:AMD X4 760K 4000 MHz ,ASRock FM2A75 Pro4-M ,2*4Gb HyperX 1600MHZ AMD R7770 KINGSTON V300 120 GB,HDD 1TB, Config 2 :AMD X4 630 , 12GB Kingston HyperX 2*2+2*4 VGA: HD5770 , MiniPC1 : OrangePiPC+ , MiniPC2: BPi M1+

(#136265) mzso válasza retesz147 (#136249) üzenetére


mzso
veterán

És akkor annak mi éri meg aki csak nagy ritkán nyomtat egy pár lapot?

Van egy Canon MG5150. Nyomtatva alig van vele, szkennelve sokkal inkább, de így is bezabálja a tintát. A glossy feketét is amit tényleg soha nem használunk. (Arra a két db fotópapírra nyomtattam tesztképpen amit adtak ajándékba még amikor új volt a gép...)

Hogy soha többet nem veszek multifunkciós nyomtatót az is biztos...

[ Szerkesztve ]

(#136266) beg


beg
veterán

Nyomtatni az erre dedikált topikban célszerű. De nem itt.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#136269) csubuka


csubuka
addikt

Sziasztok!

A Liitokala Lii-100 töltő esetében egyes eladók hirdetnet original-t 5V-os kimenet nélkül (gondolom nem használható powerbanknek), meg van másik 5V-os kimenettel. Most ezt hamisítják :D ? Melyiket érdemes venni?

(#136270) betyarr válasza csubuka (#136269) üzenetére


betyarr
veterán

két verza létezik: amelyiknek van kimenete és amelyiknek nincs.azt vedd,amelyikre szükséged van.

(#136271) csubuka válasza betyarr (#136270) üzenetére


csubuka
addikt

Köszönöm szépen!

Akkor "hamis" ezekből szerencsére nincsen? 80Ft különbség miatt akkor inkább a kimenetre is képes verziuót venném, az csak extra, 80-ért jóhogy veszem :DD

(#136272) zseko válasza spileraaa (#136258) üzenetére


zseko
veterán

Nekem ez tetszett meg, azóta meg is rendeltem. Kértem rá képet, megadtam a linket hogy melyiket, remélem a rajzot égetik rá, nem pedig a http címet :DDD
Remélem karácsonyig azért csak ideér.

HR24.hu

(#136273) BullZeye válasza zseko (#136272) üzenetére


BullZeye
veterán

Ezt hogy hurcolod magadnál? Vagy hasitasi nem kér kódot?
Öltönykabátba nem szeretem, öltönynadrágba, farmerba meg hülyén néz ki ha ilyen vastag...mibe rakod?

(#136274) betyarr válasza csubuka (#136271) üzenetére


betyarr
veterán

kétlem,hogy megérné hamisítani :N

(#136275) csubuka válasza betyarr (#136274) üzenetére


csubuka
addikt

Jogos, de sajnos tényleg elég meredek értelmetlennek tűnő dolgokat is hamisítanak :D

(#136276) Ciccuka


Ciccuka
veterán

WD SSD 240G

40,99

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#136277) zseko válasza BullZeye (#136273) üzenetére


zseko
veterán

Pl. úgy, mint az eddigieket. A táskámban. A mostani sem kisebb, az előző meg nagyobb volt. Ha olyan helyre megyek, vagy pl. öltöny kell, úgy sem viszem az egészet, mert minek vigyek három bankkártyát, több kedvezménykártyát, aprót, egyebeket? Ide elég a személyi, lakcímkártya, némi papírpénz, esetleg egy bankkártya, nem? Ez együtt van egy 'csomagban', így nem tart semeddig kivenni a pénztárcából. De tudok telefonnal is fizetni ha kell.

Egy régebbi hsz-re reagálva, angliában például volt pár hely, ahol +70p-re charge-oltak, csak mert bankkártyával fizettem, vagy csak kp-vel lehet fizetni, pedig ott aztán minden sz.rt lehet kártyával intézni :) így aztán muszáj lenni kp-nek.

HR24.hu

(#136278) azbest válasza Ciccuka (#136276) üzenetére


azbest
félisten

ennek, az újabb évjáratos modelnek itthon is nagyon hasonló az ára, csak 3 év gari is van rá.

(#136279) Norby86


Norby86
őstag

Sziasztok!

Szeretnék vásárolni aliexpresszről vagy ebay-ről egy mini drill fúrót, pár kiegészítővel. Most néztem Aliexpresszen van ilyen 11.11-es leárazás és megtetszett két fajta fúró is. Konkrétan ez:[link] és ez [link]
Kérdésem hogy a kettő szerintetek teljesen egyforma csak a neve más? Aki ért hozzá, bele lehet fogatni ezekbe 1mm-es fúrószárat is? Mert ez nem egyértelmű nekem, főleg az elsőnél. Másik kérdésem hogy most pontosan hogy is van ez a fizetés? Azt értem hogy van egy deposit amit elsőnek levon a számláról. De a fennmaradó összeget nekem hogy és mikor kell kiegyenlíteni? Vagy azt levonja automatikusan a kártyámról november 11-én?

-Norbi-

(#136280) 1stVikman válasza GIJoe (#136139) üzenetére


1stVikman
senior tag

Szia!
Ezen a Zapals-on lehet vásárolni regisztráció nélkül is, vagy muszáj ide is egy account-ot létrehozni?
Ali, Ebay, GB van, nem igazán szeretnék még egy oldalra belépni. (Bár itt Banggood, Joybuy, Zapals akciók is szoktak lenni, kecsegtető árakkal. :) )

(#136281) maross válasza petipetya (#136178) üzenetére


maross
veterán

:DDD :DDD :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#136282) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Remélem jó helyen járok. :)

Lego alaplapokat (ha már informatikai fórum) szeretnék vásárolni, elsősorban zöldet és/vagy utas, kereszteződéses darabokat (legalább 4-5 darabot).

"Meglepő" módon horribilis áron mennek az újak, így elsősorban a használt piacon nézelődtem (vakera, jófogás), de most rákerestem AliE-n is és egész jóképű darabok jöttek velem szemben.

Van esetleg tapasztalatotok valamelyikkel, van amelyik márka valóban Lego-kompatibilis és jó szívvel ajánlott?

Előre is köszönöm a segítséget!

(#136283) DJGABI válasza azbest (#136278) üzenetére


DJGABI
addikt

jaja most nagyon nem éri meg kintről, a market world-ös akciót bánom h kihagytam, az ingyen postával baromira megérte, 120-as kingston v400 volt 7k-ért

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#136284) tillatrilla válasza Peterhappy (#136282) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Szia!
Én több nem eredeti legót vásároltam már aliról,Lepin,és enlighting névvel. Megnyugtatlak,teljesen kompatibilis,és jó árban vannak!
Most is tervben van néhány doboz vásárlása!!

Üdv: Attila

(#136285) kenand


kenand
veterán

Sonoff Th10 vagy Th16-ra nem tudtok valami jó kupont?

(#136286) Peterhappy válasza tillatrilla (#136284) üzenetére


Peterhappy
őstag

Nagyon köszönöm a tippet, akkor ezeket a márkákat fogom keresni :)
Köszi és jó pihenést!

(#136287) EXIEZ


EXIEZ
senior tag

Üdv! Van ez az " egg roll" készítő gépezet, valaki használ(t) ilyet? Mennyire jó ez?

(#136288) rushty válasza 1stVikman (#136280) üzenetére


rushty
senior tag

Nem, de úgyse érkezik meg. :/

Revolut meghívó pü-ben

(#136289) 1stVikman válasza rushty (#136288) üzenetére


1stVikman
senior tag

Köszi.
Akkor ez a Zapals nem túl ajánlott oldal?
Rosszak a tapasztalatok?

[ Szerkesztve ]

(#136290) Krogoth válasza 1stVikman (#136289) üzenetére


Krogoth
senior tag

Nyugodtan rendelj róla.3 csomagom nem jött meg kb 50ből, gond nélkül refundolták.

(#136291) Ance válasza Peterhappy (#136286) üzenetére


Ance
őstag

Azért egyszerre ne vegyél túl nagy mennyiséget. Ha kiszúrják a vámon, akkor elkobozzák. Érdemesebb kisebb adagokban rendelni.

(#136292) Jarod1 válasza Peterhappy (#136282) üzenetére


Jarod1
addikt

Ohh nekünk még meg van a 30 évvel ezelőtt vett legó reptér;)

(#136293) beci


beci
őstag

Sziasztok.
Par honapja rendeltem ilyen fogkefet 14 dollárért kuponnal.
[link]
Lenne most valami hasonlo kb ilyen arban?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#136294) 8 válasza EXIEZ (#136287) üzenetére


8
senior tag

Van egy ismerősöm fiának, koleszban használja amikor nem akar kimozdulni a szobájából, kis gyakorlás után jól használható ha van egy kis kreativitásod és nem zavar az ételek kinézete/gusztusossága.

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#136295) chatran


chatran
őstag

Lassan neki kellene állnom rendelni pár dolgot Karácsonyra. (Xiaomi éjjeli fény, F36 vagy hasonló drón, Zanflare F1, 18650-es akkuk.)
Érdemes várnom ezekkel 11.11-ig, a nagyobb webáruházakban, BG, GB lesz leárazás ekkor?

(#136296) Dr.NX válasza chatran (#136295) üzenetére


Dr.NX
addikt

Szinte biztosan lesz leárazás, de az már biztos nem fog karira megérkezni. Mostantól két hónap van hátra, ha most rendelsz, már az is necces lehet.

Elfogadom a sütiket.

(#136297) retesz147 válasza chatran (#136295) üzenetére


retesz147
addikt

Dr. NX jól mondja. A most megrendelt csomagoknak az esélye is csökkenik jelentősen, de azok még megjöhetnek. A 11.11.biztos lesz leárazás, de ahhoz nagy szerencse kell, hogy megjöjjön.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#136298) Saccco válasza chatran (#136295) üzenetére


Saccco
nagyúr

Megvárhatod a leárazást, aztán nyomtass mindenről egy képet, tedd borítékba és azt add oda Karácsonykor. Ha ideér a cucc, akkor cseréled. :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#136299) Peterhappy válasza Ance (#136291) üzenetére


Peterhappy
őstag

Köszönöm a tippet! 6-8db lapra gondoltam (két zöld és hat útdarab), az már úgy 30USD körül lehet, az tényleg vámhatáros. Lehet, hogy akkor két négyes pakkban rendelek, akár egyet Feleségem nevére, egyet a sajátomra.

Tudom, hogy a 30USD-nél még nem nagyon szívatnak, de nem szeretnék kockáztatni, jó lenne ha a fa alá kerülhetnének az alaplapok.

@Jarod1: :) Ne is mondd, nekem voltak ilyen útdarabjaim, lehettek vagy 25 évesek és a minap döbbentem rá, hogy azok nem jöttek át Édesanyámtól, valószínűleg elajándékozhatta valakinek (esetleg unokatestvéreimnek).
A legkisebb meg Kisfiú és annak rendje és módja szerint Lego- és autómániás, biztosan imádná, ha lennének ilyen elemek is.

@Saccco: :C

[ Szerkesztve ]

(#136300) emre válasza Peterhappy (#136299) üzenetére


emre
veterán

Ha ingyenes a szállítás ne tökölj rendeld be egyesével. Felesleges marhaság egy csomagban bevárni, meg azonos feladónál sem biztos hogy egyszerre jön több egyidejűleg megrendelt cucc. Csak arra figyelj hogy az adott rendelésed legyen vámhatár alatt.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.