Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#135351) KisApám válasza Imy (#135329) üzenetére


KisApám
addikt

Kicsi nagynak néz ki.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#135352) dugesz77 válasza Real_Necro (#135343) üzenetére


dugesz77
őstag

Most ,hogy kicsit járattam (3 óra kb.) egész kellemes lett a hangja. A mélyek öblösödnek a közép magas (női ének) is sokat tisztult.

(#135353) -cobra- válasza Dr.NX (#135318) üzenetére


-cobra-
aktív tag

Megint van a mérges macskás 32-es microsd kártyából, kuponnal szállítással együtt 3.90ért. :)

(#135354) Imy válasza KisApám (#135351) üzenetére


Imy
veterán

Nagynak? Mi, a napszemüveg? Miért? Lehet kicsi kínain nagy.

(#135355) petipetya válasza Imy (#135329) üzenetére


petipetya
nagyúr

Kár, hogy jön a tél.

"nincs rá lezsóidő"

(#135356) gyemipapa válasza w.miki (#135325) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Az a pulzusmérő "kacat" nálam például (Amazfit Bip) kifogástalanul működik, hiteles vérnyomásmérővel többször csekkoltam. A linkelt cikk pontosan leírja, milyen elven működik, és miért "mér" élettelen tárgyakon.
Olvasd végig még egyszer.
Főként ajánlom figyelmedbe az utolsó mondatot:
" Mindez persze nem jelenti azt, hogy a valódi emberi pulzust rosszul mérnék az órák, inkább azt, hogy az emberi pulzus mérésére kitalált műszerrel mást nem lehet megbízhatóan mérni."

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#135357) jjeahh válasza Imy (#135345) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ez kb. ugyanaz a szint, mint a Veithdia, vagy jobb? Veithdia-t lehet kapni ebay-en is... vizsgáltatta már be azt valaki? Kéne valami jó minőségű polarizált napszemüveg a Komono-m meg a Bollé-m mellé, sajnos ezek ellenfényben elvéreznek.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#135358) ANOka válasza petipetya (#135355) üzenetére


ANOka
őstag

Én rendeltem egyet bentre az irodába. Reggel túl sok lámpa van felkapcsolva és az zavar! :W

(#135359) Mr.Csizmás válasza jjeahh (#135357) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

1-2 éve volt egy nagy veithida rendelési hullám itt, akkor mindenki írta be kétnaponta, hogy mit mondott rá az optikus. 99%-ban okés volt.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#135360) jjeahh válasza Mr.Csizmás (#135359) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ja, valami rémlik :R

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#135361) Joe63


Joe63
tag

Sziasztok!
Autós multimédiához tudtok ajánlani külső mikrofont?
Elsősorban minőség érdekelne, a hozzá kapott gagyi.

• Az élet attól szép, hogy bármi megtörténhet. És attól szar, hogy meg is történik.

(#135362) Shummo


Shummo
aktív tag

Sziasztok. Nézegettem vissza a topicot, de bevallom nem vagyok közelebb a megoldáshoz az alábbi kérdésben.

Szónikus fogkefét néznék kari ajándékba. Ezek vannak versenyben:
Alfawise S100
Alfawise RST2056
SEAGO SG 507

(Alfawise-ok között nem világos melyik jobb)

Tudnátok segíteni a választásban ?
köszönöm

(#135363) ace22 válasza Imy (#135345) üzenetére


ace22
tag

Itt a kulcsmondat: bevizsgáltatni egy optikusnál. Sok olcsó napszemüveg az UV tartományban nem szűr pedig fontos lenne!

(#135364) oszy válasza csubuka (#135301) üzenetére


oszy
veterán

Szívesen! ;)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#135365) Saccco


Saccco
nagyúr

Ez most véletlenül találtam:

X-Level USB Type C CableX-Level USB Type C Cable - dizájnos kábel. :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#135366) Vagany válasza Joe63 (#135361) üzenetére


Vagany
őstag

Pontosan milyen Autós multimedia? Én ezt néztem ki: [link]. Van külön mikrofon is: [link].

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#135367) retesz147 válasza Shummo (#135362) üzenetére


retesz147
addikt

Pár napja érdeklődtem én is....Amit linkeltél, elvileg mind jó....Vallás és pénztárca kérdése, melyiket választod.
Seago SG 507-nek van egy olcsóbb alternatívája is... Yunchi Y1 (én lehet ezt veszem)

Xiaomi 13 eu dev...

(#135368) atthany válasza Shummo (#135362) üzenetére


atthany
aktív tag

nekem Xiaomi fogkefém van, azt bátran ajánlom, 25-27 dolcsi körül van...

(#135369) kenand válasza KaLeun (#135344) üzenetére


kenand
veterán

Ez a tejhabosító drágább kategória, de nekünk bevált. habosítás közben kicsit fel is melegíti.

(#135370) pilu01 válasza tupacamaru (#135302) üzenetére


pilu01
senior tag

64-es re nincs esetleg hasonló jó ár?

(#135371) Zola007 válasza retesz147 (#135367) üzenetére


Zola007
veterán

én egy kuponos RST2056-ot vettem
Curaproxot használok sima fogkeféből
erősen kritikus vagyok az elektronikai cuccokkal, ha sz.r lesz, úgyis beírom :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#135372) Degeczi válasza ace22 (#135363) üzenetére


Degeczi
nagyúr

"Sok olcsó napszemüveg az UV tartományban nem szűr"

Ez azért elég durva, és nem teljesen valós állítás... akárhol, akármilyen tesztet olvastam eddig, egyik gagyi napszemüveg szűrésével sem volt gond új állapotában

(#135373) KamuMazsola válasza Degeczi (#135372) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Nem is az uv szűrés a gond, az rendben van a gagyi szemüvegeknél is. Inkább arra érdemes figyelni, hogy a lencse ne torzítson, mert az nem jó a szemnek.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#135374) Degeczi válasza KamuMazsola (#135373) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Igen, én is dobtam már ki ezért

(#135375) sloja válasza KaLeun (#135344) üzenetére


sloja
tag

Ez [link] nem a legolcsóbb, de öt év garancia van rá.

(#135377) shteer


shteer
titán

szuperhasznos ebay-es kütyü most ingyen tiéd lehet

azaz szerinted mire való egy 2cm-es HDMI ot HDMI átalakító :D

..szerintem jónak tűnik

(#135378) beg


beg
veterán

Caschback hasonlóan a reflinkhez nem idevaló téma, sorry. (töröltre válasz)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#135379) Joe63 válasza Vagany (#135366) üzenetére


Joe63
tag

A 2. linkeden lévő külső mikrofon kellene, csak jó minőségű.
A multimédiás fejegységem ilyen

• Az élet attól szép, hogy bármi megtörténhet. És attól szar, hogy meg is történik.

(#135380) ace22 válasza KamuMazsola (#135373) üzenetére


ace22
tag

Lehet, hogy a illuminátus gyíkember optikusok összeesküvése, de azért én bevizsgáltatnám, ha a szememről van szó: " 100%-os UV szűréssel nem rendelkező napszemüvegek viszont kifejezetten károsak. Ezek is csökkentik a szembe jutó fény erősségét, de nem képesek kiszűrni a káros ultraibolya sugárzást. A napszemüvegek viselése során a kisebb fényerő hatására a pupilla kitágul, így az UV szűrővel nem rendelkező napszemüveg viselése esetén a káros sugarak még nagyobb mennyiségben jutnak a szembe." és más ilyen propagandaízű dolgokat olvasni...

Szerszámot, zseblámpát, USB kábelt, LED fényforrást bármikor, azokat. max. kidobom, ha nem válnak be. De amit viselni, beszedni, testen hordani kell, inkább nem.

[ Szerkesztve ]

(#135381) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Tablethez mi az ajánlott / best buy billentyűzetes tok?
(Galaxy Tab A, 10.5)

#?*@&!

(#135382) KamuMazsola válasza ace22 (#135380) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Egy szavam sem volt arról, hogy ne vizsgáltasd be, csak mint tapasztalatot osztottam meg, hogy az uv szűréssel nem szokott gond lenni.

Üdv.: KamuMazsola

(#135383) DJ. Ru$y válasza Saccco (#135365) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A cucc tetszik, az ára kevésbé, az meg, hogy eBay-en 2x ennyi az még kevésbé. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#135384) csako válasza shteer (#135377) üzenetére


csako
veterán

Hát, ha van két HDMI kábeled, de egyik sem elég hosszú önmagában, akkor összerakhatod őket :D

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#135385) DJ. Ru$y válasza csako (#135384) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Biztosan nem, mivel az egyik vége HDMI anya a másik HDMI apa, szóval nem tudod toldónak használni. Maximum 2 centis toldónak. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#135386) macilaci78 válasza DJ. Ru$y (#135385) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Vannak 90°-os HDMI csatlakozók, de esetleg a többi kábel miatt nem fér el, ezzel el lehet emelni a síktól.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#135387) DJ. Ru$y válasza macilaci78 (#135386) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

De attól még mindig nem 2 db kábel összetoldásra való, én csak arról beszéltem.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#135388) Cyborg válasza Shummo (#135362) üzenetére


Cyborg
őstag

Szia,

nekem seagok vannak otthon, jók.
Szerintem vedd a legolcsóbbat, és a fehéret:)
Nem kerestem rá az általad linkelt tipusokra, de amikor én néztem őket, volt olyan, hogy a indukciós töltős verzió drágább volt két ugyanazon tipus között. Tök felesleges az is, mert kb. 2 havonta kell tölteni ezeket, legalább is a seagot.

(#135389) solti válasza kenand (#135369) üzenetére


solti
senior tag

3 év garival Lidl-ben volt ugyanilyen 9 ezerért... Érdemes nézni, hátha lesz megint (vagy Aldiban...)
link

(#135390) axlfsi válasza bul07 (#135262) üzenetére


axlfsi
veterán

Ez olyan regota kerul ennyibe kuponnal, hogy neked mar meg is erkezett Kinabol?
Erdekes, meg mindig vasarolhato (fejenkent egy?). Behuzok en is belole, koszonom! :R

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#135391) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Bocs, az OFF-ért, de ide is bedobom, mert a témájában nem kaptam rá választ.
A StarCarGarage-ról van valakinek véleménye?

(#135392) Dr.Zoo válasza bul07 (#135262) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Köszönöm, bepróbálok egyet. :R

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#135393) retesz147 válasza Kakaduku (#135391) üzenetére


retesz147
addikt

Speedzone...Vályi Pistáék ott takarítatnak, de gondolom szponzori kötelességükből adódóan...
Ilyennek hol van a témája itt PH-n?

Xiaomi 13 eu dev...

(#135394) tobias40


tobias40
veterán

Melyik progival is kell megnézni hogy mekkora a pendrive valós kapacitása és sebessége?
Visszakerestem 200 hsz.-t és nem találom.. :B

(#135395) Zozzant válasza tobias40 (#135394) üzenetére


Zozzant
addikt

pédául: H2testw

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#135396) Vagany válasza Joe63 (#135379) üzenetére


Vagany
őstag

Én azt hallottam ezekről a mikrofonokról, egy dologra kell figyelni, hogy minél közelebb legyen a szádhoz. :U

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#135397) tobias40 válasza tillatrilla (#135334) üzenetére


tobias40
veterán

Nekem innen ma jött meg 15 nap alatt! :Y

Zozzant: köszi,elkezdtem de sajnos tudom a végeredményt csak "bizonyítéknak" kell! :O

[ Szerkesztve ]

(#135398) Tony21 válasza tobias40 (#135394) üzenetére


Tony21
tag

RMPrepUSB
Van benne megbízható gyors méret teszt, nem fonod be a szemöldököd mire végez (mint pl. h2testw-nél).

(#135399) zsiz válasza petipetya (#135355) üzenetére


zsiz
őstag

És télen nincs nap? :D Engem pl rohadtul vakít a hó, főleg ha még szép napos is az idő, meg akkor is jól jön, mikor a szél kavarja a havat.. Bár én munkavédelmi napszemüveget használok. Télen kb. gyakrabban hordok szemüveget, mint nyáron.

Más: nekem is megjött a 20centis hold, ami 5 centis. Pedig amúgy tök jól néz ki (korábban is vettem már, onnan tudtam hogy milyen), bíztam benne hogy a nagyobbat küldi, de sejtettem, hogy nem azt fogja. Azért mégis rendeltem 4et :D

Megint más: Rendeltem egy ilyen kontrollert [link]. Van valakinek tapasztalata vele? Leírás és Q&A szerint nem megy Win10-en, értékelések szerint meg igen.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#135400) tobias40 válasza Tony21 (#135398) üzenetére


tobias40
veterán

Köszi,ezzel nézem először.. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.