Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#135751) KTU válasza kenand (#135670) üzenetére


KTU
addikt

Amit linkeltél egeret csak úgy néz ki elsőre mint a Xiaomi, de nem az!
Mondjuk a leírás se említi sehol, csak te.
Alulról egyértelműen látni a különbséget, a Xiaomi-nak kerek elemfedele van.
Szerintem erre gondoltál.
kb. én is 10$ körül vettem valamikor.
Kicsit lapos, így nekem kényelmetlen, de laptoptáskába, alkalmanként használni OK.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#135752) tboy93 válasza Doki16 (#135749) üzenetére


tboy93
nagyúr

ja, ezt így ismerem, nem értettem a kérdést, de én vagyok a hüle :D Nem, nem hiszem hogy lehet használni gatwayként, abban sem vagyok biztos hogy a Xiaomi gatewayre rá lehet kapcsolni :F

(#135753) sambenez válasza Doki16 (#135749) üzenetére


sambenez
addikt

(#135754) IG55 válasza tboy93 (#135752) üzenetére


IG55
senior tag

Külső hálózatról el lehet érni? Pl akár mobilnetről.

(#135755) tboy93 válasza IG55 (#135754) üzenetére


tboy93
nagyúr

Persze :K Xiaomi Mi Home appon keresztül bárhonnan ahol van internet. Van motion detect, infra, hangszóró, mikrofon, egyedüli hiányosság, hogy távirányítással nem mozgatható.

[ Szerkesztve ]

(#135756) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Zapalson most óccóbb a Dafang. Eredeti lehet?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#135757) fradi81 válasza EXIEZ (#135747) üzenetére


fradi81
veterán

Lehet nálad is az a gond hogy nem veszi fel a töltést és fullra lemerült?

moto g72, Ninebot d28e

(#135758) 8


8
senior tag

[AliExpress app]

MicroSD kártya + SD adapter

32GB $3.49 = 973.-Ft
64GB $7.77 = 2.167.-Ft
128GB $15.44 = 4.306.-Ft

Ki meri bevállalni?

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#135759) Gézengúz válasza 8 (#135758) üzenetére


Gézengúz
addikt

Csak nekem nem megy a link?

(#135760) Nikaré válasza Gézengúz (#135759) üzenetére


Nikaré
őstag

Nekem sem megy.

(#135761) 8 válasza 8 (#135758) üzenetére


8
senior tag

Bocs, elrontottam, itt a helyes [link]

Appban érvényesek az említett árak

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#135762) Gézengúz válasza 8 (#135761) üzenetére


Gézengúz
addikt

13MB írás, 17MB olvasás. 32-es egy próbát megér.

(#135763) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

(#135764) HoTaZo válasza 8 (#135758) üzenetére


HoTaZo
őstag

Nekem $3,57 lett a 32-es. :F
Teszek vele egy próbát.
Köszönöm! :R

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#135765) 8 válasza HoTaZo (#135764) üzenetére


8
senior tag

Mert nem appból vetted

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#135766) grabber


grabber
addikt

sziasztok!

Van olyan szivargyújtó töltő,ami tud gyorsan tölteni és közben a rádiót nem zavarja semennyire? VAn egy Roidmi 2,de sistereg mellette a rádióm :(((
Jó lenne,ha az egyik port tudna lassú töltést,akku kímélést a másik meg maxot? Jó lenne ha lehetne állítani,de valszeg ilyen nem létezik. Legyen csak gyors töltés inkább.

(#135767) Zola007 válasza 8 (#135761) üzenetére


Zola007
veterán

miért emelik ki külön, hogy "NO NTFS"?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#135768) anonymus89 válasza MADcat (#135734) üzenetére


anonymus89
addikt

GB

BG
Kupon: mibanndd

Xiaomi amazfit stratos
kupon: 9QUPYOWH4K

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#135769) 8 válasza Zola007 (#135767) üzenetére


8
senior tag

Valószínűleg legalja csipek vannak benne, és NTFS fájlrendszer esetén pillanatok alatt elfogy az a kevés összes írási ciklus (journaling miatt).

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#135770) Masooo


Masooo
aktív tag

Estét mindenkinek.

Tudtok esetleg valami telefont ajánlani ami "okos" de nem az a tipikus nagyimobil, visszont felhasználási terüleetét tekintve ott is megfelene? Nagy betük a kijelzőn, stb?

Ezer+2 éves nokia 3310est váltana.... ami még működik, de már a kis kijelző miatt nem felel meg, így vennék vmit a nőm nagyijának.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#135771) Sanyesz.


Sanyesz.
őstag

Gyerekek! Ezek az Orico HDD/SSD házak csak Sata3 csatolásúak? Lefelé nem kompatibilis? Tettem bele egy laptop HDD-t is, aztán meg se nyekken vele. :F

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#135772) Masooo válasza Sanyesz. (#135771) üzenetére


Masooo
aktív tag

Nekem olyanban van a mediabox háttértára, hogy felvegyek, ha kell és emlékeim szerint egy régi sata2 320gb hitachi van benne, de azért nem esküszöm meg, ha nem lesz válasz rá, szétkapom majd és megnézem.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#135773) sphe válasza Masooo (#135770) üzenetére


sphe
senior tag

Szerintem a milyen okostelefont vegyek topikban (is) kérdezz rá, mert számodra nem csak az a fontos hogy olcsó legyen hanem az is, hogy a mamája kezelni tudja.

(#135774) HoTaZo válasza 8 (#135765) üzenetére


HoTaZo
őstag

Dehogynem! Mobilról vagyok, telepítve van az alkalmazás, a linkedre klikkelve kiadja a lehetőségeket és ott az alkalmazást választom. Nem ez az első ilyen vásárlásom. :)
A differencia se vág földhöz. :D

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#135775) fradi81 válasza Masooo (#135770) üzenetére


fradi81
veterán

szerintem elég rá egy app amitől nagyimobil lesz.

moto g72, Ninebot d28e

(#135776) bgunne válasza Masooo (#135770) üzenetére


bgunne
tag

Ha van otthon a fiókban már nem használt de még működő androidos telefon, akkor a BIG Launcherrel "nagyibaráttá" alkítható a készülék, ebben van magyar nyelv is.

(#135777) HoTaZo válasza Masooo (#135770) üzenetére


HoTaZo
őstag

Én, párom szüleinek vettem alcatel 2008G-t a madaras közértben. Most a MM oldalán látok függetlent 8k-ért.
Nem egy szuper telefon, de a funkciójának megfelel.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#135778) Doki16 válasza anonymus89 (#135768) üzenetére


Doki16
addikt

Amazfit BIP-re nincs valami jó akció? :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#135779) Donki Hóte válasza bgunne (#135776) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ez most komoly, hogy 3400 Ft egy ilyen alkalmazás :F

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#135780) Masooo válasza bgunne (#135776) üzenetére


Masooo
aktív tag

Köszi mindenkinek, igazából nem az ára a döntő, hanem az, hogy amennyire lehet, nagy legyen a betű, és lehetőleg a gombok is ha tárcsázni akar, netezni nem fog, és híváson kivül csak alap dolgokat, amit megtanul majd. Most úgy fest, hogy az alkalmazás megoldás lehet, csak én a telóim szerettem, és nem szívesen adom oda amiket lecseréltem anno, pedig van még karcmentes p7 telóm is de sony samu stb is akad. Majd elgondolkozom rajta, de okostelóra vágyik. Arra gondoltam, akkor ez az alkalmazás és vmi xiaomi mert én is lehet arra váltok a huaweikről.
mára vártam a mi mix 3at de semmi :((

jah azért itt kérdeztem, mert hátha van sok xiaomi felhasználó aki nézte a kisegítő lehetőségeket benne v ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#135781) spileraaa


spileraaa
senior tag

van köztetek horgász?

szomszédom megkért rendeljek neki kinabol
ezt választotta ki szerintetek elég jó vagy ha megérkezik csalódás éri?

én nem értek hozzá de egy értékelés sincs róla

[link]

[ Szerkesztve ]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#135782) Donki Hóte válasza Sanyesz. (#135771) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ott más baj lesz, nekem működik 2.5 collos HDD-vel és SSD-vel is.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#135783) lumpy92 válasza spileraaa (#135781) üzenetére


lumpy92
aktív tag

Nem rossz ez, a horgokat talán érdemes lesz lecserélni rajta. Remélhetőleg pergetett már ilyen típusú műcsalival.

"never send to know for whom the bells tolls; it tolls for thee"

(#135784) Gézengúz válasza spileraaa (#135781) üzenetére


Gézengúz
addikt

Itt érdeklődj.

[link]

(#135785) Masooo válasza spileraaa (#135781) üzenetére


Masooo
aktív tag

Szia.

Annak "is" vallom magam.

Szerintem csaliban nem lehet annyira csalódni, mert általában vmi vmikor felveszi, de nem csak a csali dönti el, mi lesz a tó/folyóparton.

Maga az anyag fémnek látszik, van súlya, a meghorgászható táv jónak tűnik így, a karikák egészen jónak tünnek de az amúgy is cserélhető. A horgokra sem lehet így mit mondani, de cserélhető az is.

A bevonat minósége kérdéses, ha jó és tartós, akkor jó lesz, de a lassú pergetéshez szerintem ez nem jó a súlya miatt, de gyorsabb, mélyebb pecához jó lehet, viszont a hal mozgását a kalán hiánya miatt nem fogja annyira utánozni mint pl egy más típus. Lehet, hogy a fém kialakítás segít ezen vmit, de nem tudom, parton elválik, nem a világ pénze.

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#135786) bgunne válasza Masooo (#135780) üzenetére


bgunne
tag

Mindenképp ez, vagy hasonló launcher lesz a megoldás, mert a gyártói launcherek ritkán tartalmaznak ilyen teljesértékű nagyítást. Talán a samsung vagy a huawei launcherein van egyszerű mód, ehhez beállítod a legnagyobb betűméretet, akkor hasonló eredményt kaphatsz. MIUI-n nem tudok ilyenről.

@Donki Hóte: Fentebb írták, hogy egy nagygombos feature phone nyolcezer forinttól indul, akkor ez még mindig félár ahhoz képest, és bőven többet tud egy 3-4 éves "leselejtezett" telefonon is (pl normálisabb kamera, és elmondhatja, hogy okostelefonja van :) )

(#135787) Donki Hóte válasza bgunne (#135786) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nekem az a felfoghatatlan, hogy vesz valaki egy használt okostelefont, aztán pénzt költ rá, hogy butatelefont csináljon belőle :U

Szerintem jobban jár, ha használt butatelefont vesz, ami ingyen buta :)

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#135788) Masooo válasza bgunne (#135786) üzenetére


Masooo
aktív tag

Én "ős" huaweis vagyok, az u8500 óta vagyok a márkánál, mert volt benne innováció, jó árazás és bőven elfogadható tartalom. A P7 csodás vékony volt, szép kijelző jó dolgok, nekem a kirin910 soc is bejött azonnal. Máig van benne simkártya és a céges hívásokat intézem rajta itthonról. Még most is 3 napot elbír ha sak telózom róla. Full üveg hátul is, szal még mindig szép, nem az a copy ami a mostani huaweikre jellemző, ezért döntöttem úgy, hogy a mate10pro volt az utosó huaweim egy időre, most a xiaomiban látom amit a huaweiben anno, csak egy jó kamera kéne rá és máris váltanék oda.

Samu és alma meg szóba sem jöhet, de nem hergelek kedélyeket a nézőpontomal, szal hogy miért, azt hagyjuk most ennyiben.

Donki Hóte:

Nem, alapvetően egy új készülékben gondolkoztam amolyan ajándék is lenne. A legjobb az lenne, ha tudná amit pl a P7-ben láttam, hogy nagyra lehet mindent állítani. A mate-ben nem találtam olyan méretet amit jónak ítéltem volna. Az alkalmazást megnézegettem, hát nekem bűn ronda.

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#135789) Dr.NX válasza bgunne (#135786) üzenetére


Dr.NX
addikt

MIUI-n is van egyszerű mód, óriási csempékkel.

Elfogadom a sütiket.

(#135790) Masooo válasza Dr.NX (#135789) üzenetére


Masooo
aktív tag

Akkor nyertes lehet.
Van ajánlott közepes kategóriában ami egy nagyinak megfelelő azért? Vmi csajosabb szín de nem pink, jó méretben kijelző stb?

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#135791) bgunne válasza Masooo (#135788) üzenetére


bgunne
tag

Szerintem elbeszéltünk egymás mellett, én csak a szoftveres lehetőségeket említettem meg. Természetesen ma már inkább személyes meggyőződés alapján vesz az ember telefont és nehéz is mellélőni, ha az árat nem nézzük, nagyjából ugyanazt tudják kategórián belül minden gyártó telefonjai, kár is lenne emiatt vitázni, főleg ha egy nagyinak lesz vásárolva. :K

(#135792) Masooo válasza bgunne (#135791) üzenetére


Masooo
aktív tag

végülis igazad van, ha eldöntötted melyik OP rendszer akkor szinte mindegy ki adja, csak egy hardware.
van aki imádja a miui és egyéb android egyediségeket és van aki meg a nyers droidot szereti és biztosan lehet ragaszkodni az ios rendszerekhez is.

ami nekem fájó, hogy a droid évente új "sütiként" sül ki és így a frissítések hamar elhalnak 1-2 év ha mázlid és drága telód van. Jobb lenne megállni és csak frissítgetni egy időre, de ennek is lenne hátránya, szóval minden a hamar dobd ki vegyél újat termelj szemetet míg más hasznot rendszeren mozog ez van sajna, de ez sem ide tartozik.

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#135793) Sanyesz. válasza Donki Hóte (#135782) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Remek. Akkor kaptam egy hibás kütyüt?!
Amíg a laptopban volt a HDD, semmi baja nem volt. Most megcseréltem az SSD-t a HDD-vel és nem műxik. :(

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#135794) Pferi válasza Sanyesz. (#135793) üzenetére


Pferi
senior tag

Van többféle hdd házam és merevlemezem is, és van egy 500 GBy-te-os notebook hdd-m ami egyikben sem hajlandó működni (egyébként laptopban tökéletesen működik). Lehet hogy a te hdd-d is épp olyan.
Másik hdd-val ki tudod próbálni esetleg?

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#135795) 8 válasza HoTaZo (#135774) üzenetére


8
senior tag

Ja followingolni is kell hozzá a store-t (csak azt hittem az egyértelmű az ilyen appos árakhoz)

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#135796) RedCactus válasza Sanyesz. (#135793) üzenetére


RedCactus
senior tag

Esetleg a pc USB csatija rossz vagy driver gondja van...(?)

(#135797) sambenez válasza Real_Necro (#135756) üzenetére


sambenez
addikt

Elképzelhető. Régebben már 30$-ért meg lehetett kapni GB-n is.

(#135798) EXIEZ válasza fradi81 (#135757) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Nem tudom lemerült-e, de amikor utoljára használtam nem merült le. Ilyenkor amúgy mi a teendő, ha már igazoltam hogy megjött meg stb erre kb 2 hét alatt ez van?

(#135799) fradi81 válasza EXIEZ (#135798) üzenetére


fradi81
veterán

írni kell hogy elromlott, aztán jó esetbe visszafizetik. Javítani szerintem ezt nem lehet.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#135800) EXIEZ válasza fradi81 (#135799) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Holnap dobok róla egy videót neki aztán hátha. Ez így egy nulla amit ért

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.