Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#136051) spileraaa válasza vittorio7 (#136008) üzenetére


spileraaa
senior tag

gearbestes linket bemásolnád én nem találom
koszi

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#136052) MittuDomain_ válasza dugesz77 (#136050) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Tanúsíthatom a dolgot, nálam egy "ment eddig tönkre", értsd a sok ki-be dugdosástól elengedte magát a belseje (nem az USB-s fele, hanem a 220as) és zörgött, mozgott a házban a komplett elektronika.
Szétszedtem, beragasztottam, azóta is gondtalanul szolgál ki.
Mikor volt ez a 67,- Ft-os buli (talán ennyi volt darabja, meg volt vmi 2e szálltás, sokan inkább összeálltunk 20asával rendelni), sok volt a félelem és töben szétszedték, megvizsgálták, senki nem tudott igazából belekötni.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#136053) Zola007 válasza Mr.Csizmás (#136042) üzenetére


Zola007
veterán

+1
:N
én már nem is nagyon veszek semmit onnan, ami közvetlen hálózatról megy

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#136054) 1stVikman


1stVikman
senior tag

Sziasztok!
Vennék egy digitális tolómércét, és épp szembe jött velem ez:
[link]
Vett már valaki ilyet, vagy van valami ajánlott hasonló árban?
Nem kell atompontosnak lennie, hobbicélra venném, de azért jó lenne, ha 3 mérésből 2x ugyanazt tudná. :)

A másik termék, amivel még szemezek, az egy infra hőmérő lenne. Igazából mire lehet ezeket értelmesen felhasználni, azon kívül, hogy 2 napig mindent méreget vele az ember, aztán meg megy a fiókba? :D
Egyik helyi áruházban ilyen volt most 12 €-ért: [link], [link]

Nagyon hasonlít erre [link], de 2 € különbségért nem rendelném Kínából.
(Volt a Lidl-ben is 20€-ért, elég jól nézett ki, de nem mertem megvenni. Annyit pénzt már sajnálnék a fiókban pihentetni kihasználatlanság miatt. :D )

[ Szerkesztve ]

(#136055) zseko


zseko
veterán

Kellene egy új pénztárca, de elég speciális elvárásom van :) Mivel ti többel találkoztatok már, feltennék egy képet, hogy milyen van most.
Belefér egy csekk simán, van kártyatartó rész, és van cipzáros, két rekeszes pénztartó része (egyikben az apró, másikban a papírpénz van).
Sok fajtát láttam már, ilyet viszont nem annyira. Sok esetben például nincs aprópénztartó, vagy olyan minimális, vagy kapcsos, hogy el nem tudom képzelni, hogy lehet használni.

HR24.hu

(#136056) Tom5 válasza zseko (#136055) üzenetére


Tom5
addikt

A héten kaptam meg, itt ajánlották. Maximálisan ajánlom!

(#136057) SZIGMA válasza zseko (#136055) üzenetére


SZIGMA
aktív tag

Szia!

A román személyinek bele kell férnie?

Ez egy fórum.Segítség,kritika,trollok, minden előfordulhat.Fogadd el, ez ilyen!

(#136058) MittuDomain_ válasza SZIGMA (#136057) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Engedd el...
Egy csekk is bele kell férjen, ami egy harmad A4 lap, 210×99mm - háromba hajtva is 70×99, belemegy az. :))

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#136059) Ciccuka válasza Ciccuka (#135255) üzenetére


Ciccuka
veterán

Olyan 30 kisautót (Hot Wheels) szoktak kirakni 1,5-2 hetente a joybuy-on
Beraktam a cart-ba és nem sokkal később el is fogyott (a kosárból szedték ki)

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#136060) GIJoe válasza w.miki (#136048) üzenetére


GIJoe
addikt

nekem az előszobában van UFO lámpa 2 foglalatos, beledobsz 2 db Osram fantomot, 2x100W (vagy star-t bőven elég oda, és még mindig csak 22W! (nekem elég cipőt bekötni 2x60W)Azért a legtöbb UFOba simán befér az 1-2 db E27, mondjuk láttam perverz E14est is már...

(#136061) zseko válasza SZIGMA (#136057) üzenetére


zseko
veterán

Nem tudom eldönteni, hogy az idiotizmust akarod durván tolni, vagy komolyan gondolod, utóbbi esetén nincs gond. Mindenesetre ez már a harmadik ilyen pénztárcám, sőt a mostani még kisebb is valamivel mint az előző, szóval tudom mi kell.

(#136058) MittuDomain_ inkább 210x105mm :), csak nem szerettem sosem meghajtani, az eddigiekbe meg simán belefért eddig. De végülis egyre kevesebb csekket kell használnom, így erről le tudok mondani, csak hozzászoktam :) Mint a nagyméretű kétrekeszes aprópénztartó részhez is, ezt viszont szeretném továbbra is. Na mindegy, majd bepróbálkozom párral, láttam most néhány ígéreteset.

HR24.hu

(#136062) SZIGMA válasza zseko (#136061) üzenetére


SZIGMA
aktív tag

Szia!

Olvass vissza kicsit, spileraaa kolléga heti rendszerességgel keresett pénztárcát,amiben el kell férjen a román személyi. Majd egy másik kolléga is. Ilyen előzmények után elébe mentem a kérdésnek, még smiley-t se tettem,nehogy trollkodásnak vedd. Ha ez szerinted idiotizmus, akkor valóban durván tolom, elnézést, hogy segíteni akartam.

Ez egy fórum.Segítség,kritika,trollok, minden előfordulhat.Fogadd el, ez ilyen!

(#136063) p.t.r válasza zseko (#136055) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Ilyen pénztárca kapható pl. a teszkóban. Ilyen van nekem is.

(#136064) emre válasza zseko (#136055) üzenetére


emre
veterán

Nekem ilyen van, nem bántam meg, főleg ennyiért.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#136065) lkristóf válasza Ciccuka (#136059) üzenetére


lkristóf
senior tag

Azt te sem várhatod, hogy amíg a kosaradban van addig azt nem adják el. :U

(#136066) Siriusb válasza emre (#136064) üzenetére


Siriusb
veterán

Nem a legjobb választás. :P Idézet az értékelésekből:
Nagyon jó az anyagja
a cipzár könnyen jár ahogy látszik a videóban egy kézzel is letudtam húzni
de mivel nem fér bele a romániai személyi nem tudtam 5 csillagot adni
:))

Ez a román személyi téma már örökzöld lett. Mondhatni a minőség új mércéje. :D

(#136067) TheMiller válasza emre (#136064) üzenetére


TheMiller
tag

Ez nekem is nagyon tetszik, de a posta miért több mint 4000? :))

The World is Yours

(#136068) SmikOne válasza Zsoleszhun (#135895) üzenetére


SmikOne
tag

Én még az S8-hoz kaptam egyet annó, de azon van AKG márkajelzés :)
És tényleg jól is szól :)

Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#136069) emre válasza TheMiller (#136067) üzenetére


emre
veterán

nem tudom :F

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#136070) Silent77 válasza TheMiller (#136067) üzenetére


Silent77
veterán

Mostani akció, sajnos magába nem éri megvenni.
50$ felett ingyen eu express.
10$-onként pedig lejön 3$, szét kell nézni. Én már bevásároltam :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#136071) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Erről valaki tapasztalat esetleg?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#136072) #92006144 válasza MADcat (#136071) üzenetére


#92006144
törölt tag

Edigitalban mostanában sűrűn volt 3000 körüli akcióban ez. Tippre előbb lesz újabb akció, mint a linkelt ideérjen. Árgrafikont elnézve augusztus közepétől október 4-ig volt 3000 forint.
Akkura panaszkodnak az értékeléseknél.

[ Szerkesztve ]

(#136073) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Valami eu raktáras autós töltőt tudtok esetleg?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#136074) Czimby válasza Czimby (#136032) üzenetére


Czimby
addikt

Azt még leírnám, hogy a vtac forgalmazó maximálisan korrekt egy szó nélkül cserélik, intézik a garit.
Csak ugye a postázgatás sincs ingyen...

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#136075) Degeczi válasza lkristóf (#136065) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Dehogynem, egy korrekt webshop úgy működne!
Adott ideig, pár percre lefoglalva ami a kosaradban van - aztán fölszabadítva, ha nem vásárolod meg.
Ugyanígy kellene a limitált darabszámú kuponoknak is működnie, de kínai oldalakon jellemzően azok sem foglalódnak, így lehetséges, h a fizetőoldalon már magasabb összeget akarnak terhelni, mint a kosaradban volt - mert közben elfogytak a kuponok... :W

(#136076) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Xiaomi 3G router, szerintem legjobb áron (10500)
[link]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#136077) Donki Hóte válasza enginev3.0 (#136073) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Pl egy ilyen?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#136078) dugesz77


dugesz77
őstag

Xiaomi 60W 5 portos QC 3.0 asztali töltő a RNRGXP11 kupont használva 20,99$ a rosengal-nál.

(#136079) enginev3.0 válasza Donki Hóte (#136077) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem autó töltő kell, autós :B
USB aljzatos Rodmi 3S vagy hasonló

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#136080) zseko válasza SZIGMA (#136062) üzenetére


zseko
veterán

Bocsánat, tényleg nem tudtam hova tenni amit írtál, de most már látom :) Nagyon sokkal le vagyok maradva a fórumon, lassan is haladok vele, így nem futottam bele ebbe, és nem értettem hogy jön ide, azt gondoltam világosan leírtam mit szeretnék, és azt hittem a csekkre jött válaszul. Lehet jelen esetben egy szimpla -> ':)' szmájli esetleg segített volna - vagy nem, ezt már nem tudjuk meg :) Rossz helyre gondoltam a hangsúlyt, legközelebb figyelmesebben értelmezek :)

HR24.hu

(#136081) kory24 válasza Ciccuka (#136013) üzenetére


kory24
őstag

Köszi!

És esetleg tudtok olyat, ami biztosan tudja?
Mi alapján kell keresni?

(#136082) SZIGMA válasza zseko (#136080) üzenetére


SZIGMA
aktív tag

Szia!

Nincs baj, a smiley elhagyása részemről rossz ötletnek bizonyult, engedjük el... :)

Ez egy fórum.Segítség,kritika,trollok, minden előfordulhat.Fogadd el, ez ilyen!

(#136083) farkas-j


farkas-j
őstag

Akinek szüksége van JÓ LED-es asztali lámpára, az menjen a Lidl-be, mert most 6999Ft-ért nagyon szuper asztali lámpa van! 5 színhőmérséklet, fényerőszabályzás, forgatható talp, 40cm-es magasság. Szerintem bomba vétel!

[ Szerkesztve ]

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#136084) Ciccuka válasza Ciccuka (#133145) üzenetére


Ciccuka
veterán

Szóval ezt a sajtreszelőt kerülje el mindenki jó messzire! Akárhogy próbáltam akármivel, mindig belereszelte a fémet a sajtba tönkretéve azt. A sajtnyomórésze is nyeklik oldalra erősebb nyomásra és a sajtot is kinyomja reszelés nélkül is néha. Teljesen le lehet reszelni a sajtot, mert akkor beledarál a fémnyomó részébe. Használhatatlan hulladék az egész, semmitérő vacak. A tervezője se volt normális az biztos.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#136085) Ghard válasza farkas-j (#136083) üzenetére


Ghard
őstag

YT videó róla. Jónak tűnik.

(#136086) A214


A214
aktív tag

Sziasztok,

Két rendelésem is beérkezett aliról de nem vagyok megelégedve. :W
1. CACAZI elem nélküli csengő . A dupla beltérit rendeltem 11,45 $ ért még itt ajánlotta valaki. Akkor is az volt hogy elírta az árát az eladó .
Természetessen egy sima egyes beltérit küldtek ezen az áron.

2. Megjöttek a fluoreszkálós gömbök 20 cm rendeltem erre több kisebb 3-4 cm átmérőjűt kaptam.
Visszaolvasva láttam más így járt. Valaki megírná, hogy rendezte itt a disputot.

(#136087) farkas-j válasza dugesz77 (#136078) üzenetére


farkas-j
őstag

Nekem ilyen 6 portos töltőm van már kb. 1,5 éve. nagyon bevált! Látom az áramfelvételeket így tesztelésre is remek.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#136088) farkas-j válasza Ghard (#136085) üzenetére


farkas-j
őstag

Én vette kettőt és nagyon szuper!

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#136089) Black&White


Black&White
addikt

Ma megérkezett 2 "Xiaomi" termék is egy 90Fun esernyő és egy fél literes Viomi termosz.
Igazából mindkettő korrektül össze van rakva és elég jó áron sikerült megvenni őket.
Ha a termosz beválik, lehet rárepülök a másfél literes verzióra is. :)
Esernyő 11$ volt bg-n, a termosz pedig 19 joybuy-on, szállítással.
Elég lassú volt mindkettő.

(#136090) 1stVikman válasza 1stVikman (#136054) üzenetére


1stVikman
senior tag

Uraim, erre esetleg valaki? :R

(#136091) bul07


bul07
nagyúr

Másnak nincs gondja a augusztus 27- és szept 15 között rendelt cuccok megérkezésével?

Ebből az időszakból nem jött meg még semmi(nem regisztrált)

Meg jött a $ 0.09 led lámpicsek, nem hittem volna hogy feladja [link]
Jól működik ennyit simán :D

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#136092) oAcido válasza bul07 (#136091) üzenetére


oAcido
aktív tag

Nekem már az augusztus 15.-én rendelt cuccok se érkeztek meg... Igazából augusztusi rendelésekből talán 1 jött meg eddig.

(#136093) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

blitzwolf, rocketek töltők preorder: [link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#136094) Zola007


Zola007
veterán

Joybuy valós trackingot ad?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#136095) qfm válasza bul07 (#136091) üzenetére


qfm
senior tag

Augusztus 21-én feladott rendelésemnek nyoma sincs. "Célországba elküldve" tracking szerint.

(#136096) szabifotos válasza bul07 (#136091) üzenetére


szabifotos
senior tag

Nekem is megjött, de kontakthibás... Kérjek refundot? :DD

(#136097) fradi81 válasza A214 (#136086) üzenetére


fradi81
veterán

Hali

Nekem is csak egyet küldött belőle, mit lehet tenni? Mondani küldjön még vagy meg a negatív?

moto g72, Ninebot d28e

(#136098) drpele válasza bul07 (#136091) üzenetére


drpele
senior tag

Nekem a szeptember 4-én, Írországban feladott Qwertee-s csomagom szívódott fel ebből az időszakból...

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#136099) azbest válasza w.miki (#133996) üzenetére


azbest
félisten

Nekem is megjött ez a qkz ck8. Hát szól, de inkább parasztvakítás a kinézet, meg a dupla driver... inkább csak nehezíti a fülbe dugást. A műanyag minősége is az árhoz passzoló sorjás, pontatlan. A kettőből egyiknél a plusz gumi gyűrűk sincsenek párban. Volt már rosszabb egypálcás piacos fülesem, szóval ahhoz képest jobb :D

De a xiaomi basic, ami rengetegszer volt pár dolcsiért akcióban youngth edition néven, az messze túlteljesíti minden téren. Legalábbis nekem ez a benyomásom.

(#136100) norbert1998


norbert1998
veterán

Üdv!

Jó ideje nem jártam erre. Kérdés:

Van tomtop-on egy Ender 3 jó pénzért, német raktárból. Ez nekem kellene. A gond csak az, hogy azt írja, Delivery Time: November 30.

De ezt a "hirdetés" címében írja csak. Megkérdeztem az Online chates kollégát, ő azt mondja azért, mert nincs raktáron. De állítólag 10 nap múlva kb megérkezik hozzám, ha ma megrendelem.

A másik lehetőség, a vámmentes posta banggood-ról, de ez (180dollár) 10 dollárral drágább és 7-25 napot ígérnek rá, amiből szerintem lesz egy hónap is.

Szerintetek melyiket lenne bölcsebb választani?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.