Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#136651) Beni2360 válasza KaiotEch (#136646) üzenetére


Beni2360
félisten

Az igazság szerint a villanyborotva használat előtt, borotválkozás előtti arcszesz kellene de már vagy 10-15 éve a Barbonon kívül nem lehet kapni. nem volt kifizetődő mert sokan nem tudták, hogy kellene és abba maradt a gyártása. Pre-Shave Malizia termék volt ami útóljára elfogadható minőség volt. De nem nagyon találni.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#136652) KTU válasza retesz147 (#136630) üzenetére


KTU
addikt

Aldiba is szokott lenni, 2 - 3 Ft körül.
Extrem 2 ezerért.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#136653) kcsa válasza petipetya (#136649) üzenetére


kcsa
veterán

Ahogy nézem pont ugyanaz van benne, mint egy százforintos orrszőrvágóban, vagy ruhaszösztelenítőben. Ránézésre vagy fáj, vagy gyenge :F

(#136654) MittuDomain_ válasza Zola007 (#136636) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Fura, debreceni ismik nem panaszkodtak nekem a JD-re.
Csak azért kérdeztem, mert az én főpostám (Bp. XI.) legendásan lassú, de akkor nálad valami egyedi probléma kell legyen.

A legutóbbi rendelésem tőlük 3 hétig volt processing mire feladták, de türelmes vagyok, a kínai rendelés ilyen sport.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#136655) petipetya válasza kcsa (#136653) üzenetére


petipetya
nagyúr

"Ránézésre vagy fáj, vagy gyenge" - mintha csak egy szűzlány mondta volna

"nincs rá lezsóidő"

(#136656) petipetya válasza Zola007 (#136642) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nálam 9/9 megjött onnan.

"nincs rá lezsóidő"

(#136657) fradi81 válasza KaiotEch (#136646) üzenetére


fradi81
veterán

Hát melegben izzadt bőrnél tapad a borotva, ott jól jön a hab.

moto g72, Ninebot d28e

(#136658) mirci18


mirci18
addikt

Sziasztok.
Ez a preorderes lehetőség mit takar? :
[link]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#136659) bugizozi válasza mirci18 (#136658) üzenetére


bugizozi
őstag

rossz link ;)

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#136660) mirci18 válasza bugizozi (#136659) üzenetére


mirci18
addikt

Bocsi.
Appból másoltam.
S ahogy látom preorder lehetőség csak appon van.
[link]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#136661) Mr.Csizmás válasza Zola007 (#136620) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:(

...yw.. = yanwen = kamuposta, amiben a kis kínai tudja szerkeszteni az adatokat távolról :U

mindenesetre sajnálom a JB rendeléseidet, nekem asszem minden megjött, mint általában, a rendelgetések kezdetek óta (6-7 éve biztos) 1-2 ebayest leszámítva most refundoltam először, mert 2 alis apróság nem jött meg (ráadásul nem is az enyém, hanem munkatársé lett volna)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#136662) 8 válasza ANOka (#136562) üzenetére


8
senior tag

Most van a Látni és látszani akció, ingyenes átvizsgálásra lehet jelentkezni rengeteg szervízben, így ingyen megmérik neked, még a kutasnak sem kell borravalót adnod.

https://latnieslatszani.hu

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#136663) Zola007 válasza Mr.Csizmás (#136661) üzenetére


Zola007
veterán

Aliexpress topikban találkoztam már vele többször, csak itt eddig nem nagyon írta senki,hogy a joybuy is "yanwenezik"

Mindegy, így vagy úgy, de pénzem vissza lesz véve, a későbbiekben pedig ignorálom a JB-t

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#136665) choco01


choco01
addikt

Hali.

Pendrivera sincerity és a courtesy még mindig ajánlott? :U

:R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#136666) Mr.Csizmás válasza Zola007 (#136663) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mondjuk a JB posta általában kvalitibb, gondolok itt arra hogy sajátmárkás csomagolóanyaguk van, meg elég korrekt az üfsz mondjuk egy gearbesthez képest. de ezek csak az én tapasztalataim. (gondolom mész reklamálni üfsz-hez)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#136667) Zola007 válasza Mr.Csizmás (#136666) üzenetére


Zola007
veterán

b.sztak válaszolni 1 hétig, már disputeon van PP-on

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#136668) AndrewBlase válasza Zola007 (#136641) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Egyelőre én is az elégedetlen vásárlók "tömegét" gyarapítom a joybuy-nál. Még júl. 23-án rendeltem elöször tőlük a fent nevezett terméket, ami a mai napig se jött meg. Refundoltattam 60 nap, és "levelezgetések" után.
(Nekem se válaszoltak, így PP-n nyitottam disputot.)

Most adok nekik még egy esélyt. Ha ez sem ön meg, én is feketelistára rakom eme beszerzési helyet.

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#136669) kcsa válasza petipetya (#136655) üzenetére


kcsa
veterán

Ha te szereted ha fáj, egész jól érezheted magad a mindennapokban.

(#136670) lumpy92 válasza choco01 (#136665) üzenetére


lumpy92
aktív tag

Igen, nekem sincerity-től 16 nap alatt megjött a pendrive (jó áron).
Kupon: SAVE5

[ Szerkesztve ]

"never send to know for whom the bells tolls; it tolls for thee"

(#136671) Indy1 válasza Zola007 (#136642) üzenetére


Indy1
tag

Az asztali lampat nekem is felmondtak.
Na es? Az elozo 50+ rendelesem Joybuyrol rendesen meg is jott
Es egyebkent ket het utan maguktoi visszaadtak a pens, nem kellett 60 napot varni, alkudozni, disputeolni
Sokkal jobb veluk mint GBvel

(#136672) Joker88 válasza maross (#136621) üzenetére


Joker88
őstag

én inkább ajánlanék egy Wifi repeater-t.. Itthon 4-5-6.000 Ft.-ért már találsz minőségibbet. Pl ilyet

In loving memory of Garrett Lockhart

(#136673) Zola007 válasza Indy1 (#136671) üzenetére


Zola007
veterán

Ha benyelik a pénzem, akkor a pozitív tapasztalattal rendelkező PH topiktagok majd összedobják?

Mert ha nem, akkor nekem fölösleges védeni a Joybuyt
Teljes mértékben hidegen hagy, hogy más megkapta-e 2 dollárért a kuponos Bugatti Veyront, ha nekem ellopják a pénzem.
Ezzel le is zárnám a Joybuy témát részemről.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#136674) w.miki


w.miki
veterán

Méretre vágható, tapadás növelő matricára van valakinek tippje? Ilyen pici gumis rücskökkel.
Vagy valami, amivel egy kis fém felületnek növelhető a tapadása, hogy ne csússzon olyan könnyen. De utólagosan leszedhető.
Egyelőre azt se tudom, hogyan keressen ilyenre, angolul.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#136675) DessertFox válasza w.miki (#136674) üzenetére


DessertFox
aktív tag

Pont ma olvastam ilyenről, bár nem kínai: [link]

(#136676) szabi__memo válasza Zola007 (#136673) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ha a "védés" azt jelenti hogy a tapasztalatok azt mutatják, hogy nem a céggel van probléma akkor akkor sikerült értelmezed. Ha nem akkor nem :P

(#136677) Zola007 válasza szabi__memo (#136676) üzenetére


Zola007
veterán

A tapasztalatok mást is mutatnak:
Yanwen

Yanwen kamu tracking

Ahol az átverés a "default config" része, azt én jobb szeretem kerülni. Egy maroknyi dollárt (jó nagy marok) már ellőttem külföldi rendelésekre, Joybuyon nincs semmi, amit máshol ne lehetne - némi plusz/mínusz időeltolódással - hasonló áron megvenni a közel 150 kínai webáruház/piactér közül.
Majd kiátlagolódik máshol, amit velük "vesztek" (ha vesztek egyáltalán valamit)

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#136678) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Műanyag csőhálót keresek. Ha lehet, hosszában rugalmas, 6-8-12cm átmérőjű legyen.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#136679) GIJoe válasza Zola007 (#136677) üzenetére


GIJoe
addikt

a múlt heti Lenovo 480 GB SSD tetszett 58$ ért, és amikor a 200 GB-os Sandisk 27$ volt kár volt lemaradni róla, most jó lenne a Zgemmába...

(#136680) szabi__memo válasza Zola007 (#136677) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Mennyivel másabb ha nincs is tracking. De megértem hogy nem szimpatikus a kamu tracking, ennek ellenére nekem minden gyorsan (2-3) héten belül megjött. 22 pedig már nem olyan kevés

(#136681) Zola007 válasza GIJoe (#136679) üzenetére


Zola007
veterán

jó, mondjuk én eleve nem nézem ezeket, nem vennék SSD-t kínából, ahogyan hegymászó kötelet sem, pedig azt is árulnak

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#136682) tillatrilla


tillatrilla
senior tag

Sziasztok!!
Rosegalon egy értékeléssel kapcsolatban kaptam egy 10$-os kupont,ami nincs értékhatárhoz kötve. Elviekben egy 12dodós cuccról is levonja a rendszer. Ez majd kiderül. Viszont segítséget kérnék,mert én szinte csak ruhanemüket,táskákat találok,ami engem kissé hidegen hagy. Műszaki cuccok közül bármivel szemezgetek,legyen az elemlámpa,vagy akármi. Ebben tudtok segíteni?

Üdv: Attila

(#136684) tipuka


tipuka
addikt

Srácok,

Ki milyen asztali lámpát vett? xiaomi meg blitzwolf tájékán nézelődtem, van már pár darab 10k körül. :D
akinek többféle van / tapasztalata van, tud légy szí segíteni kicsit eligazódni melyiket érdemesebb?
Eredetileg, bár nem asztali lámpa, de a wifi-s Xiaomi Mijia MJCTD01YL -t akartam, csak láttam nincs benne aksi,de mivel kábelhoz vagyok kötve vele ugyanúgy , maradnék egy asztali lámpánál, ami lehet jobb is a szememnek. (bg,gb,mindegy honnan vettétek)

(#136685) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Hol van most akciós best buy usb-micro usb kábel?
2A, kéne megint 5-6 db.

#?*@&!

(#136686) beci


beci
őstag

Sziasztok.
Nagyszülőknek keresnék sztereo rádiót,ami működik elemről és hálózatról is. Az itt ajánlott Roltont kicsinek tartom,nagyobb méretűt keresnék,aminek jó a vételi minősége is,és nem csak cicereg.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#136687) csucsotke válasza tipuka (#136684) üzenetére


csucsotke
aktív tag

Igénytől függ. A Yeelight YLTD01YL -ra keress rá a topikban. Funkcióban fölötte van a blitzwolf, de az igényeimet a yeelight maximálisan kielégítette(legalacsonyabb ár az akku nélkülinek, 22$ volt).

(#136688) kaszibat válasza lacko6 (#136613) üzenetére


kaszibat
tag

Azt nem mondtam, hogy gyors, csak azt, hogy olcsó.

(#136689) KaiotEch válasza 8 (#136662) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Miért Te szoktál? Azért kapja a fizetését...

(#136690) solti válasza Zola007 (#136677) üzenetére


solti
senior tag

Kamu tracking vagy nem, eddig minden megjott joybuyrol, raadasul egesz gyorsan. Mondjuk 20 dolcsi koruli cuccok voltak, fillerest nem rendeltem meg onnan

(#136691) Zola007 válasza solti (#136690) üzenetére


Zola007
veterán

ha visszakapom a pénzem, akkor adok nekik még egy esélyt
de ezután leveszem a limitet 30 napra az esetükben
úgyis mindenki azt mondja milyen gyorsan megjönnek a cuccok

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#136692) Czimby


Czimby
addikt

Alin van most ez a 10%-ot előre befizetem a többit meg 11.11-én téma.
Az addig ok hogy ha nem fizetem ki a többit aznap akkor visszaadják, tehát nem lehet bukni.
De most a 10% az bele tartozik már a teljes árba vagy még mellé jön?

Amit kinéztem 20 dolcsi, most 2 dolcsit kellene kifizetni.
11.11-én 18-at kell majd még fizetnem vagy 20-at?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#136693) DrBubo77 válasza D0zeR (#136634) üzenetére


DrBubo77
addikt

AliPrice

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#136694) tipuka válasza csucsotke (#136687) üzenetére


tipuka
addikt

Köszönöm, de most megnéztem egyesével sorban és a BlitzWolf® BW-LT1lenne végül, ami szimpi, de eu adapteres nincs pont, pedig a színe is mindegy lenne nekem. :D

Apropó, kocsiba telótartó ami bevált? Ez az ugreen szimpi, hogy 11.11-én 2.56$ lesz, de hátha van jobb/olcsóbb, arra sokat nem költenék. :D

(#136695) Czimby válasza tipuka (#136694) üzenetére


Czimby
addikt

Olyan telótartót vegyél amit kézzel kell reteszelni a helyén.
Ami csak így rátolom a rácsra az idővel kitágul és leesik.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#136696) vittorio7


vittorio7
őstag

1. Nekem 19-ből 17 Joybuy-os megrendelés időben megérkezett, több regisztrált szállítással is.
Egy októberi megrendelés még úton van.

Viszont egy 2 dolláros megrendelést sosem kaptam meg.
Két hónap után nyitottam vitát, ezt írták: "Dear customer,we suggest you can contact the local post to pick up your parcel and are looking forward to your reply."
Majd lezárták a vitát: " Application Rejected" még válaszolni sem tudtam. Igazán jó fejek! :DDD

2. Tiltott téma: az AliExpresses Pendrive.
Sajnos én is vettem egyet. Később kaptam meg mint a többség. Regisztráltan jött volna, de a posta nem tette rá, hogy nemzetközi ajánlott. Egyszer csak be volt dobva a postaládába.
Október 10-én nyitottam vitát, ma jött az értesítés, hogy megkapom a teljes visszatérítést.
Hiába töltöttem fel h2testw képet, mindennel próbálkozott az eladó. Azt is akarta, hogy küldjem vissza a terméket, aztán videó feltöltést kért. Az Ali nem fogadta el a h2testw tesztképet. Végül a videó feltöltés segített és megkaptam a teljes visszatérítést.

Volt már egy jó pár vitám, mindig nekem ítéltek, de ez nehéz szülés volt.

3. Megérkezett már valakinek az X96 S905X 1/8-as androidos tv box? Ez az első megrendelésem a dresslilyről. Persze várok türelemmel.

4. ebay Az elveszített, majd fellebbezést után megnyert vita.

Négy ebay-s megrendelésem volt ebben az évben. Kettő megjött, egye sosem. Annak visszatérítették az árát. A negyediket hetek óta nem adta fel az eladó...

Az asszonynak viszont volt vagy 20 ebays megrendelése csak ebben az évben.
Szépen intézett magának mindent, ha nem érkezett meg valami, akkor paypal visszatérítést kért.

Viszont pár hete ellene ítélt a PP. Egy 40 dolláros csomagot várt az USA-ból. Az eladó feladta, regisztrált postával, aztán teltek múltak a napok és nem érkezett meg. A magyar posta rendszerében azóta sem látszik a csomag. Csak annyi, hogy célországba elküldve, augusztus 17.
A feladástól számítva 58 nap után vitát nyitott a párom. Az eladó beküldött olyan képernyő képeket amik szerint itt van a csomag az országban. Jött az értesítés, hogy lezárták a vitát vesztett a párom.

Emailben fellebbezett. Elküldte a képernyőmentéseket, miszerint a csomag nem látható a Magyar Posta nyomkövetési rendszerében, csak a célországba elküldve, augusztus 17.

Leírta, hogy kérte az eladót, hogy mutasson be hivatalos dokumentumokat arról, hogy kerestette a csomagot. Kutatott nyomozott utána. Hamarosan írt a PP, hogy felvették a kapcsolatot az eladóval. És mivel nem volt nyomozás, nincs hivatalos dokumentum, az eladó is elismerte, hogy jogos a teljes visszatérítés, amit ezen a héten meg is kaptunk.

5. zapals
Ötből 3 megrendelés megérkezett. Bár ezek filléres cuccok. :D

6. Gearbest [link]

[ Szerkesztve ]

(#136697) Mr.Csizmás válasza vittorio7 (#136696) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

6. meg se lepődök rajtuk :U ez már nem az a színvonalas GB, ami volt 2014-16 között.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#136698) tipuka válasza Mr.Csizmás (#136697) üzenetére


tipuka
addikt

lehet csak arra mentek rá, vegyék az emberek a tablet kiegeket, mert csomó van raktáron. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#136699) vittorio7


vittorio7
őstag

Original Xiaomi Mi WiFi Router 3G Ez jó ajánlatnak tűnik!

[ Szerkesztve ]

(#136700) Tibko8 válasza Czimby (#136692) üzenetére


Tibko8
senior tag

Beletartozik az árba. 11.11-én a fenmarado maradék összeget kell kifizetni.
Amolyan előleg.

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.