Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#136201) Zeki válasza Mr.Csizmás (#136196) üzenetére


Zeki
nagyúr

Valszeg ott a bankok nem kérnek olyan magas sarcot mint itthon.

[ Szerkesztve ]

(#136202) IG55 válasza Dluinet (#136184) üzenetére


IG55
senior tag

(#136203) Dr.NX válasza p87 (#136192) üzenetére


Dr.NX
addikt

Én kihagyom. Az eladásai értékelései mind egy évnél régebbiek és olcsó cuccokat adott csak el.

Elfogadom a sütiket.

(#136204) Zola007 válasza Mr.Csizmás (#136196) üzenetére


Zola007
veterán

Debrecen az ország 2. legnagyobb városa és most fejből hirtelen 7 hely is eszembe jut, ahol ezen a héten vásároltam és nem lehetett kártyával fizetni vagy éppen nem működött.
Mindegyik a városközpont 1 km-es sugarán belül.
Én még nem írnám le a készpénzt

#136199) jupp008: hagyd, nem kell, annyit nem adnék érte :)

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#136205) Dluinet válasza IG55 (#136202) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Ok, megnéztem.
A forgalomba lévő gépjárművek számához viszonyítva, a gépjármű lopásnak annyi az esélye, mint a Lotto 4-esnek.
De még annyi sem, ha a gépjármű lopások helyett, a gépkocsi lopásokat néznék (segédmotorból többet lophatnak, mert 1000× könnyebb megúszni).

De ez hogy kapcsolódik a forgalmihoz? Ha nincs benne forgalmi, akkor nem lopják el?
Nagyon életszerű: feltöri az autót, megnézi, hogy nincs benne forgalmi. Erre mérgesen otthagyja.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#136206) hacki87 válasza Dluinet (#136205) üzenetére


hacki87
senior tag

Mondjuk ha can cascod az ha jól tudom kérni fogja, hogy mutasd be a 2 gyári kulccsal együtt. Ha nincs akkor bukta.

(#136207) Dluinet válasza hacki87 (#136206) üzenetére


Dluinet
nagyúr

13 éves autó (cascot nem lehet rá kötni), egyik eredeti kulcs elveszett.
Ezen már nem segít a forgalmi.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#136208) Saccco válasza Tibko8 (#136180) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nekem a tárcámban van a forgalmi. Mindig belföldön veszem a tárcát is és rohadt drága. :N

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#136209) Beni2360 válasza fecus (#136198) üzenetére


Beni2360
félisten

Én már meg is rendeltem. Itt írja:
RX mód (vevő mód)
Zenelejátszás vezeték nélküli módon a Bluetooth eszközről, élvezheti a zenét a fejhallgató, a hangszórók, a hifi sztereó rendszer / autórádió rendszerén keresztül, vagy választhat a kihangosított hívásokra.

TX mód (adó üzemmód)
Küldje el a sztereó hangot vezeték nélkül a nem Bluetooth audioforrásokról, például a TV-készülékről, az MP3-ről, a CD-lejátszóról, a PC-ről vagy a Nintendo Switch / 3DS-ről Bluetooth-kompatibilis fejhallgatójára vagy hangszórójára.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#136210) lumpy92


lumpy92
aktív tag

MESTEK DM91 Digitális multiméter előrendelésben $10.39 (app ár). 20 pontért további 2$ kedvezmény, így $8.39.

[ Szerkesztve ]

"never send to know for whom the bells tolls; it tolls for thee"

(#136211) zseko


zseko
veterán

Azt hiszem találtam egy pénztárcát, ami megfelelhet: [link]
Még nevet is lehet rá íratni. Csak mikorra érhet ide, ha most megrendelem?

(Megtaláltam magyar oldalon is, ami ahogy nézem, van olyan kedves, és megrendeli helyettem kínából, csak győzzem kivárni (és ha olyan értékben rendelek, fizessem a vámot is, ha lesz... na ha valaki ezt nem olvassa náluk, érheti meglepetés.))

HR24.hu

(#136212) Imy válasza lumpy92 (#136210) üzenetére


Imy
veterán

Nem tud olyan sokat, pl AC áramot nem lehet mérni, de azért még jó lehet.

Pontokat hogyan lehet szerezni Aliexpressen?

(#136213) solti válasza Zeki (#136201) üzenetére


solti
senior tag

AFAIK itt se magas már a bank jutaléka... Régen az volt, de már nem... Egyszerűen idióta a sok boltos és nem látja be, hogy a kp-nek is van díja, csak máshol jelentkezik... Kedvenc burgeresem is nevet mikor kérdezzük mikor lesz már terminál, nem érti, hogy vásárlókat veszít emiatt.

Én is élnék kp nélkül, most is igyekszem, de sajnos sokszor mell még... Bár néha 1-1 hét is eltelik nélküle, úgyhogy azért van fejlődés!

(#136214) 8 válasza p87 (#136192) üzenetére


8
senior tag

Igen

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#136215) vittorio7


vittorio7
őstag

[link]

Original Xiaomi Mi WiFi Router 3G: egész jó áron. App-ból olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

(#136216) Dluinet válasza vittorio7 (#136215) üzenetére


Dluinet
nagyúr

mobilról $28.37+$0.84

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#136217) vittorio7 válasza Dluinet (#136216) üzenetére


vittorio7
őstag

Nálam így mutatja a mobilon :F

[ Szerkesztve ]

(#136218) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Sziasztok.

256gb-os pendriveot keresek, nem baj ha lassú, 1x lesz telerakva sorozattal aztán tvben dekkol.

(#136219) lumpy92 válasza Imy (#136212) üzenetére


lumpy92
aktív tag

Én a mobil appban szoktam. Bemész a MyValletbe, ott Coins. Minden nap kaphatsz valamennyi pontot (egyre többet), csak rá kell nyomni,hogy get coins.

"never send to know for whom the bells tolls; it tolls for thee"

(#136220) fradi81 válasza PainKiller13 (#136218) üzenetére


fradi81
veterán

thumbdrive High speed Metal pen drive 8GB 16GB 32GB 64GB USB 2.0 usb Flash Drive Silver Memory stick 128GB U Disk
[link]

Ez jó lehet.

moto g72, Ninebot d28e

(#136221) anonymus89 válasza KTU (#136152) üzenetére


anonymus89
addikt

Xiaomi Youpin MIIIW Card Holder Stainless Steel Silver Aluminium Credit Card Case Women Men ID Card Box Case Pocket Purse

US $9.08
Regisztrált küldeményként

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#136222) petipetya válasza anonymus89 (#136221) üzenetére


petipetya
nagyúr

link

"nincs rá lezsóidő"

(#136223) oszy


oszy
veterán

Mostanában olyat úgy tudok vásárolni eBay-on, hogy nem visz át a PayPal oldalra! Ott szoktam bejelentkezni és utána fizetni. Most egyből ki is fizetem a terméket. Hogyan lehetne ezt visszaállítani?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#136224) 8 válasza oszy (#136223) üzenetére


8
senior tag

A beállításokban le kell választanod a paypal fiókod az ebayről. Pénzügyi résznél keresd.

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#136225) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Irattálca/kártyatartó van ajánlott? Jelenleg egy ilyet használok évek óta az iratok és bankkártya tárolásra, de kezd széthullani. Olyan verziók nem tetszenek, ahol kilátszanak a kártyák, illetve ömlesztve vannak betéve.

4 8 15 16 23 42

(#136226) oszy válasza 8 (#136224) üzenetére


oszy
veterán

Elvileg kijelentkeztem. Weben lagalábbis azt látom, de az applikációban nem találok ilyet és ott még mindig egyből fizetem...

PayPal account information PayPal
Itt csináltam meg.

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#136227) kigyi_23 válasza jupp008 (#136191) üzenetére


kigyi_23
addikt

Gyere kicsit vidékre élni majd megtudod mit lehet akártyával kezdeni errefelé :D Az én főnököm sem akarja, hogy legyen terminál, persze igaza van amíg az emberek képesek elmenni levenni pénzt itt a sarkon addig nem számít a dolog.

Más:

A paypal-os ebay fizetést én is majdnem megszívtam, de időben kapcsoltam legutóbb is felajánlotta, hogy meg akarja jegyezni az adataimat a könnyebb fizetés érdekében... Hát ne jegyezze meg....

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#136228) zsiz válasza tonyrulez (#136225) üzenetére


zsiz
őstag

Én ezt használom, nekem bejött. [link]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#136229) IG55


IG55
senior tag

6-7 éves fiúnak keresek bluetooth fejhallgatót. Tudnátok ajánlani valamit?

(#136230) DJGABI válasza fradi81 (#136220) üzenetére


DJGABI
addikt

ne ajánlgassuk már, tudtommal még senkinek nem jött meg
ez az értékelés nem túl biztató

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#136231) oszy válasza kigyi_23 (#136227) üzenetére


oszy
veterán

És utólag már nem lehet kikapcsolni (szétkapcsolni) az applikáción belül?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#136232) Ļantos


Ļantos
aktív tag

Nemrég láttam valamelyik youtube videón, hogy a srác külföldről rendelt cipőt kb. féláron mint az itthon elérhető modellek. Nem tudja valaki melyik videó/oldal volt ez?

(#136233) szabifotos


szabifotos
senior tag

Mi ez a preorderes cucc alin? Nem akarok 11.11-ig várni. Addig fel sem adja? :Y LINK

(#136234) petipetya válasza szabifotos (#136233) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ez már bennem is felmerült. Utánaolvasás nélkül arra tippelek, hogy így akarják elkerülni a készlethiány miatti panaszokat.

"nincs rá lezsóidő"

(#136235) mzso


mzso
veterán

Helló!

Tud valaki tisztességes minőségű 80-100 centis mini USB kábelt valahonnan?
Amit sikerült vennem azzal nem működik a külső vinyó...

(És nem azért mert nem Y, mert a jó kábelnek csak a főágával is megy, meg amúgy is 900mA-es a port amin használnám a vinyó 750-éhez képest.)

[ Szerkesztve ]

(#136236) Rimuru válasza szabifotos (#136233) üzenetére


Rimuru
veterán

Az uj hulyeseg... :DDD ~2 honapja az egyik akcioban talakoztam vele en is eloszor, befizetsz par centet/dollart mint kaucio, utana egy bizonyos hataridoig majd rendezned kell az egesz osszeget is es utana kuldik (ha pedig nem rendezed akkor nem kapsz semmit).

Vigyázat, csalok!

(#136237) szabifotos válasza Rimuru (#136236) üzenetére


szabifotos
senior tag

Oké, akkor rendelek mástól. Pedig ő egy dollárral olcsóbban adta volna :D :R

[ Szerkesztve ]

(#136238) Klycsu1991


Klycsu1991
tag

Sziasztok.
Xiaomi mi router pro wireless eszközt szeretnék vásárolni.
Esetleg valaki kupont tud hozzá?
Vagy valahol ahol éppen akciós. Linket tudna küldeni?
Előre is köszönöm.

(#136239) w.miki válasza szabifotos (#136237) üzenetére


w.miki
veterán

ha ilyen ciss-t beszerelsz, írd már meg a tapasztalataidat.
Én is gondolkodom egy ilyenen a nyomtatómhoz, de még nem mertem belevágni.

(#136235) mzso: én is kerestem már mini USB kábelt, de nem jött jó tipp.
Valszeg marad az ugreen, orico, stb... de az jóval drágább.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#136240) szabifotos válasza w.miki (#136239) üzenetére


szabifotos
senior tag

Lassan 10 éve használom. Egybe patronos Canonokkal verhetetlen. Resetter sem kell, csak tintaszint figyelés kikapcs, és nyomtat mit az őrült. Cikket is írtam róla anno. Most nővéreimnek lett aktuális HP-hoz.

[ Szerkesztve ]

(#136241) retesz147 válasza w.miki (#136239) üzenetére


retesz147
addikt

Teljesen jó cucc.
Nekem van/volt.
Kell megfelelő, jó tinta. Vigyázni kell, hamar beszáradhat.Nyáron 4-5 nap akár, ezért kell jó tinta és sűrűn nyomtatni. Nekem egy multifunkciós cannon pixma-hoz volt.
Én sokat cseszekedtem vele, tartályok elhelyezéssel, elégett a fej, de megérte.
Már 2 éve nem használom és én akkoriban mindent belföldről szereztem be, egy fórumozótól, aki valszeg kínából, de nekem akkoriban nem volt időm várni 2-3 hetet, ha épp kellett hozzá valami..

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#136242) oszy válasza oszy (#136231) üzenetére


oszy
veterán

Megoldva! App delete,restart, majd újratelepítés.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#136243) w.miki válasza retesz147 (#136241) üzenetére


w.miki
veterán

Csak nem merem berakni. Aliról kéne rendelnem bátorságot, de azt nem árulnak :(
Meg a Canon mx870-be 200Ft egy patron tinta, szóval nem vészes.

Megjött a víztaszító spray.
HGKJ 4 -50 ml Waterproof Nano Hydrophobic Coating
Nem is tudom. Nem olyan mint a reklámban, de azért mintha érne valamit.
Saját video. Lehet, hogy még rendelek. Vagy kipróbálok mást, hátha az jobb. 9H Car Super Hydrophobic Glass Coating
(A ragasztó is megjött, azt még nem próbáltam.)

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#136244) retesz147 válasza w.miki (#136243) üzenetére


retesz147
addikt

Vigyázz, mert amit linkeltél, az más fajta.
Ott a patron csak egy tartály, nincs benne a fej, ami a tintát kilövi. Ott a gépbe van a fej, ami ha beszárad, kb dobhatod ki a nyomtatót.
Míg, ahol a patronba van integrálva a fej, ott max patront cserélsz és van új fejed is.
Ciss-nél vigyázni kell a fej beszáradásra.

Xiaomi 13 eu dev...

(#136245) Sungoo válasza Zeki (#136194) üzenetére


Sungoo
addikt

A kurvák is tele vannak terminállal.

(#136246) tillatrilla


tillatrilla
senior tag

Sziasztok!!

Mennyire megbízható ez a vezeték nélküli csengő? [link]

Eddig itthon az összesnél a nyomógomb része adta meg magát. Azt látom,hogy nem kell az adóba elem. Mennyire bevált megoldás?

Üdv: Attila

(#136247) Jarod1


Jarod1
addikt

megdöglött a tripodom, tudtok ajánlani vmi jót? Telót tartani kell csak!

(#136248) w.miki válasza retesz147 (#136244) üzenetére


w.miki
veterán

elvileg az mx870-nek kiszedhető feje, és tisztítható külön.
Nem tudom. Ritkán nyomtatok, még nem száradt be. Akkor egyelőre maradok az olcsó patronoknál.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#136249) retesz147 válasza w.miki (#136248) üzenetére


retesz147
addikt

Inkább annak nézz utána, hogy mennyi bele egy új fej, ha gond lenne...Ha ritkán nyomtatsz, akkor sztem ne CISS-el csináld, úgy nem nagyon hozza vissza az árát, főleg, ha ilyen olcsón tudsz hozzá venni patront.
CISSS-nél a beszáradásra és a fej elégésre is kell figyelni. A tintapatronos nyomtatók nem arra vannak kitalálva, hogy egyszerre 100+ oldalt nyomtass, elég a feje, kell neki pihenő 10-20 oldalanként. Az egyszerre nagy lapszámú nyomtatásra a lézer van.

CISS rendszer pl ajánlott egy egyetemistának, aki hetente kinyomtat legalább 10-20 oldalt, vagy néha többet is, egy kis irodába, akik naponta pár oldalt nyomtatnak, ilyesmi.
Ha havonta 5-10 oldalt nyomtatsz, nem éri meg a CISS, sztem.
Ha meg ettől sokkal többet nyomtatsz, akkor lézer....

Xiaomi 13 eu dev...

(#136250) norbert1998 válasza Jarod1 (#136247) üzenetére


norbert1998
veterán

Ali, tripod@, freeshipping TICK, Price asc Tick. Első találat. Done.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.