Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#135101) 8 válasza DJ. Ru$y (#135097) üzenetére


8
senior tag

Meg.
De pl Auchanban is olcsón találsz jó minőségű saját márkásat.

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#135102) Jarod1 válasza lumpy92 (#134950) üzenetére


Jarod1
addikt

Ez a tripod nekem is van. Korrekt. A kamera kioldó megy androiddal, még ios el is. Ios es gomb amugy zoomol androidon.

(#135103) DJGABI válasza zsiz (#135040) üzenetére


DJGABI
addikt

annyiért inkább itthonról a Natec-eket tudom ajánlani [link] PV58-at vettem, a gombok picit furák (értsd alapból gyengébbek mint az n+1 éves eredeti box kontrolleren) DE a triggerek ténylegesen analógok, nem csak egy gomb. Autós játékban szépen lehet adagolni a gázt

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#135104) hyperspace válasza petipetya (#135067) üzenetére


hyperspace
őstag

De fura, nem tudtam, hogy útlevél nagyságú (akkorának látom) a román személyi. Ilyen sok adat van rajta?

[ Szerkesztve ]

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#135105) emre válasza tillatrilla (#134898) üzenetére


emre
veterán

2018.10.11-től.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#135106) _ak_


_ak_
addikt

Sziasztok, van egy pár csomagom ami pár napja elméletileg feldolgozásra került a postán, de még mindig nem érkezett meg hozzám.

Célországban feldolgozva /
Processed in the destination country 2018.10.03. | 08:12
Budapest 1005

Nem úgy szokott lenni, hogy kb. másnap jön a csomag (budapesti címre)?

Let's begin, de gozaimasu!

(#135107) maestro87 válasza Upo (#135080) üzenetére


maestro87
őstag

Most találtam. Megoldás az Aliexpress nyelvi problémákra Chrome felhasználóknak: [link]
Tökéletesen működik, más nyelvi beállítást érzékelve átvált a Global site-ra (remélem a login adatokat nem küldi el a készítőjének ;] ).
Egyébként ezeket a cookie-kat kellene módosítani: [link]
Aki tudja, hogy kell Tampermonkey-ba megcsinálni az ne titkolja el, mert mégiscsak az lenne a legjobb megoldás. ;)

(#135108) Dluinet válasza maestro87 (#135107) üzenetére


Dluinet
nagyúr

köszi :R

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#135109) Saccco válasza _ak_ (#135106) üzenetére


Saccco
nagyúr

Előbb lesz még egy belföldi feldolgozásra továbbítva szöveg.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#135110) Janaboy válasza Upo (#135037) üzenetére


Janaboy
veterán

Hát ööö izé :DDD

Janaboy

(#135111) Janaboy válasza UberMutant (#135047) üzenetére


Janaboy
veterán

Ez jól néz ki köszi.

(#135050) Upo: voltam LIDL, ALDI mert tudom hogy ott szokott lenni, de most nem volt :( Elemeset/akkusat meg nem szeretnék.

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#135112) retesz147


retesz147
addikt

Seago 507 lett a választás. Pontosabban Yunchi Y1. Szeintem ez is ugyanaz, csak más név van szitázva. Vagy esetleg talál valaki fehér Seagot max 15$-ig? :R

Szeretnék hozza réndelni puha fejeket.
Melyik az ajánlott:
v1 , v2

jan herz: Köszönöm. Te melyik pótfejre írtad, hogy puhább, mint a gyári?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#135113) _ak_ válasza Saccco (#135109) üzenetére


_ak_
addikt

Köszi, nekem is úgy rémlik, hogy talén a 72-es postára átviszik és akkor jön, csak nem szokott ilyen sokáig tartani. :R

Let's begin, de gozaimasu!

(#135114) Dolphine válasza weiss (#134935) üzenetére


Dolphine
addikt

Semmi kapcsoló nincs benne.
A megoldás a következő: Ha bezavar valami a csengőnek, akkor van lehetőség párosítani, így csak a nyomógombra reagál. Egészen addig, amíg el nem megy az áram, mert akkor visszaáll a gyári beállításra, így kénytelen leszek szünetmentesre kötni! :DDD

Beni2360
Semmi probléma! :DDD
Megoldódni látszik az ügy! ;)

Upo
A szomszéd rádióamatőr. Olyan antenna van a ház tetején mint egy erdő! :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#135115) retesz147 válasza retesz147 (#135112) üzenetére


retesz147
addikt

Netán ez a puhább kefe Seago-hoz?

v3

Xiaomi 13 eu dev...

(#135116) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Gear Besten, hogy tudom törölni a kosár tartalmát, mobilról?
Van két cucc, amire már nem jó a kupon, így nem érdekel. Pöttyöt kivettem a termektől, de ott virít a "2"-es a kosáron, eltüntetném.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#135117) DJ. Ru$y válasza Breki (#135099) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat CR2032 ügyben!

Breki, te mennyi szállítást szoktál fizetni, ugyanis "May not ship to Hungary" van a Sony CR2032 elemeknél az általad linkelt eladónál?! :R

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#135118) Nikaré válasza HoTaZo (#135116) üzenetére


Nikaré
őstag

Szia!
Tartsd az ujjad a terméken pár másodpercig, ekkor megjelenik egy kuka és egy szív ikon, Értelemszerűen a kukára tapizol. :)

(#135105) emre
Köszi, ezt megnézem, valami hasonló kell.

[ Szerkesztve ]

(#135119) kenand válasza DrojDtroll (#135083) üzenetére


kenand
veterán

jofogas nyírségi eladót keress, megbízható , jó bontott, de új cellák, legjobb ár/érték arányban

(#135120) lumpy92 válasza Jarod1 (#135102) üzenetére


lumpy92
aktív tag

Köszi!

"never send to know for whom the bells tolls; it tolls for thee"

(#135121) Zola007 válasza retesz147 (#135115) üzenetére


Zola007
veterán

ez a Seago fogkefe merre mozog?
hosszanti vagy oldalirányban?

az OralB féle oda-vissza forgó az kikezdi az ínyem, pedig lazán tartottam

sima fogkeféből Curaproxot használok, de gondolkodom egy elektromoson

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#135122) Met válasza Zola007 (#135121) üzenetére


Met
nagyúr

Szerintem az szónikus fogkefe, az nem mozog, rezegteti a fejet.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#135123) Nikaré válasza Met (#135122) üzenetére


Nikaré
őstag

Így van, szónikus.

(#135121) Zola007
Oral-B még megvan, de nagyon zavaró, hogy kettő naponta kell már tölteni, vettem új egységet az is hamar elfáradt akku terén, ezért áttértem erre a szónikus változatra (más típusra). Egy töltéssel kb. 6 hétig használom, nekem bevált a tisztító hatékonysága is.

[ Szerkesztve ]

(#135124) Breki válasza DJ. Ru$y (#135117) üzenetére


Breki
veterán

Hm ez érdekes, úgy emlékszem vagy ingyenes vagy pár száz forintos.

Na közben megvan amit én rendeltem ott konkrétan.

[link]

$1.90 (approx. 537.94 HUF)

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#135125) Zola007 válasza Nikaré (#135123) üzenetére


Zola007
veterán

linket tudsz adni?
alin találtam vagy 50 féle szónikust, melyik az, amihez van nagyon puha fej?

pár hónapja volt LIDL-ben is ultrahangos, de nem mertem megvenni, mert féltem, hogy nem kapok hozzá fejet

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#135126) Nikaré válasza Zola007 (#135125) üzenetére


Nikaré
őstag

Igen, persze.

Alfawise S100
Szokták akciózni 21-24$
ja és a
Fejek
Ezt is szokták közel fél áron akciózni.

[ Szerkesztve ]

(#135127) Skillet válasza Zola007 (#135125) üzenetére


Skillet
addikt

gearbest féle seago sg-507 egész jó. 15 dollár körül mozog, sokszor alatta. a fehér elvileg micro usb-s, a fekete nem. 6 hetet bír egy töltéssel. valaki 90 napot írt, azt nem nagyon értem :N
amúgy a normál oral b féle forgós nekem is cseszte az ínyemet, vérzett mindig. ettől (szónikus) nem vérzik.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#135128) DJGABI válasza Zola007 (#135125) üzenetére


DJGABI
addikt

soft fogkefét használok normálból, de a seago alap feje nem zavart...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#135129) Janusz001


Janusz001
őstag

Seago sg-507 -t én is ajánlom, év eleje óta használunk asszonnyal 1-1 -et fekete/fehéret, mind a 2 micro usb -s, én már nem tudnék sima elektromosra visszaváltani, ennyiért pedig tényleg ajándék, ajánlatos egyből pótfejjel rendelni. Én ezt a 90 napot nem tudom megerősíteni, napi 2* használattal 2 hét után érezhetően lassul a rezgés, szóval én 2 hetente töltöm.

(#135130) jjeahh válasza Skillet (#135127) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Szerintem ez ugyanaz, mint az Alfawise SG - 949 vagy a joybuy-on lévő Jancsi. Gearbesten ha rákeresel Alfawise SG - 949 meg SEAGO SG - 507 fejekre is látszik, hogy még a termékfotók is ugyanazok. Az Alfawise nemrég $9.99 volt, berendeltem én is egyet, kíváncsi vagyok... de a jelenlegi ára sem vészes.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#135131) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ennyire olcsó talán még sosem volt

Sandisk SSD többféle tárhelyméret
[link]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#135132) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Sziasztok! Nyomógombos esetleg szétcsúsztathatós telefont keresek. Nem hátrány, ha nagy gombok vannak rajt. Az sem, ha nem valami rettenet gagyi. Volt valamikor hír egy Xiaomiról is talán Qin néven, de nem emlékszek rá ahogy arra sem, hogy global volt vagy csak kínai. Ha tudtok valami jót ne tartsátok magatokba.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#135133) Breki válasza Nikaré (#135126) üzenetére


Breki
veterán

Alfawise RST2056 most kuponnal 20, onnan indult az egész sstory :-)

az Alfawise RST2056 típusjelzésű elektromos fogkeféje, ami kedvező ár-érték aránya miatt gyorsan a vásárlók kedvence lett. Az Alfawise a GearBest webáruház saját márkája, amely termékekre egyöntetűen jellemző a jó minőség mellett a kedvező árcetli is. Nem ez a gyártó első fogkeféje, de korábbi modellek nem rendelkeztek ennyi funkcióval.

Az Alfawise RST2056 jelenleg a legújabb fogkefe a gyártó kínálatában, minden szempontból többet tud, mint a korábbi modellek. A megjelenéséről túl sokat nem érdemes beszélni, elektromos fogkefe formája van. Ez a modell úgynevezett szónikus fogkefe, ami annyit jelent, hogy nem körkörös rotációs mozgással, hanem a fogkefe fejének, sörtéinek a mozgatásával tisztítja a fogakat, ezáltal kíméletesebb a fogínyhez. Fontos, hogy használat közben nem szabad a foghoz nyomni, elegendő csak hozzáérinteni, a sörték finom mozgása gondoskodik a foglepedék és az ételmaradék megfelelő eltávolításáról.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#135134) Zola007 válasza Nikaré (#135126) üzenetére


Zola007
veterán

valaki pár mondatban össze tudná foglalni, hogy az S100 mivel tud többet mint az SG-949 vagy a Saego?
Mik a fő különbségek?
:R
Micro USB töltés jó lenne, nincs kedvem egy 17. féle töltőt tárolni.
Színe nem érdekes, ne legyen rózsaszín :)

Úgy látom az Alfawise S100-ra 2db fej 5dollár, míg a másik kettőre 3 dollár körül lehet venni 5db-ot :F 1
Oka?

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#135135) Ciccuka válasza DJ. Ru$y (#135117) üzenetére


Ciccuka
veterán

Penny-ben is szoktak lenni Grundig gombelemek.

Sony CR2032

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#135136) Zola007 válasza Zola007 (#135134) üzenetére


Zola007
veterán

na most ez az Alfawidse RST2056 fogkefe az S100 alá vagy fölé van pozicionálva?
gyorsabb rezgés, de gyengébb akku és nincs tokja :F

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#135137) instantwater válasza Zola007 (#135136) üzenetére


instantwater
addikt

Ha már fogkeféről van szó:

Megérkezett az eBayről egy fekete Seago SG-507 (Amikor reneltem még 1 GBP vel olcsóbb volt.)
Ahogy a képeken tisztán látszik, microUSB csatlakozóval kellene rendelkeznie, ehelyett sima kétpolusú henger alakú aljzat van benne és a hozzá való kábel.

Direkt a microUSB töthetőség miatt rendeltem ezt a modellt, és itt volt a legolcsóbb, azért innen rendeltem.
Ez a henger alakú töltős ez valami régi modell, vagy ilyesmi?

Lehet ezért full refundot kérni?
Persze használható a termék, viszont utazáshoz vinnem kell a kábelt magammal...

Használat közben eléggé berezgeti a fogaimat/állkapcsomat. Túl erősen rányomom?

[ Szerkesztve ]

(#135138) Zola007 válasza instantwater (#135137) üzenetére


Zola007
veterán

full refund? :U

remélem komolyan kérded, mert viccnek durva lenne

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#135139) DJ. Ru$y válasza Breki (#135124) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Köszi!

Utálom mikor egy eladó nem ad meg szállítást és még kapcsolatot sem lehet vele felvenni...
"We're sorry we couldn't find an answer for you. Unfortunately this seller is not able to respond to your question. We suggest reviewing the item again to see if your answer is in the seller's listing. "

Cicuka!
Köszi, megnézem majd.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#135140) Ateszpapa válasza instantwater (#135137) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Sehol nem látom, hogy azt írná Micro USB-s lenne csak, hogy USB-s.
Te hol olvastad, hogy Micro USB-s? :U

(#135141) retesz147 válasza instantwater (#135137) üzenetére


retesz147
addikt

Az USB-s a régi változat, a henger alakú töltős az új. A henger alakú aljzat vízálló, az USB-s nem, ezért azt külön kupakkal látták el. Hogy ezt elhagyhassák, jött a henger alakú.

Xiaomi 13 eu dev...

(#135142) Zola007


Zola007
veterán

Alfawise S100-ra tud valaki kupont?
vagy hol a legolcsóbb most?

Gearbest kuponok (kedvezmény - kategória - kupon - minimum rendelési érték)

Category Coupon Req
8% off Consumer Electronics PXCCRI83EJ $20
5% off Mobile Phones 7DZF68TSCQ $100
8% off Appliances 6X0811KZBL $120
6% off Computers & Networking 1BS9H556F7 $30
6% off Electrical & Tools ONQQGY2KCC $40
6% off Toys & Hobbies IBXPXH192H $30
8% off Home & Garden SC0EALUGT4 $15
6% off LED Lights & Flashlights W45ABOXJMQ $20
6% off Outdoors & Sports HQ4ZQFUXAZ $60
10% off Bags & Shoes KJ8OL2ADBI $20
6% off Tablet PC & Accessories OONH0N7O22 $200
10% off Watches & Jewelry RXAMSXKZP7 $20
8% off Automobiles & Motorcycle 156RXZ9E7B $20
8% off Health & Beauty DOA3J1U28L $20
10% off Apparel 9OZMHKHW8L $20
10% off Baby & Kids 8PIEGIQDFM

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#135143) Breki válasza instantwater (#135137) üzenetére


Breki
veterán

pár hozzászólással feljebb írtam

"Fontos, hogy használat közben nem szabad a foghoz nyomni, elegendő csak hozzáérinteni, a sörték finom mozgása gondoskodik a foglepedék és az ételmaradék megfelelő eltávolításáról."

a két Alfawise egymás mellett

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#135144) oszy


oszy
veterán

Srácok! Segítsetek már nekem. Van egy vadonatúj (régen vettem, de nem használtam), Ruizu x02 mp3 lejátszóm. Sehogy nem tudom működésre bírni a számítógéppel. Először azt hittem a mac nem tetszik neki, de a windows sem ismeri föl. Most tettem bele microSD kártyát, de úgy sem működik. :F

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#135145) tboy93 válasza enginev3.0 (#135131) üzenetére


tboy93
nagyúr

Tessék, itt a 120-as olcsóbb 500Ft-al és itthoni gari ;) [link]

(#135146) retesz147


retesz147
addikt

Karácsonyra rendelne külföldről? Siessen....

Hozzáteszik: a Magyar Posta csak a szállítás utolsó szakaszáért felel, az ügyfeleket pedig arra kérik, hogy időben rendeljék meg a termékeket.

->Igen, de az vagy 3 hét az az utolsó szakasz....

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#135147) Vagany válasza DJ. Ru$y (#135097) üzenetére


Vagany
őstag

Én innen vettem többször is [link].

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#135148) axlfsi válasza Zola007 (#135125) üzenetére


axlfsi
veterán

En akkor es ott vettem, ket szettet is (gyerekeknek is legyen). Nagyon jo, meg vagyunk vele elegedve, sokaig birja az akku (tobb het, pedig kettesevel hasznaljuk) es a potfej sem problema, mert lehet rendelni hozza majd kulon, ha kell (illetve, szokott is lenne, evente legalabb egyszer).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#135149) ivana válasza retesz147 (#135146) üzenetére


ivana
Ármester

Továbbra sem a postán áll sokat a csomag, hanem a vámon. :U Onnan, hogy a postánál van néhány nap.

[ Szerkesztve ]

(#135150) Jarod1 válasza oszy (#135144) üzenetére


Jarod1
addikt

Akksiját előtte feltöltötted?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.