Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#136301) Peterhappy válasza emre (#136300) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ugy tudtam, a nagyjabol egyszerre, egy nevre+cimre rendelt csomagokat "osszeszamitjak". Igy meg egyszerubb a helyzet, koszonom a tippet!

(#136302) pulutodurumo válasza Norby86 (#136279) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Vannak adapterek fillérekért ha nem adnának hozzá. Én javaslom a Lidl, Aldi vonalat. Pár havonta vannak ilyenek, ugyanennyiért garanciával. Én is itthon vettem.

Nem vonják le, neked kell majd kifizetni a fennmaradó összeget.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#136303) emre válasza Peterhappy (#136301) üzenetére


emre
veterán

Én meg így tudom, lehet rosszul de akkor majd valaki kijavít.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#136304) Benhill válasza emre (#136300) üzenetére


Benhill
senior tag

Én 7 dolgot csemegéztem ki, berendeltem őket egyesével... Karácsonyra remélem megjön.

(#136305) Silent77 válasza Peterhappy (#136301) üzenetére


Silent77
veterán

Nem, külön veszik.
Be is bacna, ha még azzal is telne az idő, hogy xy hány csomagot vár. :D

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#136306) w.miki válasza Saccco (#136298) üzenetére


w.miki
veterán

szerintem már leárazásra számítani is naivitás
de én elég szkeptikus vagyok...
+1 a Lidl/Aldi jó minőségű cuccainak... 2 hónap pénz visszafizetési garanciával

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#136307) erdey_a


erdey_a
őstag

[link]
filléres "konzol" retró, fapad játékok kedvelőinek, esős délutánokra

Vérboci

(#136308) Peterhappy válasza Silent77 (#136305) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ok, szuper :) koszi Neked is, Emrenek is!

(#136309) Zola007 válasza w.miki (#136306) üzenetére


Zola007
veterán

LIDL 30 nap

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#136310) Rimuru válasza Zola007 (#136309) üzenetére


Rimuru
veterán

Most vettem muszaki cikket, 60 napot mondott ra a Lidl-os elado.

Vigyázat, csalok!

(#136311) gabe_


gabe_
őstag

Sziasztok

Bluetooth hangszórós mennyezeti led lámpát vett már valaki? Ilyesmire gondoltam
Nagyszobába kellene, megérheti?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#136312) pulutodurumo válasza gabe_ (#136311) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Jó poén, de zenére szerintem kaka. A búra alól jön a hang, pattognak a hanghullámok, rezonál a borítás. Podcast, beszélgetős műsor talán oké.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#136313) qqcqqc válasza pulutodurumo (#136312) üzenetére


qqcqqc
őstag

JA, wc-be hallgatni a reggeli rádióadást.

(#136314) DJGABI válasza erdey_a (#136307) üzenetére


DJGABI
addikt

rosegalról rendeltem már ilyet (2$ volt). semmire se jó. az a bal oldali joystick utánzat nagyon kellemetlen irányításra. a tankos játékra meg tetrisre még talán elmegy, de máriózni rajt pl esélytelen

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#136315) spileraaa válasza spileraaa (#136258) üzenetére


spileraaa
senior tag

van aki rendelt ilyet? ha igen menyire jó

[link]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#136316) 8 válasza gabe_ (#136311) üzenetére


8
senior tag

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#136317) HKorn


HKorn
addikt

Elnézve ezeket a kacatokat, amiket sokszor linkeltek, mindig rájövök, hogy a világ gyártásának fele műanyag/elektronikai/egyéb szemét. :(

Run&Ride

(#136319) 8


8
senior tag

Mi van akkor, ha postán maradóra címzett csomagot fognak meg a vámon?
Hogyan értesülök róla? És mi a további ügymenet?

Ugyebár szoktak megfogni $10-$20 értékű cuccokat is ha olyan áru van benne, amire harapnak.

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#136320) erdey_a válasza spileraaa (#136315) üzenetére


erdey_a
őstag

nem tudom elképzelni a szitut amikor ez kellhet... ha a mellette lévő ablak úgyis nyitható, akkor a hagyományos nyelessel is odaérni anélkül, hogy bokáig ki kellene hajolni.

Vérboci

(#136321) Real_Necro válasza Benhill (#136263) üzenetére


Real_Necro
veterán

Jól látom, hogy ezt decemberig fel sem adják? ...és ha karácsonyra szeretném?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#136322) Real_Necro válasza Real_Necro (#136321) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ez ugyan az lehet?

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#136324) Timyyy válasza Gabócza (#136323) üzenetére


Timyyy
őstag

[link]

1 van itthon és már 3-at vittem melóhelyre is, mindenki imádja.

[ Szerkesztve ]

(#136325) Gabócza válasza Timyyy (#136324) üzenetére


Gabócza
senior tag

Én is néztem kintről, akkor kb. 4e Ft-ért találtam, úgyhogy úgy döntöttem, hogy jó lesz 5e-ért itthonról, azonnal, garanciával. Kettőt is vettem, a lányok imádják...
Amit Te vettél, abban volt USB-s töltő? Mert ebben van az is.

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#136326) Real_Necro válasza Gabócza (#136323) üzenetére


Real_Necro
veterán

Oké, de nekem ráér meg kintröl a fele...

Timyyy:
Ez drágábbnak tűnik, de ahogy nézem ugyan az. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#136327) Gabócza válasza Real_Necro (#136326) üzenetére


Gabócza
senior tag

Amit linkeltél, ott van szállítási költség is. Úgy már nem a fele...

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#136329) Real_Necro válasza Gabócza (#136327) üzenetére


Real_Necro
veterán

Tényleg, ezt nem néztem, köszönöm. Akkor még keresgélek.

W.miki:
Melyik? Most volt/van lidlben 7ért, meg aldiban lesz börhatású szintén 7ért.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#136330) mch válasza Timyyy (#136324) üzenetére


mch
csendes tag

Milyen a fehér hőmérséklete? Hideg-közép-meleg? És tényleg nem villódzik? Köszi!

(#136331) Joker88 válasza HKorn (#136317) üzenetére


Joker88
őstag

de a kacatokat mindig megveszik/megvesszük Ellenállhatatlan vágy ..

:DDD

In loving memory of Garrett Lockhart

(#136332) Timyyy válasza mch (#136330) üzenetére


Timyyy
őstag

Hideg, nem villog, és van hozzá kábel.

(#136333) MADcat válasza erdey_a (#136320) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Ha olyan mint anyám. Tuti nem. Az kb a járdaszegélyen tériszonyos szegényem. Láttam sok fix ablakot magasban. Szóval lehet értelme.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#136334) BullZeye


BullZeye
veterán

kis hobby villanymotorra keresek ilyen tárcsákat amit rá lehet rakni a ' D ' alakú tengegélyre.
Kisautó kerekeket találtam, de nekem olyan kellene ami szerelhető, és rá tudok rakni mondjk egy 10 centi átmérőjű tárcsára 1 centinként valami hengert amire tudok aggatni szíjt amit rángathat a kerék.

Magyarul se tudom ennek mia a neve, és 2 napos aliexpress vadászaton se futottam bele, tudtok segíteni?

(#136335) beg


beg
veterán

Lidl, Aldi és egyéb más kihagyhatatlan itthoni akció mehet a bestbuy topikba. Köszi.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#136336) MADcat válasza beg (#136335) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Az melyik? ;]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#136337) Zola007 válasza Rimuru (#136310) üzenetére


Zola007
veterán

nem rég vettem én is, 30 napot mondott

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#136338) emre válasza BullZeye (#136334) üzenetére


emre
veterán

ilyen?

Ha nem fuss neki még egyszer: milyen anyagú, méretű cucc kell. :)

(#136336) MADcat

ez az, küzdjetek :DDD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#136339) Zola007 válasza Zola007 (#136337) üzenetére


Zola007
veterán

https://www.lidl.hu/hu/Minoseg-es-garancia-618.htm

Amennyiben Ön elégedetlen a nálunk vásárolt élelmiszer minőségével, hozza vissza azt a vásárlástól számított 1 hónapon- , minőség megőrzési időn belül bármelyik üzletünkbe! A vásárlást igazoló blokk felmutatásával visszafizetjük Önnek a vételárat!

Minden egyéb, LIDL üzletben vásárolt, nem élelmiszer terméket (kivéve a Blue mobile termékeket) 1 hónapon belül, a vásárlást igazoló blokk ellenében visszaveszünk és a teljes vételárat megtérítjük.

FONTOS: A fenti lehetőségeket is kizárólag fogyasztó érvényesítheti

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#136340) zsloti válasza MADcat (#136336) üzenetére


zsloti
senior tag

https://prohardver.hu/tema/bestbuy_avagy_minden_ami_akcios_itthon_es_kulfoldo/friss.html

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#136341) emre válasza zsloti (#136340) üzenetére


emre
veterán

hehe ;] miből gondolod hogy nem tudja :D

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#136342) MADcat válasza zsloti (#136340) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Thx. Csak a kolléga vérét szívtam. Ott is TG vagyok. ;]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#136344) spileraaa válasza erdey_a (#136320) üzenetére


spileraaa
senior tag

Madcat amúgy ép emiatt lett volna jó nem kell annyira kihajolni de ha meg senki nem rendelt ilyet én se merek kockáztatni

na de akkor hagyományost érdemes kinabol vásárolni? ha igen melyik vált be

mert vettem egyet a pennyből de elég szar a léhúzója nagyon csíkosan hagyja

egy masik kerdes amiben lehet konyebne tudtok segiteni espedig

ezt az egeret [link] megrendelnem ebayrol mivel eubol jönne megéri a plusz 1.3 $ csak az a kérdésem hogy menyire megbízható az eladó miből lehet látni?

ebay link mivel eu-s szerintem 1-2 heten belül itt lenne a 2 hónap helyet
[link]

[ Szerkesztve ]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#136345) qqcqqc válasza spileraaa (#136344) üzenetére


qqcqqc
őstag

Én az alin vettem meg és 08.29-én feladták, megérkezett 09.14-én.

(#136346) Pcgamers


Pcgamers
tag

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni hogy ez Kínából jönne?
[link]

(#136347) zseko válasza spileraaa (#136344) üzenetére


zseko
veterán

Nem értem miért kellene kihajolni, elég a karomat kidugni. Szerintem azzal a kiegészítővel még rosszabb is kezelni. Legalábbis így fejben belegondolva mindkettőbe.

HR24.hu

(#136348) Krogoth válasza Pcgamers (#136346) üzenetére


Krogoth
senior tag

Sold By
Eurobricks Store
China

Jah :)

(#136349) Sungoo válasza Pcgamers (#136346) üzenetére


Sungoo
addikt

Igen.

(#136350) tukko1 válasza Dr.NX (#136296) üzenetére


tukko1
aktív tag

Én tavaj november 28-án vettem egy Mi Band 2-öt a Gearbestről Netherlands Registered post-tal, 18,40 dollár volt és dec 13.án megkaptam! Azért ha nem valami vackot veszünk regisztrálatlan postával, akkor szerintem azért illik megjönnie, ha november elején rendeljük!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.