Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#132501) szabifotos válasza KaiotEch (#132500) üzenetére


szabifotos
senior tag

Azért kérdezem, hogy ha már megérkezett miért nem futtatta végig a tesztet, hogy látszódjon mennyi is az a 7GB a valóságban.

(#132502) tillatrilla


tillatrilla
senior tag

Sziasztok!
Alin vásároltam egy eladótól 2 terméket,a vásárlások között jó néhány óra eltelt,de a végösszeg az közel 55 dodó volt. Kínából jönnek,és vajon a vám,vagy az áfa miatt kell-e tartanom attól,hogy egy nagyobb csomagban jön,vagy a két termék külön esetleg? Ha külön jönnének,akkor nem kell aggódnom a fizetés miatt,ugye? Vagy hogy van ez?

Üdv: Attila

(#132503) geri1111 válasza vacs (#132486) üzenetére


geri1111
tag

Drága "barátom"
Örülök, hogy más baján jókat reménykedsz!
Nem nevezném magam neppernek, ugyanis 2db memóriakártyával kaptak el, ami történetesen a családom tabletébe szántam, de végül úgy döntöttünk, hogy nincs rá szükség.
Előtte egyetlen memóriakártyát sem árultam.
Gondolom Te vagy a becsületesség mintaképe.
Szégyeld magad!!

(#132504) betyarr válasza geri1111 (#132503) üzenetére


betyarr
veterán

sztem nem rád gondolt a "nepper" jelzővel.sokkal inkább a "szegény" illetett téged.

(#132505) Skillet válasza betyarr (#132504) üzenetére


Skillet
addikt

+1. Nekem is ez jött le.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#132506) sonar válasza geri1111 (#132503) üzenetére


sonar
addikt

Azt lehet tudni, hogy mekkora csekket állítottak ki?
Illetve bontatlanul árultad?

[ Szerkesztve ]

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#132507) KutyiHU válasza szabifotos (#132499) üzenetére


KutyiHU
tag

Már volt rajta zene, de most frissen formáztam és megcsináltam a teljes tesztet, még javult is :K

(#132500) KaiotEch : Ha kamu pendrive lenne, akkor azt írnám, hogy NE vegyétek mert kamu.

(#132508) GIJoe


GIJoe
addikt

Netac U905 64 GB USB3 drive 11$ (zapals)
Netac 64GB Pro Micro SDXC TF Memory Card V30UHS-I U3 12$ (zapals)
WD Elements 2.5-Inch SATA III to USB3.0 Hard Drive Enclosure 8$ (zapals)
Konroy TX10 Bluetooth 4.2 Music Transmitter & Receiver 6$ (zapals)
"it can be paired to two Bluetooth headphones or speakers, and streams audio to both of them simultaneously."
Encrypted USB 3.0 Hard Drive External Case for 2.5 inch HDD 19$ (zapals)

(#132509) bul07 válasza geri1111 (#132503) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem rád értette
Azokra akik most sokat rendeltek a 4$ cuccból hogy majd őket jól elkapják, te csak példa voltál

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#132510) Mr.Csizmás válasza geri1111 (#132503) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vettem xy használt hardvert a gépembe, itteni tagtól. felmentem hozzá, megmutatta működik, ok. padlón meg kartonostul az artisfuck matrica nélküli pendrivek :D jópár éve volt, lehet akkor még nem kellett, passz :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#132511) bul07 válasza Mr.Csizmás (#132510) üzenetére


bul07
nagyúr

De elég régóta kell, csak az utóbbi pár évben jobban rászálltak

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#132512) Truman válasza gingerbalm (#132435) üzenetére


Truman
senior tag

A Joybuy -on olcsóbb a Xiaomi lázmérő egy dolcsival és nincs szállítási költség se.

Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

(#132513) Ciccuka válasza GIJoe (#132508) üzenetére


Ciccuka
veterán

Verbatim 2.5 USB 3.0 hdd case
1724 (pontozható 1296)

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#132514) gingerbalm válasza Truman (#132512) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

a 3,37-es árat, amennyiért sikerült elcsípnem, még a joybuy sem übereli :D

[ Szerkesztve ]

(#132515) tonyrulez válasza tillatrilla (#132502) üzenetére


tonyrulez
őstag

Rendeltem én 2 különböző(!) eladótól 4 nap eltéréssel, amiket állítólag másnap feladott (tehát második terméket első feladása után 3 nappal rendeltem). Láss csodát egy csomagban jöttek meg. (És mindkettőhöz kaptam TN-t, de csak a második adott valós adatokat)

4 8 15 16 23 42

(#132516) ANOka válasza Truman (#132512) üzenetére


ANOka
őstag

Nekem ugyan "már eső után köpönyeg", de a JoyBuy-ra nincs (még) annyi panasz, mint a GB-re? :F
Külön JB topikot nem is találtam...

[ Szerkesztve ]

(#132517) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

ESD - 15 Anti-static Stainless Steel Tweezer - BLACK
0.79$ - pontozható 11 ponttal 0,57$-ra.

(#132518) Mr.Csizmás válasza -secret- (#132517) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

egy forintot nem ér, 3d nyomtatóhoz adják ingyen. max arra jó, hogy az olvadt filamentet lehúzzam a felfűtött fejről, mert bármilyen erősebb behatástól görbül már a vége.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#132519) 8 válasza Imy (#132414) üzenetére


8
senior tag

"Shipped"

Mégegyszer köszi az akciót :R

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#132520) kurtuzov válasza -secret- (#132517) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Én ezt vettem : Vetus csipesz
sokkal masszívabb.

(#132521) bazsimano válasza 8 (#132519) üzenetére


bazsimano
őstag

grat hozza!
sajnos lemaradtam rola, pedig jol jott volna az autoba :))) vasarnap "sajnos" Csaladdal voltam!

(#132522) Jarod1 válasza -secret- (#132517) üzenetére


Jarod1
addikt

hmmm azt hiszem ilyenből egy 6 os szett is van 1000 ért

(#132523) dudikpal válasza sonar (#132506) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Nekem 5000-be fájt 2db bontatlan 32GB-os microsd.
Ha esetleg nem tudnátok, az egész itt kezdődött egy privát üzenettel, hogy mennyim van, mert megvenné mindet. Már ekkor gyanús kellett volna legyen, hogy azt se tudja hány db, de kell mind.
Jegyzőkönyv felvételénél sikerült rálesnem, egy sablon word szöveg volt, amiben csak átírták a változókat(típus, méret, db, név, cím stb). Az előttem levő tuti többet fizethetett, mert 17 pendrive, meg 24 microsd volt beírva, meg hogy nem is ő árulta, hanem a barátja kérte meg rá, akinek természetesen megadta a nevét-címét is! Ilyen egy igaz barát :DDD

(#132524) szabi__memo válasza dudikpal (#132523) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

2 db miatt... igen alja ember lehet az is aki erre rárepült

(#132525) Sanki válasza dudikpal (#132523) üzenetére


Sanki
addikt

A két memória kártyával mi lett? Azt is elkobozták? Vagy, ha már ott voltak adtak rá két címkét is annyi pénzért? :((
Az off topikban válaszolj szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#132526) Nikaré válasza dudikpal (#132523) üzenetére


Nikaré
őstag

Igaz barát? Az már elvétve, ha van! :(

(#132524) szabi__memo
A munkáját végzi :W :U

(#132527) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Nektek megy ma a fizetés az alin? Nekem egyfolytában System error van, meg ajánlgatja a try againt, de már nem merek rányomni, nehogy sokszor vegyem meg ugyanazokat a dolgokat...

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#132528) mepet válasza kurtuzov (#132520) üzenetére


mepet
addikt

Vetus: ha ez nem hamis, akkor az iparban is ilyent használunk, jó cucc.
[szerk] Összehasonlítottam az eredetivel, ha úgy meg van folyva a festék, mint a képen, akkor tuti hamis. Mondjuk svájci gyártmány elvileg, elég fura lenne, ha eredeti lenne kínából.

[ Szerkesztve ]

(#132529) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Hot wheels
290

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#132530) Zoli-bácsi válasza 8 (#132519) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Akkor most mindenki (én is) örömmel várja az olcsón kiszórt, hibás fekete pendrájvokat. :D

(#132531) gingerbalm válasza Donki Hóte (#132527) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

Milyen kártyád van? Maestro vagy mastercard/visa?

(#132532) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Spanyol raktárból az Eu Priority Line az magyar posta lesz ugye (GB)? Mert akkor várhatok rá egy darabig :(

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#132533) Donki Hóte válasza gingerbalm (#132531) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Az alipaybe egy visa kártyám van bedrótozva.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#132534) szabi__memo válasza Nikaré (#132526) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Persze, hogy a munkáját végzi. Igen komolyat méghozzá és mivel kevés a nagytételű szerintem az egy darabra is rá kell repülni. A hamis cuccokat meg tonnaszámra árulják a boltokban

(#132535) gingerbalm válasza Donki Hóte (#132533) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

akkor elvileg nem ott lesz a hiba, hanem az alis rendszer vacakolhat, a visa miatt nem kéne szívóznia

(azért kérdeztem rá a kártyád típusára, mert legutóbb én akkor futottam system errorba tavasszal, amikor zsinórban csomó embernek, köztük nekem is, napokig nem szerette a maestrót az ali és rögtön le is cseréltem mastercardra, azóta nem volt gond, habár ma nem vásároltam, de tegnap simán ment az alulárazott pendrive megvétele :DDD)

[ Szerkesztve ]

(#132536) 8


8
senior tag

5db MicroSD USB kártyaolvasó $1.87 = 525.-Ft
Fekete
Narancs
Kék

10db MicroSD USB kártyaolvasó vegyes színű $1.90 = 534.-Ft
[link]

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#132537) Nikaré válasza szabi__memo (#132534) üzenetére


Nikaré
őstag

Lenne hol keresgélni, ahol nem egy darabos, hanem sokkal nagyobb fogást lehetne legyen az a számla nem adása a be nem jelentett munkaóra stb stb
Nem vita alapnak szántam. Ezért nem értem ezeket a "uuu most megvagy egy néhány memo kártyával te aljas"

(#132538) vacs válasza geri1111 (#132503) üzenetére


vacs
veterán

Drága "barátom"!

Nagyon félreértettél ... ahogy a többiek is írták, rád a szegény jelző vonatkozott! :K

(^)(>.<)(^)

(#132539) Ra3


Ra3
őstag

Nálatok mi a helyzet az aug. 20.-ai 3 ft-os rendelésekkel?
Azért néztem rá mert volt pár rendelés amit refundoltak ugyanabból a pointsmall akcióból (4-5 dollárosak), pedig már shipped-re volt rakva egy ideje.
Ahogy látom több olyan 3ft-os is cancelled lett ami eddig shipped volt, szóval nem vágom mi van, fel sem adták?

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#132540) solor válasza Ra3 (#132539) üzenetére


solor
tag

6-ból 5-nél a korábbi "shipped" helyett "order cancelled" . Nem örülök... Talán ezt az egyet elküldik. Még nem látok refundot a bankszámlán

[ Szerkesztve ]

(#132541) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Sziasztok!

8/13/18-án rendeltem a Zapals-tól egy Swiss Tech 6 in 1 ilyet.
Kezdjek izgulni, vagy a közel 1 hónap teljesen normális?

Köszönöm,

Üdv:

Z

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#132542) erdey_a válasza Ciccuka (#132529) üzenetére


erdey_a
őstag

köszi, rendeltem párat. kisfiamnak jó lesz cukorka helyett :)

Vérboci

(#132543) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Hi! Redmi 6-ot vett már valaki innen? Húgomnak vennék egyet ajándékba, mert a 2014-es Galaxy A6-osa döglődik. Vajon érezne bármiben visszalépést az amoled kijelző kontrasztján kívül?

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#132544) vittorio7 válasza Dr.Zoo (#132541) üzenetére


vittorio7
őstag

Még nekem sem érkezett meg, pedig én is akkor rendeltem.

Mondjuk Zapals-tól az eddigi 5 megrendelésemből kettő érkezett csak meg.
De ennél még van idő. Ha ezt sem kapom meg, akkor nem rendelek többet tőlük.

[ Szerkesztve ]

(#132545) atee_13 válasza fecus (#132494) üzenetére


atee_13
őstag

A hörcsög kaszinóiba nem keresik véletlen az adót pl, de lehetne még naphosszat sorolni?

Vagy nem mesélték miért világrekord itt az áfa?

(#132546) Dr.Zoo válasza vittorio7 (#132544) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Szia!

Van 2 rendelésem a Zapals-tól, ez volt a korábbi, a másik 3 dodó körül volt, az 08.26-án lett rendelve, azért még nem izgulok.. :)

Köszönöm a választ!

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#132547) cidalain válasza Dr.Zoo (#132541) üzenetére


cidalain
veterán

a legjobban akkor jársz, ha nem jön meg és refundolnak.
annó ezt a GB-en lehetett kapni 99 centért, mákosabbaknak (mint nekem) sikerült megvenni 10 centért is. jó-jó, de hogy közel 4 dollárt nem ér, az zicher.
1 dollárért még ok.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#132548) bul07 válasza Ra3 (#132539) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem is refund a 4$ óra [link]
Bár nem értem mert akcióba szokott 8$ lenni akkor ilyen pontos mókában a 4$ nem tűnik irreálisan alacsony árnak
Részemről feketepont a BG-nek
Amúgy nekem is Shipped a cucc

Poén lenne ha meg is jönne meg a lóvét is visszaküldték volna :) , de ilyen úgy se lesz

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#132549) vittorio7 válasza cidalain (#132547) üzenetére


vittorio7
őstag

$ 0.89 dollár volt a zapalson akciósan.

Eddig két 0.20$-os cucc nem jött meg tőlük. Azt elengedtem, hagytam a fenébe. :DDD

De ezt nem fogom hagyni. :D

[ Szerkesztve ]

(#132550) tillatrilla válasza tonyrulez (#132515) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Érdekes megoldás volt... A két eladó talán egy személy lehetett,de mennyi esély van rá,hogy pont így sikerüljön vásárolni?
És szerinted nekem kell majd fizetnem valami adót,vagy megúszhatom?

Üdv: Attila

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.