Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#133951) retesz147 válasza r3dsnake (#133944) üzenetére


retesz147
addikt

Még csak elkezdtem a folyamatot, nem tudom mi lesz belőle. Erőszakos nem leszek, ha nem ajánlják fel, nagyon nem fogok erősködni, de egy TM-et elfogadnék :D
Te kértél cserét?

Breki:pü

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#133952) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

TX3 Pro Android Internet Box Amlogic S905X 4K H.265 - BLACK US PLUG 187535601 29,99$

1/8gb most látom :U

(#133953) DJ. Ru$y oké, olcsóbb. és a szállítás? főleg ha sürgősebben kellene.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#133953) DJ. Ru$y válasza Mr.Csizmás (#133935) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Hát nem tudom, én anno Gearbest-ről különböző akciókban kuponnal legalább 10 db Xiaomi adaptert vettem + BG-ről 4 db Blitzwolf-ot. a Xiaomik darabja 30-250 Ft között mozgott.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#133954) betyarr válasza DJ. Ru$y (#133953) üzenetére


betyarr
veterán

asszem zapalson volt vagy egy éve 3ft/db a xiaomi ára.vettem is belőle négyet.

(#133955) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal Vámeljárási Osztálya tájékoztatása alapján az alábbi értékhatárokig adómentes a küldemény:

2018. októberben:

43,347 USD-ig, 59,81 AUD-ig, 56,14 CAD-ig, 41,83 CHF-ig, 32,85 £-ig és 297,07 CNY-ig.

(#133956) lumpy92 válasza -secret- (#133955) üzenetére


lumpy92
aktív tag

Látszik, hogy erős a forint! ja nem....

"never send to know for whom the bells tolls; it tolls for thee"

(#133957) Breki válasza -secret- (#133955) üzenetére


Breki
veterán

#133823 mondjuk nem baj, ha többször van. :-)

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#133958) -secret- válasza Breki (#133957) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Bocsi, átsiklottam felette.

(#133959) DJ. Ru$y válasza -secret- (#133958) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Vettem 34$-ért új Xiaomi PB-t (20k-s), tuti bekérik az adatokat, akkor meg úgysem fogom megtalálni ezt a "táblázatot", akárhányszor is volt bent. :DD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#133960) Skillet


Skillet
addikt

Megjött a BlitzWolf BW-F2 Bluetooth hangszóró. Jó lenne nagyon, ha nem lenne egy alap zaj. De úgy tűnik, típus hiba. Mindenkinél ugyanilyen.
Van valami hasonló cucc, de zaj nélkül? Hiába keresgélek, semmi.

Más: szappanadagolót keresek. Ez nem feltétlenül kínai rendelős sztori, de akár onnan is jöhet, ha valami tuti vétel van. Jó volna falra szerelni, minél nagyobb kapacitású legyen és 0.5 ml-nél ne toljon többet egy pumpálásra (vagy legyen állítható). Lehet automata is, de gyanítom az eléggé megdobná az árát.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#133961) ztibor


ztibor
senior tag

iHerb kupon kódot esetleg tud valaki?

(#133962) HornedReaper válasza DJ. Ru$y (#133959) üzenetére


HornedReaper
senior tag

Xiaomi Powerbank 20.000mAh 22 USD volt postával 2 hete..

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#133963) El Gringo válasza ztibor (#133961) üzenetére


El Gringo
senior tag

napi 22% a weboldalon kint van, a többit akciót is látod a főoldalon. ingyen szállításdis kupon nincs, meg semmi egyéb rejtett.

első vásárláshoz van kupon, aztán annyi, amit én ki is írtam. (bár ez elvileg már bármikor használható, de többszöri alkalomnál csak max 5%-ot ad)
első telefonos appos vásárláshoz is van 5%, de akkor a 22% nem használható: APPS2018

[ Szerkesztve ]

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#133964) flegga92 válasza Skillet (#133960) üzenetére


flegga92
senior tag

Lidlben szokott lenni automata szappan adagoló ha nem sürgős. Az enyém 2500 Ft volt, 2 évet ment majd alig nyomta a szappan. Ügyfélszolgálat felhív, blokkról kért adatokat, 3 nap múlva kapok egy emailt, hogy feladták Németországból az új szappan adagolót, újra 3 év garival.

Ez a fajta infrás, amíg alatta tartod jön a szappan, de max 5 mp-ig jön utána el kell venned és visszatenni mégegyszer (feltéve ha kell még szappan)

Havernál más típusú Lidl-ös volt ott a tetején volt egy kijelző és előre meghatározott adagot nyomott a tenyeredbe. Véleményem szerint az enyém jobb, mert nem mindig ugyan annyi kell belőle.

Egy bajuk van, de szerintem az összesnek, hogy nem mindegy milyen szappant teszel bele. Ha túl sűrű nem nyomja fel (Dove, Baba stb), ha túl hígat akkor pedig a csőben mindig visszafolyik és idő míg a kezedre kerül, van hogy 2x is alá kell tenned a kezed, hogy szappan jöjjön. Legjobb a Lidl-ös saját márkás, 1l-es kiszerelésben van 300 Ft körüli összegért, nem szárítja a kezed (nekem nagyon ki tud száradni), koszt lehozza.

Töltehető AAA-akkut szerezz be hozzá, mert 1-1,5 adagolónyi (kb 2 dl) után lemerül és 4 db kell bele.

[ Szerkesztve ]

(#133965) DJ. Ru$y válasza HornedReaper (#133962) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

QC3.0, Dual Input Banggood Preorder. ;) [link]

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#133966) Victoryus válasza Victoryus (#133831) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Ma megjött a P47 wireless Bluetooth fejhallgatóm is. 10$ volt, annyiért szerintem elég sok mindent tud. (vezetékes és vezeték nélküli füles, fm rádió, micro sd-ről mp3 lejátszás) Egész jól szól. Akku időtartama tesztelés alatt.
2 paneles beton falon, vagy 2 téglafalon keresztül még simán átviszi a hangot.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#133967) Skillet válasza flegga92 (#133964) üzenetére


Skillet
addikt

Köszönöm a kimerítő infót. Sajnos a 200ml nagyon kevés. A mostani 400-as, de ez is nagyon hamar kifogy. 500-1000ml közöttit keresek, ha lehet, inkább az 1 literhez közel. Hogy 200 ml-enként ne csak a töltéssel, hanem az elemekkel is bajlódjak, az viszont teljesen kizárt.
Mindegyik automata adagoló ilyen sok energiát fogyaszt?
Mondjuk, ahogy írtam is, egyáltalán nem feltétel az automatizmus.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#133968) anadroid válasza HornedReaper (#133962) üzenetére


anadroid
senior tag

Volt az kevesebb is:

Xiaomi 20000mAh 2C Power Bank Portable / with Quick Charge 3.0 WhiteXiaomi 20000mAh 2C Power Bank Portable / with Quick Charge 3.0 White
Color: White
Quantity: 1
Cost: USD $13.99

Subtotal (1 item): US $13.99
(+)Shipping Charges: US $2.88
Grand Total: US $16.87

Sőt most is annyi.

Én egy kicsit korábban vettem, így 20$ lett, viszont az ötödik napra megjött.

[ Szerkesztve ]

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#133969) w.miki válasza Skillet (#133967) üzenetére


w.miki
veterán

Tescos folyékony szappant vettünk 500ml, lecsavarható tetejű. Vékony, kis helyett foglal, de nagy űrtartalmú.
Amikor kifogy(ott), utántöltjük, és használjuk tovább. tada.wav

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#133970) beci válasza anadroid (#133968) üzenetére


beci
őstag

Sajna a posta 9 dodó felett van...

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#133971) gyapo11


gyapo11
őstag

OFF-ba tettem, bár a postázás eléggé kapcsolódik a vásárláshoz.
Augusztus végén még a melegben korán reggel nyitott ablaknál ültem a gép előtt, utcában még csend van, nincs forgalom, megáll egy autó, fél percig járatja a motort, majd elmegy. Nem néztem ki. Később megtaláltam az értesítőt bedobva, kínai csomag. Még aznap bementem a postára, nincs náluk, még a kézbesítőnél van. Szóval elvileg nála volt a csomag, de nem csöngetett be, egyszerűbb volt az értesítőt kinyomtatni. Vajon miért? Ha ideadja, ennyi idő alatt aláírom és vége a történetnek.
Másnap megint bementem, átvettem a csomagot.
Írtam a posta.hu panaszkezelő formjába, hogy ez így nem OK, hogy a kézbesítő nem végzi el a feladatát.
Válaszoltak, hogy a kézbesítés megörtént, minden OK.
Mondom nem OK, szeretném megtudni a szankciókat, miután egyértelmű, hogy nem végezte el a munkáját, nem kézbesítette a csomagot, pedig ott voltam.
23 nap nyomozás után most jött a levél, és ez a legszomorúbb az egész történetben. Mert hogy egy kézbesítő csal az is szomorú, azt is megértem, hogy nem rúgják ki, mert így sincs elég ember, de hogy büntetés helyett még meg is védik, az már hihetetlen.
Szóval "A címen jelezte kézbesítési szándékát", egy lófüttyöt jelzett.
"a személyes kézbesítési kísérlet körülményeinek utólagos vizsgálatára nincs lehetőségünk"
A kézbesítő azt hazudta, hogy megkísérelte, és ennyi, további vizsgálatra nincs lehetőségük.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#133972) zsiz válasza Benhill (#133936) üzenetére


zsiz
őstag

100% Tréfamentes posta van rá? Nem vágom melyik mit takar :U :R

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#133973) DeFranco válasza gyapo11 (#133971) üzenetére


DeFranco
nagyúr

én azt nem értem, ha beül az autóba... odamegy... áll fél percet... akkor mi a francért nem képes megnyomni azt a fránya csengőt ha már úgy is ráér és kiadni azt a fránya csomagot?

(#133974) w.miki válasza DeFranco (#133973) üzenetére


w.miki
veterán

én meg azt nem értem, hogy aki kap egy (sablon)választ egy (a) hivataltól, az mire számít?
Rakjanak testkamerát minden postásra? Colombo hadnagy álljon rá az ügyre?

(#133972) zsiz : Talán az EDM az. BG topikban kifejtik.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#133975) zsiz válasza w.miki (#133974) üzenetére


zsiz
őstag

Köszi, oda nem járok :D De valóban, összefoglaló alapján az lesz az.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#133976) gyapo11 válasza DeFranco (#133973) üzenetére


gyapo11
őstag

Ezt én se értem. Volt már olyan, hogy helyettesítő biciklivel, és vagy nem fér bele a sok csomag, vagy attól fél, hogy amíg belép egy kapun aláíratni, addig a bicikliből kilopják a cuccot.
De autóval ez az indok nem játszik. Üzemanyagot nem spórolt, időt se. Azt tudom még elképzelni, hogy mivel 7 óra körül volt az eset, nem tudta még fölvenni a csomagot a telephelyen, de valamiért nem akart később jönni.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#133977) gyapo11 válasza w.miki (#133974) üzenetére


gyapo11
őstag

Kb. arra számítok, hogy az én szavam se érjen kevesebbet, mint a kézbesítőé. A bíróság pl. ilyenkor szembesít, fogalmam sincs, hogy ez az esetek hány %-ában hatásos.
Vagy fölírják a kézbesítőnek a feketepontos listájára, és ha még 1 vagy 2 hasonló bejelentés érkezik, akkor büntetik.
Általánosságban meg azt várom, hogy végezze el a munkáját, ami ki van előre fizetve. A posta meg érje el valahogy, hogy eszébe se jusson csalni meg hazudni.
Ja és a posta levelében két további fórumot is megjelölt, tehát van lehetőség további eljárásra, aminek utána is fogok járni.
Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság
Megyei Békéltető Testület

[ Szerkesztve ]

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#133978) dugesz77


dugesz77
őstag

A Dresslily-nél a szakáll nyíró védőlepedő a DLTEST kupont használva 0,67$.

(#133979) Saccco válasza dugesz77 (#133978) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nagyon hasznos. :K

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#133980) Imy


Imy
veterán

Vettem a gearbestről egy I8 wireless Keyboardot, meglepően jó minőség, a xiaomi TV boxxal nagyon jó. Ajánlott termék. Pontozva 5.5$-ra jött ki.

(#133981) snpetit válasza dugesz77 (#133978) üzenetére


snpetit
aktív tag

DLTEST (-3$) kupon bármire jó elvileg a Dresslily-nél 1 db/vásárló. 3$ alatti termékeknél az ár 0,01$ ingyen szállítással.

[ Szerkesztve ]

(#133982) DarkByte válasza Imy (#133980) üzenetére


DarkByte
addikt

Nem Gearbest-ről, de ilyet vettem anyuméknak Raspberry Pi-hez Kodi-t távirányítani kb. 2 éve. Azóta is szépen teszi a dolgát, és tényleg csakugyan jó minőségű cucc, részemről is ajánlott. Szerintem magamnak is ilyet veszek majd a leendő HTPC setup-hoz :)

(#133983) Imy válasza DarkByte (#133982) üzenetére


Imy
veterán

Akkor jól belenyúltam a jóba. :) Máshol nem látok most, csak gearbesten, meg amazonon.

(#133984) DJGABI válasza Imy (#133980) üzenetére


DJGABI
addikt

a háttérvilágítósak még jobb, este is használhatóak [link]
de amúgy csak maradtam az mx3-nál [link] tegnap rájöttem hogy megy a tanítás, boxot mondjuk nem eszi, csak a tévét sikerült rávennem

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#133985) azbest válasza Imy (#133980) üzenetére


azbest
félisten

faja, most miattad most már 5 távirányító lesz az asztalomon :DDD

(#133986) retesz147 válasza DJGABI (#133984) üzenetére


retesz147
addikt

hogy megy a tanítás? mert nekem 2-ből csak egyiket sikerült tanítanom.

Xiaomi 13 eu dev...

(#133987) DJGABI válasza retesz147 (#133986) üzenetére


DJGABI
addikt

passz, egyszer sikerült, azóta se. videókat néztem. [link] tv gomb hosszan amíg nem villog, a gomb amit akarsz egyszer (vagy hosszan? franc se tudja), aztán össze forgatni, aztán amikor hosszan világít akkor ok

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#133988) Breki válasza ztibor (#133961) üzenetére


Breki
veterán

Ott van a fejlécben, most 22%-os akció van hetente mindig másra, de gyere az Iherb csoportba, itt a tōbbségnek fogalma sincs mi ez.

[kép]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#133989) ztibor válasza Breki (#133988) üzenetére


ztibor
senior tag

Azt se tudtam van ilyen csoport :-)
Köszi, már megrendeltem amire szükségem volt.

(#133990) Breki válasza ztibor (#133989) üzenetére


Breki
veterán

Kettő is nagyon profikkal, én is így kezdtem, most már szinte hetente rendelek. De vigyázz a szállítással, nekem most fogta meg a vám, pedig nem vámköteles, csak még nem tanulták meg!

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#133991) vittorio7 válasza Imy (#133983) üzenetére


vittorio7
őstag

Ajjaj. :DDD

Vettem egyet én is. A múltkor linkelt olcsó TV Box-hoz jó lesz, ha megjön. PC-vel is működik?

[ Szerkesztve ]

(#133992) Gaborz1 válasza dugesz77 (#133978) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Ma jött meg Banggoodról ugyanez 3ft-ért. ;]
Ahogy a Digoo hangszóró is.
A számzáras borosdugó még jön...
Csak szerintem van egész vállalható hangzása a hangszórónak?

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#133993) qfm válasza anadroid (#133968) üzenetére


qfm
senior tag

Akárhogy nézem, Magyarországra a szállítás 9.5$ körül van, és így viszont már nem kifejezetten jó vétel. Vagy tudsz kupont a szállításra?

(#133994) zsiz válasza Gaborz1 (#133992) üzenetére


zsiz
őstag

Jut eszembe.. nekem is ma jött meg a 3 forintos "szakállkendő". A hangszóró szerintem is okés, tesóm megkapta a múlt héten, egész jól szól és hangerő is van.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#133995) KamuMazsola válasza anadroid (#133968) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Na most miattad potyára beregisztráltam ide is. Nekem majd 10 dollár a posta, így már kevésbé jó a leányzó fekvése.

Üdv.: KamuMazsola

(#133996) w.miki


w.miki
veterán

Megjött a 08.20. rendelt QKZ CK8 3.5mm Wired In-ear Headphone füles. Kis dobozzal. Akkor 3 USD volt, most 4. Annyit megért, szerintem jól szól.
De én nem értek a zenéhez, csak hallgatom. Tetszik az analóg hangerő állítója.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#133997) szetcsuszott válasza retesz147 (#133938) üzenetére


szetcsuszott
aktív tag

állítsd át a lokalizációt a xiaomin pl. indiára. :K

Kezitcsókolom, jó helyen járok? Ez itten az internett? Redmi note4 4/64, Mi11 lite 5G

(#133998) tillatrilla


tillatrilla
senior tag

Sziasztok!!
A GB-es olcsó,és nagyon jól működő Kemei borotvám után nem hagyhattam ki az alábbi linket: [link]

Üdv: Attila

(#133999) retesz147 válasza szetcsuszott (#133997) üzenetére


retesz147
addikt

Hmmm? Egy android one készüléken?

Meg hol állítsam át?
Vagy win7-en mit állítsak át?

Xiaomi 13 eu dev...

(#134000) anadroid válasza qfm (#133993) üzenetére


anadroid
senior tag

Kupon sajnos nincs, viszont ahogy észrevettem, változik a szállítási mód és az ár (akár ugyanazzal a szállítási móddal is), tehát érdemes figyelni. Nekem 5,06+0,95 $ volt, Spanyolországból küldték, Local Standard (PL-B2CMail-untrack). 6-án rendeltem, 7-én feladták, 11-én kihozta a postás.

Ha többször rakom kosárba, előfordul, hogy drágább lesz a szállítás. Lehet, hogy a kereslet függvényében trükköznek a szállítási díjjal?

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.