Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#133351) w.miki válasza Real_Necro (#133345) üzenetére


w.miki
veterán

te az akció elején rendeltél.
én kb. a közepén.... szerintem... a többiek nem tudom mikor.

(#133349) ANOka: hogyan lehet úgy rendelni, hogy nem fizeted ki?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#133352) dugesz77


dugesz77
őstag

Bluedio T6-nál is érdekesen oldják meg hibajavításként felajánlott ingyenes aux kábelt(már aki elfogadja ezt a megoldást ahogy én tettem). Ott küldenek egy linket 5$ értékű plusz szállítási megrendelésről. Arra rá kell nyomni és a megjegyzésbe beírni a fejhallgató rendelési azonosítóját de nem kell kifizetni (én kicsit lütyő voltam ,mert kifizettem ,de semmi probléma kérdezte visszautalja vagy következő vásárlásnál keressem őket és akkor levonják majd az új fejes árából)

(#133353) szabi__memo válasza Mr.Csizmás (#133341) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ez mindig ennyi, nem?

(#133354) ANOka válasza w.miki (#133351) üzenetére


ANOka
őstag

Web lapon csináltam.
A Pay gombbal kb. egy vonalban a bal oldalon volt valamilyen visszalépési lehetőség.

Mindenesetre nekem összejött. Csak amiatt, hogy képernyő képet készíthessek, nem próbálkoznék ezzel még1x.

(#133355) Ciccuka


Ciccuka
veterán

MAGICSEE
9765

Csapra vízspóroló
Kupon: GBLife172
765

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#133356) Ghard válasza w.miki (#133351) üzenetére


Ghard
őstag

Other payment methods-t választod majd confirm&pay. Ezután fent rányomsz az aliexpress lógóra és megszakad a fizetés, de a rendelés aktív és az eladó tudja állítani az árat.
Nekem is pozitív a tapasztalatom alival, írtam róla a Lepin topikban.

(#133357) sloja válasza Ciccuka (#133355) üzenetére


sloja
tag

"Csapra vízspóroló" ilyet ne rendeljetek. Jó megoldás, csak a kivitelezés nagyon gyenge. Orrán száján mindenütt folyik belőle a víz. Ez drágább viszont tökéletes [link]

(#133358) Real_Necro válasza Ciccuka (#133355) üzenetére


Real_Necro
veterán

Mi az a 9765?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#133359) #92006144 válasza Real_Necro (#133358) üzenetére


#92006144
törölt tag

Forintos árat szokott a képek alá írni.

(#133360) beg válasza Real_Necro (#133358) üzenetére


beg
veterán

Az ára forintban mert az úgy menő csak úgy csupaszon számokat beszórni a dollár árak közé renegát módon ;]

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#133361) Real_Necro válasza beg (#133360) üzenetére


Real_Necro
veterán

Még jó, hogy mindegyik bank máshogy vált... :U

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#133362) #92006144 válasza Real_Necro (#133361) üzenetére


#92006144
törölt tag

Ha forintra van állítva gearbest-en, akkor nincs konverzió. Paypal is forintot ír, és nincs lehetőség kiválasztani, hogy a bank vagy pp váltson.

(#133363) Elemental válasza Real_Necro (#133361) üzenetére


Elemental
addikt

Banoltassuk Ciccukát!

;]

(#133364) A214 válasza Real_Necro (#133358) üzenetére


A214
aktív tag

Ciccuka az árát írta oda. igaz nem számoltam utána.
Ciccukanak tanácsolom ,hogy ha lehet usd$ adja meg az árakat.

Szerintem nem lenne zavaró.

[ Szerkesztve ]

(#133365) Real_Necro válasza #92006144 (#133362) üzenetére


Real_Necro
veterán

Kérdés, hogy melyikkel járunk jobban. ;)

Egyébként azt gondoltam kuponkód... persze, hogy nem fogadta el... :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#133366) Armagedown


Armagedown
őstag

13 nap alatt megérezett Kínából az 5 darab microsdkártya olvasó :))
Kell vigyázni rá, mert nagyon törékeny, de megérte az árát.

[ Szerkesztve ]

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#133367) Dr.Zoo válasza Dr.Zoo (#132541) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Tegnap megérkezett a Swiss Tech, jópofa cucc, 0,89 dodót megért.

Tegnapi pakk, vegyes Zapals, Ebay.

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#133368) ANOka válasza Real_Necro (#133365) üzenetére


ANOka
őstag

Mértékegységek nélkül adódik a kérdés: hány éves a kapitány? :B

(#133369) zoltan6 válasza A214 (#133364) üzenetére


zoltan6
őstag

akinek fönn van a chrome currency converter kiegészítő,mint például nekem,annak úgyis forintba ír ki mindent.

(#133370) oszy válasza Ciccuka (#133355) üzenetére


oszy
veterán

Átállítottam forintra és ezt írja: Ft9375

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#133371) Degeczi válasza zoltan6 (#133369) üzenetére


Degeczi
nagyúr

De az mire jó?
Úgysem azon az árfolyamon számol mint a bankod, így pontos összehasonlításra alkalmatlan

Amúgy amelyik kínai oldalon lehet Ft-ban fizetni, ott általában érdemes is, mert jobb árfolyamon adják a dollárt mint a hazai bankok (vagy pláne a Paypal, ami veszett drága, azzal nem szabad konvertáltatni) - de egészen a vásárlásig inkább USD-n hagyom a beállítást, így tudom jól viszonyítani az árat (akár más oldalakhoz, akár korábbi időponthoz képest)

(#133372) zappafan válasza oszy (#133370) üzenetére


zappafan
csendes tag

+ shipping 390Ft

(#133373) Janusz001 válasza Dr.Zoo (#133367) üzenetére


Janusz001
őstag

Swiss Tech nekem ma jött meg, nekem is tetszik.

(#133374) Dzsedáj


Dzsedáj
tag

Sziasztok!

Anno kb. 8-10 évvel ezelőtt rendeltem pénztárcát az ebayről. Annyira bevált, hogy a mai napig használom, viszont eléggé kopott már szegény. Azóta se találok ugyan ilyen fajtát. Sokszor feladtam már a keresést, lehet már nem is gyártanak ilyet sehol, de hátha mégis. Aki esetleg találkozna vele bármilyen rendelős oldalon ne legyen rest megosztani velem :) (ebay, ali, banggood amikről én is szoktam rendelgetni, de ott nem láttam sajnos). Erről van szó (az oldal vége felé vannak): [link] Előre is köszi :R

Azért tettem offba mert ez mégse az a "kis pénzes" fajta :) bár nézőpont kérdése ( asszem 7k volt postával Peruból :D)

''Az én akarásom nem bolondság,hanem tövig kalászos táblája a tibennetek még csak csirázó búzaszemeknek!''

(#133375) pulutodurumo válasza Dzsedáj (#133374) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Román személyinek bele kell férni? ;] :D

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#133376) Dzsedáj válasza pulutodurumo (#133375) üzenetére


Dzsedáj
tag

Szerencsére standard kártyákra van tervezve :DDD az a személyi inkább a nőknek kedvez, ők járnak mindig nagy bukszával :P

''Az én akarásom nem bolondság,hanem tövig kalászos táblája a tibennetek még csak csirázó búzaszemeknek!''

(#133377) retesz147 válasza pulutodurumo (#133375) üzenetére


retesz147
addikt

:)) :C

Xiaomi 13 eu dev...

(#133378) Ciccuka


Ciccuka
veterán

fidget spinner rubik kocka egyben ;]

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#133379) asdasdasd


asdasdasd
tag

Megjött a Bluedio BS6-os hangszóróm.
11 nap alatt ért MO.-ba, onnan 32 nap alatt hozzám. :(( postavámmentes...
Rádugtam a mellékelt 3,5 jackkekl a laptopra, istentelen szarul szólt, kicsit megijedtem.
De BT-n szól rendesen, úgy látszik lineon passzív-ként szól csak, vagy csak bénáztam a beállítással.
Azért nem egy komoly darab, de ez a méretéből adódik.

(#133380) 8 válasza Dzsedáj (#133374) üzenetére


8
senior tag

Sztem azsia centerben talalsz ilyet valasztasod szerinti markajelzessel

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#133381) 8 válasza Dr.Zoo (#133367) üzenetére


8
senior tag

Ja a swiss tech kulcs nagyon jo, allando szereploje lett az autos kulcscsomomnak pedig en igazan ruhellek barmilyen kulcstartot vagy nehez felesleges cuccot a kulcsok mellett

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#133382) fradi81


fradi81
veterán

xiaomi borotvát lehet venni Magyarországon? 2 hónapot bírt, de vennék újra ha lenne rá gari. Joybuyról jött, nem lehet visszakérni ilyenkor egy kis aprót?

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#133383) Dzsedáj válasza 8 (#133380) üzenetére


Dzsedáj
tag

Látod erre nem is gondoltam. :B Bár nem járok arra sűrűn, de majd benézek vmikor. Köszi. :R Viszont ha ott van, akkor a korábban említett oldalak valamelyikén is előfordulhatna. A márkajelzés nekem m1, a minőséget tudja amit a jelenlegi tárca képvisel, mert az viszont átlagon felüli :)

fradi81: [link] itt esetleg?

[ Szerkesztve ]

''Az én akarásom nem bolondság,hanem tövig kalászos táblája a tibennetek még csak csirázó búzaszemeknek!''

(#133384) erdey_a válasza fradi81 (#133382) üzenetére


erdey_a
őstag

mi történt vele, ha nem titok? most jött meg egy, karácsonyra szánom, de gondot nem akarok ajándékozni.

Vérboci

(#133385) fradi81 válasza erdey_a (#133384) üzenetére


fradi81
veterán

Nem lehet tölteni
"A készülékben vagy az akku, vagy a vezérlőelektronikája a rossz, de szétszedni nem tudom." Így kuka. Lehet bele ment valami víz, ami ugye nem történhetne meg, vagy csak nem volt szerencsém.

moto g72, Ninebot d28e

(#133386) w.miki


w.miki
veterán

Xiaomi Xumei Turbine Electric Shaver Three Blades IPX7 Water Resistant USB Charging 4500 rpm High-Speed Motor - Black
Ár: 39.99 USD
Kupon: UUDVFMUK (200 db)

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#133387) ANOka válasza fradi81 (#133382) üzenetére


ANOka
őstag

Egy próbát megér. Ld.: feljebb.

(#133388) Degeczi válasza Mr.Csizmás (#132279) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Megjött (miután egy hónapig vámolták a semmiért): nem gyerekméret! (ugyan egy egész hangyányit éppen lehetne nagyobb is, de az csak az én nyűgöm, átlagosnál nagyobb a fejem, és így is használható)
Amúgy az első próba alapján semmi különös (bár a munka közben használt Sennheiseremnek a nyomába sem ér - de persze árban sem), de legalább nem is rossz, az árát megéri.

(#133389) dugesz77


dugesz77
őstag

(#133390) szabi__memo válasza Degeczi (#133388) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Mennyi ilyen felesleges dolgot fognak meg...
Ez inkább a gond. Olyat kellene kiválasztani eljárásra ami 99% hogy legalább áfa köteles. Egy ilyesmi fejhallgatónál rendes áron sem valószínű.
Aztán ott van hogy egyszerre sokan rendelnek. Elsőnél kiderült hogy átjön,. Ennek egy hónapja, de még mindig várnak rá egyesek.
Idióta a működés az baj.

(#133391) petipetya válasza petipetya (#133325) üzenetére


petipetya
nagyúr

Újabb szállítmány érkezett a 3 Ft-os cuccokból:
kukoricaizzó
Digoo időjárás állomás (vagy ébresztőóra, még nem néztem meg) - érdekes módon ez nem szerepel a rendeléseim menüpontban
Digoo bluetooth hangfal

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#133392) DavidQ válasza petipetya (#133391) üzenetére


DavidQ
tag

Ebből valamelyik order canceled státuszú?

Nem minden kínai szirszar szar!

(#133393) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Ezek közül érdemes szemezgetni, vagy inkább hanyagolandó? [link]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#133394) petipetya válasza DavidQ (#133392) üzenetére


petipetya
nagyúr

Egyik sem, az ébresztőórán kívül mindegyiknél be tudtam jelölni a megérkezést.

"nincs rá lezsóidő"

(#133395) Benhill


Benhill
senior tag

Üdv.

18650-es akksikat vennék legalább kettőt. Tapasztalatok érdekelnek, honnan vegyek és milyet?

EZ gondolom, 6000mah közelébe sincs.

Jofogason találtam valakit, samsung 18650-es hirdetése van, elég olcsó. Megbízható a tag?

[ Szerkesztve ]

(#133396) dugesz77 válasza Benhill (#133395) üzenetére


dugesz77
őstag

Érdemes beleolvasni ilyenkor az értékelésekbe. Tehát a 10 darab együtt 6000mAh. De egy kép :

Ha tutira akarsz menni akkor a Fasttech-et ajánlom. De tudtommal megbízható a magyar eladó is bár még nem vásároltam tőle.

[ Szerkesztve ]

(#133397) szabifotos válasza Benhill (#133395) üzenetére


szabifotos
senior tag

Én EZT rendeltem. Megvan a ráírt kapacitás. Ennyiért best buy!

(#133398) Mr.Csizmás válasza pocokxx (#133393) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

az olcsó mesh és láncos fémszíjasok donornak jók mindenképp a szíj miatt :)) a bőrutánzatok egy pislantásra se érdemesek.

btw google képkereső megtalálja az eredetijeit alin meg ebayen, ott se kerülnek relatíve sokkal többe (jó, 3$ helyett 6$ az +100% drágulás :DDD)

múltkor ezt rendeltem, a szíj elfogadható, a tok és egyebek meg....amíg megy benne az elem, addig oké (vagy össze nem töröd melóban, meg ilyenek, melós viseletre jó)

link lemaradt

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#133399) pocokxx válasza Mr.Csizmás (#133398) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Rendben, köszi. :)

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#133400) szabifotos


szabifotos
senior tag

Hová tűntek sincerity barátunk termékei? Minden account-ja üres... :Y

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.