Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#133501) Ghard válasza macilaci78 (#133495) üzenetére


Ghard
őstag

Ahhoz ki is kell, hogy keljen :DDD Ha 100 magból lesz akár csak 5 jó mag, akkor már szerencsésnek mondhatja magát.

(#133502) kenand válasza Benhill (#133395) üzenetére


kenand
veterán

Bontott jófogás 18650-es aksik tökéletesek, van néhány nekem...

(#133503) Salex1 válasza DJGABI (#133500) üzenetére


Salex1
senior tag

Ezen csak az egészet tudod törölni, vagy van lehetőség "radírozni"?

(#133504) DJGABI válasza Salex1 (#133503) üzenetére


DJGABI
addikt

egészet törli

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#133505) gabyka válasza macilaci78 (#133495) üzenetére


gabyka
aktív tag

Errefelé is sok gyökér van, néha csoportosan vannak :DDD

(#133506) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Melyiket válasszam, ha olcsón jó minőséget szeretnék? [link]

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#133507) Mr.Csizmás válasza Predator2 (#133506) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a nagytükrös-csávós van nekem (csávó nélkül ofc)

a két tapadókorongra vigyázz, mert elveszik könnyen. azonkívül tényleg hozza azt amire való, könnyen lerázható.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#133508) betyarr válasza Mr.Csizmás (#133507) üzenetére


betyarr
veterán

mert elveszik könnyen

én tuti nem adnám nekik oda könnyen :DD :DDD

(#133509) dugesz77


dugesz77
őstag

Nem tudom mennyire lehet eredeti ez az AKG füles Cafago-nál de egyet szerintem berendelek 6,95 $-ért. Ha minden igaz ezt csomagolták a Samsung Galaxy S8-hoz..

szerk: bocsánat ez nem igazán AKG ,mert a samsung gyártja csak az AKG hangolta :U

[ Szerkesztve ]

(#133510) HoTaZo válasza fradi81 (#133458) üzenetére


HoTaZo
őstag

Bocsi, egész nap rohangáltam.
Tehát, szerintem is. Én a barnát választottam, nem annyira tarka, mint a képen inkább ilyen, domináns a háttér világosbarna, a zöld nem szembetűnő.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#133511) Real_Necro válasza dugesz77 (#133509) üzenetére


Real_Necro
veterán

Próba cseresznye, köszi, kell egy új agybadugós melóhelyemre.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#133512) dugesz77 válasza Real_Necro (#133511) üzenetére


dugesz77
őstag

Én is így vagyok vele,hogy egynek jó lesz.. Ha valóban ezt küldik (teszt teszt 2) akkor annyira nem lehet rossz.

[ Szerkesztve ]

(#133513) bul07


bul07
nagyúr

rosegal.com

Samsung EVO UHS-3 Micro SDXC Memory Card - Orange + White - 64GB
[link]
$11.99
RNRGXP04

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#133514) HoTaZo válasza bul07 (#133513) üzenetére


HoTaZo
őstag

Köszi! :R

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#133515) izisz


izisz
senior tag

Sziasztok,
Aki vett már az alábbi e-ink hőmérőből és hosszabb ideje használja (hetek/hónapok), más is tapasztalta, hogy eszi a gombelemet? Nálam épp most merült le benne a második is (1,5 hónapos a kijelző)
MiaoMiaoCe E-Link INK Screen Digital Moisture Meter Thermometer Temperature Humidity Sensor LCD Screen

[ Szerkesztve ]

(#133516) Degeczi válasza izisz (#133515) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Február óta használom az eredeti elemmel.
Mondjuk hozzátartozik, h a nappaliban van, ahol nincs hatalmas hőmérséklet- vagy páraingadozás
Bár az e-ink nem igényel energiát a változatlan tartalom kijelzéséhez, a változtatáshoz ellenben annál inkább, nagyon sokat, ráadásul mindex x. változás után feketére kell törölni a kijelzőt = szóval ha olyan helyen van, ahol viszonylag sűrűn változik a hőmérséklet vagy páratartalom, akkor érthető.

(#133517) sntt


sntt
csendes tag

melyik az a legolcsóbb óra, ami digitális és pontos?
ez [link] nem nyert, naponta 1 percet késik.

................................................................................................................................................................

(#133518) nimfas válasza fecus (#133498) üzenetére


nimfas
addikt

12V, oda is van írva... DC 12V DC egyenáram

dugesz77: te meg ne zavard össze :DDD

(#133519) UberMutant válasza izisz (#133515) üzenetére


UberMutant
őstag

mérj rá , lehet nem az elem merült ki , hanem lefagyott.
esetleg szedd ki és tedd vissza, egy kis papírral a tetején, hogy jobban benyomja a hátlap az érintkezőkre.

(#133520) pulutodurumo válasza dugesz77 (#133509) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Tökmindegy, az AKG már egy ideje Samsung tulajdon. ;)

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#133521) Xpredi01


Xpredi01
tag

Sziasztok!

Van olyan hőmérséklet szenzor, ami mindenféle gateway nélkül működik? Megy 0-24-ben, x időközönként menti a memóriájába a T adatokat, majd bluetooth-on keresztül ezeket importálom egy app-ba.
Látom, hogy a xiaomi-nak van pár megoldása, de kicsit zavaros nekem, hogy gateway nélkül működik-e a folyamatos monitorozás.

Köszi.

(#133522) Degeczi válasza Xpredi01 (#133521) üzenetére


Degeczi
nagyúr

A saját táp nélküli Xiaomi házautomatizálási eszközök mindegyikéhez kell Gateway (lévén hogy az alacsony energiafogyasztás miatt Zigbee protokollt használnak).
BT erre nem jó, sem a kis hatótávja miatt, sem azért, mert több érzékelőt azzal nagyon kényelmetlen lenne kezelni.
Ezzel szemben a Gateway-es megoldással minden szobában (és kültérben) lehet szenzor, amik értékeit bárhonnan meg tudod nézni mobilnettel (mondjuk exportálni a gyári megoldással nem, de ha vkit komolyabban érdekel a házautomatizálás, az úgyis összerak egy vezérlőközpontot pl. Raspberryvel, ott pedig már minden megoldható)

(#133523) wwenigma válasza izisz (#133515) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nekem megjött, ment egy hónapot és kikapcsolt. Kivettem az elemet, csúnyán néztem rá majd visszarakva azóta is boldogan irogatja az adatokat két hónapja....

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#133524) MittuDomain_ válasza izisz (#133515) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Nálam lassan 3 hónapja megy eredeti elemmel, kollégáknak is rendeltem és senki nem panaszkodik. (Újabb 4db van úton, mindenki imádja.)
Jó ötlet amit Degeczi társunk mond, valahogy győződj meg róla, hogy tuti helyesen érintkezik az elem.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#133525) rushty válasza zsiz (#133488) üzenetére


rushty
senior tag

BG 3Ft-os
Most nézem, hogy mind cancelled. (Olyanok amik shipped voltak előtte.)
Még a végén tényleg csak 1-et, ráadásul nem is az elsőt küldik. Reagálni kellett volna a levelukre vagy mi a titka a nem egyenlő bánásmódnak? :C Mivel shippednek láttam így főleg csalódás ez az elore utolagosan hamisítás. :U

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#133526) rushty válasza zsiz (#133488) üzenetére


rushty
senior tag

Csak a klotyopapiros lesz, azt jelezték vissza először, a többit már meggondolták, illetve hamis shipped lett valamikor :U

Revolut meghívó pü-ben

(#133527) GIJoe


GIJoe
addikt

Ennél van most jobb (olcsóbb) TV okosító doboz? (netán 2GBos?)

TANIX TX3 MINI-L Amlogic S905W 64-bit 4K TV Box 1GB+8GB Android 7.1 20$ (Zapals)

(#133528) citkar


citkar
addikt

Egérpadot keresek, csuklótartóval (egyben vagy külön-külön is szóba jön), tudtok ajánlani valami jót, jó áron?

(#133529) Keef_Lee


Keef_Lee
senior tag

Lézeres keresztvízmértékkel nem találkozott valaki óccsóba.

(#133530) DeFranco válasza Keef_Lee (#133529) üzenetére


DeFranco
nagyúr

olyat már hallottam, hogy valakiről leszedik a keresztvizet, de hogy meg is mérik... :Y

(#133531) Keef_Lee válasza DeFranco (#133530) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

(#133532) Saccco válasza Keef_Lee (#133531) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ez most nem ment át.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#133533) Keef_Lee válasza Saccco (#133532) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Hát, hogy "De!"az ott a videón bizony egy lézeres keresztvízmérték..., ami azért "DE" , mert deFrancora reagáltam :)

(#133534) Saccco válasza Keef_Lee (#133533) üzenetére


Saccco
nagyúr

Akkor nekem nem ment át.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#133535) gyapo11 válasza sntt (#133517) üzenetére


gyapo11
őstag

Kvarcóráknak is elég nagy a szórásuk, pl. 1-2 $-os kategóriában van 0 másodperc/nap és 7 másodperc/nap pontosságú órám. A több tízezresek is pár tizedmásodperc/nap pontosságúak.
Az igazán pontos az a rádióvezérlésű, ami atomórához szinkronizálja magát, ez 1 másoderc/1 millió év körüli pontosságot jelent. Karórában 20 ezer Ft körül, de ébresztő és falióra 2-3 ezer Ft körül kapható ilyen, néha akcióban 2 ezer alatt.
Karórában lehet találni gps verzérlésűt is, azok a műholdak is atomóra pontosságúak, viszont rá kell látni a holdakra, épületben nem garantált.

[ Szerkesztve ]

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#133536) KTU válasza gyapo11 (#133535) üzenetére


KTU
addikt

Mikor 1$-os órát linkel, lehet kár atomórához szinkronizálósat ajánlgatni. :D

Olcsó Bluetooth-os kijelzős karperecet néznék.
Még ha 1 percet is pontatlan naponta, ennél 30 nap múlva nem lesz 30 perc eltérés, csak 1 perc,
feltéve ha naponta szinkronizál telefonnal.
Mivel a telefont be lehet állítani hogy a hálózathoz szinkronizálja az időt.
:U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#133537) weiss válasza izisz (#133515) üzenetére


weiss
addikt

Április közepe óta használom a gyári elemmel, és még műxik.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#133538) Robynho


Robynho
tag

Helo,
ez melyik Xiaomi telohoz való tok lehet? Méretre kb 2mm el hosszabb, mint a redmi4 prom, szélességre pedig jó..
Köszi a helpet?

[/
L]

(#133539) Donki Hóte válasza Robynho (#133538) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ránézésre lehet Redmi Note2 tok is...

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#133540) dugesz77


dugesz77
őstag

Ezzel az elektromos fakanállal van valakinek tapasztalata? (video)

(#133541) citkar válasza dugesz77 (#133540) üzenetére


citkar
addikt

Inkább keverőnek mondanám, nem fakanálnak, de jópofa. Aztán fene tudja a gyakorlatban van-e értelme.

(#133542) KTU válasza dugesz77 (#133540) üzenetére


KTU
addikt

Talán 1 éve volt itt topikba,
ha jól emlékszem felejthető volt a minősítés.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#133543) bul07


bul07
nagyúr

joybuy.com

Yema 325 Motorcycle Helmet, One Size,
[link]
US$ 9.99

Igen igen , mindenki tudja hogy csak a csilliós bukósisak véd, de semmitől több

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#133544) tboy93 válasza bul07 (#133543) üzenetére


tboy93
nagyúr

10$-ért hatalmas minőség lehet. Állva nem esnék el vele, nemhogy egy balesetnél esetleg ez védje a fejem :U

A semminél is rosszabb, hamis biztonságérzetet ad.

[ Szerkesztve ]

(#133545) DeFranco válasza tboy93 (#133544) üzenetére


DeFranco
nagyúr

hádemosmémodode
háacsilliósiskínábakészüle
mindenkimagaedöntie
különbenisakzikeamesszevane
mitakarszolcsóbiztosóje

és különben is nincs egy negatív review se hogy valaki ezzel bukott 80-ról, kettévált a feje és aztán még refundot se kapott ;]

(#133546) KTU válasza tboy93 (#133544) üzenetére


KTU
addikt

$36.99 -ért jobban elhisszük hogy véd valamit, (10 e Ft)
:D

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#133547) Sanyesz. válasza DeFranco (#133545) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Persze, ez is véd valamitől. Pl. a nagyobb bogaraktól.
Csak, ha ezzel dobod el a motort, nem biztos, hogy lesz lehetőséged azon töprengeni, hogy biztos ezt a 10 dolláros sisakot kellett megvenni. :(

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#133548) Salex1 válasza dugesz77 (#133540) üzenetére


Salex1
senior tag

Nekem volt, de kukáztam...használhatatlan.

(#133549) Mr.Csizmás válasza bul07 (#133543) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

inkább munkavédelmi kupak és plexi, annak legalább van tanúsítványa (és lehet többet véd)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#133550) MittuDomain_ válasza bul07 (#133543) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Én gondolkozom hogy megvegyem biciklis sisaknak, robogón én sem venném fel - mondom ezt látatlanban.
Esetleg felajánlom a toltalbike-nak akár töréstesztre, ők szokták minősíteni az áruházi bukókat is.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.