Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#132551) dugesz77


dugesz77
őstag

Xiaomi E-inkes szobahőmérő a joybuy-nál 7,99$. (GB-n BG-n jelenleg 20-25$)

saját kép az e-ink előnyéről:

[ Szerkesztve ]

(#132552) KaiotEch válasza dugesz77 (#132551) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Úúú olyan nincs amibe óra is benne van? :R

(#132553) dudikpal


dudikpal
aktív tag

Az e-ink sötétben nem látszik, ha jól sejtem :U

(#132554) beg válasza dudikpal (#132553) üzenetére


beg
veterán

Inkább legyen eink, mint sötétben érdekeljen, hogy hány fok van.
Nagyon jól olvasható kijelző, kb. 1,5-2 hónapot bírt az eredeti 2032 elem, meglátjuk az új meddig húzza.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#132555) dugesz77 válasza dudikpal (#132553) üzenetére


dugesz77
őstag

Sokkal jobban látszódik félhomályban is, mint az LCD. Szinte alig kell neki fény de igaz nincs háttér világítás benne.
Nálam is 1,5 hónap körül ment el a gyári elemel( ebben a klímás nyári időszakban. (mondjuk olcsó az elem bele tehát nem érdekel). De ez hely függő ,mert ahol keveset változik a hőmérséklet ott tovább bírja( itt ügye csak akkor van fogyasztás ha változik a kijelző tartalma)
Egy órás/külső hőmérséklet érzékelős verziót tuti vennék még én is.

[ Szerkesztve ]

(#132556) szabi__memo válasza beg (#132554) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Remélem tovább, mert azért 1-2 hónap igen sovány

(#132557) zoltan6 válasza beg (#132554) üzenetére


zoltan6
őstag

Most kíváncsiságból megnéztem én is az óra trackingját,hogy mikor jött meg,júni.13. óta megy nekem a gyári elemmel,tehát lassan 3 hónapos lesz.Viszont egyszer elsötétedett kb 1 hónap üzem után.Kivettük az elemet visszaraktuk,azóta is megy. :K

(#132558) SZIGMA válasza jjeahh (#132543) üzenetére


SZIGMA
aktív tag

Szia!

Biztosan 2014-es Galaxy A6? Mert mintha az új modell lenne.
(2014-es telefonnál biztosan jobb a Redmi 6)

Ez egy fórum.Segítség,kritika,trollok, minden előfordulhat.Fogadd el, ez ilyen!

(#132559) Nikaré válasza dugesz77 (#132551) üzenetére


Nikaré
őstag

Ezz nekem is tetszik és tényleg jó lenne órás változatban. Nincs olyan?

(#132560) Degeczi válasza beg (#132554) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Amit magamnak vettem még januárban, abban még az eredeti elem van.
Amit apukámnak a nyáron, abban már kellett cserélni: tehát egy akkori széria érkezhetett ilyen, merült elemmel ami csak 1-1.5 hónapot bírt, de egyébként hihető az egy éves üzemidő.

(#132561) Degeczi válasza Nikaré (#132559) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Akkor hetente cserélhetnéd az elemet (ha nem sűrűbben): az e-ink jellegzetessége, h semmit nem fogyaszt a kijelzés, de az állapot megváltoztatása nagy energiaigényű (ráadásul a szellemkép elkerülése miatt időnként, minden x.-ik változás után a teljes kijelzőt feketére kell törölni)

Ha lenne óra rajta, még mp kijelzés nélkül is 60 *24 = 1440 változás lenne naponta, + a feketére törlések időközönként, szóval a hőméreséklettel együtt kb. 2000 változás naponta, azaz egy nagyságrenndel több, mint anélkül

Jó ez így: órának amúgyis praktikusabb, szebb az analóg (és rádióvezérelt, h állítgatás nélkül is mindig pontos legyen)

(#132562) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Sracok!
Ez a gyakorlatban mire jo, hogy mukodik?
Kapunyitomat leklonozza???
[link]

(#132563) cantus


cantus
tag

Sziasztok!

Tudom még messze a karácsony, de külföldről már most érdemes rendelni. Nekem 16 éves kamaszfiam van és fogalmam nincs mit vegyek neki. Szeret túrázni, meg kosarazni, ping-pongozni. Ha valakinek van esetleg hasonló korú kamaszfia, írjon már ötletet miket szokott venni.

(#132564) kovisoft válasza Degeczi (#132561) üzenetére


kovisoft
őstag

Ha a becsült értékeidből indulunk ki, akkor 2000 változás lenne naponta az 560 helyett, ami kb. 3.5-szeres növekedés, tehát nem hetente kellene elemet cserélni, hanem évente 3-4-szer. Én kiegyeznék vele, ha cserében mutatná az időt is.

(#132565) lumpy92 válasza zolikaDB (#132562) üzenetére


lumpy92
aktív tag

Elvileg igen. Arra kell ügyelned, hogy ha a jelenlegi kapunyitód (és a renszer hozzá) rolling code-os, akkor a másolás után 1x fogja nyitni, és mikor a kód megváltozik többé már nem (tehát ahhoz nem használható).

"never send to know for whom the bells tolls; it tolls for thee"

(#132566) Degeczi válasza kovisoft (#132564) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nem jól számolsz, mert a feketére törlések száma a tartalom változásától függ.
Egy perc finomságú órakijelzés (és annak közel napi másfél ezres képfrissítése) önmagában több százzal növeli meg a feketére törlések igényét, attól függően, hanyadik tartalomváltozásra van beállítva egy teljes törlés, mennyi szellemképet engedünk meg.

Bár csak durva sacc, de nem hiszem, h nagyon mellélőnék vele, h egy átlagos lakószobában nincs napi 200-nál több változás + kijelzőtörlés, ami tehát kb. tizede annak, ami perckijelzés esetén lenne.
Kb. tizedére csökkent üzemidő pedig aligha vállalható föl a többségnek.

Persze, bele lehet kötni, h még az is csak kb. havi lenne - de egyelőre az 1 év is csak bizalomteli várakozás, senkinek nincs még olyan régóta, másrészt ha havonta kellene cserélni, az is elfogadhatatlan hosszú távon. Ahogy egy hálózati táplálás is sokat rontana rajta, mert most bárhová helyezhető (akár még hűtőmágnesként is), nem csúfítják vezetékek.

[ Szerkesztve ]

(#132567) dugesz77 válasza Degeczi (#132566) üzenetére


dugesz77
őstag

De lehetne akár egy órás kijelzős usb tápos vagy dupla ceruza elemes és akkor le lenne tudva a plusz fogyasztás.
Kicsit utána nézve raspberryhez van kijelző 20$ körül. diy projektek jó lenne(elég drágák amúgy alapból ) ha azt nézzük a xiaomi panelár alatt adja a hőmérőt.

[ Szerkesztve ]

(#132568) jjeahh válasza SZIGMA (#132558) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Jáj, bocs, csak tippeltem és mellélőttem :D . Közben hazajött és megnéztem pontosan milyen mobilja van, nem A6, hanem ilyen. Gondolom ezután is előrelépés lenne a miaú :) . A samsung már lassúcska, bár gondolom a trágya samu féle felület ennek az egyik okozója.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#132569) Degeczi válasza dugesz77 (#132567) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Igen, már egy AA ceruzaelem is min. 7-8x nagyobb kapacitású, tehát akár az is elég lehetne, mert amúgy a méret miatt kettő aligha jöhetne szóba, attól már nagyon bumfordi lenne.

De tényleg tetszik így ahogy van: kicsi, könnyű, és a kijelző is jól átlátható a két nagy értékkel, nekem egyáltalán nem hiányzik, h óra csökkentse ezeket.

(amúgy igen, házautomatizálás kijelzőjeként is egészen jó lenne egy Arduinos cucc, de ennyiért még valóban nem túl vonzó)

[ Szerkesztve ]

(#132570) SZIGMA válasza jjeahh (#132568) üzenetére


SZIGMA
aktív tag

Papíron minden szempontból jobb a Redmi 6. A fényképeknél nem tudom, ott valójában hogyan teljesít a Xiaomi, nekem 4A van, az pocsék (tudtam, mikor megvettem és nem is használom fotózásra). Én csak az MTK proci miatt hagytam ki most a cserét, ha Snapis lenne, már megrendeltem volna.

(Nem csak a felület lesz ott a baj, inkább, hogy be van lakva és sok minden fut a háttérben és nincs kétnaponta újraindítva.)

Ez egy fórum.Segítség,kritika,trollok, minden előfordulhat.Fogadd el, ez ilyen!

(#132571) alázógyík válasza lumpy92 (#132565) üzenetére


alázógyík
őstag

Az 1 dolog hogy ugrókódos v. fix, de a frekinek is stimmelnie kell.
Olcsó, fix kódos kapunyitónak ezt ajánlom 433.92MHz-re. :K

(#132572) Nikaré válasza zolikaDB (#132562) üzenetére


Nikaré
őstag

Próbából rendeltem egyet, fix kódos távval semmilyen billentyű kóddal nem sikerült működtetni.

(#132573) albiosz


albiosz
senior tag

Sziasztok!

Szivargyújtós micro usb töltő ajánlata van valakinek? GPS-ként használt telefonhoz kéne. Ali preferált.

(#132574) Zoli-bácsi válasza alázógyík (#132571) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Azt honnan tudom meg, hogy a jelenlegi távirányítóm milyen típus/frekvenciás?

(#132575) alázógyík válasza Zoli-bácsi (#132574) üzenetére


alázógyík
őstag

Semmilyen felirat, típus nincs rajta?
Esetleg bontás után a chip alapján lehetne beazonosítani.

(#132576) Zoli-bácsi válasza alázógyík (#132575) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Már lekopott minden, de most netes keresgélés alapján megtaláltam, Vidue XTSC 4 lesz.

(#132577) alázógyík válasza Zoli-bácsi (#132576) üzenetére


alázógyík
őstag

Ugrókódos, csak a kapuval együtt tanítható. :K

(#132578) jjeahh válasza SZIGMA (#132570) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Mindegy mert ráült és el is hajlott a szerencsétlen teló, szal mindenképp cserés. Redmi 6 kamerájára nem írnak rosszakat asszem. Amúgy ha jól értem nincs benne giroszkóp. Akkor hogy forgatja el a kijelzőt? :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#132579) Zoli-bácsi válasza alázógyík (#132577) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Az mit jelent, nem tudom eBay-es távirányítóval otthon megoldani? :O

(#132580) Elemental válasza dudikpal (#132553) üzenetére


Elemental
addikt

Az lcd sem látszik sötétben.

(#132581) zsiz


zsiz
őstag

Banggood nálam is nagy fekete pontot kap.. Nem csak törölték majdnem az összes 3 Ft-os rendelésemet (talán 3 maradt egyelőre, de az mind amúgy is filléres haszontalan kacat), de ahogy kezelik, az sem szimpatikus. Egy csomó cuccot "feladtak", most meg szinte mind törölve lett. Akkor hogy is van ez? Gondolom csak időt akartak nyerni, hogy ne egyszerre reklamáljon mindenki.. Nem mintha amúgy érdemben válaszolnának reklamációra. Ha nem olvasom itt a topikban, én se nézek rá a rendelésekre. Ha nem lenne felírva, már rég el is feledkeztem volna arról, hogy miket rendeltem.

Plusz vettem egy 20$-os BT hangfalat 14$-ra leárazva. Ami azért nem feltétlen elárazás.. Nem adták fel amíg élt az akció (kb 1 hét), majd lejárt az akció és készlethiány lett, majd törölték a rendelést, most pedig kapott egy új rendelés számot ami processing. Ehhez 3 hét kellett. Én meg nyugodt voltam, hogy biztos megjött már a refund is, ha már törölni tudták szó nélkül.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#132582) MrDerekas


MrDerekas
addikt

A múltkori BG pont mizéria kapcsán kérdezném. Ugye jöttek üzik, hogy a többes rendeléseim törlik, a maradékot küldik. Ez így ok, bár a kukorica égőből mindkettőt törölték. A hűtőtáskákból mindhármat feladták másnap reggel és azóta is Shipped státuszban állt ma délelőttig. Ma viszont kaptam három üzit, hogy bocsi a törlésért és refund mindhárom táska. Akkor most ezek mégsem valahol a világpostán vannak és tévesen voltak shipped? A digoo órától már előre félek. Ott egyik refund és cancelled, másik shipped egy hete. Mondjuk a táskák után a pontokat is visszakaptam. Szerintetek megjöhetnek mégis a táskák? (Nagyon kellene sajna)
A legszebb ebben a refundban, hogy egyenlítettem a kapcsolt hitelkártyát nemrég és a bankkal felmondtam a szerződést. PP-on nincs a lóvé :DDD
Szerk: a wc papír tartó is refund, pedig az lett először feladva. Meg amikor írtam nekik, hogy oké elfogadom a törlést, akkor a három hűtőtáskára azt a választ kaptam, hogy sajnálnák, de már feladták, és nem tudják törölni a rendelést és azért átveszem-e a csomagot így is? Persze, hogy átveszem. Meg is írtam nekik. Ezek után végképp nem értem.

[ Szerkesztve ]

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#132583) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok!

Rendeltem valamit a fanceyhomey.com oldalról. Paypallal fizethettem, ami engem megnyugtatott a biztonságát illetően. Viszont július 25-én rendeltem, és eddig még nem ért ide...
Ez a tracking szám elvileg: LZ616481955CN Valós lehet? Várjak még vagy kezdjek el "case"-t nyitni?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#132584) dugynok válasza pocokxx (#132583) üzenetére


dugynok
senior tag

A track szàm azt mutatja, higy ma kapta meg a postàd. Nem nézted a nyomkövetést?

[ Szerkesztve ]

(#132585) pajszer91 válasza zsiz (#132581) üzenetére


pajszer91
tag

Dejó hogy írod mert pont kérdezni akartam, hogy valakinek érkezett-e már meg ezekből a dolgokból, mert lassan aktuális lett volna a "kézhezvétel", de most belépve nekem is mindet - egy kivételével - törölték.. :N

(#132586) Tibko8


Tibko8
senior tag

Megjött az első ebay rendelésem :D

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#132587) zeon.hu válasza Tibko8 (#132586) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ebayről vettél Suzukit?

:D

#?*@&!

(#132588) lorcsi


lorcsi
veterán

megrendeltem ezt a micro usb kábelt, az adatlapja szerint úgy értelmeztem h ez tudja a gyors töltést.d.e kipróbálva se hálózatról se autós töltőről nem tudja :((

Tudnátok olyan micro usb kábelt mondani 1$ körül, ami 100% biztosan tudja a gyors töltést?
(lumia 735 telóval használnám)

(#132589) pocokxx válasza dugynok (#132584) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Néztem, de aszerint szeptember 4-én adták fel... Ezért gondoltam, hogy kamu lehet...

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#132590) vacs válasza lorcsi (#132588) üzenetére


vacs
veterán

$1 körüli áron ne reménykedj normális minőségű kábelben... :U

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#132591) AndrewBlase válasza dugesz77 (#132551) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

07.23. óta várom, hogy megérkezzem eme oldalról. Első rendelés, de lehet, hogy az utolsó is. :(((

Miért mindig én???

(#132592) Tibko8 válasza zeon.hu (#132587) üzenetére


Tibko8
senior tag

Igen :DD
Én csak matricát akartam de jött vele a Suzuki is. :D

[link]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#132593) AndrewBlase válasza Tibko8 (#132586) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Azt nem úgy kell felrakni, hanem így:

Bcs a duplázásért!

Miért mindig én???

(#132594) lorcsi válasza vacs (#132590) üzenetére


lorcsi
veterán

biztos?
mert ez egész jónak tűnik

(#132595) dugesz77 válasza AndrewBlase (#132591) üzenetére


dugesz77
őstag

Sajnálom. Eddig nem sokat rendeltem (nyolc rendelésem van) innen de szerencsére mind megérkezett.

(#132596) domerator válasza zsiz (#132581) üzenetére


domerator
veterán

Nekem épp ma szóltak bentről, hogy 4 csomag jött... a banggood rendelési listát elnézve két pointsmall-os drón, meg két 3 Ft-os cucc (hangszóró, meg a Digoo naptár).

Több 3 Ft-os dolgot nem rendeltem, illetve de... a bőröndöt nekem is ugyanúgy törölték.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#132597) lorcsi válasza lorcsi (#132594) üzenetére


lorcsi
veterán

vagy mondjuk ez az ugreen 2$
is belefér, ha tutira tudja a QC-t

(#132598) szabifotos válasza lorcsi (#132597) üzenetére


szabifotos
senior tag

Nekem a Redmi 3s-em mind a Ugreen-nel, mind a Baseussal tudja a QC-t. A Ugreen szokott lenni 1USD-ért is sűrűn.

[ Szerkesztve ]

(#132599) havri1


havri1
félisten

Szerintetek ez eredeti eneloop aaa akkumulátor?
2db-ra lenne szükségem egy vezeték nélküli telefonhoz.
:R

[ Szerkesztve ]

havri

(#132600) lorcsi válasza havri1 (#132599) üzenetére


lorcsi
veterán

szerintem jobban jársz az ikeás LADDA-val

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.