Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#133801) 8 válasza retesz147 (#133793) üzenetére


8
senior tag

Mitől lenne veszélyes?

(#133791) ANOka

Miért lényeges, hogy milyen autóba lesz? Ha mondok egy típust akkor tanácsot kapok hogy az egyes nem lesz jó bele de a négyes igen?

Alváshoz van már, oldalt fejet tartós. Most nyaktámasz kéne a vezetéshez, amihez hátra tudom támasztani a nayakat/fejet (a fejtámasz túl hátul van, görbe a hátam :P ) Csak nyaktámasz kell, deréktámasz van az ülésben állítható, kitűnő hatásfokkal.

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#133802) Tocke


Tocke
csendes tag

Sziasztok! USB-s wifi adaptert keresek 500Mbit-es UPC elérés mellé. Ideálisnak az AC1200-as szabványú eszközöket tartom ehhez, ami közül az alábbit találtam jó ár/érték arányúnak: [link]
Van ezzel kapcsolatosan véleményetek, tapasztalatotok, esetleg olcsóbb beszerzési lehetőség? Köszi!

(#133803) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

JB-n filléres zoknik és tsa (0.39 - 0.99) [link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#133804) Real_Necro válasza oszy (#133795) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem azért, de ha olyan szar a film, hogy bealszik rajta, miért nézi? Ha meg álmos, kapcsolja ki... :DDD ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#133805) citkar válasza oszy (#133800) üzenetére


citkar
addikt

Az jó vétel, nekem már van egy és még várok egyet.
Kis szerencsével találhatsz olcsóbbat is (főleg ha nem ragaszkodsz Eu-s csatlakozáshoz), csak kevésbé ismert gyártóktól. Én azon az 1-2 dolláron nem rugóznék, a Blitzwolf elég megbízható (kapcsolhatod online, távolról is, időpontot is megadhatsz a kapcsolásra, vagy visszaszámlálót is indíthatsz, továbbá látod az aktuális és a napi fogyasztást is napokra lebontva).

(#133806) Jarod1 válasza oszy (#133795) üzenetére


Jarod1
addikt

Blitzwolf shp2

(#133807) ANOka válasza 8 (#133801) üzenetére


ANOka
őstag

Talán azért, mert pl. egy puhább bélelésű üléshez nem biztos, hogy jó ötlet, mint egy keményebbhez. Vagy esetleg más az ülés kialakítási formája.
Én ilyen nyaktámaszt vettem márka szerviztől több éve. Emlékeim szerint akkor még 5 kHUF volt. Ezt tudom ajánlani, elégedett vagyok vele, de eddig csak a saját Octavia-mban használtam!

[ Szerkesztve ]

(#133808) toyasoslecho válasza oszy (#133795) üzenetére


toyasoslecho
tag

(#133809) tobias40


tobias40
veterán

Hi!

Volt korábban ilyen gyerek figura belinkelve ami talán fatörzs a teste és zöld "ágak" talán a feje,hogyan keressek rá az alin vagy máshol?
Asszonynak kellene de itthon vmi 4-5000 ft,mondjuk nem tudom mekkora méretű a figura amit Ő nézett és mekkora amit itt linkeltetek.. :F

(#133810) 8 válasza ANOka (#133807) üzenetére


8
senior tag

A nyaktámasznak nem látom mi köze az ülés puhaságához. Az ülés formáját pedig nem tudom hozzámérni látatlanban, ezért is kértem tapasztalatot. Kb olyan az ülés formája mint a képeken általában amiken ezeket ábrázolják, semmi különös.

Köszi a tippet, ha ez a fajta kényelmes, akkor hasonlót nézek aliról.

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#133811) powerwade válasza tobias40 (#133809) üzenetére


powerwade
senior tag

groot?

(#133812) tobias40 válasza powerwade (#133811) üzenetére


tobias40
veterán

Azaz! :C
Van hozzá kupon vagy ennyiért jók ezek?Ajánlott link?

Mekkora a méretük mert csak néhol látok méretet mellé írva!?

Bocs a méreteket már látom némelyiknél,gondolom a többi eladóé is akkorák...

[ Szerkesztve ]

(#133813) Breki


Breki
veterán

Sziasztok

Másnál is csinálja ezt mostanában a posta?

Direkt szórakoznak velem?

Küldenek egy vámkezelési megbízást úgy, hogy még a feladó nevét áru nevét se töltik ki,
csak egy postai azonosítószámot.

Ez alapján több órám ráment, hogy megtaláljam ugyan mit szeretnének vámoltatni.

Na az eredmény egy

Remax 2.4A 20000mAh Quick Charge Power Bank
ami21.25 dollár értékű

tehát jóval alatta van a szeptember havi hivatalosan megadott vámhatárnak.

De ez csak egyik volt ma még egy amerikából az Iherbről jött 40 dollárost is meg akartak vámoltatni.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#133814) powerwade válasza tobias40 (#133812) üzenetére


powerwade
senior tag

Fogalmam sincs mit szeretnel. Vazat? Pluss vagy muanyag figurat? Stb.. amugy korabban linkeltelt itt egy Groot vazat/kaspot (amugy ez egy szereplo a Galaxis orzoi cimu filmbol ha esetleg kimaradt volna ez a reszlet :) )

(#133815) maestro87 válasza Ciccuka (#133764) üzenetére


maestro87
őstag

Most meg csak így árak nélkül? :DDD Ebből szerintem bünti lesz. ;]

(#133816) Zozzant válasza Breki (#133813) üzenetére


Zozzant
addikt

Nyilatkoztatnak, mégis honnét tudnák mi van a csomagban és azt mennyiért vetted? Ez a normál eljárás.

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#133817) retesz147 válasza Breki (#133813) üzenetére


retesz147
addikt

Amerikára is az vonatkozik, mint Kínára, hogy 22 eur alatt nincs semilyen sarc?
Kocsira rendelnék kijelző fóliat, 30$ alatt megállna Amazonról, de eddig úgy tudtam, hogy ami USA-ból jön, az minden vámolós.
:R

Xiaomi 13 eu dev...

(#133818) Breki válasza Zozzant (#133816) üzenetére


Breki
veterán

Talán onnan, hogy rá van írva a csomagra.

Ez egyáltalán nem normális, hogy 21 dolláros csomagokat vámoltatni akarnak napi kettőt.

A Bluedio T6-nál legalább rendesen ki volt töltve.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#133819) Breki válasza retesz147 (#133817) üzenetére


Breki
veterán

rendszeresen rendelünk az Iherbről mindig nézni kell az e-havi megállapított vámhatárt az ebben a hónapban ha jól emlékszem 42.85.

Ez alattit eddig simán elengedték, de most a local post-os szállításnál ami végig nyomkövetéses még nem tanulták meg. Persze nem lesz vámköteles, csak dühítő hogy foglalkozni kell vele és plusz három hét egyébként pedig egy hét alatt ideér.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#133820) Silent77 válasza Breki (#133818) üzenetére


Silent77
veterán

Sosem nézik mi van a csomagra írva.
Eleve kevesebb összeget írnak rá a Kínaiak.
Vámos nem tudja, hogy ténylegesen milyen értéket képvisel.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#133821) Zozzant válasza Breki (#133818) üzenetére


Zozzant
addikt

Az nem érdekel senkit mi van ráírva... messziről jött ember azt ír rá amit akar.

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#133822) MarioAna válasza Land (#133765) üzenetére


MarioAna
senior tag

KZ-kat kizártad?
ZSE, ZST, ZS6 és társaihoz van valami 6-8 USD-ért bluetooth modul, azzal együtt 20-25USD körül megáll.
Nekem ZST van, de még egyelőre kábellel hallgatom, ki sem próbáltam a BT-t :DDD .

(#133823) Breki válasza Silent77 (#133820) üzenetére


Breki
veterán

Nem erre gondoltam.

Hanem ami adat van írja rá, hogy legalább tudjam honnan rendeltem, ne kelljen öt hat webáruházban 20
rendelést végignéznem melyik lehet.

És ennél a terméknél elég alis webkeresőbe beírni és látszik, hogy nem vámköteles.
[link]

Ez korábban nem így volt, látszik, hogy szúrópróba szerűen jobban ráálltak a dolgokra.

Egyébként ezzel kapcsolatosan pont te írtad most ki.

"A Nemzeti Adó- és Vámhivatal Vámeljárási Osztálya tájékoztatása alapján az alábbi értékhatárokig adómentes a küldemény:
2018. októberben:
43,347 USD-ig, 59,81 AUD-ig, 56,14 CAD-ig, 41,83 CHF-ig, 32,85 £-ig és 297,07 CNY-ig."

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#133824) Zozzant válasza Breki (#133823) üzenetére


Zozzant
addikt

Igen, de ráírni mindenki rá tud bármit iratni. Lenyilatkoztat hogy mégis mi van benne, fel is bonthatja, megnézi, tényleg az. Megállapítja hogy ezek alapján nem kell vámolni és ennyi, vagy kell vámolni mert mégsem az van benne stb...

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#133825) Silent77 válasza Breki (#133823) üzenetére


Silent77
veterán

Nem teljesen értem, mit hova írjon.

Ez nem így müködik hála isten, hogy ő megkeresi te mit vettél, és átnézni a rendelési oldalakat.

Köszi, tudom mit írtam. :C

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#133826) Breki válasza Zozzant (#133821) üzenetére


Breki
veterán

Ilyen alapon az összes rendelést vámkezelésre küldhetnék, és nincs is pontosan így.

Van is egy cikk róla, hogy hogy folyik pontosan a vámkezelés, átvilágítás mire mennek stb.
Csak azt nem linkelhetem ide be.

Alapesetben a műszaki cikkeket nézik, átvilágítják és azután nézik az értéket és ha gyanús akkor rákeresnek vagy felbontják.

Eddig öt év alatt nem volt vámkezelésem ma meg egyből kettőt, így egy hónap alatt három.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#133827) Breki válasza Silent77 (#133825) üzenetére


Breki
veterán

A Bluedio-nál pl rendesen ki volt töltve, hogy miről van szó,

De egyébként ha gyanús nekik, hogy az ár nem valós akkor pont, hogy megnézhetik, hogy mennyi a valós ára.

A vámhatárt pont kerestem, ahová kiírták az amerikai rendeléssel kapcsolatban és akkor láttam, a facebook-on, hogy te is kiírtad ezért kötöttem hozzád. Tudomhogytudod. :-)

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#133828) toyasoslecho válasza Breki (#133826) üzenetére


toyasoslecho
tag

Ami késik,nem múlik link

(#133829) maestro87 válasza Silent77 (#133820) üzenetére


maestro87
őstag

Dehogynem nézik, de csak akkor ha a tévések is jelen vannak. :))
Videót inkább most nem linkelem be, nehogy megint off áradat jöjjön. :DDD

(#133830) Bobbysolo


Bobbysolo
tag

FIVE CITY Digital Store-ba szóló 2$-os kupon 100 tallérért Ali appban.
Kábelek, töltők, tokok, üvegfóliák, autós tartók.

(#133831) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

B6 Bluetooth Audio Transmitter tapasztalat: GB_ről rendeltem, 8 nap alatt ide is ért. Eddig úgy néz ki tudja amit ígér, és szépen is szól vele a hangfalam, szebben, mint amikor sima jack kábellel van összekötve a telefonnal/laptoppal. Tényleg van benne aksi, de még nem tudom meddig bírja. Egészen igényesen néz ki a kis doboz.
Egy valamit nem tudok: hogy lehet Windowson megszólaltatni, ha mondjuk a telefonról jön a zene? Ki akarom próbálni az "adó" funkcióját is. Lehet, hogy a laptop bluetootje nem ismeri ezt a funkciót..? A BT fejhallgatóm még nem ért ide, pedig egyszerre rendeltem meg őket, ugyanonnan.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#133832) beg válasza Bobbysolo (#133830) üzenetére


beg
veterán

Hirtelen rossz helyre tette az agyam a szóközt a linkes szöveg után, de elmúlt :DDD

Jók ezek a gravity car holderek, d 90%-ban a jobb oldali karjuk a bekapcsoló gombon támaszkodnak. Eddig kettőből kettő mellé nálam, pedig jó megoldás lenne.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#133833) Zozzant válasza Breki (#133826) üzenetére


Zozzant
addikt

A te példád mutatja, hogy semmibe nincs beleszólásunk:) Akár egy borítékot is felnyitnak ha úgy adódik, hiába nincs benne "műszaki cikk"... ez a dolog az amit úgy kell elfogadni ahogy van és ez kiszámíthatatlan.

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#133834) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Ha már vám miatt zúg a banda akkor éppen ma jött meg egy 130 dodós csomagom és nem volt vám pedig ezt is átnézték csak gondolom fogalmuk sem volt ez mire jó így értékre is nehéz tippelni :D 3 munkanapot futott Csütörtökön adták fel Kínában :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#133835) tobias40 válasza kigyi_23 (#133834) üzenetére


tobias40
veterán

Tuti Kínából jön ennyi idő alatt? :U

(#133836) gyulazsolti


gyulazsolti
senior tag

Szerintetek ez jófajta? [link]

(#133837) Ciccuka válasza maestro87 (#133815) üzenetére


Ciccuka
veterán

Az lesz a bünti legközelebb be se írom inkább és akkor biztosan nem fog zavarni senkit... :( Többen jutottak itt (már) erre a következtetésre korábban rajtam kívül is.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#133838) MittuDomain_ válasza Ciccuka (#133837) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Ne vedd magadra, köszönjük a megosztást minden alkalommal. :R

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#133839) dugesz77 válasza Ciccuka (#133837) üzenetére


dugesz77
őstag

Én is így vagyok vele sokszor. Még egy köszi sem jön viszonzásul (tisztelet a kivételeknek) csak a kioktatás....

(#133840) sambenez válasza toyasoslecho (#133828) üzenetére


sambenez
addikt

"Megszűnhet a közösségen kívülről vásárolt, kis összegű termékek import áfa mentessége"

Na ha ez bekövetkezik bezárhat itt néhány topik.

(#133841) retesz147 válasza sambenez (#133840) üzenetére


retesz147
addikt

Hazai kereskedők dörzsölik tenyerüket :W.
Mi meg csak csurgó könnyekkel nézzük a kínai árakat a hazaiakhoz képest, mert valjuk be, ha mindenre rá fog jönni a kb 30% sarc, akkor a szállítási idő függvényében nem igazán éri meg kintről vásárolni (persze lesz olyan, amit továbbra is).
Hazai árak meg talán még megugranak, mivel tudják, hogy csökkenik a konkurencia, ennek fejében újból megéri kintről vásárolni és ki gazdakszik....ismét az állam :D

Xiaomi 13 eu dev...

(#133842) HornedReaper válasza retesz147 (#133841) üzenetére


HornedReaper
senior tag

És a magyar Postára beözönlött kismillió csomag értékét ki fogja ellenőrizni? Eléggé lehetetlen küldetésnek hangzik.

[ Szerkesztve ]

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#133843) M@rdel válasza dugesz77 (#133839) üzenetére


M@rdel
őstag

Pedig sokan a megosztásaitok miatt járnak ide! /én is

Kösz!

(#133844) ANOka válasza Breki (#133823) üzenetére


ANOka
őstag

A rendeléseid adatait (köztük a rendelési és csomag azonosítót) miért nem vezeted mondjuk egy Excel táblázatban?

(#133845) szabi__memo válasza HornedReaper (#133842) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Persze hogy az. Hülyeség azt hinni hogy minden szarra lesz kapacitás amikor már most sincs

(#133846) Degeczi válasza sambenez (#133840) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Szerencsére nem holnap: azt írják, 2021-től
(és valóban nagy kérdés, honnan lesz rá kapacitás)

(#133847) macilaci78 válasza retesz147 (#133817) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Minden harmadik országból érkező küldeményre, azaz, ami az EU vámhatárain kívülről érkezik.
Nekem 0€ értéken nyilvántartott termékmintával kellett ezt lefolytatnom egy Svájcból érkezett kisebb dobozzal kapcsolatban.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#133848) Breki válasza ANOka (#133844) üzenetére


Breki
veterán

Mert eddig feleslegesnek éreztem, általában vámhatàr alatt rendelek. Amerikából is hetente és eddig sose fogták meg. Most is sejtem miért, de ez már off itt.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#133849) KamuMazsola válasza sambenez (#133840) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Akkor majd ismét fellendülnek a kínai piacok, áruházak stb. Nemrég jártam köbányán a Monori utcában, egész kis vásárváros, szerintem már most is van ott minden, persze ők is nyerni akarnak a bolton. Majd megtaláljuk mindenre a megfelelő embert. Meg aztán reménykedjünk, hogy nem eszik olyan forrón a kását!

Szerk: Breki! Az hogy sose fogták meg, semmire nem garancia. Nekem az első telefonom megfogták, aztán jött a többi, azt meg nem.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#133850) Degeczi válasza ANOka (#133844) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Google Sheets tökéletes erre, mert azt bárhonnan el lehet érni (otthon, munkahely, telefon) és tud mindent, ami kell, pl. egyik oszlopba rögzítem a rendelés dátumát, mellette másikban a megérkezését, így egy harmadikban azonnal megvan az is, hány napig tartott (és hogy az idei teljes átlag 23 nap)
A termék nevén és árán fölül még a rendelés linkjét rögzítem be, így gyorsan utána lehet nézni ha késik vmi.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.