Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#132851) ivana válasza 8 (#132848) üzenetére


ivana
Ármester

tehát nem kapcsol ki ha az eszköz feltöltődött A mobil maga kapcsolja le a töltést, nem a töltő kapcsol ki.

(#132852) PHM válasza ivana (#132851) üzenetére


PHM
addikt

A töltő kapcsol ki, ha egy bizonyos áramerősség alá csökken
a fogyasztás. A legtöbb powerbank így működik tudtommal.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#132853) beci


beci
őstag

Sziasztok.
Rendelnék egy drónt, eu prioryty line szallitassal Gearbestről.
A rendelés alján lehet választani egy Dropshipping dolgot.
Ez mi? Kiválasszam?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#132854) amadeus11


amadeus11
senior tag

Helló!
Valaki tud 1-2 dolláros zsinóros egeret?

There is a star

(#132855) alázógyík válasza amadeus11 (#132854) üzenetére


alázógyík
őstag

(#132856) Viperator válasza amadeus11 (#132854) üzenetére


Viperator
őstag

Ne légy fukar.... :DDD

[ Szerkesztve ]

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#132857) 8 válasza Viperator (#132850) üzenetére


8
senior tag

Kikapcsolás után úgyis érzékeli a töltő, hogy "lemerült" (1%-al) a telefon és azonnal bekapcsolja , tehát megvan a folyamatossága.

Ilyen mobiltöltőt sose láttam még... Neked milyen típus van ami ezt tudja?

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#132858) amadeus11 válasza Viperator (#132856) üzenetére


amadeus11
senior tag

Többe kerül a szállítás, mint az egér! :)

There is a star

(#132859) Degeczi válasza 8 (#132848) üzenetére


Degeczi
nagyúr

És vigyük még tovább: olyan akkubank, ami a saját töltődése közben is ad tápot a rákötött eszköznek?

Az USB-s táplálású házi riasztórendszeremben is van uis akku, de túl pici, amiről csak pár órát üzemel. Ha ez elé kötök egy powerbank-et, az jó lehet - de csak úgy, ha a fenti szempont teljesül, és a bank akkor is továbbad +5V-ot, amíg saját maga töltődik.
Amit próbáltam, az nem ilyen volt, ezért hiába működött volna róla sokáig a riasztó, ha egy áramszünet végén a powerbank átváltott saját töltődésre, a kimenetét lekapcsolva - vagyis saját maga vágta volna el a riasztó táplását arra az időre, amíg maga feltöltődik...

(#132860) citkar válasza Degeczi (#132859) üzenetére


citkar
addikt

Nekem egy régebbi 20 Ah-s Xiaomi 2 USB-s power bankom van. Ezzel többször csináltam, hogy két rákötött eszközt töltött miközben magát a power bankot is töltöttem. Szerintem, ha a feltöltött eszközt ismét lehet tölteni, akkor automatikusan tölti is, hisz sosem kapcsolom a bankot, csak rádugom az eszközt és tölti is, amíg nincs tele a céleszköz.

(#132861) Beni2360 válasza beci (#132853) üzenetére


Beni2360
félisten

Dropshipping - Nem lesz rajta a webshop neve. Névtelen feladó.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#132862) gyemipapa válasza treklam (#132760) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Kínábóóóól???
Itthon darabját 10 (tíz) forintért megkapod, de lehet, kintről még olcsóbb. :D
[Szogker]

[ Szerkesztve ]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#132863) MADcat válasza gyemipapa (#132862) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

a posta meg magyar módra 1200 huf minimum... nem, nem néztem meg.. :(

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#132864) fradi81


fradi81
veterán

vezeték és elem nélküli csengő próbálta valaki?

moto g72, Ninebot d28e

(#132865) ii77 válasza Ciccuka (#132835) üzenetére


ii77
tag

A kettő közül melyiket érdemes megvásárolnom, ha alkalmi jelleggel szeretném használni mint gyorstöltő, pl.: iPhone X, Qi töltő (fast charging-os) és PowerBank-ek (Xiaomi, GP márkájúak például) feltöltésére? Válaszokat előre is köszönöm.

VESTAX QFO

(#132866) Nikaré


Nikaré
őstag

Bluedio TN és Baseus S06 fülessel kapcsolatban érdeklődöm.
Korábban egy csak egy rövid írást olvastam, de azóta több idő és tapasztalat gyűlhetett.
Van valakinek bővebb meggyőző egyik vagy másik melletti döntéshez segítség? :K

(#132867) Viperator válasza amadeus11 (#132858) üzenetére


Viperator
őstag

Ha nincs Edigital, akkor bármelyik üzletben (számtech, Euronics, ...) tudsz venni.... ahol laksz nincs semmiféle üzlet?

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#132868) KaiotEch válasza beci (#132853) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ha magadnak veszed tök8. A dropshipping lényege annyi, hogy lehagyják róla a céglogót. Ezt sok webáruház csinálja, hogy Te megveszed tőle az adott terméket, de ő nem tart készleten, akkor rendeli meg kínából a Te címedre, amikor kifizetted.

(#132869) cadtamas válasza fradi81 (#132864) üzenetére


cadtamas
tag

Nekem ez a vezeték és elem nélküli csengő van.

jól működik.

[ Szerkesztve ]

(#132870) haten válasza cadtamas (#132869) üzenetére


haten
tag

Nekem is ez van, sőt már a hatodikat rendeltem, mert a kollégáknak is kell. Egyetlen hibája, hogy ahányszor kihúzod, vagy áramszünet van, annyiszor újra kell beállítani a megfelelő dallamot, így nekünk most már az alaphangon van egy jó ideje.

(#132871) fradi81


fradi81
veterán

Akkor a biztosra megyek köszi :)

moto g72, Ninebot d28e

(#132872) DJ. Ru$y válasza zeon.hu (#132806) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Én is darált papírral töltöm ki a helyet, ha csomagot küldök, az enyém ennél brutálisabb, nagyjából 4 mm * 10 mm-es csíkok. :DD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#132873) KaiotEch válasza zeon.hu (#132806) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

És ha összeválogatnád a papírokat kiderülne, hogy ez a tavalyi évi adóbevallása a cégnek :DDD

(#132874) Ciccuka válasza ii77 (#132865) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ez QuickCharge 3.0-val (visszafele is) kompatibilis, FastCharge nincs támogatva.
BW-S9-et próbáltam (Redmi 5 Plus-hoz) és elégedett vagyok vele, kábel is jár hozzá.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#132875) anonymus89 válasza ii77 (#132865) üzenetére


anonymus89
addikt

Üdv!

Ajánlom ezeket a honor 8 topikból mind2-vel műxik a gyorstöltés.

- BlitzWolf BW-S9 //
- BlitzWolf BW-S6 //

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#132876) cidalain válasza KaiotEch (#132873) üzenetére


cidalain
veterán

Kizart, hogy azt barki osszerakja utana. Nem eri meg a szenvdest. Es ha osszerakas utan kiderul, hogy az csak egy email utolso oodala, amin csak annyi van hogy gondoljon a kornyezet, mielott kinyomtatja, es ezert nagyitozott, guberalt 6 napig, utana tokon is lovi magat.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#132877) Skillet válasza Doki16 (#132754) üzenetére


Skillet
addikt

Vettem egy nillkint, köszönöm.
Gearbest-en jó áron is volt, plusz a pontjaimat is tudtam használni.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#132878) martillo válasza haten (#132870) üzenetére


martillo
tag

Csaladi hazhoz, utca frontra kirakva a gombot hasznalja vki vagy inkabb lakashoz ajanlott?
Nem lenne messze a gomb es a vevo, kb 7-8 meter, csak kerdes mennyire allja ki az idojaras viszontagságait?

(#132879) bul07


bul07
nagyúr

19cm keverőkanál
[link]
US$ 0.69

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#132880) csucsotke válasza Bobbysolo (#132847) üzenetére


csucsotke
aktív tag

A skypeolást próbáltam egy 2gb ram-os boxxal. Beüzemelés nem volt egyszerű, nem mindegyik webcamot fogadja el, valamelyiket egyszer igen, aztán nem. Leginkább a webcam mikrofonját fogadja el, tehát ha usb-s hangártyán csatlakoztatsz mikrofont, akkor lehet hogy vagy kép nem lesz vagy hang fog a webcaméről menni. De össze lehet hozni különböző android appok segítségével akár ezt is, de nem árt egy teamviewer se rá, ha elakadnának a nagyszülők. Legesélyesebb ha jó a webcam mikrofonja, de az android skypejában nehezebb bujerálni a mikrofon érzékenységét, szóval esélyes hogy fogsz velük egy kicsit idegeskedni mire beröffen a rendszer.

(#132881) desigo válasza anonymus89 (#132875) üzenetére


desigo
senior tag

Autós töltőt is tudsz ajánlani ami biztosan tud gyorstöltést?
Ami most van hiába van ráírva csak normál tölti.Számít a kábel minősége,hossza?

(#132882) Beni2360 válasza martillo (#132878) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát nekem vízálló van a fiókomban még nem fogtam be. Ameddig a másik működik addig nem lesz csere.
Azért én egy 25 db-s DVD henger aljába cserkésztem be a mostanit is. Vagy a villamos boltban veszel egy 5x10-s szerelő dobozt és abba rakod.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#132883) Beni2360 válasza bul07 (#132879) üzenetére


Beni2360
félisten

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#132884) tupacamaru válasza cadtamas (#132869) üzenetére


tupacamaru
veterán

Ezt én is ajánlom, nekünk is van ilyen.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#132885) fery02


fery02
addikt

Sziasztok!

Tudtok linkelni olyan mobil töltő kábelt (elsősorban Type C, de nem kritérium), ami lassan tölt?

Olyan célra kellene, hogy este felrakom a telefont és minél lassabban töltsön.
Még az se zavar, ha nem lesz vele teljesen feltöltve a telefon reggelre. Olyan 2-500 mA sebesség körül gondoltam. Persze nem baj, ha valaki nincs tisztában a sebességgel, elég, ha érzi, hogy nagyon lassú.

Biztos vannak sokan közületek, akik berendeltek noname-ebb kábeleket és lassúnak találták.
Akár privátban is írhat valaki, aki meg akar szabadulni ilyen kábelétől...

[ Szerkesztve ]

(#132886) Gézengúz válasza fery02 (#132885) üzenetére


Gézengúz
addikt

Miért nem töltőt keresel masikat? Régi telóknál gyakori volt az 500-700mah-s töltő.

(#132887) Saccco válasza fery02 (#132885) üzenetére


Saccco
nagyúr

Még 9-ig akciós ($6.23) elvileg, [Ugreen USB Charger 5V3.1A Travel USB Charger] van rajta 1A-es port.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#132888) fateless válasza fery02 (#132885) üzenetére


fateless
veterán

Nagyáruházakban vannak 2k körüli fapad telefonok, azokhoz szokott lenni ilyen töltő. Én éjjeli töltésre egy 550-es Sony töltőt használok (kivéve mikor csak 2-3 órám van aludni, akkor ott a 2A-es töltő a 4Ah-s akkuhoz)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#132889) cidalain válasza fery02 (#132885) üzenetére


cidalain
veterán

En ugy tudom, a mai akkuknal mar nincs jelentosege ennek. Nem gaz, ha az akku feltoltodott, es meg log a tolton a telo. A toltest a telo elektronikaja vezerli, mondhatjuk hogy okostoltes van, amikor megtelt nem ker tobb kakaot a toltofejtol, hiaba van bedugva meg mindig.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#132890) anonymus89 válasza desigo (#132881) üzenetére


anonymus89
addikt

Szia!

Szintén honor 8 topikból:
Ugreen // Gyorstöltés működik.
- Huawei SuperCharge HUA-AP38 // Gyorstöltés működik.
- USAMS US-CC028 // Gyorstöltés működik.

Nekem az AP38 van még telekom kupon idszakból tökéletesen műxik viszont azt lehet megéri itthonról megvenni a garancia miatt. 7800,-ért szállítással együtt már megvehető.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#132891) Jarod1 válasza cidalain (#132889) üzenetére


Jarod1
addikt

Hja, képzeljétek el ha még mindig trafóval állítanák az 5v ot elő;)

(#132892) SZIGMA válasza Jarod1 (#132891) üzenetére


SZIGMA
aktív tag

Könnyű elképzelni, mivel még mindig trafóval állítják elő.
Más vasmag, magasabb frekvencia, kisebb méret, de a trafó még mindig kell.

Ez egy fórum.Segítség,kritika,trollok, minden előfordulhat.Fogadd el, ez ilyen!

(#132893) Degeczi válasza cidalain (#132889) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Persze, de az akku élettartamát valóban növeli a lassabb töltés (vagy mondjuk inkább úgy, h a gyors csökkenti - amit minden telefon végez, hiszen ki akarna várni rá napközben)

(#132894) Salex1


Salex1
senior tag

Gearbesten miért nem lehet mostanában pontozni? Vagy csak én választok rossz termékeket?

(#132895) cidalain válasza Degeczi (#132893) üzenetére


cidalain
veterán

oké, de azt hiszem irreleváns, hogy a kíméletes töltéssel akár 7-8 évig is használhatom az akkut, a gyorstöltéssel meg annyira "kinyírom", hogy mondjuk 5 év után már kuka lesz az akku. igazából a negatív hatásokat soha senki nem fogja megtapasztalni, mert mielőtt valós lenne, már a kettővel későbbi telefonját használja az ember ;)
amelyik telefonakku, 2 év alatt kipurcan az eleve hibás volt, vagypedig csúcsra járatták. hozzá kell tenni azt is hogy az élettartam igazából töltési ciklusokat jelent, és nem mindegy hogy egy telót 2 naponta töltünk, vagy naponta háromszor. ez sokkal jobban amortizálja, mint a gyors-lassú töltés közti különbség.

(#132894) Salex1
lehet, de csak normál áras termékeket. ami akciós (flash sale, lightning deal, email only, app only), azt nem

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#132896) vince válasza Salex1 (#132894) üzenetére


vince
őstag

Jó ideje sajnos már csak a teljes áras termékek pontozhatóak. Sem a flash sale, sem az e-mail only, sem pedig az app only ajánlatok :(

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#132897) kulup válasza Beni2360 (#132883) üzenetére


kulup
tag

Most vettem kanalat magyar címre, nekem engedte.

(#132898) csucsotke


csucsotke
aktív tag

Használt már valaki ilyen hátgerinc masszázsműanyagot?

[ Szerkesztve ]

(#132899) Czimby válasza fery02 (#132885) üzenetére


Czimby
addikt

Pc-k és laptopok is tudnak kikapcsolt állapotban USB-n tölteni, és ott egy port 500mA-t tud leadni.
Nézd meg BIOS-ban a tied tudja-e esetleg.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#132900) vittorio7 válasza Salex1 (#132894) üzenetére


vittorio7
őstag

Ez már a kutya éve óta így van. De néha nagy ritkán beesik egy bug, és akkor lehet pontozni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.