Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#129101) bertokl válasza desigo (#129098) üzenetére


bertokl
tag

Valószínűleg az US vagy EU raktárat választottad, át kell kattintani a CN raktárra és működik.

[ Szerkesztve ]

(#129102) anadroid válasza bul07 (#129097) üzenetére


anadroid
senior tag

Nekem is jó volt 10 perce, egyet rendeltem, köszi!

A link a kínai raktárra mutat.

[ Szerkesztve ]

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#129103) kulup válasza desigo (#129098) üzenetére


kulup
tag

2 perce vettem 4,99-ért, működik még a kupon.

(#129104) EXIEZ


EXIEZ
senior tag

Geekbuying-ról vett már valaki? Ha egy dolognál azt írja hogy pl olasz vagy német raktáras, akkor mindegy milyen postát választok ki áfa+vámmentes, vagy hogy működik? Elvileg ha csak olyan postázást választok ki akkor is áfa+vámmentes mindegy honnan jön.

(#129105) desigo válasza bertokl (#129101) üzenetére


desigo
senior tag

Ez volt a gond nálam is.
Köszönöm a gyors segítséget neked és a többieknek is! :R

(#129106) bertokl


bertokl
tag


LAOTIE Stainless Steel Black Mini Folding Knife
90mm penge: $6.19
67mm penge: $4.69


AQara Cube Smart Home Controller
DSRG5YTOP22
$7.50


siroflo BH - 01 Waterproof (IP-67) Sport Bluetooth Earphone
Julyziyou123
$11.54
(pontozva: $10.41)

(#129105) desigo: gondoltam, appban megnyitva az US raktárat nyitja meg.

[ Szerkesztve ]

(#129107) vwpolopg válasza bul07 (#129097) üzenetére


vwpolopg
őstag

Telóról azt írta invalid kupon, most gépről jó, köszi mindenki :)

(#129108) MittuDomain_ válasza bertokl (#129106) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Köszi, egy kést vettem.
Hogy minek, ne kérdezd, ez lesz kb. a tizedik, és 440C-ből is vagy a negyedik. Egyszerűen szép, megvett a design...

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#129109) Beni2360 válasza EXIEZ (#129104) üzenetére


Beni2360
félisten

Ha EU-ból rendeled teljesen mindegy melyik szállítást vállalod áfa mentes. Csak figyelni kell melyik országból olcsóbb a szállítás.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#129110) bul07 válasza bul07 (#129091) üzenetére


bul07
nagyúr

Á nem akartam megrendelni, de annyian írtátok itt hogy rendeltettek akkor már én se maradok ki :DDD

Amúgy örülök hogy sokan éltettek a lehetőséggel

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#129111) denko


denko
senior tag

sziasztok usb C ->magnet kábelekt keresek. Valami jó ajánlat?

(#129112) cikasz válasza bul07 (#129091) üzenetére


cikasz
őstag

köszi, rendeltem én is egyet.
1475.-ft.- lett biztosítással együtt.
:R

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#129113) Zsoleszhun válasza bertokl (#129106) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Behúztam egyet, remélem olyan jó minőségű amit 2015 óta használok. Csak a csiptető részénél lazult meg a csavar eddig.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#129114) fradi81


fradi81
veterán

Van két awei t11 füles, de a gombjaik nem ugyan olyanok, lehet a fekete nem eredeti?

moto g72, Ninebot d28e

(#129115) beg


beg
veterán

Apropó füllbezene. VE Monk-ból melyik típus ajánlott (agybadugós nuku, azért a monk)
SPC már overkill 20 dollár plusz szállítás? Elég a mezei mezítlábas Smoke is munkába járós nyünyörgéshez tömegközlekedésen?

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#129116) Whynot? válasza #92006144 (#129090) üzenetére


Whynot?
aktív tag

Ez ilyesmi lehet?

(#129117) macilacus válasza farkas-j (#129066) üzenetére


macilacus
senior tag

Én akárhányszor próbáltam ilyen kedvező vételt soha nem jött meg, ültek a pénzemen két hónapig utána visszaadták :((( hogy mire jó ez nekik azt nem tudom, csak halvány sejtéseim vannak :DDD

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#129118) erdey_a válasza eddieke666 (#129077) üzenetére


erdey_a
őstag

ez már tetszik, köszi

Vérboci

(#129119) pulutodurumo válasza beg (#129115) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Fülhallgató topic? Szerintem megér egy kérdést.
Én azt mondom, zajos környezetben mindegy. Ott egy IEM sem tud annyit szigetelni hogy halld a teljes tudását.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#129120) GIJoe


GIJoe
addikt

Champion Polarizált Napszemüveg 3 160,00 Ft

[ Szerkesztve ]

(#129121) DDA40X válasza GIJoe (#129120) üzenetére


DDA40X
aktív tag

Az az N méret mit takar? "N"agy? Vagy valami angol szó?

(#129122) jodzsy válasza bul07 (#129091) üzenetére


jodzsy
csendes tag

Van ilyenem kb 1 éve. Usbről megy és így folyamatosan aktív a háttérvilágítás. Jól látható nappali világosságban is. Sokat ennyi pénzért ne várjatok. A bal fele a kijelzőnek kb statisztikai adat,mivel nem kap infót időjárásról, vagy légnyomásváltozásról, a páratartalom és a szobában mért hőmérséklet alapján mutatja, hogy szerinte borul vagy derül és hogy van komfort vagy sincs.

"Kifogásolni, fölényeskedni bárki tud; tanulj meg mindenkitől tanulni.”(Weöres S.)

(#129123) #92006144 válasza ZsZso (#129092) üzenetére


#92006144
törölt tag

1500-ért több helyen is kapható még árukeresőn kívül is.
Ha csak töltőt keresnék s2+hoz, már az kerülne ennyibe. Akkukat is 1000 ft/db ár felett szoktam venni, mert "drága" a posta kínából az akksikra. PB funkció meg a világítás grátisz.
2 db esetén már olcsóbb szállítási móddal megérheti ha használható töltőként és jó az akku.
Bár első körben le kellene tesztelni, mert sehol sem találtam erről érdemi infót.

[ Szerkesztve ]

(#129124) chatran


chatran
őstag

Xiaomi fanok, megrendeltétek már a vonalzót és a tollszettet? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#129125) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

(#129126) MittuDomain_ válasza zeon.hu (#129125) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Csak mUSB, csak 5V/1A, pedig az elgondolás tetszene...

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#129127) zeon.hu válasza MittuDomain_ (#129126) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

1 powerbankot spórolok vele út közben :D

#?*@&!

(#129128) Benoe77 válasza jodzsy (#129122) üzenetére


Benoe77
őstag

Ágy mellé téve nem túl fényes éjszaka? Vagy bevilágítaná a szobát.

(#129129) Dluinet válasza #92006144 (#129123) üzenetére


Dluinet
nagyúr

de ha szarul tölt, akkor kidobott pénz

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#129130) hucsikoi


hucsikoi
aktív tag

Sziasztok.

Véletlenül beraktam az ebay-en egy terméket a kosárba, de sehol sem találom, hogy hol tudom eltávolítani onnan. Most én vagyok bamba, vagy nincs rá lehetőség? :B

(#129131) powerwade válasza denko (#129111) üzenetére


powerwade
senior tag

Nekem GARAS márkájú mágneses kábelek és adapterek vannak itthon dögivel. Többek között ilyenek vannak a telefonjainkban (type-c, micro usb, lightning), a hurcibálós billentyűzetemben (type-c) stb... Otthon szinte minden szobában van 1 kábel, illetve az autóban is van egy, hogy könnyebben tudjam tölteni menet közben a telefont. Csak ajánlani tudom.

Amúgy sajna én is beszoptam a kickstarteres mágneses kábel kampányt (znaps), akkoriban csak ők léteztek(?) a piacon, vagyis csak igérgették, hogy jön a termék. 10e forintom bánta akkor :) Most meg egy ezresből megoldják nekem a kínaiak számomra tökéletes minőséggel (masszív fém ház, erős mágnes pl.)

[ Szerkesztve ]

(#129132) macilacus válasza powerwade (#129131) üzenetére


macilacus
senior tag

Hali, nem látni sehol, hogy hány amperos a kábel. Esetleg van róla információd :F

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#129133) tomazin


tomazin
veterán

Fülhallgatóból (agybadugós) van valami jó ajánlat? KZ-ED9-em van/volt, de lehet elhagytam, úgyhogy rendelnem kellene valamit (occsóé)

[ Szerkesztve ]

(#129134) powerwade válasza macilacus (#129132) üzenetére


powerwade
senior tag

Passzolom. Nekem az autóban folyamatos kijelző és GPS használat mellett is feltölti az akksit menet közben, illeve kb. másfél óra alatt a a telefonomat. Engem más nem érdekel :)

De nézd meg a kommenteket, értékeléseket hátha valaki tudja ott, vagy a legegyszerűbb ha ráirsz a gyártóra.

[ Szerkesztve ]

(#129135) macilacus válasza powerwade (#129134) üzenetére


macilacus
senior tag

oké köszönöm

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#129136) Sungoo válasza bul07 (#129091) üzenetére


Sungoo
addikt

.

[ Szerkesztve ]

(#129137) macilacus


macilacus
senior tag

Most jött a Banggoodról wireless mini billentyűzet :D szerintem tökéletes :K
2400.- tudtam megvenni és annyit simán megért :DDD
Ezt a hozzászólást is azzal Írtam. Azért nagy Í-vel mert egyedül hosszú kis "í" nem Írható vele :K
De így is több mint amire számítottam mivel alapból angol billentyűzet :DDD

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#129138) fateless válasza macilacus (#129137) üzenetére


fateless
veterán

Alt Gr + j nem megy?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#129139) macilacus válasza fateless (#129138) üzenetére


macilacus
senior tag

Működik az í :))
Köszönöm a segítséget, így már nem csak jó a helyzet, hanem űber frankó :DDD

A prédikátor 10:10-ben pedig így teljes :DDD
Prédikátor 10:10 Ha kicsorbul a vas, és nem köszörülik ki, akkor több erőt kell kifejteni. A helyesen alkalmazott bölcsesség a hasznos!

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#129140) MarioAna válasza macilacus (#129139) üzenetére


MarioAna
senior tag

évek óta magyar billentyűzeten is az altos kombókat használom, annyira megszoktam az en-US kiosztásokat :D

(#129141) tomazin válasza macilacus (#129139) üzenetére


tomazin
veterán

akkor most már le tudod írni az árvíztűrőtükörfúrógépet? ;]

(#129142) citkar válasza citkar (#127529) üzenetére


citkar
addikt

Megérkezett a Teclast P90 Pro tablet GB-ről.
90 és 100 USD között volt a teljes vételár. Működik, rendben van, a kamerája kissé gyengus. Jó kézbe venni, nem nyekereg, nem akar szétesni, ennyiért jó vétel volt.
Nem volt tele kínai appokkal (csak egy Teclastos OTA van rajta), 7.0-s droiddal jött, GAPPS telepítve volt, tud magyarul, működik.

(#129143) ktommy91 válasza tomazin (#129133) üzenetére


ktommy91
addikt

Keress 2 havert akinek kéne füles és rendeljetek 3db Xiaomi hybrid-et 29.5$-ért. link

Nincs kerítés.

(#129144) fery02


fery02
addikt

Kicsit specifikus kérdésekkel jövök.

1. A hűtőbe tehető levegő tisztító Xiaomi termék leírását jól értelmezem, hogy évenként újat kellene venni belőle?

2. A Xiaomi 33 inch soundbar-t optikaival TV-re kötve valóban nem változik a hangereje a TV távkapcsolójával állítva?
Sokan erre panaszkodnak, hogy oda kell menni magához az eszközhöz és a rajta lévő gombokkal lehet csak állítani, de igazából ezt nehezen hinném el így 2018-ban.
Személyes tapasztalatnak örülnék, ha valakinek lenne ilyenje, hogy mi a helyzet ezzel kapcsolatban.:)

(#129145) Ghard válasza tomazin (#129133) üzenetére


Ghard
őstag

KZ ZS3ról jókat írnak, ATE se lehet rossz.

(#129146) spileraaa válasza Degeczi (#129096) üzenetére


spileraaa
senior tag

elemről akkor nem is működik?

vagy ez a világítás plusz funkció és anélkül elemel is elég sokáig elmegy?

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#129147) tomazin válasza Ghard (#129145) üzenetére


tomazin
veterán

Hat ez is kb. ugyanannyi. Semmi bajom az ed9-cel, csak anno 6 vagy 7ert vettem, igy ha van most masik hasonlo minosegu (mert szerintem egy jo fules) olcsobban akkor valtok. Ha nem lesz berendelem ugyanazt.

(#129148) denko válasza powerwade (#129131) üzenetére


denko
senior tag

fa@a, köszönöm!

(#129149) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok,

Tud vki ajánlani jó ár/érték arányú hagyma szeletelőt?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#129150) Degeczi válasza spileraaa (#129146) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Persze.
De az ilyenek közös nyűgje, h rosszul látható a kijelző, amin sokat segít a háttérvilágítás.
Az azonban persze csak állandó tápról üzemel folyamatosan, hiszen különben gyorsan lemerítené az elemeket, azért csak elemről használva alig pár mp-ig világít egy gombnyomás után. Amúgy háttérvilágítás nélkül ugyanúgy sokáig (akár egy évig) el kell ketyegnie, mint az enélküli modellek teszik.

Némelyik hasonlóhoz (pl. legutóbb a Lidiben) eleve mellékelnek tápot, de az ehhez való USB-s valszeg akad otthon: bármilyen megfelel, mert nem nagy az áramfölvétele.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.