Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#128351) KaiotEch válasza lkristóf (#128350) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Én úgy látom 1266-an :D

(#128352) sphe


sphe
senior tag

Nekem ez egy clickbait kamunak tűnik. Tudott valaki rendelni?

(#128353) zeon.hu válasza sphe (#128352) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Éjjel és ma reggel többen is vettünk.
Reggel már csak a BNF verzió volt.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#128354) atees


atees
őstag

Sziasztok!

sinceritytrading milyen neveken fut még ebayen?

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#128355) xcvbxcvb válasza Ateszpapa (#128273) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Nekem van ugyan ilyen alkatrészekből .

A generátort megkapod 20$ ért,a ventit kb 10$ ért úgy olcsóbban kijön.

Amúgy jó, meg vagyok vele elégedve. De erősen mérgező, csak üres szobában használd.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#128356) -secret- válasza atees (#128354) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Van más shopjuk is?

(#128357) bul07


bul07
nagyúr

Kedvenc lámpánk

Utorch Q2 Multifunctional Rechargeable LED Desk Lamp - WHITE
[link]
Telefonos app
12.5$ viszont engedi pontozni és közelíti a januári árat, így 8.76$-ért megvehető

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#128358) szabifotos válasza atees (#128354) üzenetére


szabifotos
senior tag

courtesytrading, sinceritytradingau, sinceritytrading

(#128359) UberMutant válasza lkristóf (#128350) üzenetére


UberMutant
őstag

én vettem 5-6 darabot.
ébresztőnek nem jó, csak az egyikbe raktam hangszórót
a gombelemet tartó cucc állítólag rosszul van bekötve és áramot kap az elem, ami miatt nem javasolt használni.

a fényérzékelőt meg nem érdemes kivezetni, hanem csak simán a lapra közel ráforrasztani, különben sosem fog elhalványulni.

a hőmérőjét lehet kalibrálni, így az használható.

power bankról nem megy, mert villog, vagy szar a powerbankom (?)

órának jó

(#128360) lkristóf válasza UberMutant (#128359) üzenetére


lkristóf
senior tag

Köszönöm szépen, és milyen színbe ajánlod, melyik a legjobban leolvasható vagy egyforma színűeket vettél? :R

(#128361) szabifotos


szabifotos
senior tag

Lehet, én vagyok a béna, de nem tudja valaki, milyen néven keressek rá ilyen műanyag szorító clip-re, öntapadós a hátulja, ami középen van a képen? Ciss-rendszerhez használnám. Sajnos eddig csak 100+ darabos csomagot találtam, de annyi nem kell :D

KÉP

[ Szerkesztve ]

(#128362) Dolphine válasza atees (#128354) üzenetére


Dolphine
addikt

Ilyen is van! :K

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#128363) atees válasza Dolphine (#128362) üzenetére


atees
őstag

Kössz a válaszokat!
Az a durva, hogy az ebayen olcsóbb amit néztem, mint a weboldalon :)

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#128364) spidersoft válasza atees (#128363) üzenetére


spidersoft
senior tag

SAVE5 kóddal a weboldalon lejön 5%, úgy is? ;)

(#128365) Ateszpapa válasza xcvbxcvb (#128355) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Köszönöm a választ!
Igen, úgy gondoltam, hogy addig senki sem tartózkodik a szobában amíg megy.

Kb hány órán át érdemes működtetni egy 6nm szobában?

(#128366) Dolphine válasza spidersoft (#128364) üzenetére


Dolphine
addikt

Ja, igen, ezt elfelejtettem leírni! :DDD

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#128367) gixxergabi válasza Ateszpapa (#128365) üzenetére


gixxergabi
senior tag

sztem csak 10-15 percig...

(#128368) megema


megema
őstag

3 az 1-ben (USB-C, micro USB, Lightning) USB töltőkábelből tudtok ajánlani minőségi, de jó vételt? Különálló csatlakozósra gondoltam, nem átalakítósra. Valami ilyesmi kéne.

Ezek iPhone-nal rendesen működnek, nem kell MFi minősítésű?

[ Szerkesztve ]

(#128369) atees válasza spidersoft (#128364) üzenetére


atees
őstag

Úgy már 2$-val jobb, ez a weboldal is olyan mint az ebay? gyorsan megjön ?

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#128370) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Lenovo P8 (TAB3 8 Plus) 4G Gearbest mobil appban 140.04$
Pontokkal tovább csökkenthető 98.04$-ig.

Elfogadom a sütiket.

(#128371) spidersoft válasza atees (#128369) üzenetére


spidersoft
senior tag

Nem olyan, itt nincs ebay védelem, de paypal védelem ugyanúgy él, ha azzal vásárolsz. Ugyanonnan, ugyanolyan bélyeggel, ugyanolyan borítékban ugyanazt kapod. Az idő meg nem tőlük függ: 2-3 hét szokott lenni, de tőlük öt nap volt a legjobb futott idő (azt a vásárlást épp pont a webshopból rendeltem, nem az ebayről, de szerintem teljesen mindegy, hogy hol adod le a rendelést). Én innen szoktam venni mostanság, nem az ebayes felületen, általában kicsit olcsóbb... de érdemes szétnézni más neves webshopokban is, időnként vannak kuponok, kedvezmények, van, hogy máshol olcsóbb.

(#128372) atees válasza spidersoft (#128371) üzenetére


atees
őstag

Konkrétan SANDISK EXTREME A1 V30 128 Gb micro sd-t keresek, nincs valami ötleted hol érdemes még szétnézni, mert itthon nagyon durva ára van.

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#128373) tillatrilla


tillatrilla
senior tag

Sziasztok!!

Ajánlott normális késélező létezik? Néhány hete olvastam itt róla,de nem találom az oldalt. Kérnék linket,ha lehetne. Ali,ebay,utolsó lehet a GB. Köszi előre is!!

Üdv: Attila

(#128374) Pubi78


Pubi78
csendes tag

Sziasztok. Olyan kamerát keresek amiben van mozgásérzékelő és babasirás érzékelő. Esetleg valaki? Köszönöm

(#128375) Beni2360


Beni2360
félisten

Ezt már kérdeztem itt is esetleg valaki tudna válaszolni? :R

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#128376) Ghard válasza atees (#128372) üzenetére


Ghard
őstag

(#128377) Sziszilabi válasza megema (#128368) üzenetére


Sziszilabi
csendes tag

Nekem is van ilyen, IPone SE-vel tökéletesen megy. :K

(#128378) xcvbxcvb válasza Ateszpapa (#128365) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Nekem volt olyan hogy 2 órát ment a szobába.
De jobb ha többször kevesebbet. Próbáld meg 15 percet és ha kevés, nem marad meg a szaga utólag, akkor emelheted az időtartamot.

Használat után nagy levegő :) és villámgyorsan csinálok egy kereszthuzatot.
Autóba 45 percet használtam, ott vagy egy hétig lehetett érezni enyhén a szagát.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#128379) erdey_a válasza Pubi78 (#128374) üzenetére


erdey_a
őstag

2 legfeleslegesebb dolog: 1. kamerás bébiőr 2. bármilyen bébiőr :D
De úgyis hiába mondom, mert gondolom első gyerek lesz...

Vérboci

(#128380) spidersoft válasza Ateszpapa (#128273) üzenetére


spidersoft
senior tag

Amúgyis dobozolni kell (a ventilátor hatásfokát növelendő és érintésvédelmileg... nagyfeszültségű cucc, sok kilovoltos), így ha a dobozba belefér, lehet megbolondítanám egy mikrosütő időzítővel :) Gondolom ha panelben laksz, akkor nincs kéznél döglött mikrosütő, így kénytelen leszel vásárolni, vagy valakitől kunyerláni egyet. Például. Ez csenget is egyet, ha végez, nem tudod bekapcsolva felejteni, nem kell várni rá, addig csinálhatsz mást, illetve nem kell a tömény cuccban szaladgálni kikapcsolgatni, lekapcsol, vársz valamennyit, a nagyja ózon megdöglik, biztonságosabban be lehet menni. Van belőle mindenféle: max. negyedórás, félórás, órás, kétórás... keresgélni kell, igény szerint.

(#128381) spidersoft válasza erdey_a (#128379) üzenetére


spidersoft
senior tag

Nem igaz, én szeretnék egy olcsó bébiőrt :) 5500-6000 környékén már vannak, még várok, hogy beessen 5.000 alá. Gyerek nincs, de csomó mindenre jó lehet...

(#128382) fateless válasza megema (#128368) üzenetére


fateless
veterán

Nemrég vettem ilyet (nrm mondom meg, mennyiért, hogy ne fájdítsam a szíved), de pont iPohne-hoz nrm próbáltuk. A másik két végén könnyedén töltött egyszerre egy LeEco S3-at és egy Samsung S7-et.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#128383) atees válasza Ghard (#128376) üzenetére


atees
őstag

Nem jo az nekem, goprohoz sandisk kell

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#128384) Pubi78 válasza erdey_a (#128379) üzenetére


Pubi78
csendes tag

Nem. Harmadik gyerek lesz. De ö az első aki két szobával arrébb lesz már a másik 2 évessel.ezért kéne.

(#128385) Ateszpapa válasza xcvbxcvb (#128378) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Köszi, akkor először kevesebb időt érdemes, aztán növelni ha kell.
Milyen szaga van? :F
Sosem használtam még, elképzelni sem tudom.
Úgy tudom inkább semlegesíti a szagokat (még a hullaszagot is).
:R

spidersoft:

Nem is tudom, a szoba méretei nem valami nagyok, majd időnként átrakom és ott is bekapcsolom.
Ami az időzítést illetni ebben a topikban kaptam "fülest" a Sonoff F20-ra, azzal WiFi-n is tudom kapcsolgatni, időzíteni, tehát ez a része megoldott, de köszönöm, hogy felhívtad rá a figyelmem.
:R

(#128386) Ateszpapa válasza erdey_a (#128379) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Szerintem nagyon nem felesleges.

Amikor megszületett kicsi fiam, közel 4 éve vettem egy IP kamerát ami a sötétben is lát.
Dlink típusút HW apróról. :)

Azóta is teszi a dolgát, csak arra használjuk, hogy sasoljuk mit csinál az ágyában, mikor csicsikált el. ;)

Meg nekem nagyon jó érzés volt, mikor dolgoztam és így is láthattam a fiam alukálni, tudtam, hogy minden oké.

(#128387) megema válasza fateless (#128382) üzenetére


megema
őstag

Láttam, hogy durván akciós volt mostanában. Sebaj... :B Rendeltem 2 db-ot JoyBuy-ról, ott valamivel olcsóbban találtam.

(#128377) Sziszilabi: Köszi! :R

(#128388) Keef_Lee válasza Ateszpapa (#128386) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Szegény gyerek! ;] Semmi magán élet. A fater figyel 24 órában. :) Semmi online póker a haverokkal, csajokkal, stb :D

(#128389) spidersoft válasza Ateszpapa (#128385) üzenetére


spidersoft
senior tag

Eső utáni szag. Csak elég intenzív. Ha voltál már klímagáz cserén/klímatisztításon, akkor ott szoktak betenni az autóba egy kis gépet, no, ez az. Igazából nem csak a szagokat szünteti meg, hanem azok forrását: baktériumokat, gombákat öli, meg a rovarokat, növényeket...

(#128390) Norby86


Norby86
őstag

Sziasztok!

A jelenlegi pendrive-om felmondta a szolgálatot, 8 GB-os volt, kb mindenre elég tárhellyel. Most egy 16 GB-os utódot keresek. Ami fontos az a tartósság, gyorsaság, megbízhatóság. Ki mit tud nekem kuponnal vagy kedvezménnyel ajánlani ami bestbuy lehet? Az csak előny ha USB 3.0-ás, de nem feltétel.

[ Szerkesztve ]

-Norbi-

(#128391) Pubi78 válasza Pubi78 (#128374) üzenetére


Pubi78
csendes tag

Akkor? Esetleg valaki?

(#128392) Zeki válasza Norby86 (#128390) üzenetére


Zeki
nagyúr

ebay sinceritytrading
Nézz szét.

(#128393) petipetya


petipetya
nagyúr

Zeblaze VIBE LITE

youtube

Lenovo Watch 9 konkurens, amiben szerintem jobb a Zeblaze:

- méret (Lenovo 40 mm, Zeblaze 43 mm)

- számlap láthatósága

- csipogással jelez

- SOS üzemmód (nagyiórának tökéletes)

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#128394) Gaborz1


Gaborz1
senior tag

Olyan órát keresnék, ami kis mérete ellenére nagy számokkal operál és van háttérvilágítása. LED-eset mondjuk. Ha mást is mutat pl hőmérsékletet az nem baj de az idő mérete a lényeges.
Tud valaki ilyet?
Kocsiba kéne mert a verda saját órája beadta a kulcsot.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#128395) 2thletme2day válasza atees (#128383) üzenetére


2thletme2day
őstag

Mi az, hogy SanDisk kell? Másra nem hajlandó írni vagy mi? Most készülök akciókamerát venni és erre készülve vettem kettőt a linkelt 128-as Samsungból. Csak azért kérdezem mert GoPro és Sony között vacillálok és eddig erről nem hallottam, hogy nem eszi meg a GoPro más gyártó kártyáit csak a SanDisk-ét.

(#128396) BullZeye válasza erdey_a (#128379) üzenetére


BullZeye
veterán

Feleségem húgának 1 hónapja született a babája, a tüdeje mint kiderült nem fejlődött ki rendesen.
Légzésfigyelő bébiőr eddig 3x mentette meg az életét.

De persze igazad van, tök fölösleges.

(#128397) Norby86 válasza Zeki (#128392) üzenetére


Norby86
őstag

Beírtam, de nekem csak memóriakártyákat adott ki, pendrive-t nem talált erre a keresőszóra.
Alin nincs valami? Vagy konkrétan mely márkákat érdemes kerülni? Kinéztem pl. ezt: [link]
Praktikus lenne, mert kétfajta USB csatija van és USB 3.0, viszont noname gyártó. Árban elég jó.

-Norbi-

(#128398) zoltan6


zoltan6
őstag

Lightinthebox-on van még készleten 1db xiaomi 10000-es QC2-es powerbank 11,69 euroért,én most vettem meg az utolsó előttit,nem rendeltem még innen,de megbízható helynek írják,ingyen szállítás.
[link]

(#128399) Beni2360 válasza Norby86 (#128397) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekem van 2 db EAGET penem fém házzal usb 3.0 a BG-n vettem. két oldalas micro és sima a másikat meg itt
Alin is vannak.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#128400) wwenigma válasza 2thletme2day (#128395) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Biztos kevés neki a Samu 100MB/S írási sebessége.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.