Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#129201) petipetya válasza powerwade (#129177) üzenetére


petipetya
nagyúr

Gondolom negyed év elteltével tudnék rá válaszolni. A mosdókagylót viszont feketíti, nagyon gusztustalan az egész, így nem fogom többet használni. Ha legalább zöld lenne...

"nincs rá lezsóidő"

(#129202) petipetya


petipetya
nagyúr

Nem pont kínai, de leírom az eddigi tapasztalataimat az Access Slim Bifold Wallet postázása kapcsán. Eddig minden más cucc kb. 2 hét alatt megérkezett az USA-ból, amit határon kivül és belül is nyomon tudtam követni az USPS oldalán. Erre ez a tárca valahol elveszett, és a nyomkövetés megszűnt az USA területén, egészen pontosan a "Shipping Label Created" státusszal. Ergo ott történt valami, de lehet fel sem adták, lenyúlták stb.

A kommunikációt a szokásos módon kezdtem, jeleztem a bajt nekik, vártam pár napot a kérésükre, majd ismét jelentkeztem. Ezt követően le sem tojtak, így a PayPal-al kellett fenyegetni őket. Azt írták, újra feladják a tárcát, de már nem igazán hiszek nekik, és ha holnap nem kapok új nyomkövetési számot, akkor irány a PayPal topic összefoglaló, és visszakérem a pénzemet.

"nincs rá lezsóidő"

(#129203) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

megjött a Schwarzkopf Lingge Pack 0,69$ kistáska. méretre oké, a lapocskák gumiból vannak, egyelőre beletettem mütyüröket, aztán körbekérdezem a hölgyeket, kinek kell :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#129204) etooo


etooo
senior tag

Megjött ma a 07.16-án Banggoodról rendelt, topicban is népszerű ~3 ezer forintos Flytec T13-as drón RTF-verzióban, és controllert is tartalmazott a csomag.
Egyelőre ismerkedünk, az első benyomások pozitívak, többet nem biztos, hogy adnék érte, de ezt a 10$-t megérte.

(#129205) Ghard válasza MADcat (#129183) üzenetére


Ghard
őstag

Truecaller, a legtöbb spam tiltólistás de újakat is hozzá lehet adni. Sok magyar cég nevét is kiírja.

(#129206) Digitalpimp válasza KTU (#129166) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Nincs ilyenem, de elég jók a visszajelzések, most akciós, és tetszik benne, hogy közvetlen megy hálózatról is. Akinek nincs tápja, ideális lehet. Lii, meg a többi egykutya mellett elfér.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#129207) zoltan6


zoltan6
őstag

Ma megérkezett a gearbestes 1 dolláros sípom [link],nagyon jó hangja van,és rettentő igényes minőségi darab,tiszta fém az egész,ja és igényes fémdobozba jött,szivacsos belsővel,áttetsző fedéllel.Valaki múltkor keresett ötletet érmék tárolására,hát ez még arra is tökéletes lenne.
Azt még nem tudom mire fogom használni,de olcsó volt,ennyiért nem hagyjuk ott ,Szerintem majd viszem a strandra,aztán a renitens fürdőzőket fogom vele riogatni :DD

(#129208) sambenez válasza zoltan6 (#129207) üzenetére


sambenez
addikt

"a renitens fürdőzőket fogom vele riogatni"

Előtte nem árt ha egy elsősegély csomagot is rendelsz hozzá. :DD

(#129209) azbest válasza MADcat (#129187) üzenetére


azbest
félisten

"64300 nálam Mi A2 global"

ha kettőt veszel, akkor annyi darabja :D trükkösek, amúgy 72

(#129210) Theory66


Theory66
aktív tag

Srácok melyik Orico töltőt érdemes megvenni ha nem kell qc, csak 2 usb a lényeg? Ezt vagy Ezt? Illetve kellene mellé olcsó de minőségi kábel 1 micro usb és egy type-c, van valami akció?

(#129211) Ghard


Ghard
őstag

Refurbished Jumper Ezbook 2 Ultrabook $110
14.0 inch Windows 10 Intel Cherry Trail X5 Z8350 4GB RAM 64GB EMMC

Refurbished CUBE iWork8 Air Tablet $53.88
8.0 inch Windows 10 + Android 5.1 Intel Z8300 2GB RAM 32GB ROM

(#129212) hucsikoi válasza bertokl (#129176) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Lennie kellene, de nincs, azért kérdeztem. :(

(#129213) bertokl válasza hucsikoi (#129212) üzenetére


bertokl
tag

Mobil applikációból vagy másik böngészőből próbáltad esetleg?

(#129214) MADcat válasza azbest (#129209) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Ahhha... Egyet sem akartam venni... :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#129215) Timyyy válasza spidersoft (#129193) üzenetére


Timyyy
őstag

(#129216) tomchy válasza Timyyy (#129215) üzenetére


tomchy
tag

De ez csak USB 2.0 :U

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#129217) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Schwarzkopf Lingge Pack 0,69$

Braun Electric Shaver MG5050 36,99$

TIMARCO luxury pointer quartz watch 3$ (ennyit már csak a szíja miatt megér)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#129218) -secret- válasza Mr.Csizmás (#129217) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nekem megjött a Schwarzkopf táska. Teljesen jó azt levéve, hogy kicsit büdi. Asszony örült neki. :)

(#129219) cidalain válasza tomchy (#129216) üzenetére


cidalain
veterán

most mit írjon? neki usb 2-es van, arról tudja azt mondani hogy évek óta megy. :U

ebből én halandó arra következtetek, hogy talán akkor ha D-Link megbízható USB 2-es hubot tud gyártani, akkor ha van USB3 hub is náluk, talán az is jófajta. ezért megnézem van e nekik USB3 hubjuk. van. DUB-1340 néven fut. szuper. utánanézek árukeresőn, kapható e. igen. az ára 15000 körül van.
innen mindenki eldönti hogy kell e egy vélhetően hosszú távon is jól működő USB3 hub neki ennyiért, vagy random berendel noname kínaiakat, amik vagy mennek vagy nem, vagy tudják az USB3 sebességet normálisan vagy nem.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#129220) Saccco válasza spidersoft (#129193) üzenetére


Saccco
nagyúr

Én az Orico körül keresgélnék.

Még egy kis malackodás is belefér...

;]

#usbhub #usb #hub #usb3.0 #3.0 #orico

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#129221) Saccco


Saccco
nagyúr

Ez milyen beteg...
Teching Four-Cylinder Engine Full Aluminum Alloy Model Collection

Hasonló:
Autó
Mozdony
Másik motor

Van egy sanda gyanúm, hogy DarkDragonWing-től irigyelték el.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#129222) tomchy válasza cidalain (#129219) üzenetére


tomchy
tag

te válaszoltad meg épp: "vélhetően hosszú távon is jól működő"

Tök más a 2 technológia belülről. Attól, hogy az egyik jól sikerült, a másiknál hosszú távon ki tudja.
Van noname kínai usb 2.0 hub-om, ami évek óta jól működik. Ilyenkor mi van? Ajánljak noname usb 3.0-t?
Ja, nem. :N

[ Szerkesztve ]

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#129223) Timyyy válasza cidalain (#129219) üzenetére


Timyyy
őstag

Így van, ennyit tudtam ajánlani. Másnak talán ez is hasznos. :U

Meg ami fontos, hogy ha usb hubot vesz valaki, akkor legyen olyan amit hálózatba is be kell dugni, mert ami csak szimplán 1 usb-ből csinál sokat, az a tapasztalataim alapján megbízhatatlan.

[ Szerkesztve ]

(#129224) DJGABI válasza spidersoft (#129193) üzenetére


DJGABI
addikt

[link] én ilyet rendeltem, de egyelőre még nem teszteltem. ja meg ez sem külső tápos

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#129225) havri1 válasza Saccco (#129220) üzenetére


havri1
félisten

Nekem ilyen van, ezt ne..

[link]

[ Szerkesztve ]

havri

(#129226) MarioAna válasza Saccco (#129221) üzenetére


MarioAna
senior tag

ennyiért veszel bontóból egy komplett roncsot itthonról és még a kasznival is lehet legózni :DDD

(#129227) hucsikoi válasza bertokl (#129213) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Két böngészőből és mobil applikációból is próbáltam. is próbáltam

(#129228) DJGABI válasza MarioAna (#129226) üzenetére


DJGABI
addikt

ugyanezt akartam írni. egy jó kis trabant motor, hmmm az a csodás 2T illat :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#129229) cidalain


cidalain
veterán

ilyet nem látott valaki valahol? drónos szelfi mobiltok
ok, látszik a videón, hogy ez valami házi projekt, de el tudnám képzelni kész termékként is.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#129230) -secret- válasza cidalain (#129229) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:N

(#129231) havri1 válasza cidalain (#129229) üzenetére


havri1
félisten

Azért ha a szél belekap, futhatna utána :DDD

havri

(#129232) Saccco válasza cidalain (#129229) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ilyen nincs, átverés. :D
Az a két motor és propeller az életben nem bír el egy telefont.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#129233) davenport válasza cidalain (#129229) üzenetére


davenport
aktív tag

Van hozzá egy pecabot, amit a haverja tart, és nem lóg bele a képbe.

No money, no honey.

(#129234) cidalain


cidalain
veterán

köszi. kár, mert vagány. persze tudom vegyek komplett drónt fasza kamerával, az még vagányabb.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#129235) atee_13 válasza Saccco (#129221) üzenetére


atee_13
őstag

Minőségre vajon milyenek lehetnek? Érdekesnek tűnik.

(#129236) Saccco válasza atee_13 (#129235) üzenetére


Saccco
nagyúr

Az árát elnézve jónak kellene lennie. :))

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#129237) Krisz.255


Krisz.255
újonc

Valaki nem tud egy jó minőségű usb-s wifi adaptert?

(#129238) zoltan6 válasza Krisz.255 (#129237) üzenetére


zoltan6
őstag

Én itteni topik ajánlásra ezt rendeltem gearbestről még anno PIX - LINK LV - UW10S WiFi Dongle 2.4GHz USB Adapter - BLACK Nem volt vele semmi gond,ment még XP alatt is,meg win 10-el is rendben volt.

(#129239) kurtuzov válasza Saccco (#129220) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Ez az alin annyira nem éri meg. Itthon olcsóbban megkapod.

(#129240) Krisz.255 válasza zoltan6 (#129238) üzenetére


Krisz.255
újonc

Köszi, akkor én is megrendelem :)

(#129241) hcs57


hcs57
őstag

Lehet nem teljesen ide tartozik de hátha tud valaki segíteni..
Kiválasztom az árut, hogy megveszem, visz a fizetés oldalra.. ott kiválasztom a paypal-t, elindítom az autentikációt, s csak forog... nem megy tovább. Volt régebben ilyen gondom, akkor nem volt pénz a kártyámon, de most van.. mi lehet a gond?

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#129242) motoflug


motoflug
őstag

Tudtok olyan usb-s ventilátort ajánlani, ami megjönne 1-2 héten belül? :R

(#129243) Dr.NX válasza hcs57 (#129241) üzenetére


Dr.NX
addikt

Inkább itt:
https://mobilarena.hu/tema/paypal/friss.html

Elfogadom a sütiket.

(#129244) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Külső usb hangkártya van android eszközhöz (telefon, tablet)?
Tesztelt eszköz kéne :)

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#129245) quailstorm válasza Saccco (#129232) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Pedig el kellene bírnia. Azért látszik a videón, hogy maxigázon kell pörögnie és elég nehezen tartja ott, de ezek a modellrepülős motorok baromi erősek. Egy telefon meg még mindig csak ~100g.

A manőverezhetőség az kizárható, a kontrollált lebegés az valós. Hogy ebből terméket csináljanak, azt nem hiszem, mert túl nehéz és veszélyes használni.

Mi reptettünk modellrepülő alján akár 200g-os telefont is, igaz ott van szárny is.

Videón is túl sok minden van, hogy fake legyen vagy greenscreen. A hajmozgás, a háttér elől hátul a kijelzőben. Meg az arcfelismerő.

[ Szerkesztve ]

(#129246) woodworm válasza zeon.hu (#129244) üzenetére


woodworm
veterán

Nem túl széleskörű tesztelés, mivel csak egy redmi note5a prime-mal tudtam kipróbálni, de itteni ajánlásra vettem korábban egy ugreen külső hangkártyát és egy filléres otg adapterrel azonnal működött.

(#129247) zolikaDB válasza spidersoft (#129193) üzenetére


zolikaDB
veterán

Nekem Ugreen van, igaz van benne microSD olvaso is, de hibatlan evek ota.

(#129248) zeon.hu válasza woodworm (#129246) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Kösz!
Mennyit tud javítani a hangzáson?
Most kaptam egy olcsót, de a telefon nem érzékeli. Olcsó adapter van, de az működik mással, a sound card is jó a notival.

#?*@&!

(#129249) woodworm válasza zeon.hu (#129248) üzenetére


woodworm
veterán

Sokkal szebben szól. Poweramppal megszólaltatva, kikapcsolt eq mellett megjelennek a magas hangok, a mély természetesebbnek hat, nincs az a basszus.

(#129250) zeon.hu válasza woodworm (#129249) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Akkor be is dobom a kedvencek közé :D
Thx!

#?*@&!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.