Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#129301) dugesz77 válasza dugesz77 (#129298) üzenetére


dugesz77
őstag

Ha valaki szeret bütykölgetni annak talán jó ötlet , hogy meg lehet venni ezeknek a hűtőknek külön a párologtató részét (cserélni is kell 6 havonta a gyárit). Esetleg egy pc-s 10-12-es ventilátort mögé rakni alá egy kis tálkát fabrikálni akár több darabot egymás mellé rakni..

[ Szerkesztve ]

(#129302) Truman válasza Real_Necro (#129290) üzenetére


Truman
senior tag

Köszi. Behúztam egyet én is.
Bár kissé b*zis a dizájn, de egy 12 éves fiú gyereknek még elmegy a drónokkal való ismerkedéshez.. :DDD

Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

(#129303) Real_Necro válasza Truman (#129302) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ha jó a számláló van még belőle 7 darab. Szórakozni jó lesz... :D (fiam még csak 3 lesz)

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#129304) dugesz77


dugesz77
őstag

2 darab micro SD kártya olvasó 0,31$.

bocs nálam már azt írja árnak : undefined0

[ Szerkesztve ]

(#129305) rolio1 válasza Real_Necro (#129303) üzenetére


rolio1
tag

Köszi a tuti tippet! Én is nyertem egyet! Ez ennyiért BB! :R

(#129306) Mr.Csizmás válasza dugesz77 (#129304) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

annyit se ér az ilyen olcsó vacak.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#129307) zsiz


zsiz
őstag

Vettem ezt az USB-PS/2 átalakítót. [link] PS/2 egeret szerettem volna használni vele USB-n keresztül. Összedugom, az egér alja világít, de két gépből egyiken se működik. A laptopon nem csinál semmit, a PC-n meg ismeretlen eszközként jelenik meg és kiírja, hogy hiba van a működésében. Az egér amúgy jó, mert közvetlen a gépbe dugva működik, úgyhogy gondolom az átalakító nem jó..

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#129308) crazygamer75 válasza ktommy91 (#129257) üzenetére


crazygamer75
tag

Fél éve használom a Zishan Z1-et, tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Pc-re dugva hangkártyaként, vagy hordozható lejátszóként is tökéletesen megállja a helyét. Kopogjam le, eddig semmilyen hiba nem jelentkezett. Részemről Kiemelten Ajánlott, ennyi pénzért ajándék.

(#129309) w.miki válasza dugesz77 (#129301) üzenetére


w.miki
veterán

melegben pont hogy párátlanítani kellene inkább nem párásítani.
Szárazabb levegőben jobb a hőérzeted, mert tud a test párologni.

(#129286) kekigyu: Telefon kihangosításhoz:
Bluetooth fülesnek a másik topikban a Zealot H1, Bluedio TN füleseket ajánlják.
A kép alapján közel van a mikrofon a szájhoz, működhetnek.
Ha a coopos Samsung Level U-ról lemaradtál, mert az is használható kocsiban.
Bluediot a topikból is többen rendeltek, amikor 10usd volt, talán majd elmondják, milyen.
Oké, ezek sztereok.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#129310) pető bá' válasza fateless (#129295) üzenetére


pető bá'
őstag

Mivel én autóba vettem, és elég sok évre terveztem vele, nem is akartam valami olcsót venni, de ma már elég jó áron megy az is, amit megvettem:
M70 [arukereso]

Atomstabil tud lenni a képen látható kis fülbe ülő kis szilikon cuccal + a fülre akasztós kampóval, de mindkettővel használható külön is. Legalább három éve van meg, 10 órás beszélgetési időt ígér. Szóval egyetértek, ebből megéri megvenni elsőre egy jó darabot, ha komolyan gondolja az ember..

"... and I hope you have a great day!"

(#129311) Real_Necro válasza rolio1 (#129305) üzenetére


Real_Necro
veterán

Még 1 darab elvileg van.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#129312) Siriusb válasza pető bá' (#129310) üzenetére


Siriusb
veterán

Szerintem is nagyon jó darab, nem is kell hozzá a kampó, anélkül is stabil, viszont könnyebb fel- és levenni. Nagyon jó hangminőséget és üzemidőt produkál. Sajnos zsebrevágtam, kiránthattam valamivel és elhagytam. :(

(#129313) citkar


citkar
addikt

Tud valaki AAA akkukból valami ajánlott példányt megnevezni, netalán ami jó árban elérhető valahonnan?

(#129314) dugesz77


dugesz77
őstag

Xiaomi COOWOO U1 asztali ledes lámpa beépített akkuval (4000mAh)+ powerbank funkcióval most elég jó akcióban 19,9$-ért elhozható. Ha nem is igaz, hogy 54$ az eredeti ára de 30 $ környékén láttam eddig legolcsóbban.

[ Szerkesztve ]

(#129315) Timyyy


Timyyy
őstag

Autórádiót keresnék, jó lenne ha tapasztalat alapján tudna ajánlani valaki, de jöhetnek kiszemelt példányok is...
Feltételek amit tudnia kell: USB-ről zene, bluetooth-ról zene, telefon kihangosítás jó minőségben - apple kompatibilitás (!!!)
Előny, ha tudja: videó lejátszás (usb-ről is), hátrafelé néző kamera képének mutatása.

További feltétel, hogy csak olyan oldalról venném, ahol paypal fizetés van.

Van egy ilyen kiszemeltem, de jöhetnek drágább javaslatok is, egészen 150 dollárig bezárólag!

[ Szerkesztve ]

(#129316) Ciccuka válasza dugesz77 (#129304) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ezek általában csak kárt tesznek a microSD-ben, megrövidítik az életét.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#129317) Zsírkrétamen


Zsírkrétamen
senior tag

Üdv.

Xiaomi Yeelight Lightstrip honnan a legolcsóbb, esetleg valami kupon van hozzá?
Keresek még e14-es foglalatú google home-al (de minimum wifis) irányítható rgb körtét, ilyet láttatok már valahol?

(#129318) anadroid válasza Zsírkrétamen (#129317) üzenetére


anadroid
senior tag

Olyat nem láttam, de E14-ről E27-re átalakítót igen. Használok is ilyet.

Abba meg van egy pár RGB wifis körte, amit beletekerhetsz. Például ez.

[ Szerkesztve ]

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#129319) Zeki


Zeki
nagyúr

Gearbesten 50 USD felett 40% engedmény kupon van.
Így nekem a 2db Xiaomi Yeelight YLTD02YL LED Table Light - WHITE RECHARGEABLE kiváló minőségű és magas olvasólámpa 56USD lett 10 dolláros EU-s postázással.

[ Szerkesztve ]

(#129320) fateless válasza w.miki (#129309) üzenetére


fateless
veterán

A BT fülesek köuül nekem is a Bluedio és a Tronsmart a kettő az általad ajánlott formából, ami bevált, csakhogy a kérdező kihangsúlyozta, hogy a másik formát keresi.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#129321) Zsírkrétamen válasza anadroid (#129318) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Köszönöm :R Lámpában pont ez volt a kiszemelt, viszont az átalakító eddig eszembe se jutott. :DDD

(#129322) erdey_a


erdey_a
őstag

távirányítós autón gondolkozom karácsonyra a gyerekeknek.
feltétel, hogy az udvaron a göröngyös füvön is jól menjen illetve gyorsan fel lehessen tölteni, tehát litiumos akksi lenne jó

van tapasztalata valakinek ilyesmivel?

Vérboci

(#129323) solti válasza Timyyy (#129315) üzenetére


solti
senior tag

Már többször volt róla szó: nem ajánlott ilyet venni Kínából. Itthon se nagyon drágább, de legalább jobb.

(#129324) EXIEZ


EXIEZ
senior tag

Üdv! Valami bika erős led-es "zseb"lámpa kéne, olyan amivel 50-100m re simán lehet világítani. Tippek? ( nem vakitani kell ;] )

(#129325) nepszter1


nepszter1
addikt

Hali sima usb telefon töltő kábelt keresnék , nem usb type -ct honnan melyik márkát érdemes venni ?

(#129326) cigam válasza solti (#129323) üzenetére


cigam
félisten

Azért egy carplay kompatibilis fejegység szerintem 2-3x 150$(pl. [link]), de tényleg nem érdemes külföldről noname játékszert venni.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#129327) HoTaZo válasza Timyyy (#129315) üzenetére


HoTaZo
őstag

Autóhifi topik?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#129328) lkristóf válasza EXIEZ (#129324) üzenetére


lkristóf
senior tag

Üdv, nézz be ide: Elemlámpa, zseblámpa

(#129329) cigam válasza HoTaZo (#129327) üzenetére


cigam
félisten

Ott inkább csak erősítők, mélynyomók, és Amperek a téma. "Mezei" autórádiókhoz nem igen tudnak érdemben hozzászólni.(Vagy csak engem nem szerettek)

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#129330) emre válasza EXIEZ (#129324) üzenetére


emre
veterán

Elemlámpa, zseblámpa topik

Egyébként meg: Convoy C8 LED Safety Flashlight Bulb - BLACK XPL HI V2-1A
Érdemes akcióra vagy kuponra várni.

Addig is olvass utána milyen driverrel szerelt, milyen színhőmérsékletű lámpára van szükséged.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#129331) Beni2360 válasza spidersoft (#129193) üzenetére


Beni2360
félisten

Na megkerestem nekem is ez ban komoly szerkezet Ugreen USB HUB 3.0

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#129332) m4rc!


m4rc!
őstag

Sziasztok! Már elég sokat kerestem, de nem sikerült találni kocsiba pohártartóba való szűkítőt. Nem tudom egyáltalán létezik-e... A pirossal bekeretezettre gondolok:

Az lenne a cél, hogy a palack vagy dobozos üdítő ne billenjen ki az amúgy túl tág pohártartóból.

We are analog players in a digital world

(#129333) lorcsi


lorcsi
veterán

1$ körül keresek mirco usb kábelt, 1.5 méter hosszút
régebben sokat lehetett ilyet látni, de mostanra nem találok jó minőségben iylen áron :(
autós töltéshez keresek

tudtok valami jót ajánlani ?

valamint lightning kábel is érdekelne..ugyanilyen paraméterrel

(#129334) ktommy91 válasza nepszter1 (#129325) üzenetére


ktommy91
addikt

Ugreen-t joybuy-ról. 1 dodó az 1 és 1.5m-es is. [link]

(#129333) lorcsi: Neked is ajánlom a fentebb linkelt ugreen-t, illetve nézz szét mert van több fajta akciós kábel.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#129335) lorcsi válasza ktommy91 (#129334) üzenetére


lorcsi
veterán

köszi :R

(#129336) dugesz77 válasza Ciccuka (#129316) üzenetére


dugesz77
őstag

Én is minimum a oricot ajánlom ami nem csak nálam de másnál is bizonyított. Csak múltkor már verseny ment az 1$-ért 10 darabosokkal gondoltam ez is elfér ide.

(#129337) pulutodurumo válasza m4rc! (#129332) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Cupholder insert? Alin dob ki hasonlót.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#129338) zoltan6 válasza dugesz77 (#129336) üzenetére


zoltan6
őstag

(#129336) dugesz77 :R
Ja bocsi,azt hittem a micro usb kábelra válaszoltál.

Úgy bizonyított,hogy az 5 darabos szettből 2 hibásan érkezett. bele sem ment a készülékekbe,a többiből meg kiesett vagy kikopott a kis pöcök ami bent tartja a készülékekben,1 db van még ami úgy ahogy működik.van olyan,a kicsi 20 centis amit csak hébe-hóba használtam powervankot tölteni vele,de abból is kiesett,vagy kikopott a pöcök.
Pedig nem tűnik rossz kábelnek,megvan a megfelelő keresztmetszete is,egyedüli gyenge pontja a micro usb feje.

[ Szerkesztve ]

(#129339) Mr.Csizmás válasza zoltan6 (#129338) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mondjuk én pont ezért váltok C-re amit lehet, teló, powerbank. nem hiányzik a gagyi lemezmunka a csatlakozóban.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#129340) vittorio7


vittorio7
őstag

Egy régi Sony fényképezőgépbe megbízható és olcsó Memory Stick Pro Duo 2 GB kártyát vagy MS Pro Duo adaptert keresek.
Használ valaki ilyet mik a tapasztalatok az adapterrel?

(#129341) quailstorm válasza vittorio7 (#129340) üzenetére


quailstorm
nagyúr

(#129342) Donki Hóte válasza vittorio7 (#129340) üzenetére


Donki Hóte
veterán

A microSD -> SD adapterek nem a legmegbízhatóbb dolgok, általában kerülni javasoljuk ezek használatát.

Nem hiszem, hogy az SD -> MemoryStick adapterek jobbak lennéne. Szóval ahhoz a gombhoz már régen nincs kabát, a memorystick formátum halott.

Egy új(abb) gép beszerzése javasolt, ami SD kártyával megy.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#129343) vittorio7 válasza quailstorm (#129341) üzenetére


vittorio7
őstag

Köszi!

Elég az 1 GB-s is.

(#129342) Donki Hóte
Egy-két dollárt megér az a linkelt kártya... És megmarad a fényképező is. :)

[ Szerkesztve ]

(#129344) dugesz77 válasza r3dsnake (#127984) üzenetére


dugesz77
őstag

Köszi ,hogy meggyőztél akkor hogy a bluedio T6-ot vegyem ,szerencsére a T5s-t vissza tudtam mondani már meg is érkezett a refund. Mai teszt róluk.

(#129345) cidalain válasza Donki Hóte (#129342) üzenetére


cidalain
veterán

Mitol lenne megbizhatatlan egy ilyen atalakito? Elektronika nincs benne, csak erintkezok vannak amik a kartya labait kivezetik a nagyobb formatumnak megfelelo labkiosztasra. Egy darab froccsontott muanyag, benne x darab erintkezo lemezke.
Persze ezek a lemezkek is elkophatnak, elgorbulhetnek, letorhetnek, ha valaki barbar modon hasznalja, de ezen kivul semmi bizonytapansag nincs bennuk szerintem.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#129346) tomchy válasza cidalain (#129345) üzenetére


tomchy
tag

Azért, mert nem csupán a forma más, hanem az érintkezők száma és az adatátvitel is. Tehát nem csak lábak kivezetése, mint microSD - SD esetén.

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#129347) Beni2360 válasza cidalain (#129345) üzenetére


Beni2360
félisten

Na akkor nézd meg ezt, hogy mi van és mi nincs benne.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#129348) Beni2360


Beni2360
félisten

Most van egy jónak látszó USB 3.0 kártya olvasó a BG.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#129349) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

AJazz AK35i 45$

- brown switch
- dedikált médiagombok, hangerő
- van fehér is
- doubleshot kupakok

red switch fekete szín van gb-n, 53 pénzért

egyéb variációk meg alin 65$ valutáért.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#129350) pulutodurumo válasza Beni2360 (#129347) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Adapterről volt szó, nem kártyaolvasóról.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.