Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#128401) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Tv box lesz vajon a héten jóárasítva valahol?
2/16 kéne.

#?*@&!

(#128402) erdey_a válasza BullZeye (#128396) üzenetére


erdey_a
őstag

a légzésfigyelő és a bébiőr nem ugyanaz.
és igen, a légzésfigyelő is felesleges, ha nincs ismert betegsége a gyerkőcnek.
de ezekről felesleges vitázni, mert mi is megvettük mindkettőt anno, meg babamérleget meg vízhőmérőt meg minden szart, mert a gyerek miatt bevásárol az ember, aztán csak amikor józanodik az örömből, akkor jön rá, hogy mennyi kacatot rámelegített a kereskedelem
meg lehet mindent venni, de akkor már érdemesebb használtan, aztán akkor árában elmegy később

Vérboci

(#128403) DeFranco válasza erdey_a (#128402) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ignorance is a bliss.

te egy boldog ember vagy.

(#128404) erdey_a válasza DeFranco (#128403) üzenetére


erdey_a
őstag

azt hittem a fórum azért fórum, az off gomb meg azért off gomb...
de kétségtelen, hogy boldog vagyok :)

Vérboci

(#128405) Benir8


Benir8
senior tag

Nincs valahol jó áron Roidmi 3S autós töltől? Köszönöm.

(#128406) fateless válasza erdey_a (#128402) üzenetére


fateless
veterán

Tényleg sok felesleges dolgot megvedzünk a gyerek miatt.
Mi mondjuk ismerősi, rokoni körből kértünk ilyeneket kölcsön az első gyereknél, bár konkrét, orvosi szükség nem volt rá. A másodiknál már nem használtunk, visszaadtuk.
Persze ez nem jelenti azt, hogy ezek szükségtelen dolgok, csupán csak nem mindenkinek kellenek. De ha összeszámolnánk, hány olyan dolog van itthon, ami felesleges kacat (akár a gyereknek, akár magunknak), rosszul lennénk tőle.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#128407) solti válasza Pubi78 (#128374) üzenetére


solti
senior tag

Hali! Nekünk is van kamera a gyerekszobában (zmodo 720p-s, volt vagy 5000 ft...) és mi is ezen keresztül nézzük a gyerkőcöt, hogy alszik-e. Mivel 57m2-en nem akartunk bébiőrt, mert teljesen felesleges, halljuk ha van valami, ezért döntöttünk kamera mellett, mert mi van ha nem alszik, de csendben van;)

ui: légzésfigyelő != bébiőr ! Légzésfigyelő nekünk is volt... rendes Angelcare, ilyet nem veszek Kínából;) (habár a szakirodalom szerint sok értelme nincs)

szerk: látom már más is beírta..;) Babamérleg amúgy szvsz nem felesleges, eleinte mikor kevesebbet (de sokszor) eszik (anyatejet), akkor azért valamivel praktikus mérni... Én mérleg ellenes voltam, de aztán vettünk egyet használtan, majd ~fél év múlva el is adtuk ugyanannyiért...
A cumisüveg melegítő viszont praktikus;)

[ Szerkesztve ]

(#128408) EXIEZ válasza Benir8 (#128405) üzenetére


EXIEZ
senior tag

(#128409) dobolan válasza erdey_a (#128402) üzenetére


dobolan
senior tag

A bébiőr azoknak felesleges, akik együtt alszanak a gyerekkel. Minket egy szint választ el tőle, bébiőr nélkül a sírását sem lehetett volna hallani. Jó, most már 3 éves, de még most is használjuk, mert ha valami baja van éjjel, tudja, hogy azzal tud kommunikálni.

(#128410) Ateszpapa válasza spidersoft (#128389) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Köszönöm, így már el tudom képzelni.
Növényeket a párom is ki tudta irtani. :D

Meg is rendeltem, kivi leszek rá.
:R

Keef_Lee:
:B :K

(#128412) gyapo11 válasza tillatrilla (#128373) üzenetére


gyapo11
őstag

Pl. ez jó.
A másik a Sharpmaker mintájára két ferde kő a két lyukban és függőlegesen kell húzogatni rajtuk a kést.
Ezek tartják az élszöget, több fokozatban lehet hozzájuk kapni köveket, gyémántot, kerámiát.
A legjobb a sima kő, esetleg egy élszög segéddel.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#128413) fateless válasza HornedReaper (#128411) üzenetére


fateless
veterán

Vagyok FB csoportban, mégsem írják ott, hogy van akciós drón.

Persze ha egy ilyen esetben konkrét csoportot is mondasz, az már segítség lehet az érdeklődők számára... :U

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#128414) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

K812 Portable Bluetooth V2.1 Stereo Speaker - BLUE 151550801 9,14$, pontozás passz

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#128418) megema válasza megema (#128387) üzenetére


megema
őstag

Vissza is mondtam, mivel Alin csak ma 2€!

Baseus 3 in 1 USB

(#128422) EXIEZ


EXIEZ
senior tag

Lehet hülye kérdés, de Alin találkozott msotanság valaki EU store-al? Mármint ahol kiválasztható pl hogy Spanyolbol vagy németből, stb küldjék. Gondolom erre nem jönne a vám meg semmi ;] ( Télen nem 1 ilyet láttam, most viszont semmi )

[ Szerkesztve ]

(#128423) Ateszpapa válasza EXIEZ (#128422) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Igen, az Amazfit Stratos órát onnan rendeltem.

(#128424) Mr.Csizmás válasza EXIEZ (#128422) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

tessék

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#128425) HornedReaper válasza EXIEZ (#128422) üzenetére


HornedReaper
senior tag

Most legalább kiderül, kapok-e bant :D

Igen, vannak EU-s Alis boltok. Onnan nincs ÁFA- és vámkötelezettség.

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#128426) EXIEZ válasza Mr.Csizmás (#128424) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Többieknek is, neked is köszöntem!
Akkor ráállok a felkutatásukra ;]

(#128427) Janaboy válasza EXIEZ (#128422) üzenetére


Janaboy
veterán

Bluedionak is van EU raktara..

Janaboy

(#128428) Timyyy


Timyyy
őstag

Gearbesten Xiaomi telefonokhoz ajándék mi band 3 jár (kosárba helyezéskor látható).

(#128429) atees válasza 2thletme2day (#128395) üzenetére


atees
őstag

Neeem, megy a samsunggal is, nekem is az van a hero6ban, de 2,7K-tol felfele, a kamera nem mindig tud menteni a kartyara. Ne kerdezd miert, passz. A gopronal a sandisk ajanlott, azzal nincsenek ilyen gondok elvileg. De 1080pben siman tobb orat felvesz es ment a samura is!! Ha keret van hero 6ot vegyel!

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#128430) wwenigma válasza atees (#128429) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Szerintem csak siman rosszabb Samu kartyat probaltal, van gyengebb is. Ez durca. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#128431) atees válasza wwenigma (#128430) üzenetére


atees
őstag

Ez inkább ilyen gopro hülyeség, nem csak nálam előforduló hiba ez. Egyébként 64gigás evo plus-al csinálta nálam.

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#128432) Timyyy válasza atees (#128429) üzenetére


Timyyy
őstag

Nekem xiaomi autós kamerám van, az sem szereti a samsung kártyát (evo plus red volt), szaggat rajta a felvétel, ki kellett cserélnem.... sandisk egyelőre jó ennek is.

[ Szerkesztve ]

(#128433) Ferike81


Ferike81
senior tag

Ilyen Xiaomi mijia kütyüt nem tud valaki jó áron? Úgy emlékszek olyan 20 $ környékén vettem. Ehhez a nyitásérzékelőhöz kellene valami központi egység. Én most csak 26 dodó fölött találok.

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#128434) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Xiaomi Mi Band 3 alkalmazásban pontokkal 20,77$!

[ Szerkesztve ]

(#128435) MittuDomain_ válasza -secret- (#128434) üzenetére


MittuDomain_
őstag

És Joybuy-on 26USD, ha valakinek nem lennének pontjai...

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#128436) pulutodurumo válasza -secret- (#128434) üzenetére


pulutodurumo
őstag

GearBest?

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#128437) -secret- válasza pulutodurumo (#128436) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Igen, az lemaradt bocsi!

(#128438) Beni2360


Beni2360
félisten

Na megjött az akciós átalakító földelt dugó. Igaz csak én akkor 306 Ft-t vettem. Na és a GB mit tett a csomagban mellé, lásd a fénykép alján. :Y
Na ez a szépen csomagolt és minőségű áru már súlyra 62 gr vagy 3x nehezebb mint a mellé dobott akármilyen nem ajánlott termék 27 gr. Ezt nem lehet szétkapni mint a másikat. Igaz le nem ellenőriztem a földelést de mivel EU föld dugó hely nincs is és elemet kell vennem a műszerembe.

Azt hiszem ezt fogom használni a 3g routeremhez.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#128439) TheMiller


TheMiller
tag

GB egyes Xiaomi telefonokhoz ingyen mi band 3-t ad, pl: Xiaomi A2 lite + mi band 3: 60 ezer Huf :)

[ Szerkesztve ]

The World is Yours

(#128440) vittorio7 válasza Beni2360 (#128438) üzenetére


vittorio7
őstag

Nekem is így érkezett.😂

(#128441) retesz147 válasza Beni2360 (#128438) üzenetére


retesz147
addikt

Alternatíva egy aranyáras Skross helyett?

Xiaomi 13 eu dev...

(#128442) k-dani válasza gyapo11 (#128412) üzenetére


k-dani
csendes tag

Az adatlap szerint ehhez járna valamilyen olaj, de a tubust üresen küldik. Milyen olajat kell használni ehhez, egyáltalán kell-e olaj (az adatlapon levő használati utasítás szerint Arkansas kövekhez kell olaj)?

(#128443) gyapo11 válasza k-dani (#128442) üzenetére


gyapo11
őstag

Ebben nem tudok segíteni, én minden követ vízzel használok. Az az érzésem, hogy nincs külön olajhoz való kő, csak kell valami folyadék, ami a fémrészecskék betapadását akadályozza a kő szemcséi közé. Az olaj talán jobban ragaszkodik a kőhöz és persze nem párolog, tehát kevesebb kell, viszont hamar fekete szutyoknak néz ki, és macerásabb dolgozni vele mint a vízzel.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#128444) oszy


oszy
veterán

BroadLink RM Mini 3 alternatívát tudtok nekem mondani? Gondolkodtam a drágább kiadásban, de nem hiszem, hogy annyit adnék érte. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#128445) anorche1


anorche1
őstag

Haverom irta, h ezt rendeljem mar meg neki:
[link]
Van ezeknek az olcso szondaknak barmi ertelme?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#128446) erdey_a válasza anorche1 (#128445) üzenetére


erdey_a
őstag

tapasztalatom alapján semmi... a részeg és a józan közti különbséget jól mutatja, de az szemre is látszik. az ittam 2 pohár sört egy órája témakörben már bizonytalan

Vérboci

(#128447) EXIEZ


EXIEZ
senior tag

Valaki tud most olcsó pendriveot? Legalább egy 32gb-os kéne zene tárolásra. Sandisk-től valami olcsóbb esetleg?

(#128448) Mr.Csizmás válasza EXIEZ (#128447) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

reggel volt alzán 3k-ért.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#128449) Beni2360 válasza EXIEZ (#128447) üzenetére


Beni2360
félisten

Én is linkeltem feljebb keresd meg.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#128450) sagesz93


sagesz93
addikt

ultra olcsó microsd kártyaolvasó ami működik, valaki? Sebesség tök mindegy, csak olcsó legyen ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.