Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#129701) dugesz77


dugesz77
őstag

Klarus Mi1C mini lámpa árát a MMi1C kupon most 29,9$-ra mérsékli.

(#129702) Ciccuka


Ciccuka
veterán

20 LED Outdoor Wireless Solar Light
1951

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#129703) SenorGrande


SenorGrande
senior tag

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata ezzel a 2,4A-es Fonken töltővel?
Biztonságos(ak ezek)? Nem látom pont ezt a típust a tesztelt listán.
Úgy általában megbízható márka ez?

Az is érdekelne, ez a kábel milyen minőséget képvisel, veszélyes-e?
Köszönöm szépen! :R

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#129704) wwenigma válasza Mr.Csizmás (#129685) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Mindkettő. [link] [link] 20asra volt valami kupon is korábban. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#129705) ben-ga válasza petipetya (#126729) üzenetére


ben-ga
tag

Szia, milyen méretű ez a tornazsák?
Hasonlót keresnék edzőterembe...

(#129706) Truman válasza ktommy91 (#129696) üzenetére


Truman
senior tag

Köszi az infót, akkor nem veszem meg. Néztem most róla videókat. A hangja egy Boeing hajtóművel vetekszik. :)

Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

(#129707) szabi__memo válasza ben-ga (#129705) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Belefér a cuccot, nem kicsi

(#129708) enginev3.0 válasza Ciccuka (#129702) üzenetére


enginev3.0
félisten

és ezek érnek valamit?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#129709) petipetya


petipetya
nagyúr

Megjött a 0,99 USD-s körömcsipesz, ami ugyanolyan mint az idehaza többször ennyiért kapható darabok: normál méretű és rendben működik. Még mindig ennyiért kapható, úgyhogy akinek nem gond az 1 hónapos utaztatás, bátran ajánlom.

"nincs rá lezsóidő"

(#129710) petipetya


petipetya
nagyúr

Kivételesen nem Xiaomi, hanem egy Parker toll érkezett. Egy ilyen mindig van nálam a táskában, ám a sok éves modellen megjelent egy karc vagy repedés, nekem mindegy mert zavart. Miután az árát látva seggel jöttem ki egy hazai írószer boltból, azonnal rákerestem az ebay-en, és megrendeltem. Igaz nálam még 2,86 USD volt mindennel együtt, de talán a mostani árán sem gáz, főleg a benne lévő ajándék parker betét miatt. Szintén ajánlom, hacsak nincs 1 USD-vel olcsóbban más eladónál.

"nincs rá lezsóidő"

(#129711) macilacus válasza enginev3.0 (#129708) üzenetére


macilacus
senior tag

Nekem volt többféle méretben, de nagyon hamar kinyiffant mind, nem bírta rendesen feltölteni a napelem :(((

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#129712) tomazin válasza Saccco (#129691) üzenetére


tomazin
veterán

Kb. mintha a gta-ból lenne csinálva a screenshot.
De amúgy rotfl :DDD

(#129713) Theory66


Theory66
aktív tag

Rendelt valaki ilyen 90x40cm eférpadot? Bevált?

(#129714) zolikaDB válasza Salex1 (#129678) üzenetére


zolikaDB
veterán

Koszi, de kisebbre gondoltam.
Nekem annyi kell, h lerakom az asztalra es fixen all, ne doljon el. Se a telefon, se a DSLR :DDD

(#129715) tomchy válasza Theory66 (#129713) üzenetére


tomchy
tag

Én méf nem prófáltam ilyen eférpafot. :DDD

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#129716) Ezekiel Ston válasza Theory66 (#129713) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Én vettem bár nem ezt. 2 éve használom. Elégedett vagyok vele, igaz nem gamerkedni vettem.

(#129717) Skillet válasza dugesz77 (#129688) üzenetére


Skillet
addikt

Ezekre nem él a 18 hónap gari?

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#129718) Theory66 válasza tomchy (#129715) üzenetére


Theory66
aktív tag

Trollolo, jólvan na, nincs billentyűzet világításom és elütöttem :DDD

(#129719) dugesz77 válasza Skillet (#129717) üzenetére


dugesz77
őstag

Hát amennyire szétkaptam csodálkoznék ha küldenének helyette egyet :D Mindegy cella árában volt.
Viszont ez a Tomo M2 egész komoly kis kütyü(teszt) cellával meg el vagyok látva (bátyám 10400-as xiaomi powerbank-ja két hete halt be az is panelhibás lett azt is elbontottam ) ezekbe meg rakhatok bármilyet. Igaz QC-t nem tud de jelenleg nincs is QC-s cuccom.

[ Szerkesztve ]

(#129720) petipetya válasza petipetya (#129636) üzenetére


petipetya
nagyúr

1-2 nap tapasztalata:
- Ugyanazon a hangerőn a vezetékes füles hangosabb volt. Persze így is rendben van.
- Sok benne a mély, ám mivel a laptophoz használom filmekhez, arra pont tökéletes - olyan, mint amikor kicsit felljebb csavarjuk a mélynyomót. Zenére viszont ennél jobbat vegyetek.
- Zajszűrés: ezt aktiválva egy folyamatos fehérzajjal szűri ki a környezetet, ami halk hangerőn zavaró, de közepesnél már nem. Tényleg működik, de szerintem ez akkor is csak egy trükk.
- A füles része 90 fokkal elforog (ha szállítani akarnánk), ám tokot nem kapunk hozzá.
- Csak nagyon kis helyen látható zongoralakk műanyag, egyébként matt fekete. Néhol csavarok tartják össze, a műbőr borítású párnák pedig nagyon kényelmesek, főleg ami a fejem búbjánál található.
- Aksija 90%-on áll, azóta néztem vele összesen kb. 1,5-2 órányi anyagot (film, youtube), melyből nekem sehogyan sem jön ki a gyárilag megadott 65 óra. A töltöttségi szintet amúgy a teló jelzi ki (8.1-es droid van rajta), és füles gond nélkül csatlakozik a gépről a telóra és vissza.

"nincs rá lezsóidő"

(#129721) petipetya válasza ben-ga (#129705) üzenetére


petipetya
nagyúr

Látom nem írják a terméknél, de hatalmas. Lemérni nem tudom, mivel már rég kidobtam.

"nincs rá lezsóidő"

(#129722) Degeczi válasza tomchy (#129715) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nagyon nagy, 90x40-e: nem biztos, h minden asztalon efér ekkora eférpaf.

(#129723) Skillet válasza dugesz77 (#129719) üzenetére


Skillet
addikt

Akcióban vetted anno?
Igen, szétbontva már kicsi az esélye a cserének. :C
Ennyire halnak a powerbankok? Azt gondolnám, elketyegnek ezek 10 évet is, visszafogott használat mellett. Tévedtem :B

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#129724) Degeczi válasza Skillet (#129723) üzenetére


Degeczi
nagyúr

A bennük lévő li-ion akkuk is többnyire meghalnak pár év alatt, mindegy hány töltési cikluson estek át addig (pláne mivel a powerbankot általában teljesen töltött állapotban tárolod, ami hosszú távon gyilkolja az akkut)

(#129725) chatran


chatran
őstag

Megérkezett az Orico USB 3.0 HDD/SSD ház. A csomagolása kemény műanyag szép, minőségi. A korábbi orico rendeléseim (lightning és micro sd kábel, kártyaolvasó) után itt sem kellett csalódnom, ez is egy kiváló cucc.

Korábban rendeltem egy hasonló árú Maiwo hdd tokot, ezzel hasonlítanám össze. Összeszerelésben az Orico a nyerő, a tetejét le kell csúsztatni csatlakoztatni a hdd-t majd tető vissza és csatlakoztatva a mellékelt USB kábelt már kész is. Kb 10 másodperc az egész, szemben a Maiwo-val, ahol percekig agyaltam, hogyan kellene összerakni. :)
A külsőt nézve az Orico átlátszó vékony plexi házas, a Maiwo sokkal keményebb és durvább kidolgozású, törhetetlen házat kapott. Ha sokat hordozzuk, akkor inkább a Maiwo-t ajánlom, az orico vékony átlátszó háza nagyon hamar karcolódik, ütődésektől törhet is.
A Maiwo kábele fix és eléggé rövid, emiatt egy tv-re már körülményesebben lehet rákötni. Az orico kábele lecsatlakoztatható és jóval hosszabb, könnyedén eléri a tv USB bemenetét.

Összefoglalva, sok hordozáshoz Maiwo, otthoni backup Hdd-nek meg Orico.

(#129726) Metacska


Metacska
aktív tag

Sziasztok,

Munkába járáshoz szeretnék egy praktikus hátizsákot, amiben a laptop kényelmesen elfér + mondjuk ételhordó kajának, pulcsi ilyesmi. Persze ne legyen akkora, mint egy túratáska, amivel 3 hétre mennek a Mátrába hegymászók. :)

Ja és igen, lehetőleg jó minőségű legyen.

Van ilyenre ötletetek?
Köszönöm!

(#129727) Vagany válasza Theory66 (#129713) üzenetére


Vagany
őstag

Lassan 2 éve használom, bevált. Tényleg nagy, kényelmes és eddig a strapát is bírja. Én játszok is rajta, COD-ra alkalmas, ajánlom. :C

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#129728) atee_13 válasza chatran (#129725) üzenetére


atee_13
őstag

Én is vettem egyet már nem is emlékszem honnan, de akciós volt nemrég jött meg, de igazából, ha veszel egy külső vinyót árban az sem rosszabb ahogy utólag néztem.

(#129729) ANOka válasza Metacska (#129726) üzenetére


ANOka
őstag

Az a laptop mekkora fizikai méretekkel rendelkezik?
Egyébként meg nézz körül a Tigernu háza táján...
(Pl. én ilyet vettem magamnak, igaz laptopot nem hordok benne.)

(#129730) kigyi_23 válasza Metacska (#129726) üzenetére


kigyi_23
addikt

Mivel noti méretet nem írtál, de ételhordóról van elképzelésem mekkora én egy ASUS Shuttle II-t ajánlanék ebben ezek elférnek. Tudom nem olyan olcsó 12-17 között szokott lenni akciókban, de elfér benne egy 17.3-as noti egy 15.6-os noti a saját táskájában a billentyűzetem, fejhallgatóm a tápok és még némi ellátmány is, ha megéheznék. Ezen kívül 4db feles üdítő az oldalzsebekben és még pár apróság mint pl. PB, telefon egérpad, egér elosztó. És ez mind egyszerre szóval nem kicsi a beltér :)

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#129731) Metacska válasza ANOka (#129729) üzenetére


Metacska
aktív tag

Köszönöm a tippet. A méretét még nem tudom, mert csak augusztus végén kezdek az új helyen. :)

Csak addig szerettem volna tájékozódni. Jól néznek ki ezek a tatyók és minőségi terméknek tűnnek.

(#129732) bugizozi válasza Metacska (#129726) üzenetére


bugizozi
őstag

Dechatlon kirándulós hátizsák? Van 20L és 30L verzió, nekem a nagyobb van. Laptop, ebéd, hazafelé ha beugrok boltba azok a cuccok is beleférnek, és nem utolsó sorban kényelmes is. Egy 14" notebook-om van, de nagyobb is belefér. Ha van a közeledben üzlet el tudsz menni, élőben megnézni, esetleg majd belepróbálni a laptopot.

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#129733) dugesz77 válasza Theory66 (#129713) üzenetére


dugesz77
őstag

Pont ilyet vettem pár hónapja. Végül is nem rossz . Sokáig a nagy xiaomit használtam abból 3 el is használtam annak a felülete jobb volt de a széleknél nincs körbeöltve így elengedi a felső szövet anyag. Ez tartósabbak tűnik eddig.

Skillet: igen akciós volt.
elég jó 3400-as LG cellák vannak benne amúgy.

[ Szerkesztve ]

(#129734) fateless


fateless
veterán

No kérem szépen, az április 2-án postára adott power bank befutott a mai napon.
Számomra eddig ez a negatív rekord. 130 nap csak a postázási idő

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#129735) Victoryus válasza petipetya (#129710) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Anno volt ilyenem, elhagytam. Rendeltem ebayen, mert itthon 10e körül volt egy db. Az ebayes is jó, szerintem az is eredeti. Van még 6db belőle... :) Az ezüstös a legszebb szerintem.

Autós gps-t tud valaki ajánlani? Kb 5-7 colost, szélvédőre tapaszhatót. Androidos előnyben. Eddig mindig a telefont használtam, de lehet jobb lenne egy külön eszköz.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#129736) Dluinet válasza Victoryus (#129735) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ha mégsem androidos akkor Wayteq X985 BT GPS elég

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#129737) Theory66 válasza Vagany (#129727) üzenetére


Theory66
aktív tag


Vagany


Dugesz77

Köszi a válaszokat, ezekre vártam, nem az "eférpaf" mókára :D

[ Szerkesztve ]

(#129738) oszy válasza Vagany (#129700) üzenetére


oszy
veterán

Kíváncsi leszek melyik lesz a nyerő. :)

#129699) bul07: Köszi neked is. Megnézem. Egyébként az EU miért olcsóbb?

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#129739) farkas-j válasza SenorGrande (#129703) üzenetére


farkas-j
őstag

Ilyen árkategóriában én inkább ilyen SOONHUA-t vennék. A családban hosszú ideje több darab is szolgálatban van. Eddig jól teszik a dolgukat.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#129740) oszy válasza oszy (#129738) üzenetére


oszy
veterán

Erről a bangood oldalról mindenmentesen" érkezik a termék?

A TP-Link tetszik.

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#129741) szabacsik válasza oszy (#129740) üzenetére


szabacsik
őstag

41-42$-ig bárhonnan mindenmentes. Felette van olyan szállítási opció amitől az lesz, de azt nem tudom melyik nem rendeltem efölött az összeg fölött még.

[ Szerkesztve ]

/\____/\

(#129743) Szivacs85 válasza -secret- (#129742) üzenetére


Szivacs85
tag

:R

ELADÓ: MSI 1050TI 4GB OC és egy hibátlan Ati HD 4670 videokártya

(#129744) tomchy válasza -secret- (#129742) üzenetére


tomchy
tag

köszi! :)

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#129745) dugesz77


dugesz77
őstag

Huawei Bt "tripod" selfie bot most 11,99$ Joybuy-nál.(inkább 16-18$ körül mozgott nem volt 30 sohasem)

-secret- köszi ,ebből sohasem elég

[ Szerkesztve ]

(#129746) Devil Smile válasza -secret- (#129742) üzenetére


Devil Smile
őstag

:R
a masodik vagy a tobbi szin pontozhato, ugy 180ft/db ra jon ki..

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#129747) Willie válasza dugesz77 (#129745) üzenetére


Willie
őstag

Köszi, be is rendeltem egyet. :)

(#129748) nickcreeper válasza dugesz77 (#129745) üzenetére


nickcreeper
tag

Köszönöm, így nyár végére csak sikerült :D

(#129749) sntt


sntt
csendes tag

egy Alldocube Iplay 10 tablet kijezőjét sikerült összetörni. kép van, de nem érzékel.
otthoni körülmények között megoldható a cseréje?
ha igen, akkor [ez] kellhet nekem?
nyilván szervízbe vinni nem gazdaságos, de ennyit még megérne, ha a konyhaasztalon műthető
köszi

................................................................................................................................................................

(#129750) sz_abika válasza Metacska (#129731) üzenetére


sz_abika
addikt

+1 a TigerNunak. Nekem laptop hordozáshoz kellett - nagoyn kényelmes és nagy űrtartalom, de csak férfiaknak.

PSN: xszabikax

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.