Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#128151) cidalain válasza ANOka (#128150) üzenetére


cidalain
veterán

és ha ő hollandul tud csak? :U

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#128152) DeFranco válasza ANOka (#128150) üzenetére


DeFranco
nagyúr

attól hogy dőlt betűvel írod, nem lesz igazad.

engem is bosszant, de szerintem senki nem francia meg spanyol nyelven nyitogatja az alit, hanem valamilyen cookie miatt, vagy mert az oldal valamilyen ip vagy beállítás alapján megpróbálja megtippelni hogy hol vagy, automatikusan vált nyelvet.

(#128153) dugesz77 válasza DeFranco (#128152) üzenetére


dugesz77
őstag

Ennyi... Én néha már azon csodálkozom,hogy angolul nyílik meg.

(#128154) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Megjött ez a Joybuy-os Orico asztali telefontámasztó/tartó. Azt hittem fizikailag kisebb. :D

[ Szerkesztve ]

(#128155) G@ben


G@ben
addikt

Monoculart szeretnék venni természetjáráshoz, van valami olcsó és jó fajta, ami ajánlott?
Illetve hirdetnek 3-4000 Ft-ért éjjellátósat is, de gondolom az hatalmas kamu. Egy ténylegesen éjjellátós mennyitől indulhat?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#128156) Degeczi válasza DeFranco (#128152) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Jó, átvált néha, de ha vki látja, h épp furcsa szövegek szerepelnek az oldalon, akkor tényleg megtehetne annyit a többiek kedvéért, h nem ilyen ilnket rak be ide ami garantáltan szívás lesz másoknak is (különösen Alin, ahol nem olyan triviális a visszaállítás, mint pl. Banggood-on)

(#128157) Met válasza Degeczi (#128156) üzenetére


Met
nagyúr

Most ez tényleg ekkora probléma? :U
Ha én keresek valamit és valaki küld egy linket hozzá akkor megköszönöm, nem kezdek el azon vinnyogni hogy milyen nyelven olvasható.
Egyrészt biztos vagyok benne hogy nem kib@szásból küldi olyan nyelven amit nem beszélek, másrészt meg van annyi eszem hogy tudom hogy váltsak nyelvet, vagy az ismert nyelvű felületen rákeresek ugyan arra.
Jó hogy nem íratjátok bele a topic szabályzatba hogy ne legyen reflink és csak angol nyelv az elfogadott ;]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#128158) woodworm válasza Met (#128157) üzenetére


woodworm
veterán

"másrészt meg van annyi eszem hogy tudom hogy váltsak nyelvet, vagy az ismert nyelvű felületen rákeresek ugyan arra"

Tudom, hogy nem a linkelő sara igazából az egzotikus nyelvek bedobálása. Azt is elismerem, hogy nekem nincs annyi eszem, hogy úgy váltsak nyelvet, hogy mondjuk egy eladóspecifikus akció miatt az adott termék oldalán maradjak. A második opció, a keresés, meg nem elég célravezető. Tehát világosíts már fel, hogyan lehet egyszerűen továbblépni.

(#128159) Degeczi válasza woodworm (#128158) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Alin azt szoktam, h belerakom a winkelwagenbe (szerencsére minden nyelven a kosár a pirosas gomb, a narancs az azonnali vásárlás), így miután kiválasztom a felső menüben az angol oldalt, a kosárban megmarad a konkrét cucc, és ott már angol link lesz rá

Persze, h nem nagy ügy - de pont ezért lehet lehetne elvárni a linkelőtől is

(#128160) DeFranco válasza Degeczi (#128156) üzenetére


DeFranco
nagyúr

lehet ő még az angol oldalt linkeli, aztán valami barbatrökk során mire te megnyitod bantu lesz.

ezen nem értem mit olyan nehéz kisakkozni.

már csak azért is, mert ha te magadnak beállítod hogy go to global site, és ráböksz ugyanarra a linkre még egyszer amit bedobott az user, akkor megkapod az angol verziót. tada.wav

szerk: azt most látom, hogy nála már alapból nl.-lel kezdődött, de van amikor a sima link dob bantura.

[ Szerkesztve ]

(#128161) woodworm válasza woodworm (#128158) üzenetére


woodworm
veterán

Köszi, ezt felkarmoltam!

(#128162) r0by válasza DeFranco (#128160) üzenetére


r0by
addikt

Igen, de ha ezt egy nap 10x eljátszod, egy évben pedig 3650x, stb.., akkor hány perc is ment el fölöslegesen az életedből, amit mondjuk szexre fordíthattál volna? :DDD :P

(#128163) cidalain válasza r0by (#128162) üzenetére


cidalain
veterán

ha mindent elpazarolt időre fordítunk, csak ezalatt a thread alatt mindannyian megoldottuk volna az ország népességcsökkenését.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#128164) Degeczi válasza DeFranco (#128160) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Gond csak az Alival van, ahol az alább említett módon picit körülményes az átkapcsolás, nem csak annyi, amit írsz.

Nem, próbáld ki: a "go to global site" nem őrzi meg a termék linkjét.

[ Szerkesztve ]

(#128165) DeFranco válasza cidalain (#128163) üzenetére


DeFranco
nagyúr

eléggé getalife pozitív ha valakinek ez kiemelt issue az életében :D

jó az mondjuk jogos igény, hogy ha eleve lokalizált a beillesztett link, akkor nemá, de engem pl. sokkal jobban zavar amikor becsúszik egy mobilnézetes link, mert azt még vissza se lehet állítani.

igaz akkor se csapkodom az asztalt NEIN NEIN NEIN NEIN NEIN kiáltásokkal, csak két egységgel több levegőt engedek ki a következő kilégzésnél és középső klikket nyomok a tabra.

@Degeczi: valóban

[ Szerkesztve ]

(#128166) zeon.hu válasza GIJoe (#128136) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Out of Stock... :W

#?*@&!

(#128167) spileraaa válasza cidalain (#128123) üzenetére


spileraaa
senior tag

koszi az infót

akkor így már világos hogy itt miért nincs az a 22 eurós dolog

mondjuk van egy olyan hogy 45 euró-ig áfa mentes az ajándék de gondolom figyelik a címet hogy tényleg magán személytől jön vagy sem

eddig egy rendelésem sem akadt fent 10 euró felet sem igaz 90% gearbestrol rendeltem és úgy emlékszek ők mindig 10 euró alatti árt írtak rá (de lehet rosszul emlékszek)
most 4 bol 2 fent akadt a joybuy rendelésből szerencsére egyiket átengedték mert rendes volt a vámos a másik pedig csak 9$ volt

vagyis két opció lehet számít melyik shoptól jön a rendelés hogy menyire akadt fent
vagy most még jobban bekeményítetek a vámosok mind tavaly

vagyis marad az hogy ezután 10 euró alatt rendelek
vagy csak ha nagyon jó árban van akkor éri meg 10 euró felet

tablet meg ilyesmit eddig is vám mentes szállítással rendeltem

[ Szerkesztve ]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#128168) maestro87 válasza Degeczi (#128164) üzenetére


maestro87
őstag

A .html előtti SKU számot (jelen esetben: 32848638179) kell kimásolni a linkből és a global site-on rákeresni és kiadja az angol verziót. De gondolom lehetne írni rá egy szkriptet is ami mindig a global oldalra irányítana, mert tényleg idegesítő. :(((

[ Szerkesztve ]

(#128169) csako válasza maestro87 (#128168) üzenetére


csako
veterán

Ha már úgyis másolgatunk, akkor elég csak a nyelv-jelölést az elejéről kitörölni.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#128170) retesz147 válasza zeon.hu (#128166) üzenetére


retesz147
addikt

Ha jól tudom, csak 3db volt. Sztem esélytelen kategória ennyiért ilyen kis darabszám.

Xiaomi 13 eu dev...

(#128171) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

JJRC H8 Mini 2.4G 4CH Brushed RC Drone - RTF - BLACK 129681602 9.99$ EU raktárból +ajándék választható
JJRC H20 Mini Hexacopter - RTF - RED 140342701 EU raktár 9,99$+5,55$ posta
LiDiRC L15FW Brushed Waterproof RC Quadcopter - WHITE 191565601 EU raktár 30,99$+5,55$ posta
A9 HD 1080P MJPEG 2 inch LCD IP68 30m Waterproof Sports Action Camera DVR - BLACK 120704801
EU raktár 12,99$+8,42$
ALLDOCUBE Freer X9 Tablet PC - BLACK 217915010 EU raktár 139,99$+9,70$
JJRC H36 Mini RC Drone - GRAY STANDARD VERSION 193861001 EU raktár 11,69$ + 11,83$ - vszeg vmi hozzá kell még csapni a pk. miatt
F36 Mini RC Drone - RTF - CYAN STANDARD VERSION 202494301 EU raktár 9,99$ + 5,55$
AWEI A920BL Bluetooth Headphones - BLACK 185950501 HK raktár 13,47$

Cherry Trail-es netbook T-bao Tbook R8 - SAPPHIRE BLUE 213082001 218$+0,84$ priority line

rem. egyikben sincs reflink rész, átnéztem :D

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#128172) Degeczi válasza csako (#128169) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ha elég lenne, azt írnánk - de az Alin nem elég ennyi sajnos.

(#128173) vittorio7 válasza Mr.Csizmás (#128171) üzenetére


vittorio7
őstag

Szép munka! :R

(#128174) zsolti72837 válasza Mr.Csizmás (#128171) üzenetére


zsolti72837
őstag

Awei füles az ajánlott darab, igaz? :DD

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#128175) Mr.Csizmás válasza vittorio7 (#128173) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a söröket az öltözőmben kérem :D

(#128174) zsolti72837

a 920-ast dicsérték minden topicban, ha jól emlékeztem, az itthoni árához képest meg jó vétel.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#128176) Nikaré válasza Mr.Csizmás (#128171) üzenetére


Nikaré
őstag

Jó csomag! :C

(#128177) csako válasza Degeczi (#128172) üzenetére


csako
veterán

3 napja már leírtam, hogy elég.

Csak nem vagyok csodabogár azzal, hogy nekem így mindig angol marad :D

1x visszaállítod globalra, majd pedig ügyelsz, hogy ne legyen több nem-angol nyelvű link megnyitva és minden rendben lesz.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#128178) MittuDomain_ válasza Mr.Csizmás (#128171) üzenetére


MittuDomain_
őstag

:R :R :R

Azt nézem, nem-e lehetne valamit az action cam mellé csapni, hogy ne legyen majd' annyi a szállítás, mint a cucc, de a legolcsóbb dolog egy 4USD átalakító, és még akkor is jön rá 5,73 szállítás. :S

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#128179) zsolti72837 válasza Mr.Csizmás (#128175) üzenetére


zsolti72837
őstag

Lehet bepróbálok egyet. :R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#128180) Degeczi válasza csako (#128177) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nem csodabogár, hanem nem erről beszéltünk alább: a visszaváltáshoz nem elég ennyi...

Az Ali uis nem csak az url-re hagyatkozik, hanem a böngészősessionödben is eltárolja a választott nyelvet, így ha egyszer rákattintottál a valaki által más nyelvűen berakott linkre, akkor átkapcsol, és már hiába szeded ki az url elejéről, ezzel nem fogja visszarakni angolra

Ahhoz a felső menüsorban kell a "go to global"-t választani - azzal viszont elugrik az épp nézet termék oldaláról, ezért lehet pl. berakni a kosárba azt vagy kimásolni a rossz url-t, és a kézi visszakapcsolás után javítani mielőtt ismét megnyitnád

De a legkényelmesebb megoldás egy Greasemonkey script lesz, ami az ilyen fórumos linkek elejéről szedi ki a nyelvi aldomaint még megnyitás előtt

(#128181) csako válasza Degeczi (#128180) üzenetére


csako
veterán

Ezeket én is tudom. Amire válaszoltam, abban már a visszakapcsolás utánról van szó, amikor már global és újra meg kéne találni a terméket. Ehhez tettem hozzá a saját változatom, mivel úgy éreztem egyszerűbb.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#128182) KTU válasza DrBubo77 (#128073) üzenetére


KTU
addikt

Vásárlásonként csomagolják.
Amit külön fizetsz, külön csomagolják.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#128184) 123xyz


123xyz
tag

Sziasztok. Kicsit visszahoznám a kábel témát :)

Egyrészt, JoyBuy-on továbbra is van 1 méteres Type C kábel, Baseus és Orico is, 0.99$-ért.

Másrészt, bedobnék két kérdéskört, mert ismerősömnek kellene még pár kábel:

1, Tudtok olcsón 2-3 méteres Type C kábelt? Akciósan az 1 méteres 1$, ajanlott márkáktól, akkor mennyiért érné meg a hosszabb kábeleket megvenni? Mi számít jó árnak? Látott esetleg valaki bárhol konkrét akciót?

2, Lightning kábel is kéne neki. Ott viszont ha jól tudom, számít az is, h certified-e a kábel vagy sem. De a gyakorlatban ennek mi a szerepe? (Tudom, Google, de majd utánanézek, ha itt nem jön válasz :DDD ) Vannak már 1$ körül is a legolcsóbb kábelekből, de nem tudom érdemes-e azokból venni vagy inkább egy drágábbat, ami hitelesített. Esetleg ebből is ha van konkrét ajánlat, az jöhet.

(#128185) JóGéza válasza KTU (#128182) üzenetére


JóGéza
aktív tag

Nem.
De már a rendelés során lehet látni, hogy mi az, amit külön fognak csomagolni. De attól még lehet fizetni egyben.

(#128186) Mr.Csizmás válasza KTU (#128182) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

warehouse-függő, ami eltérő wh-s az külön megy. de minden csájnizrendelősnél így van.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#128187) Samus válasza zsolti72837 (#128174) üzenetére


Samus
addikt

Egy rakat ilyet rendeltem már kérésre, miután elmeséltem, hogy szerintem milyen jó, mindenki meg volt elégedve vele. Az akku a gyenge pontja, de hát a vezérlő mérete miatt ennyi fért bele.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#128188) gojko.m


gojko.m
senior tag

Rendeltem egy ilyen minden egyben HDD dokkolót: 875 SATA + IDE Dual Slots All-in-one HDD Docking Station

Alapvetően egy LG tv-hez akartam használni. De hiába csatlakoztatom a tv USB bemenetére, nem ismeri fel. Persze kidobni nem fogom, mert a médialejátszómmal és a számítógéppel is tökéletesen működik. :D
Viszont felmerül a kérdés: létezik-e, tudnátok-e ajánlani olyan HDD dokkolót, amit a tv USB bemenete is kezel?

(#128189) Martin Eden válasza gojko.m (#128188) üzenetére


Martin Eden
tag

Nekem ilyenem van:
https://m.gearbest.com/hdd-enclosure/pp_873449.html?wid=1433363
Egy 1.8 méteres usb-hosszabbítóval és egy 2.5-ös notebook Toshiba 750GB-os vinyóval, mindkét LG tévémmel rendesen működik.

(#128190) zsolti72837 válasza Samus (#128187) üzenetére


zsolti72837
őstag

Elvileg 4 órát bír az aksija.
Amúgy köszönöm! :R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#128191) Dolphine válasza gojko.m (#128188) üzenetére


Dolphine
addikt

Most lehet, hogy hülye kérdés, de amikor a TV-hez csatlakoztattad csak USB-n tetted, vagy külön tápot is adtál neki?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#128192) Krogoth válasza gojko.m (#128188) üzenetére


Krogoth
senior tag

Mekkora hdd-t tettél bele? Lehet a tv-d azért nem ismeri fel, mert túl nagy.

(#128193) Dolphine válasza Krogoth (#128192) üzenetére


Dolphine
addikt

Ez is egy ok lehet, valóban! :K

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#128194) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Nemrég kértem segítséget egy lapnagyítóhoz, kérdező is volt, hogy mire jó. Hát, téves választ kapott. Ez a fajta abszolút nem jó a holttér beláthatóságára. Fordított képet ad és rögzíteni se lehet vízzel. Ez kimondottan olvasni való nagyítására jó.
Amit valójában kerestem, az ez, vagyis a valóban holttér lencse, fólia.

Hogy ne fusson bele más is az én hibámba. :)

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#128195) Roklif válasza Willie (#128127) üzenetére


Roklif
csendes tag

Köszi szépen, akkor szerintem meg is veszem!

(#128131) Vagany Nekem megéri szerintem, mivel úgyis laptophoz használnám, amiben van bluetooth, így fölöslegesen nem foglalnék egy usb portot.

(#128196) GIJoe


GIJoe
addikt

Netac 64GB Pro Micro SDXC V30UHS-I U3 13$

(#128197) gojko.m válasza Martin Eden (#128189) üzenetére


gojko.m
senior tag

Köszönöm a javaslatod! De sajnos, jelenleg egy 3.5-ös HDD-m van. :(

Az USB hosszabbítóval viszont rátapintottál a lényegre. Azaz egy korábbi problémámra. Ugyanis van egy hordozható vinyóm is. Ha ezt a hozzá kapott rövid kábellel csatlakoztatom, akkor olvassa, kezeli a tv. Ha hosszabbítón keresztül, akkor nem (valószínűleg így már kevés neki tápfesz).

(#128191) Dolphine: A kérdésed akár jogos is lehetne. :) De természetesen ellenőriztem és kapott tápfeszt is a dokkoló. Úgy tűnik maga az eszköz nem kompatibilis a tv-vel. Csatlakoztatást követően ezt az üzenetet írja a tv: "USB eszköz nem támogatott", majd: "USB-elosztó nem használható"

(#128198) gojko.m válasza Krogoth (#128192) üzenetére


gojko.m
senior tag

A mérettel nem hinném, hogy gond lenne (egyébként 320GB). Különböző pendrive és SD kártya használatakor is ugyanaz a helyzet.

(#128199) KL48 válasza EXIEZ (#128044) üzenetére


KL48
tag

Én is a szögleteset használom akciókamera külső tápjának. Nagyon hasznos 4-5 órás time-lapse felvételnél.

(#128200) nababika


nababika
aktív tag

Sziasztok. Tegnap rendeltem egyJJRC H51 Drone-t tegnap meg 3000 ft volt kb. Ma mar 9000.ft . Mi lehet a jo a Banggodnak ebben, mi a turpissag? Vagy meg sem kapom talan? Gyanus. :-D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.