Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#129751) norby_42


norby_42
aktív tag

Gearbest-nél mennyi idő után szokás reklamálni? 15-30 nap a vállalt szállítás, júl. 14 óta nem ért ide, a később rendelt cucc meg már rég. A tracking szerint meg 27-én a Postához került.

Eat pasta, run fasta

(#129752) powerwade válasza Metacska (#129731) üzenetére


powerwade
senior tag

Tigernu egyértelműen. Olcsó, minőségi és strapabíró. Én 2 laptopot hordok benne, hátul van egy párnázott rész, direkt laptopoknak, a másik meg elől van. Ez a "kicsi" 14" laptopokhoz passzoló verzió van nekem.

norby_42: valaki fentebb írta, hogy a hétvégén feltorlódott kínai csomagos konténer pakolás lesz és jövő héten várható pár beragadt csomag :) Lehet, érdemes lenne várni még 1 hetet aztán mehet a reklamálás. Amúgy, Gearbest is ugyanezt fogja mondani először: várj, aztán menj a postára, és a végén refund/resend.

[ Szerkesztve ]

(#129754) oszy válasza norby_42 (#129751) üzenetére


oszy
veterán

Nekem is volt ilyen. Az újabb rendelés előbb megérkezett. Aztán pár nap múlva jött a régebbi is.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#129755) asdasdasd válasza chatran (#129725) üzenetére


asdasdasd
tag

Nekem a Maiwo-val sokszor el sem indult a vinyó csak kattogott. Oricoval teljesen jó.

(#129756) norby_42 válasza powerwade (#129752) üzenetére


norby_42
aktív tag

Ok, adok nekik két hetet, úgyis nyaralás lesz. Nem lehet kifutni az időből, mint az alin, ugye?

Eat pasta, run fasta

(#129757) MarioAna válasza norby_42 (#129751) üzenetére


MarioAna
senior tag

Nekem 07.16-i szállításom ül a tracking szerint 07.27-e óta belföldi továbbításra várva (LVS-es belga unregistered) :(

(#129758) grizlisandor válasza petipetya (#129709) üzenetére


grizlisandor
addikt

Már azt hittem, hogy meg se fog jönni, miközben a többi Joybuy termékem megjött már és egyszerre lett rendelve a körömcsipesszel.

(#129759) zsiz


zsiz
őstag

Ritkán írok mostanában, itt van pár cucc, ami mostanság jött. Hátha valakinek pont kell valami a listából, csak még nem sejti. ;]

Zöld Carbon mintás fólia: még nem raktam fel, ahova terveztem. Ha nagyon búcsús lesz, akkor nem marad a kocsin, de amúgy nem néz ki rosszul, csak nem biztos hogy illeni fog oda ahova akarom. Van több színben is. 127x30cm a tekercs. Adnak hozzá egy spaklit is a felrakáshoz. Én 2$-ért vettem, volt már olcsóbb meg drágább is.

Zsugorcső: 8 méter, több méret és mindegyikből 1-1 méter van a csomagban. Pont most nem kell, de a régi már lassan elfogy, mindig jó ha van itthon. 1.79$

Karácsonyi LED, elemes: Van már itthon belőle pár darab, szinte mindig veszek ha leakciózzák. Elemes, úgyhogy biztonságos, tavaly gyerekszobába vettem, de idén már minden ablakra jutni fog szerintem. Vékony dróton vannak a LED-ek, ha meghajlítom, úgymarad. Van több szín, kéket, pirosat, hideg-meleg fehéret, multicolort, meg ha jól emlékszem még zöldet is vettem már. Szerintem tök jó cucc. Legutóbb 0.96$-ért vettem, de volt már 0.7x$ is az 5 méteres.

Micro USB kábel 1m: 0.49$-ért vettem, két darab kábel van a csomagban. Nem mértem, de szerintem nincs vele gond. Most 1$, szerintem úgyis megéri.

Opel bicskakulcs és rá való kulcsvédő szilikon: használható minőség, de azért látszik, hogy olcsó kínai. Kicsit sorjás, kicsit hézagosak az illesztések. Egy ezrest megért. A szilikoncucc meg jól néz ki, jó színe van. 1$-ért vállalható.

Pénztárca: Itt mutatta valaki a topikban, megtetszett, olcsó is, így adtam neki egy esélyt. Picit lehetne nagyobb a papírpénz tartó része, mert kb pont akkora, mint a pénz, így néha kicsit nehezen megy a helyére. De egyébként tetszik. Kicsit elhamarkodtam a vásárlást, mert alin jobb színűt kaptam volna olcsóbban, de ez van. Kb 1200 Ft volt, még nem használom csak pár hete, úgyhogy nem tudom mennyire tartós. Mondjuk én ritkán hordok tárcát úgyhogy nálam sokáig fogja húzni.

Kulcskarika: fillérekért vettem akcióban. Menetes, szét kell csavarni, ráfűzni a kulcsokat és összetekerni, praktikus. Kicsit túl nagy az átmérője. Elszakadni biztos nem fog, a gyenge pontja esetleg az összetekerős résznél lehet.

LED csík: Jó fénye van. Korábban már vettem, az a csomagtartóban üzemel egy ideje, egyelőre gond nélkül. Kétoldalas ragasztót adnak hozzá.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#129760) erdey_a válasza -secret- (#129742) üzenetére


erdey_a
őstag

győzzetek meg, hogy ez kell nekem. már majdnem rányomtam a fizetés gombra, de megremegett a kezem :DDD

Vérboci

(#129761) sharp4


sharp4
őstag

Sziasztok!

4-5 portos USB töltőt keresek. Melyik most az ár-érték áranyban a legjobb?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#129762) tomazin


tomazin
veterán

Az alábbi találós kérdésre tud valaki válaszolni:
Rendltem egy terméket. Megjött, kifizettem rá az áfát+vámeljárást. A termék hibás volt, az eladó küldött egy újat, nem kellett visszaküldeni. Megint meg szeretnék vámolni. Írjam le ezt, vagy van erre is valami csoda nyomtatvány, ugyanis nem szeretném megint kifizetni rá a terheket..?

köszi

[ Szerkesztve ]

(#129763) lappy válasza tomazin (#129762) üzenetére


lappy
őstag

Fontos! Minden esetben őrizzük meg az eredeti termék vámhatározatát. A postai feladásnál töltsük ki a CN23-as nyomtatványt (ezen célszerű jelezni a pontos márkát, típust, akár a gyári számot is), és biztos ami biztos, fényképezzük is le, amikor már a csomagra rákerült. Ezekre azért van szükség, ha legközelebb vámolni szeretnék a terméket, akkor bizonyítani tudjuk, hogy már egyszer vámkezelésre került. Emellett a visszaküldött termék vámkezelése során kérhetik a kiküldött termék postai feladóvevényét és a levelezés részleteit az eladóval.
forrás:https://kinatech.hu/kulfoldi-rendeles

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#129764) KaiotEch válasza tomazin (#129762) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

A vámos papíron 6-os menüpont miszerint "A.6. Garanciális javítás". Azt kell bepipálni.

(#129765) szabifotos


szabifotos
senior tag

GearBest-en miért nem lehet az utóbbi időben Faceboook-kal összekapcsolt fiókba belépni? Nektek megy?

Request Parameter Error-t ír...

[ Szerkesztve ]

(#129766) oszy válasza erdey_a (#129760) üzenetére


oszy
veterán

Nekem nem. Sajnos csak egyet enged ennyiért. :DDD

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#129767) tomazin válasza lappy (#129763) üzenetére


tomazin
veterán

Nem kellett visszakuldeni. Ettol fuggetlenul koszi.

KaiotEch: thx

(#129768) bul07


bul07
nagyúr

Nem tudom milyen minőség de nagyon kis pénzecske

KSD - A23 On-cord In-ear Earphones with Microphone
[link]
$0.98 és pontozható, így $0.70
Több szín mind ennyi

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#129769) -secret- válasza bul07 (#129768) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ne! Bóvli nagyon. :))

(#129770) fradi81 válasza szabifotos (#129765) üzenetére


fradi81
veterán

Jó kérdés, email+jelszóval viszont jó, ez van.

moto g72, Ninebot d28e

(#129771) bul07


bul07
nagyúr

joybuy.com
Talán ezek megérik az árukat

The ONE Customized Universal Headphones
[link]
US$ 16.99

UGREEN kábelek 1$ környékén
[link]
[link]
[link]

Samsung EVO Plus memory card Upgraded version, 32GB
[link]
9$
(Más az eladó mint a legutóbbi akciókor)

Viszont ezt nem tudom hova tenni és nem is vállalom be

32GB 64GB 128GB 256GB EVO Plus + 95MB/S Class10 TF Flash Memory Card for Android Powered Tablet PC Digital Smart Phones
[link]
256GB -> 9.99$
Nagyon gyanús

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#129772) Imy válasza bul07 (#129771) üzenetére


Imy
veterán

32GB 64GB 128GB 256GB EVO Plus + 95MB/S Class10 TF Flash Memory Card for Android Powered Tablet PC Digital Smart Phones
[link]
256GB -> 9.99$
Nagyon gyanús

Érdemes lenne megpróbálni megvenni? :F

(#129773) Vertigo18 válasza bul07 (#129771) üzenetére


Vertigo18
addikt

Tesó, vállald be a csapatért! ;]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#129774) lacko6 válasza bul07 (#129771) üzenetére


lacko6
senior tag

Evo plus de nem Samsung...

Vagy gyári hibás vagy....

(#129775) ktommy91 válasza bul07 (#129771) üzenetére


ktommy91
addikt

Nincs nagy szükségem rá, de remegek a fejes után. Egy szintetizátor gyártónak a terméke, máshol 40 dodó felett van az ára, 1.8m-es az aranyozott csatlakozójú kábel, 50mm-es driverek vannak benne.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#129776) Mr.Csizmás válasza ktommy91 (#129775) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ők se tudják mi jót árulnak:

Q: What is the name of the manufacturer and model of headphones?

A: Dear customer, this headset is a custom model for smart piano brand The One, so we don't have relevant data. Thanks for understanding.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#129777) ktommy91 válasza Mr.Csizmás (#129776) üzenetére


ktommy91
addikt

A ruszkik tudják. Ezt: [link]

Nincs kerítés.

(#129778) gixxergabi válasza MarioAna (#129757) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Dettó ugyanez mint nektek... 27.-e óta országban a belga postás cumó, a később rendelt belga csomagért meg ma mentem be. Tuti ráborírtottak egy pár konténert...

(#129779) kulup válasza ktommy91 (#129777) üzenetére


kulup
tag

Nem engedi megvenni ezt a fejhallgatót, nem dob át a paypalre. Sikerült valakinek ?

(#129780) kulup válasza kulup (#129779) üzenetére


kulup
tag

Végül sikerült. Köszönöm, hogy szóltatok, tényleg jó cucc.

[ Szerkesztve ]

(#129781) EXIEZ


EXIEZ
senior tag

5-10000 Mah-os powerbankra van valami jó akció most? ( Lightintheboxos nem bestbuy )
Lehetőleg Aliról lenne jó ;)

(#129782) bul07 válasza ktommy91 (#129775) üzenetére


bul07
nagyúr

Már tegnap is ennyi volt csak nem írtam be ide mert nem ismerem a márkát

(#129773) Vertigo18

Á most nincs úgy lovetta, kocsit vettem :)

(#129774) lacko6

Láttam én is hogy sehova nem írták a márkanevet
De azért na, ha tényleg 10$ lenne egy 256GB valós kapacitás, és már elég lenne 15 körüli írási sebesség

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#129783) Mr.Csizmás válasza ktommy91 (#129777) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vili, ironikusan írtam :D btw. joybuynál vannak néha ilyen bestbuyok

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#129784) szabifotos válasza bul07 (#129771) üzenetére


szabifotos
senior tag

Ezek a kábelek, hogy ilyen olcsók rendszeresen... Ugreen máshol 2-3-szor ennyi. Remélem nincs köztük minőségbeli szórás. Eddig bevált ami jött. :Y

[ Szerkesztve ]

(#129785) bul07 válasza szabifotos (#129784) üzenetére


bul07
nagyúr

Type-C esetén van kérdés az se 1000% biztos, keres rá itt és olvasd el

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#129786) tillatrilla


tillatrilla
senior tag

Sziasztok!!

Találtam magamnak egy zenekütyüt,[link] , de a biztonság kedvéért megkérdezem tőletek.Ha csomagolás nélkül küldi,akkor olcsóbb picit,de ha a gyári dobozában,retail package,akkor drágább? Ilyet sem láttam még sehol,hogy a gyári doboz feláras,illetve olcsóbb az nélkül.Természetesen dobozos lenne. 2x5 watt,rádió,nem gyenge aksi. Van ennek testvére,a sima nby 18,az 2x3w,nem vízálló,meg kisebb aksi. Nem olyan gáz ez az s18 nem?

Üdv: Attila

(#129787) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Xiaomi Mi A2 Lite GLOBAL - email only price
3GB RAM 32GB ROM 179.99 USD
4GB RAM 64GB ROM 199.99 USD

Elfogadom a sütiket.

(#129788) Saccco válasza Dr.NX (#129787) üzenetére


Saccco
nagyúr

Most nagyon gondolkozok a sima Xiaomi Mi A2-ön (6/128GB).

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#129789) Norby86


Norby86
őstag

Sziasztok!

Vettem még télen egy BlitzWolf BW-F3 bluetooth hangszórót. A hangjával nagyon meg voltam elégedve idáig, de sajnos nálam a vízállósági teszten nem ment át és zárlatos lett a belseje mivel pár csepp víz befolyt és sajnos ennek következtében elhalálozott. :( Kérdésem hogy aki esetleg használt már ilyen hangszórót, milyen más bluetooth hangszórók léteznek, aminek a hangminősége és a basszusa hozza ezt a Blitzwolf BW-F3 szintet, vagy meg is előzi? Mert ezt sajnos már nem lehet kapni. Árban azért nem szállnék el, ezt akciósan 4800-ért vettem karácsonykor (amúgy 8-9 ezer ft volt nem rég), tehát 10.000 alatt kellene nekem vízálló, jó basszust adó, hangminőségre is megfelelő bluetooth hangszóró.

-Norbi-

(#129790) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

[link] ez valami vicc? mert ahhoz hogy komolyanvegyem, túl... :U :F #WTF

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#129791) Emperor_ válasza sharp4 (#129761) üzenetére


Emperor_
addikt

BlitzWolf BW-S7
Nekem nagyon bevált, tényleg tölt több eszközt egyszerre, melegedés nélkül.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 4 | Topping A30, D30

(#129792) norby_42 válasza gixxergabi (#129778) üzenetére


norby_42
aktív tag

Megnyugodtam,az enyém is belga

Eat pasta, run fasta

(#129793) dugesz77


dugesz77
őstag

Ilyen a power bankot próbált már valaki? 20k-s + USB-C + kijelző. Kicsit olcsónak tűnik(13,08 $ postával együtt)

(#129794) tomazin válasza bul07 (#129768) üzenetére


tomazin
veterán

nekem van ilyen. rettenet gagyi, de én örülök, hogy vettem egyet, backupnak jó, ha nincs semmi. (telefonálni is lehet vele, meg lehet valami zenehallgatás szerűséget is el lehet követni pár napig vele)
nálam ott van táska alján, és már jópárszor örültem neki.

jah meglett a fülesem, anyós benyúlta :DDD

(#129795) gabe_


gabe_
őstag

Olyan headsetet tud valaki olcsón, ami nem agybadugós, mikrofonos, és aránylag jól is szól?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#129796) Mr.Csizmás válasza dugesz77 (#129793) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

230 g, és 20k kapacitás?? :D a 10k rock kompozit cellás töltőm 350 grammos.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#129797) powerwade válasza Mr.Csizmás (#129790) üzenetére


powerwade
senior tag

Ez meló a vámosoknak, neked meg nem jó móka :) Bejön a cucc, kiderül, hogy hamisítvány, elővesznek téged majd megsemmisítik a cuccot. Nem? :U

Szerk: várjál, ezek mind 0 orderses cuccok :D

[ Szerkesztve ]

(#129798) zolikaDB válasza bertokl (#129753) üzenetére


zolikaDB
veterán

A 20000-es ennyiért jó vétel?
Mert csak trackinggel engedi, és 23€ körüli áron...

(#129799) szabi__memo válasza powerwade (#129797) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Elővesznek:)
Max próbálkoznak. De feleslegesen

(#129800) Nikaré válasza Saccco (#129788) üzenetére


Nikaré
őstag

Mit jelent az, hogy "sima" ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.