Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#129451) anorche1


anorche1
őstag

Megjott az aliexpresses bluedio akcio kereten belul rendelt bluedio TM bluetooth fejlhallgatom. Jart mar nalam korabban egy t2+, az kenytelen voltam elajandekozni, mert a kicsi volt a fulnek a kivagasa, pedig nincs nagy fulem.
Ez ebben a tekintettben jobb, itt mar nagyobb, ellipszis alaku a luk, elfer benne a fulem.
Viszont nem eleg vastag nekem parna, vagy nem tudom, de a fulem hegyet most maga a hangszoro nyomja, amin csak szalveta vastagsagu anyag van. Sose gondoltam volna, hogy ilyen igenyes vagyok fejhallgatok teren :D
Adok neki 1 hetet, ha nem sikerul megszokni, hozza edzzodni, ez is cseres lesz.
Hangminosege sztem teljesen oke.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#129452) MADcat válasza Nazo (#129442) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Fényvisszaverőre gondoltam. :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#129453) szabi__memo válasza anorche1 (#129451) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nyomkövetés működött? Nálam még mindig hongkongi az utolsó bejegyzés

(#129454) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Sziasztok!

Autóban a hátsó ablakokat jó lenne lefóliáztatni, de mivel sok a macera vele, gondoltam körbenézek hátha van vmi olcsóbb megoldás arra hogy hátul kevésbé süssön be a nap. Van valakinek ilyesmivel tapasztalata?

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#129455) keszo válasza MADcat (#129441) üzenetére


keszo
őstag

Hi!
Ilyet se lehet
[link]

Attila

(#129456) MADcat válasza keszo (#129455) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

A fényvisszaverő matrica melyik része nem tiszta?

A rendőrautók látványterve védett, és a biztonsági járőrök dekorációja megtévesztésre nem adhat okot. Több történetet is végighallgattam, hogy lehetetlen legálisan rendőrautónak látszó járművet üzemeltetni, aki ilyet akar, annak a látványtervet engedélyeztetnie kéne az NKH-val. Mivel a speciális, kék, piros és sárga fényvisszaverő fóliák alkalmazását csak a rendőrségi autókon engedélyezi a törvény, ezt képtelenség átverni. Annyira szigorú a szabályzás, hogy a fólia felhasználását indokolnia kell a dekoráló cégnek, és a végén el kell számolnia a maradékkal.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#129457) 8 válasza PainKiller13 (#129454) üzenetére


8
senior tag

A sok macera alatt mit értesz? Ott a helyszínen megvárhatod max 1.5 óra.
Ismerősi körben többen is a skyfol shark hp fóliával csináltatták, egész jó az ára és élettartam garanciát adnak rá.

Másik lehetőség még a méretpontos sötétítő a hátsó oldalsó ablakokra és a hátsó szélvédőre, ez főleg csak a napot szűri, az uv-t kevésbé, hővisszaverő tulajdonsága sincs sok, és nem nagyon lehet kilátni, nem is lesz sokkal olcsóbb mint a fólia ha jó minőséget akarsz. Cserébe egész jól néz ki és bármikor levehető.

Ha csak a két oldalsó ablakkal megelégszel néha-néha, akkor lehet rá ilyen zoknit húzni (az egész ablakkertere, és rácsukod az ajtót), otthon gyorsan meg lehet varrni valami rugalmas anyagból.

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#129458) keszo válasza MADcat (#129456) üzenetére


keszo
őstag

Ha ez így lenne, nem lenne minden himi-humi biztonsági cégnek rendőrséginek megtévesztésileg hasonlító felmatricázót autója

Attila

(#129459) MADcat válasza keszo (#129458) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Fényvisszaverő azokon sincs, se (piros-kék) fényhíd. Most tényleg baj van a szövegértéssel vagy velem kekeckedsz... :(( Amúgy ez itt OFF és be is fejeztem ezáltal. :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#129462) beg


beg
veterán

Több dekoros posztot hadd ne kelljen törölni. Köszi.

NKH szabályozás van, vagy annál a szervnél vagy egy autórekor cégnél lehet érdeklődni a fényvisszaverő matricáról ami nem egyenlő a messziről hasonlóan kinéző fóliával ami nem fényvisszaverő.
Köszi.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#129463) anorche1 válasza szabi__memo (#129453) üzenetére


anorche1
őstag

Igen, mondjuk a belfoldi feldolgozasra tovabbitva kimaradt, celorszagban feldolgozva utan kaptam meg.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#129464) Pubi78


Pubi78
csendes tag

Szisztok kis segítség kéne. 07.25. Rendeltem valamint eu express szálitással/5415870781/másnap kaptam egy sms-t a dpd-töl,hogy 2-5napon belül csomagot szállítanak nekem. De 27.e óta csak ezt látom nyomkövetésnél /Southall, Your parcel is on its way/,de ezt is csak a dpd.uk. a magyar dpd nem is látja. Most akkor mi is van? Köszönöm

(#129465) snipr válasza anorche1 (#129463) üzenetére


snipr
aktív tag

Melyik típus? Nekem a T6-ot megfogták vámkezelésre, épp ma küldtem el az igazolásokat.

(#129466) szabi__memo válasza snipr (#129465) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Szerintem nekem is az lesz. Értesítenek 1-2 hét, feldolgoznak még 4 hét :(((

[ Szerkesztve ]

(#129467) Silent77 válasza Pubi78 (#129464) üzenetére


Silent77
veterán

Úton van Angliába, majd ha odaér, akkor fogsz többet látni. 2-4 hét
Magyar is látja, csak tedd elé a 1550-et.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#129468) kigyi_23 válasza Pubi78 (#129464) üzenetére


kigyi_23
addikt

Ne aggódj a 2-5 nap majd akkor lesz érvényes, ha beér Angliába. Addig viszont azt a feliratot kell nézegetned az express csak EU-n belül lesz express cserébe viszont tréfamentes szállítási mód.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#129469) Timyyy válasza Nazo (#129442) üzenetére


Timyyy
őstag

Ilyen nekem is van, senki nem szólt érte. :)) Mondjuk én alapból nagyon bírom, Simon macskája, youtube-on is fent van az összes kisfilm, haláli amúgy.

[ Szerkesztve ]

(#129470) ztibor


ztibor
senior tag

Maiwo 2,5 Hdd , USB-s tok, tudtok valami kupont hozzá? Esetleg valami más használható 2.5-s USB tok?

[ Szerkesztve ]

(#129471) snipr válasza szabi__memo (#129466) üzenetére


snipr
aktív tag

Nem kell megvárnod az értesítést, ha tracking alapján látod, hogy megakadt, már mehet is az emil nekik a szükséges csatolmányokkal. (nekem egyébként szombaton jelezte a tracking a procedúra kezdetét, ma délután már jött az sms, nem sokkal azután, hogy már elküldtem)

(#129472) dugesz77 válasza snipr (#129465) üzenetére


dugesz77
őstag

Nálam is ugyanaz a helyzet, megfogták a T6-ot, beküldtem a papírokat.

(#129473) tupacamaru válasza dugesz77 (#129472) üzenetére


tupacamaru
veterán

Majd ha egyszer megérkezik, akkor írhatnál róla pár sort.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#129474) szabi__memo válasza dugesz77 (#129472) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Benézték:)

(#129475) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Ilyen grillcuccnak gond nélkül át kéne jönnie a vámon, ha értékhatáron belül van?

(#129476) MADcat válasza r3dsnake (#129475) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Ha érték határon belül van, milyen problémára gondolsz, ami miatt vámolni kellene?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#129477) BullZeye válasza MADcat (#129476) üzenetére


BullZeye
veterán

Pl szúró vágó eszköznek minősül e, gondolom.

(#129478) dugesz77 válasza tupacamaru (#129473) üzenetére


dugesz77
őstag

Rendben. Rendeltem hozzá egy ilyen Blitzwolf BW-BR4-es BT adó-vevőt is. Persze ma az is megakadt a vámon :U (az meg 33,9$ volt elővételben :D dupla meló a semmiért)

(#129479) MADcat válasza BullZeye (#129477) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Elvileg "bármit" rendelhet. Valaki itt kardot is rendelt. De ne legyen nála köztereken.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#129480) BVEKT0R válasza MADcat (#129479) üzenetére


BVEKT0R
csendes tag

Karambittal se volt semmi probléma :D

(#129481) dugesz77


dugesz77
őstag

Rosegal-nál a Eaget S30 USB3-as 32GB-s pendrive a LFJY22 kóddal 5,5$. Gondolom nem valami csúcs drive de egynek jó lehet. (tesztből ezt találtam " Writing speed: 16.1 MByte/s Reading speed: 83.6 MByte/s")

[ Szerkesztve ]

(#129482) szabi__memo válasza dugesz77 (#129481) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Pont az akartam kérdezni melyik a jobb eaget vagy mixza SD:)

[ Szerkesztve ]

(#129483) dugesz77


dugesz77
őstag

Még ami jó árban van talán az XTAR VC4 akku töltő Banggood-on most 17,99$.

[ Szerkesztve ]

(#129484) zsiz válasza macilaci78 (#129420) üzenetére


zsiz
őstag

Nekem meg ma LED szalag jött tőlük. Csak bele volt gyűrve egy kis méretű bubis zacsiba, gondolhatod hogy nézett ki. Össze-vissza törve, gyűrve, hajolva a szalag. Működni működik, de nem néz ki valami jól, a saját ragasztója biztosan nem fogja a helyén tartani. Pedig az elején nagyon odafigyeltek a csomagolásra.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#129485) Beni2360 válasza dugesz77 (#129481) üzenetére


Beni2360
félisten

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#129486) ace22


ace22
tag

Ilyen trackinget látott már valaki a Postától?

Utánküldve / Reforwarded
2018.08.06. | 15:00

Letétben van / Item stored, addressee notified
2018.08.06. | 14:50

Kézbesítő postához érkezett / Arrival to delivery Post
2018.08.06. | 07:33

Belföldi feldolgozásra továbbítva / Forwarded for domestic sorting
2018.08.03. | 18:58

A letét utáni tíz perccel történt Utánküldés különösen tetszik...

Postásnak, értesítőnek nyomát sem láttam 08.06.-án, azaz tegnap... :(

(#129487) gyemipapa


gyemipapa
senior tag

Tudja valaki, GB-n hogy lehet beállítani, hogy csak azokat a termékeket listázza, amik EU raktárakból is vásárolhatók, vagy kifejezetten az EU raktár készleteit mutatja, egy lapon szűrve?
Ilyen szűrési feltételt nem találok, pedig ezt még az eBay is tudja.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#129490) dugesz77


dugesz77
őstag

Ha valaki keres nagyon jó minőségű törölköző készletet akkor még pár óráig a KCASA 3db-s készlet egész jó áron (kicsivel 10$ felett) megvehető. Én már három garnitúrát vettem, majd egy hónapja használatban vannak. Vettem xiaomiból a kisebbet, szerintem egy szinten vannakminőségben(csak abból brutál drága szerintem a rendes fürdő törölköző méret .. hopp az is akciós :D éppen ) . Méretek jók bár a legkisebbnek nem sok értelme van.

Timyyy: köszi. bocsánat ,hogy így kopaszkodom , pedig szoktam figyelni (variáltam a linkel véletlen ez maradt) :W

[ Szerkesztve ]

(#129491) dugesz77


dugesz77
őstag

Kérném törölni akkor a #129488 hozzászólásomat.

A link helyesen a: GearBest EU raktáras termékek

ThundeRobot K70 mechanikus billentyűzet. Megéri megvenni?

(#129492) anadroid válasza ace22 (#129486) üzenetére


anadroid
senior tag

Volt ilyen, amikor először rossz postára küldték. Előszeretettel irányítottak párszor Budára szóló csomagot XV. és IV. kerületbe. Lesz majd a csomagon egy idegen postahivatali pecsét.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#129493) Degeczi válasza dugesz77 (#129491) üzenetére


Degeczi
nagyúr

De vajon milyen a kiosztása?
(a leírása UK-t említ, ami valóban szerencsésebb lenne, a képeken viszont US van)

(#129494) CactuS válasza Degeczi (#129493) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Angol ISO (van 2 soros enter és +1 gomb jobb alul), egyébként OEM kupakos, nem Cherry. Nem alacsony, de kellemes rajta gépelni. Anyagra fém az egész ház, van súlya rendesen, nem csúszkál, a kinyitható talpak gumival vannak bevonva, de a lábak anyaga műanyag. A kupakok gondolom idővel lekopnak majd, de ennyi pénzért szerintem abszolút jó, ha valaki együtt tud élni azzal, hogy angol vagy matricázza. A komplett kupakcsere drágább, mint a a billentyűzet, ezt jó észben tartani.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#129495) w.miki


w.miki
veterán

Xiaomi - Mozgás érzékelős szemetes
113,35$ :DDD
Én is gondolkodtam ilyesmin a fürdőbe, de aztán találtam egy keskeny, billentőst a Tescoban 1500Ft-ért. Igaz, ez manuális.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#129496) anorche1


anorche1
őstag

Tegnap megjott a GTENG T908W dronom, amit banggoodos akciban ~2800Ft ert vettem.

Elso dronom, de tetszik :) Iranyitas az elejen nehezen ment, de mostmar egyre jobban. Ma reggel kiprobaltam a szabadban is, de a szel nagyon konnyen elfujja :(
Kamera kepe nem tul szep, inkabb csunya, de legalabb van. Aksija sajnos nem sokat bir. Neztem pot aksit, de annyiba kerul, mint amennyiert a dront vettem :(

Mennyibe kerul az elso normalis dron? Ami mondjuk 5-6perc helyett bir 20-30 at, es elbir egy gyenge szellovel? Es mennyibe kerul egy olyan, ami a fentieken felul meg elbir egy akciokamerat?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#129497) dugesz77 válasza w.miki (#129495) üzenetére


dugesz77
őstag

Xiaomi fanoknak kötelező. Ikeaban van hasonló harmad áron.

[ Szerkesztve ]

(#129498) Dr. Gonzο válasza anorche1 (#129496) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

(#129499) MittuDomain_ válasza anorche1 (#129496) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Go to:
Drón topik

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#129500) Skillet


Skillet
addikt

Seago sg-507. Valaki vett már észre olyat, hogy hullik a sörte? Nem nagyon, de sacc 1.5 hónap alatt 2x találtam a számban egy kis sörte darabot.
Eddig ilyet egyetlen fogkefénél sem észleltem. Fogmosás után találtam meg pár perccel, így eléggé valószínű, hogy abból van. Más ötletem nem is nagyon lenne, honnan kerül a számba egy kis sörte :DDD
Viszont, ha így van, és úgy tűnik, így van.... akkor ez gázos.
:Y
Nem szeretnék ilyen szarokat lenyelni. :N

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.