Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#119701) Breki válasza FingR86 (#119658) üzenetére


Breki
veterán

Ezt a Bluedio T4s már el is kapkodták?

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#119702) FingR86 válasza Breki (#119701) üzenetére


FingR86
őstag

nagyon úgy néz ki, ilyen áron ajándék volt.
tuti h rengetegen szemeztek vele már jó ideje

(#119703) Hegasus válasza DeFranco (#119700) üzenetére


Hegasus
senior tag

hmmm, milyen jó hogy elkezdtem olvasni ezt a topikot, akkor már adódik is az on topik kérdés, hogy van-e ezekre tesztelt (és átment) külföldi (alis) napszemüveg?
vagy inkább csak itthonról polaroidot (azt ajánlottad is) szerencsére van egy polaroid, azt sokáig is hordtam,csak idővel változott a stílusom, és inkább már csak biciklizéshez használom a polaroidot.
ez vajon torzításnak megfelelő? :DDD (mondjuk úgyis csak néhány órát lenne rajtam évente)

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#119704) kurtuzov


kurtuzov
senior tag

Nitecore TUBE LED Keychain Light $3.40
S5332860NITECORETUBE

100db csak

[ Szerkesztve ]

(#119705) 8 válasza Zoli-bácsi (#119674) üzenetére


8
senior tag

Egyrészt attól függ mire/hova kell + ízlés, másrészt mindennél van jobb :)
Szvsz a feszültség kijelzése tök felesleges. Ha tetszik vedd meg mert egyik sem volt még ilyen olcsó price history alapján, sztem nem nyúlsz mellé rendelésszám és értékelés alapján.

Faktorok amik szerintem szóba jöhetnek döntésnél:
méret (kényelmesen elfér-e a szivargyújtó foglalatod környezetében, fedél alatt stb), ledek/fények (mennyire zavar, milyen erős, milyen színű), töltés erőssége (A és W érték, ha több port van akkor hogyan oszlik meg, és ugyanez gyakorlatban mert az egy dolog mennyit írnak rá!), kell QC vagy nem, áramkör minősége (zavarja-e a rádiót), borítás (alu/műanyag), üresjárati fogyasztás (ha olyan a szivargyújtód hogy gyújtás nélkül is megy akkor ha bedugva hagyod szempont lehet), idításkor ki-be kell-e dugdosni hogy tölteni kezdjen, hány port kell valójában, stb

10+ félét kipróbáltam (gb, ali, ebay, bolti) mindenféle árkategóriából, most nem írok le ide oldalas teszteket, ami teljesen szubjektíven nekem legjobban bejött fenti szempontok alapján, a nem-QC töltők közül, és ár/érték arányban is ott van: Celbro 24W 2x2.4A
Ultramini, alu, nem zavaró a fénye (bár kék, lehetne sárgás-pirosas inkább), erősen tölt - két nem-QC eszközt is ugyanolyan erősen mint az általam próbált eddigi legerősebb a huawei supercharge

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#119706) ANOka


ANOka
őstag

Hátha van, akit érdekel:

SONOFF 4CH Pro R2 = 24,39 USD
Innen rendelve 6 USD-vel tudtam csökkenteni a termék eredeti/mobil app-os árát!
(Select Coupon: -4 USD; Savings: -2 USD)

Azt nem tudom, hogy ezeket a kedvezményeket hogyan lehetett összegyűjteni az elmúlt napokban. :( Nekem valahonnan volt.

Elvileg még 1 USD-s Seller Coupon (Spend US $20.00 to get US $1.00 off.) is kérhető és felhasználható lenne hozzá, de emiatt már nem fogom lemondani és ismét megrendelni a terméket. A végén többe kerülne a leves, mint a hús!

[ Szerkesztve ]

(#119707) EXIEZ válasza kurtuzov (#119704) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Lehet, hogy csak én nem látom, de hol kell a kupont aktiválni?

(#119708) ben-ga válasza 8 (#119601) üzenetére


ben-ga
tag

Szia, milyen kuponnal lesz olcsóbb?

(#119709) kurtuzov válasza EXIEZ (#119707) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Gondolom a véglegesítés előtt a kosárban bejelentkezés után. Nem próbáltam, mert van egy TIP-em.

(#119710) bul07


bul07
nagyúr

Ha valakinek kellene USAMS 1m kábel 0.73-0.79$-ért, van micro usc, lightning, Type-C
Kupont lekérni
[link]
Kábelt kikeresni
[link]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#119711) 8 válasza ben-ga (#119708) üzenetére


8
senior tag

#119617

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#119712) Crizal válasza Breki (#119701) üzenetére


Crizal
tag

Az utolsó pillanatban sikerült elcsípnem egy..............pirosat! :D :D :D :D :D :D :D :D

(#119713) hodostamas válasza bul07 (#119710) üzenetére


hodostamas
addikt

Megvan a kupon, beraktam kosárba a kábelt, ott a kuponoknál látom is hogy aktiválva, de mégis a 2$-os kábelt 1,73-ért mutatja? :U

(#119714) NORBl


NORBl
aktív tag

Lii 100 és Xiaomi hő, és páratartalom mérőhöz szeretnék kupont.

Tudtok esetleg ?

Jah + dekopírfűrész is kéne, valami frankó ár/érték arányú. :D

[ Szerkesztve ]

(#119715) Zoli-bácsi válasza hodostamas (#119713) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Ha tovább lépsz a fizetéshez, ott már mutatja a kuponos összeget.

(#119716) hodostamas válasza Zoli-bácsi (#119715) üzenetére


hodostamas
addikt

oh, köszi! :R

(#119717) Genesistibi válasza Zoli-bácsi (#119693) üzenetére


Genesistibi
tag

Azt a hozzáadott vezetékkel, de azok Xiaomik, úgyhogy ennek a minőségéről nem tudok nyilatkozni. Viszont a Rock cuccuait úgy általában kedvelik és nem nagyon szokták szidni.

(#119718) bul07 válasza hodostamas (#119713) üzenetére


bul07
nagyúr

Ne kosárba hanem Buy Now és akkor egyből levonja

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#119719) mathgery


mathgery
aktív tag

Sziasztok!
LightInTheBox oldal mennyire megbízható?
Amazfit Bip jó áron van most náluk
Bip
és elvileg van vám biztosítás 1,58 dollárért.
Nem tudom, hogy be merjem-e vállalni, mert nem rendeltem még innen.

(#119720) Zoli-bácsi válasza 8 (#119705) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Most egy sima nokia van, így igazából nem is kell, de nem árt ha van még egy a kocsiban alapon. :D 2 port bőven elég, és nem árt ha tud gyors töltést, ha későbbiekben olyan telefonom lesz(vagy az egyik utasnak).

Szóval 2portos, gyorstöltési funkcióval rendelkező autós töltőből mi most az ajánlott?

[ Szerkesztve ]

(#119721) Flashback válasza kurtuzov (#119704) üzenetére


Flashback
addikt

Nem látom sehol hogy hol lehet kupont megadni.

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#119722) XtremLor válasza FingR86 (#119702) üzenetére


XtremLor
őstag

Ejszakas voltam, amire felkeltem, mar egy db se volt. :(
Kovetkezo akcional majd hatha..addig is marad kedvencekbe.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#119723) vizimento válasza bul07 (#119679) üzenetére


vizimento
senior tag

GB-en? Vagy melyik pontokról van szó?

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#119724) bul07 válasza vizimento (#119723) üzenetére


bul07
nagyúr

gearbest igen

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#119725) FingR86 válasza XtremLor (#119722) üzenetére


FingR86
őstag

én is nagy melóban voltam futkároztam össze vissza, aztán megszólalt az ébresztő 57-kor.
félre dobtam mindent és rohantam vissza a gépemhez :DDD

(#119726) joergie válasza mathgery (#119719) üzenetére


joergie
őstag

Én ilyen fényképezőgépes stabilizátort vettem tőlük(pajtinak), DHL hozta, és ugye ott a vámsarc elég brutál(27% áfa és 6-7ezer forint vámeljárási díj).

blu07: köszi a kupont, pont ez kellett :))

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#119727) mathgery válasza joergie (#119726) üzenetére


mathgery
aktív tag

Megtérítették az ÁFÁ-t?

(#119728) Donki Hóte válasza mathgery (#119727) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ki téritette volna meg? Egy ilyen stabi 90 - 100 dollár, a DHL hozza, ez a párosítás tutira azt jelenti, hogy fizeted az ÁFÁ-t. Senki se fogja visszaadni :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#119729) anadroid válasza joergie (#119726) üzenetére


anadroid
senior tag

Ez lehet, hogy jobb vétel lett volna 38 900 Ft-ért, ráadásul azonnal a kezedben van.

Tavaly nyár végén náluk vettem. Tudom, ez itt szégyellni való...

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#119730) Donki Hóte válasza anadroid (#119729) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nem szégyellnivaló, csak offtopik, azt meg beállítottad a hsz-ednél :R

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#119731) kmarci25


kmarci25
veterán

Ha a tv hangját szeretném hallgatni vezeték nélküli fülessel, akkor annak mi a legegyszerűbb/legolcsóbb módja? (Régebben volt egy rádiós fejhallgatóm, de tönkrement.) Most már rádióst nem is találok csak bluetooth-ost. Vegyek egy BT adót, amit jack-kel a tv fejhallgató kimenetére kötök, aztán arra csatlakozok a BT fülessel?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#119732) #04441088 válasza kmarci25 (#119731) üzenetére


#04441088
törölt tag

Milyen tipusu tv?

(#119733) FingR86 válasza kmarci25 (#119731) üzenetére


FingR86
őstag

jól mondod, olyan kell.
de egy minimális alapzajjal mindenképp számolj.
kiküszöbölhető, hogy nagyobb hangerőre kapcsolsz TV-n és magán a vevő eszközön pedig alacsonyabb hangerőt állítasz be.

(#119734) [BiG] válasza mathgery (#119719) üzenetére


[BiG]
csendes tag

Én DashCam-et vettem a LightInTheBox-on 54 EUR értékben. A szállítás és a biztosítás összesen 22 EUR volt. Sajnos nem tudom mennyi volt megbontva a szállítás és a biztosítás. De miután a DHL feldolgozta és kifizetem az adót és a vámkezelés díját kb. 14e HUF értékben és elküldtem a webáruháznak kaptam ~45 EUR Refund-ot Paypalon. :)
Szóval nekem működött és elégedett vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#119735) spileraaa


spileraaa
senior tag

Original Xiaomi Mi Speaker Bluetooth 4.0 - GRAY
[link]

akinek van ilyen menyire normális hogy max 3 órát bír ki utána kikapcsol
és előtte kb 20 percet folyamatosan jelzi hogy merül elégé zavaró kb 2 percenként szol egyet pluszba hogy jelzi hogy merül

pedig 2 órát volt töltve megvártam míg elalszik a piros led

vagy számít hogy milyen a töltő?

a telefon töltőjével töltöttem fel

plusz én fekete szint rendeltem és közben ezüst színűt kaptam

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#119736) kenand válasza Dluinet (#119640) üzenetére


kenand
veterán

de "18650" is jó a jofogásos rákeresésre...

[ Szerkesztve ]

(#119737) kenand


kenand
veterán

Láttatok már olyt, hogy DHL e-commerce?
Ha hazánkba ér a DHL vagy a posta hozza ki?
DHL hu nem találja csomagszám alapján egyébként "posta formátumú" RX6149642xxDE

[ Szerkesztve ]

(#119738) BlackDevil


BlackDevil
aktív tag

Bluetooth earphone-t keresek.
Ezeket nézegettem: ( nem tudom milyen lehet a hang és a mikrofon minősége )
[link]
[link]
[link] - ennél a szivargyújtós töltő gondolom csak a töltést biztosítja, a jelet maga a kis cucc veszi ugye? Elég jó, hogy van rajta usb port is.

Ja és keresek még szellőző rácsra rakható mágneses telefon tartót, ami meg is tartja a telót ezeken a gyönyörű magyar utakon.. Valakinek esetleg van tapasztalata?
Nekem ilyenem van jelenleg: [link], de ezen már pörög a telefon. Jó lenne olyan, ami tartós és ha lehet mágneses, de az se baj ha valami hasonlót, de tartósat tudnátok ajánlani.

Segítségeteket kérem :R :DDD

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#119739) smc válasza spileraaa (#119735) üzenetére


smc
addikt

Milyen hangerőn? Az a legfontosabb. Nálam közepes alatti hangerőn 5 órát elment.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#119740) janakbacsi válasza Zoli-bácsi (#119720) üzenetére


janakbacsi
őstag

Ez

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#119741) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Sziasztok!

Roidmi 3S-t nem látott valaki jó áron? 10 dolcsi körül.

(#119743) Zoli-bácsi válasza janakbacsi (#119740) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

És kb feléért, 5$ körüli áron? :D Az se baj, ha csak az egyik tudja a QC-t

(#119745) janakbacsi válasza Zoli-bácsi (#119743) üzenetére


janakbacsi
őstag

az sem olcsóbb. minőségi töltőt nem nagyon kapsz 10 dollár alatt. szerintem ezen nem érdemes spórolni. egyszer kell megvenni a jobbat, utána nem lesz több gondod vele.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#119746) spileraaa válasza smc (#119739) üzenetére


spileraaa
senior tag

maximum hangerőn
de akkor is a 4 órát nem kellene kibírja?

tudnátok ajánlani olyat ami kibír 8 órát is?

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#119747) smc válasza spileraaa (#119746) üzenetére


smc
addikt

Hétvégén majd letesztelem, bár elég hangos úgy szobában :D

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#119748) zoltan6 válasza spileraaa (#119746) üzenetére


zoltan6
őstag

A kis kocka jbl go-ra 5 óra van írva gyárilag,de vagy 8-9 órát elhallgattuk közepes hangerőn :K
8400ft-ért van telekomnál,tescoba multkor volt 5-ért ha jól rémlik.

(#119749) r3dsnake válasza Timyyy (#119653) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Végüli EZT a töltőt vettem inkább, ár-érték arányban jobbnak tűnik.

(#119750) Zoli-bácsi válasza janakbacsi (#119745) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Ezek visszafelé kompatibilisek? Mármint most egy régebbi Lumia 735-öm van, ami sima töltést igényel. Van abból baj ha QC-al töltöm?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.