Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#119951) hentes555


hentes555
senior tag

Sziasztok! :)

Valaki tud olyan ligtning töltőkábelt, ami jó minőségű és alapból olyan 2$ vagy kuponnal addig lehozható bármelyik oldalon? Ha van ennyiért, akkor jobb lenne 30 cm feletti méretű. :R

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#119955) Ciccuka


Ciccuka
veterán

LiitoKala Lii - 100
GB4Deal025
2.99

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#119956) dugesz77 válasza Breki (#119945) üzenetére


dugesz77
őstag

Igen ezekhez van elég komoly alkalmazás. Például én Oclean SE-t vettem ott te tudod programozni a mosás metódusát (idő,program,erősség) vagyis saját programokat tudsz összeállítani illetve a végén kielemzi a hatékonyságot és,hogy min kéne javítanod (azért kicsit furcsa érzés amikor a fogkeféd firmware-t frissít :D)

[ Szerkesztve ]

(#119957) Breki válasza dugesz77 (#119956) üzenetére


Breki
veterán

Köszi a választ.

Akkor úgy gondolod, hogy a Xiaomi megéri a többihez képest a dupla árat?

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#119958) Czimby


Czimby
addikt

Telefon töltőt keresek ami 5V 1A és nem több!
Kimélni akarom az akkut, lassú töltéssel.

Viszont amiket itthon találtam töltőt (régi sony) a nagy tzerhelés hatására beesnek 4.5V vagy az alá.

Szóval olyan töltő kellene nekem amire ha ráakasztok egy 2A-es fogyasztót akkor is tartja az 5V-ot.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#119959) dugesz77 válasza Breki (#119957) üzenetére


dugesz77
őstag

Egyén függő, de nem rossz dolog én azt mondanám megéri a pluszpénzt. Sokkal személyre szabottabbá tehető az egész. Az app például megkérdezi az elején, hogy mivel mérgezed magad (cigi,tea,kávé,) és be kell állítanod a jelenlegi fogad fehér árnyalatát ebből már képes a fogadhoz illő programot összerakni. Figyeli a kefe sörtét %-osan megadva mikor érett meg a cserére.
Jó esetben évekre veszi magának az ember az ilyenféle cuccokat akkor meg nem sok a felár a plusz szolgáltatásokért.

(#119960) tomcsi23 válasza Czimby (#119958) üzenetére


tomcsi23
veterán

Ez milyen eszköz, telefon?
Kicsit ellentétes, ahogy leírtad, de azért sejtem, mire gondolsz. :)
A dedikált 1Amperes usb jó lehet (pl 2 portos ugreen), mert jó eséllyel veszi a telefon a jelet az aljzattól és max 1 Amperrel terheli be, hiába támogatná amúgy a nagyobb áramerősséggel való töltést. Sok gyári töltőfej, vagy akár számítógép/laptop megfelelő usb portja is alkalmas lehet a lassabb töltésre - a régebbiek 0,5 Amperrel akár.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#119961) farkas-j válasza agroman (#119888) üzenetére


farkas-j
őstag

Ez három eszközös, ez pedig nyolc eszközös. Nekem mindegyik van. A 8 készülékes az szép darab, bár a gombjai is méretesek. Ja, és természetesen mindegyik tanítható.

[ Szerkesztve ]

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#119962) farkas-j válasza Komi28 (#119895) üzenetére


farkas-j
őstag

Nekem van egy RC Univers47 típusú érintőképernyős távszabályzóm, de nem igazán vált be. Itt egyébként hirdetnek egyet.

[ Szerkesztve ]

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#119963) Zeki válasza hentes555 (#119951) üzenetére


Zeki
nagyúr

(#119964) 2thletme2day


2thletme2day
őstag

Üdv

Aliexpresses kérdés. Ha egy terméknél azt választom, hogy ships from Germany akkor kell számítanom extra költségre (áfakülönbözet/vám) a kifizetett áron felül vagy nem (2-5 nap szállítási idő)? Én úgy gondolom nem, de nem vagyok jártas aliexpress rendelésben. :U

(#119965) Zeki válasza 2thletme2day (#119964) üzenetére


Zeki
nagyúr

Jó esetben nem, de voltak már átverések a dologban. Nézd meg az értékeléseit.

(#119966) Komi28 válasza farkas-j (#119962) üzenetére


Komi28
senior tag

Nem valami szép :)
Viszont a 8 eszközös elég jónak néz ki. Kézben ez mekkora, mert így a kép alapján nagynak tűnik, ja meg a mérete alapján is. Egy kézzel is használható, átéred? Ez bevált nálad nincs semmi gondja, nyűgje? :)

(#119967) Czimby válasza tomcsi23 (#119960) üzenetére


Czimby
addikt

A teló gyári töltője 2A-es, így annyit is vesz fel a telefon.

Amikt itthon találtam töltőfejek 700-850mA körül vannak, de sajnos a teló ennél többet venne ugye fel és a fesz beesik 4.5V ill. az alá.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#119968) lacko6 válasza Komi28 (#119966) üzenetére


lacko6
senior tag

ez jobb szerintem,6 os [link]

[ Szerkesztve ]

(#119969) TeeJay


TeeJay
félisten

van valakinek ilyen mini késélezője?

vagon színben kapható 1USD körül
egyik fele kerámia másik fele tungsten (volfrám)

csak érdekelne hogy rozsdamentes acél kést hogy élez
jól bírja-e :DDD

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#119970) Dluinet válasza crazygamer75 (#119930) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Ugreen-t nézz, tökéletesek

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#119971) Dluinet válasza TeeJay (#119969) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ezek olcsó hamisítványok, az eredeti nagyon jól működik

itt találsz jókat
üzleteiket itt találod

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#119972) TeeJay válasza Dluinet (#119971) üzenetére


TeeJay
félisten

de most őszintén mi kerül ebben 3ezer forintba?

[link]

kétlem hogy olyan drága lenne a kerámia élező fej meg a volfrám karbid...

eddig egy kamu samurai shark élezőm volt ebay-ről amit úgy 3-4éve rendeltem és mai napig tökéletes csak elejtettem és kitört a fej belőle

így nézett ki és csak volfrám karbid fej volt benne

Solingen húsipari kést úgy élezte hogy csak na 2dollárért :D
na mindegy rendeltem kettőt, 1,05USD-t megér :K

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#119973) Mr.Csizmás válasza TeeJay (#119972) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ha ikea-közelben laksz: ASPEKT = Fiskars 200654

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#119974) Dluinet válasza Mr.Csizmás (#119973) üzenetére


Dluinet
nagyúr

hamar elkopik a fenőkő benne, amúgy jó

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#119975) betyarr válasza Dluinet (#119974) üzenetére


betyarr
veterán

ha már élező: épp most nézegetem én is ezeket a kerámiákat.ezt néztem ki magamnak: [link]
épp készülök egy 365+ sorozat kést venni,de az előbb linkelt ikeás fenő nem annyira szimpatikus.

(#119976) crazygamer75 válasza TeeJay (#119972) üzenetére


crazygamer75
tag

Igaz ez nem olyan kis kézi-hordozható, de ugyanúgy kínai "gagyi", mégis nagyon jól bevált. Konyhánkban sokféle (olcsó és drága késeket is) kést tökéletesen sikerült megélezni vele.
Hot Knife Sharpener Professional 3 Stage Sharpening System Both Steel & Ceramic Knives in All Sizes,Black 5,5 $ volt.

(#119977) daver88


daver88
aktív tag

Tegnapi beszerzsés egy napelemes, akkumulátoros kemping lámpa, ráadásul EU raktárból, ~3400 Ft most...

ennyit remélem megér, ha megjön, mard írok róla véleményt, ha valaki hasonlóban gondolkodik..

[ Szerkesztve ]

(#119978) anorche1 válasza Czimby (#119958) üzenetére


anorche1
őstag

Esetleg itthonrol egy eredeti apple tolto? Minosegevel biztos nincs baj, emlekeim szerint a halalfejes oldalon az egyik, ha nem a legjobb toltokent van szamon tartva, es az csak 1A -es.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#119979) ghostie válasza daver88 (#119977) üzenetére


ghostie
tag

Nekem a héten jött meg egy pont ilyen Kínából. Kisebb problémám volt vele, hogy bár működik, de a középső ledek el vannak csúszva oldalra, így a fényereje gyengébb mint lehetne. A Banggood rövid alkudozás után visszaadta a felét az árának, így 4,44 USD-be került. Ennyit még így is megért.

(#119980) KaiotEch válasza TeeJay (#119972) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hát a profit és még erre jön 1990Ft szállítás is gondolom :D

Ez olyan, mint bármilyen más nagyobb márka terméke, pl a Tommy Hilfiger farmernadrág 45eFt a boltba, azt hittem hanyatt esek, elmentem egy másik boltba ott meg megkaptam 10-ért és még úgy is keresett rajta az eladó.

(#119981) zsiz


zsiz
őstag

Vettem egy Xiaomi Mi WIFI Amplifier-t (English version, Model R02). Az miért van, hogy a Mi Home alkalmazást telepítve, és európai lokalizációt beállítva nem látja az eszközt az app? Kínára állítva egyből megtalálta.

Illetve az normális, hogy 20Mbps net van itthon, ha a routerre csatlakozom, meg is van a sebesség, ha viszont a wifi stick-re, akkor pedig csak 1 és 5Mbps közötti értékek jöttek ki, több egymás utáni mérés eredményeként? Az eszközök egy háromszögben vannak letéve az asztalon, egymástól egyenlő, kb 40cm távolságra és egymásra tiszta rálátással.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#119982) DeFranco válasza Mr.Csizmás (#119973) üzenetére


DeFranco
nagyúr

okos prepperek ennek a markolatát szokták lefűrészelni és így magukkal vinni. a kő meg nem kopik benne hamar, nekünk évek óta tökéletesen működik.

aki böllér vagy hitman az meg vegyen profi cuccot.

(#119983) farkas-j válasza Komi28 (#119966) üzenetére


farkas-j
őstag

A nyolc eszközös nagyon jó! Egy "hibája" van, hogy egy kicsit nagy.
[kép]
[kép]

[ Szerkesztve ]

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#119984) Mr.Csizmás válasza DeFranco (#119982) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a héten vonali oktatáson az egyik csaj megkérte a végállomási hentesnél a húsmestert, hogy fenje már meg a bicskáját. szóval ilyenért érdemes oda is járni :D

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#119985) MADcat válasza farkas-j (#119983) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Kell egy ilyen! :DDD :Y
A gyerek tuti összef... magát örömében. :C

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#119986) farkas-j válasza Komi28 (#119966) üzenetére


farkas-j
őstag

Az általad linkelt távszabályzónak van egy számomra nagy hibája. Az egyen színe miatt elég áttekinthetetlen. Ha színes gombjai lennének, akkor nekem is megfelelne. Ez inkább bejön, bár csak 3 eszközös.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#119987) farkas-j válasza farkas-j (#119986) üzenetére


farkas-j
őstag

Bocs, az előző hozzászólást lacko6-nak szántam. :B

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#119988) Zsoleszhun válasza MADcat (#119985) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Van egy Jumbo Győrben :Y

¯\_(ツ)_/¯

(#119989) Komi28 válasza farkas-j (#119983) üzenetére


Komi28
senior tag

Ezért is kérdeztem, hogy mennyire nagy :) Ilyenből ha kicsit kisebb-keskenyebb lenne az lenne a jó. De lehet kipróbálom, hátha... :)

lacko6: Az nagyon egyszínü nem tetszik :(

[ Szerkesztve ]

(#119990) Sanki


Sanki
addikt

Vennék egy odb 2 (elm327) bluetooth-os eszközt, ezekhez a képek alapján nincs CD. Ezek szerint ezeket "nyugodtan" lehet rendelni?
[link]
[link]

(#119991) XtremLor válasza Sanki (#119990) üzenetére


XtremLor
őstag

A dobozba nincs cd kepek kozott lathatod, ergo igy nem lehet belekotni se.

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#119992) bul07


bul07
nagyúr

Nem tudom milyen minőség de hátha van akit érdekkel

rosegal.com

NAVIFORCE 9024 Luminous Tachymeter Analog Digital Watch - White [link]
NFCE13
$11.69

Rákerestem alin 20$ környékén találtam, ebay-en 11font(4000Ft)-tól

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#119993) Kernel válasza Czimby (#119967) üzenetére


Kernel
nagyúr

A teló gyári töltője 2A-es, így annyit is vesz fel a telefon.

Ha ez így lenne, PC-portról is 2 A áramot akarna felvenni, de azt meg sem próbálja egy "normális" eszköz. Legfeljebb 500 mA-t, ahogy illik.

1 A terhelhetőségű dugasztápoknál egyik jellemző megoldás a két adatvonal zárlatba kötése, amit a telefon érzékel, ebből fogja tudni, hogy 1 A felett nem szabad ráterhelni.

Tehát a probléma nem ez, hanem amikor egy adapter 1 A-osnak hazudja magát, de annyit sem bír. Így persze beesik a feszültség.

De létezik 700 mA-os adapter is, ami az említett rövidzárral értesíti a gyárilag hozzá tartozó telefont, hogy ne csak 500 mA-rel terheljen. Mivel általános szabvány nincs erre, ugyanezt az adaptert egy másik telefon "félreértheti", ha azt hiszi, hogy 1 A-ig is lehet bátran húzni.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#119994) fcbarca


fcbarca
őstag

Sziasztok. Vízálló led csíkot nem tudtok zuhanyzófülkébe?

(#119995) #04441088 válasza fcbarca (#119994) üzenetére


#04441088
törölt tag

Nekem ilyen van: link.

(#119996) fcbarca válasza #04441088 (#119995) üzenetére


fcbarca
őstag

ez öntapadós?

(#119997) Czimby válasza Kernel (#119993) üzenetére


Czimby
addikt

Köszi a segítséged, már sokadjára :R

Erről már régebben is olvastam(ellenállás értékkel vannak kódolva) csak akkor nem értem, hogy neves gyártók (SONY, LG, Alcatel :B ) töltői miért nincsenek normálisan megcsinálva. Ezek mind 7-800mA-tudnak felírat szerint amit le is adnak, de ugye a teló többet venne fel... ÉS ekkor jön a baj.
Akkor miért nem kódolták őket a gyárban, hogy csak 500mA-t akarjon a teló felvenni.
(Gondolom a telefon amik mellé adták őket, valóban csak ennyiket venne fel, de nincsen biztosítva ugye, hogy mást ne mdug rá az ember.)

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#119998) zoltan6 válasza fcbarca (#119996) üzenetére


zoltan6
őstag

Igen ugyanúgy öntapadós mint a sima,toldásoknál ha forrasztani akarod lekaparod szikével,megforrasztod aztán kinyomod szilóval. :K

(#119999) #04441088 válasza fcbarca (#119996) üzenetére


#04441088
törölt tag

Aha. Hatul van rajta folia/papir, lehuzod es ragad.
De varj meg, hatha irnak jobbat, olcsobban.

(#120000) Kernel válasza Czimby (#119997) üzenetére


Kernel
nagyúr

Ez az, hogy nincs rá világszabvány, később kiegészítettem még a hozzászólást.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.