Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#119301) Beni2360 válasza Doki16 (#119270) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát mint írtam elsőre az előszobába tettem még most is ott van de nagyon erős a fénye. Megy ki a verandára , ott a fél oldala üveg és kifelé is tud fényt adni nem verődik úgy vissza mint az előszobában. Kíváncsi lennék, hogy egy külső lámpaburában is működne, vagyis üveglapon keresztül is érzékelne?
nem kellemes már a CRI miatt sem - hát nem érte hozzá, hogy ez mit takar?
Megtaláltam: A szín visszaadási index, röviden.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#119302) Beni2360 válasza w.miki (#119276) üzenetére


Beni2360
félisten

tegyél rá fényfogó cellux szalagot- mire? és minek?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#119303) A214


A214
aktív tag

Sziasztok, Ha ezt EU Expressel rendelem és Paypal fizetek akkor a biztosítást fontos bejelölni?

(#119304) Beni2360 válasza spileraaa (#119300) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát ha kiteszed a 0 fokos hőmérsékletre akkor az bizony úgy mint te ha csak egy alsó gatyába mész ki kihűl. Azért mert termosz még fel kell öltöztetni mint saját magadat. Én ezt 30 év tapasztalatából tudom, nincs a termosz amelyiket ha kint hagyod megtartsa a meleget, benne a táskában bebugyolálva már nem lesz olyan hideg. Fél nap az 12 óra vagy nálad mennyi? Mi hajnalban fél 6-kor beraktuk a kávét és az utolsó adag 11 h volt de még jó langyos volt. A legjobb szerintem még mindig az üveg belsős termoszok. Minél kevesebb érintkezéssel a külső köpennyel.
-------------------------------
(#119303) A214 Náluk igen. Mennyi egyébként egy 80 $ akciós árunál?
Ráadásul csak 1.53 dodo az eu ex. és 2.59 a bizti. :F

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#119305) A214 válasza Beni2360 (#119304) üzenetére


A214
aktív tag

Add Shipping Insurance to your order $2.59

(#119306) szaboger válasza ZsoltG60 (#119295) üzenetére


szaboger
tag

Ez milyen programmal működik ?

(#119307) -secret- válasza szaboger (#119306) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Yeelight

(#119308) Zoli-bácsi


Zoli-bácsi
senior tag

Sziasztok,

a Lucky Bag-ekben mindig ugyanaz a termék van? Vagy random pakolgatják? Csak mert rendeltem tegnap egy ilyet, és rendelnék ma is egyet, feltéve hogy nem ugyanaz van benne.:D

(#119309) Plero válasza flegga92 (#119248) üzenetére


Plero
tag

Nekem meg Szabolcsiként: :D

"Olyan nincs, hogy nincs" + www.plenter.atw.hu

(#119310) mrrr74 válasza Beni2360 (#119301) üzenetére


mrrr74
aktív tag

nekem ezen a búrán keresztül nem érzékel

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#119311) IG55 válasza wwenigma (#119299) üzenetére


IG55
senior tag

Múltkor egy hasonlót megreklamáltam, a válasz az volt, hogy márpedig ők...
Mivel bizonyítod, amit állítasz? Azt mondanak, amit akarnak.

(#119312) Timyyy válasza beg (#119296) üzenetére


Timyyy
őstag

És az én hsz-em hova tűnt? Nem linkeltem semmilyen csoportot. :((

(#119313) Beni2360 válasza mrrr74 (#119310) üzenetére


Beni2360
félisten

Akkor ki sem viszem mert ilyenem van nekem is. De rájöttem, hogy nem is jó ötlet mert a kutya aktiválná amikor szaladgál. Akkor marad a veranda és remélem nem érzékeli ablakon keresztül ha a kutyus arra fele sétál. :DD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#119314) spileraaa válasza Beni2360 (#119304) üzenetére


spileraaa
senior tag

8 órát voltam szabadban így annak a felett kell számolni vagyis 4 óra után mar annyira hideg volt hogy féltem hogy ha iszok belőle megfájdul a torkom
így inkább további 4 órát nem ittam semmit és szomjasan kihúztam valahogy

vagyis akkor nincs valami kinabol amivel kihúzza a 8 órát is iható hőmérsékleten a víz?

[ Szerkesztve ]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#119315) wwenigma válasza IG55 (#119311) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Érdekel az NMHH hatarozatom? Nyomkövető van rajta, nem menekülnek. Ráadásul más adatot visznek be a nemzetközi rendszerbe mint a magyarba, instant bukó.

Azóta megkapok mindent...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#119316) DeFranco válasza spileraaa (#119300) üzenetére


DeFranco
nagyúr

elcsépelt, de ikea... bécsi karácsonyi vásárt (baromi hideg volt abban az évben) hajnali indulással végigcsináltuk vele délután még ihatatlan forró volt a benne tárolt tea... nyilván ha minél többet nyitogatod, annál hamarabb kihűlik, de ez bármilyen termosszal így van, viszont önmagában piszok módon tartja a meleget

[ Szerkesztve ]

(#119317) Beni2360 válasza spileraaa (#119314) üzenetére


Beni2360
félisten

Én is csak a tea mellett tenném le a voksot mert forró amikor bele teszed és ha a nap végére ki is hűl de még iható marad. Míg a csapvizet 4-6- fokosan rakod bele. Na még egy ha mindenáron vizet akarsz akkor kicsit melegítsd meg és kiöntöd a pohárba és hagyod kihűlni.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#119318) Digitalpimp válasza flegga92 (#119248) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

És a házipálinka hol marad? :D

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#119319) beg válasza Timyyy (#119312) üzenetére


beg
veterán

Válasz volt egy töröltre, azt is törölni kell ilyenkor. Nem lóghat a levegőben.

Off pedig offban írandó.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#119320) Ciccuka válasza flegga92 (#119248) üzenetére


Ciccuka
veterán

ovosolni :B

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#119321) hentes555


hentes555
senior tag

Ilyen pákát/szettet rendelt már valaki? Milyen minőségű a páka és a tartozékok?
Eddig nem sokat forrasztottam, csak kb 8 éve technika órán pillanatpákával, de szerettem.
Most szeretnék venni egyet, 4k alatt, ezekre használnám: fejhallgató, fülhallgató kábel forrasztás, meg van egy 2.1-es rendszer, egy B50K poti kiment benne plusz egy másik forrasztás elengedett a nyákon. Ezekre egyáltalán jó lenne ez a páka vagy más fajta ajánlott?

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#119322) szabifotos válasza hentes555 (#119321) üzenetére


szabifotos
senior tag

Én régóta ezt a típust használom. Szerintem alap dolgokra tökéletesen megfelel.

(#119323) hentes555 válasza szabifotos (#119322) üzenetére


hentes555
senior tag

És ezek a tartozékok is jók, lehet velük normálisan dolgozni? :R

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#119324) crazygamer75 válasza wwenigma (#119299) üzenetére


crazygamer75
tag

Ez így van, ha ajánlott, akkor méretétől függően vagy csomagos(autós-MPL), vagy kézbesítő köteles kivinni, ha ezt nem tesszük (kézbesítő vagyok) nyugodtan tegyél panaszt. Én sajnos tudom, milyen komoly létszám probléma van a postán, de azért ne állítsuk már meg a napot.

[ Szerkesztve ]

(#119325) bexinho23


bexinho23
őstag

Udv! Tudtok ajanlani laptophoz bluetooth billentyuezetet?

-lehetoleg olcso
-minel vekonyabb
-kenyelmes potyogesgez
-ne erzodjon rajta nagyon a gagyisag (laza gombok...)

Jol bevált vezetéknélküli egér?

(#119326) Rimuru


Rimuru
veterán

Hali, gearbesten ha hibas termek erkezett mennyire szoktak szivozni? (nem erdekel uj termek, penzvisszafizetest kerek)

Vigyázat, csalok!

(#119327) BullZeye válasza DeFranco (#119316) üzenetére


BullZeye
veterán

Ez mennyire vízálló? Mert ami termoszokat eddig vettünk folyatott a szelepnél, és mikor leszedtük a kupakot, folyatott ki teát is.

(#119326) colomb2
Teszik a hülyét, automata válasz 2-3x, aztán kérnek róla videót, amit nem tudsz feltölteni mert max pár megás videót enged a rendszerük (amikor engedi).
Szóval egyszerűbb a "nem jött meg" módon reklamálni, ha nincs hozzá normális tracking.

[ Szerkesztve ]

(#119328) elszabi válasza BullZeye (#119327) üzenetére


elszabi
tag

Egyetértek. Kiegészíteném annyival, hogy TN-rel rendelkező cuccok esetében 7 napon belül érdemes reklamálni, ha látni, hogy gond van. Ilyenkor állják az esetleges postázási díjat is - utólag persze. 7 Day Dead on Arrival (DOA) Guarantee

(#119329) azbest válasza Kalandor (#119297) üzenetére


azbest
félisten

hát ja, megesik, hogy értesítés sem akar jönni. Találtam a ládámban egy 19-ére visszadátumozott azonnal átvehető levélről értesítést... meg egy nemzeti közmű választási malac 12 ezer ajándék beharangozó levelet.

(#119330) r0by


r0by
addikt

Tudnátok nekem ajánlani, bevált, jó minőségű, netán olcsó bluetooth transmittert? Tv hangját szeretném bluetooth fülesre kiküldeni. Akksis verzió nem feltétel :R

(#119331) jézusom


jézusom
addikt

Sziasztok!

Rendeltem 2db telefon tokot, egyet ebayről egyet aliexpressről. (véletlen volt a 2db, de most már mindegy)

Sajnos az egyik nem volt jó méretű, hogyan tudom kideríteni, hogy melyik boltból jött?(csak ez a rossz méretű jött meg.

Meg szeretném reklamálni, de ki kellene deríteni melyik áruházból jött :)

(#119332) ANOka válasza jézusom (#119331) üzenetére


ANOka
őstag

A csomag (valamilyen) azonosító számát megvizsgáltad már, hogy melyik rendelésnél szerepel?

(#119333) IG55 válasza wwenigma (#119315) üzenetére


IG55
senior tag

Azt hogyan bizonyítod, hogy becsöngetett vagy nem csöngetett, és csak értesítőt dobott? Akkor is fordulhatok az NMHH-hoz, ha a posta tagad?
Szerintem azt sem lehet bizonyítani, hogy egyáltalán értesítőt dobott-e vagy azt sem.

[ Szerkesztve ]

(#119334) vitezlejszlo válasza Rimuru (#119326) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Nekem a fulesem egy het utan szetesett. 7 usd-ert vettem. Nyitottam jegyet kuldtem kepet. Elso levelben jajj sajnaljak de nyilvan en tortem el, de lassam jo fejek, 3 usd refund. Masodik levelbe mondom bezzek mar meg, hat nem tort hanem szetnyilt. Valaszlevelben jajj megmutattam a vezetonknek, tenyleg bocsi, 7 usd refund mehet-e? Szoval raprobalnak, utanna kifizettek, meg is jott, mar el is koltottem :) viszont gb wallet-ra adjak, tehat csak naluk tudod elkolteni. De nekunk itt ez nem lehet problema :D

(#119335) HornedReaper válasza spileraaa (#119300) üzenetére


HornedReaper
senior tag

Itt a jó termosz :))
[link]

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#119336) cidalain válasza Rimuru (#119326) üzenetére


cidalain
veterán

Nekem eddig 20 dollar alatti cuccal amikor problemam volt megerkezeskor, gond nelkul refundoltak, vagy ujrakuldtek. Dragabbal meg nem volt gond.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#119337) w.miki válasza BullZeye (#119327) üzenetére


w.miki
veterán

:DDD nekem pont most küldenek újra egy terméket, amiről írtam, hogy nem jött meg (tényleg).
Dehát ez tudomány: garancia nincs.
Viszont ami hibás, és nem úgy működik, mint a leírásban, annak meg visszafizették az árát. (Mert azóta drágább lett.) Szóval velem rendesek, akkor is, ha igazat mondok. (Igen, videót kérnek.)

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#119338) DeFranco válasza BullZeye (#119327) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ha folyna nem is lenne termosz, mert eleve hogy tartsa a hőt, légmentesen kell zárjon...

őszintén megmondva nem tudom neked megmondani, mert állítva szoktuk hordani, eleve a formája is ezt részesíti előnyben, de egyébként olyan piszok keményen zár a szelepje, hogy néha vállból kell nyitni is. én nem aggódnék a folyás miatt.

(#119339) gyapo11 válasza spileraaa (#119314) üzenetére


gyapo11
őstag

A befőtteket szoktam plédbe csomagolni, 6-8 óra múlva még 50-60 fokosak. Szóval jó hőszigetelő anyagba tekert bármilyen palack megteszi.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#119340) lsebestyen válasza lsebestyen (#119277) üzenetére


lsebestyen
addikt

Visszakaptam 4$-t, tud valaki ajánlani legalább 1 méteres usb 3.0-s hosszabbítót, ami jól működik? Tehát meg tudja hajtani a 2,5"-os külső hdd-t (olyat amihez nem kell + adapter) és valóban 3.0-s sebességet tud. :R

(#119341) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Ezt csak úgy mellékesen küldeném minden olcsó kínai USB kábel használónak (saját kép) :) :

[ Szerkesztve ]

(#119342) cidalain válasza vwpolopg (#119341) üzenetére


cidalain
veterán

Nem ertem, mi a baj ;]
Az olcso kinai kabel rossz?
A draga kinai kabel jo? Mi az hogy olcso? Meghatarozhato hogy minden x dollar alatti kabel felgyullad?
A nem kinai kabel, ami tulajdonkeppen ugyanugy kinai, az jo? Az olcso kinai kabel dragan arulva (pl itthon vasarolva) jo?
Sokkal tobbet mondott volna a szoveg, ha beleirod, hogy a Csuangun 1 m -es kabel amit itt es itt vettel egy kalap kaka.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#119343) grabber válasza cidalain (#119342) üzenetére


grabber
addikt

Arra céloz a magyar USB kábel a legjobb :D

(#119344) atee_13


atee_13
őstag

Ezek a szerencszsákok miket rejtenek van értelme kipróbálni? Valakinek van tapasztalata?

(#119345) vwpolopg válasza cidalain (#119342) üzenetére


vwpolopg
őstag

Noname 1 dolcsis 1,5m-es ebayes szutyok kábel, gyári toltofej, gyári akksi a teloban, ennyi a sztori. Most jobb a lelkednek? :D

[ Szerkesztve ]

(#119346) Jarod1


Jarod1
addikt

EU Express(Please provide your address & city with English characters)

Gearbesten ez Eu szállítást jelent?

(#119347) ZsoltG60 válasza Jarod1 (#119346) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

:N Nem. Kínából indul bejön európába és innen már futár hozza minden további költség nélkül, tehát nagyobb értékű dolgokat ezzel érdemes venni... :K

EU raktárakat G-W- 1.2.3.4.... így jelölik.
Ezeknél viszont legtöbb esetben drágábbak a termékek és a szállítás is de hamarabb megkapod, és garantáltan nincs áfa/vámteher. (EU express esetén sincs)

[ Szerkesztve ]

Lumia 950XL

(#119348) pajszer91


pajszer91
tag

Sziasztok!
Ismerősömnek regisztráltam PayPal fiókot Gearbesthez, Maestro kártyája van, Budapest banknál, de nem engedi hozzáadni a kártyát, mi lehet a megoldás? AliExpressről tudunk rendelni.

(#119349) Volkov válasza vwpolopg (#119341) üzenetére


Volkov
aktív tag

Egyszer elkezdtem itthon megmérni az USB kábeleket, hogy melyiken mennyi kraft megy át, mert a powerbank gyanúsan lassan töltődött fel.

Volt olyan, ami 0.18A-nél többet nem tudott.
Gyári Samsung 0.5A.
BlitzWolf 0.98A.

Illetve noname ligthning kábel: 0.98A
BlitzWolf lightning kábel: 2A
gyári Apple: 2A.

De pl. a kétirányú BlitzWolf is fos, nem elég jó a csatlakozása és hát.. fűt töltés közben :DDD

:)

(#119350) Jarod1 válasza pajszer91 (#119348) üzenetére


Jarod1
addikt

nem hitelkártya az? a Maestro dombornyomott? nem biztos hogy az netes vásárláshoz jó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.