Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#120951) gyapo11 válasza tobias40 (#120946) üzenetére


gyapo11
őstag

Szerintem a 14500 jó lesz bele valami csővel, hogy ne lötyögjön.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#120952) spileraaa


spileraaa
senior tag

[link]
Original Xiaomi Mi Speaker Bluetooth 4.0 - GRAY

normalis hogy max hangeron torzit nem megy tisztan???

pedig masfelhetig max hangeron is tiszta volt de most mar nem

10$ korul nincs valami jobb vétel?

[ Szerkesztve ]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#120953) Beni2360 válasza tobias40 (#120946) üzenetére


Beni2360
félisten

Szerintem meg a hosszabb fajtát akarod bele tenni. Nekem is van hasonló 3xAAA lámpám és abba a laptop aku jó bele. csövet mellékeltek a lámpához és lehet külön kapni is.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#120954) bul07


bul07
nagyúr

Sokat gondolkodtam hogy betegyem e, de nagyon sok eladása van és 97.8% áll

USB 2.0-ás Pendrive
32GB US $4.96
64GB US $10.73
[link]
Valós sebességére nem találtam utalást még az értékelések között se, 4-9 ír a leírásban
Én amiatt hogy kicsi kocsi fejegységébe zene tárolására használnám

Ez meg nem tudom milyen minőség, meg hogy él e még mert nem vagyok regisztrálva
cafago.com

Andoer LH-811 Digital Wired Earphone Wireless Stereo Bluetooth 3.0 + EDR Red
[link]
L1267V
$12,57

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#120955) Digitalpimp válasza vargalex (#120884) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Ok, a sima küldeményt ne hozza ki, de ezek mind regisztrált átvevős cuccok, amiket kutya kötelességük lenne kihozni, mérettől függetlenül.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#120956) Ghard válasza spileraaa (#120952) üzenetére


Ghard
őstag

"pedig masfelhetig max hangeron is tiszta volt de most mar nem"

Ha annyira kell a hangerő azt ne ilyen áron keresd, mert egyik sem húzza sokáig.

(#120957) sambenez válasza Digitalpimp (#120955) üzenetére


sambenez
addikt

Ez nem így van, mivel ezek levél küldemények nem csomagok. Ha nem fér bele a postaládába akkor nem kötelesek kivinni.

(#120958) szabi__memo válasza sambenez (#120957) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ha befér se hozzák ki

(#120959) fcbarca válasza bul07 (#120954) üzenetére


fcbarca
őstag

Andoer LH-811 tomtop-ról Angliából csak 13 dollár shippinggel

(#120960) Breki válasza szabi__memo (#120945) üzenetére


Breki
veterán

12 dollárért ekkora? Dupla rétegű? Nincs

Megnézted mekkora? Itthon a sima alap ernyők kerülnek ennyibe.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#120961) Krogoth válasza sambenez (#120957) üzenetére


Krogoth
senior tag

Ha nyomkövetős ki kell hoznia, ha nem biciklis, akkor az autós postásnak.

(#120962) Breki válasza tranceplanet (#120932) üzenetére


Breki
veterán

Nekem ez ugyaninnen rendelve, kb egy hete rendben megérkezett. Nagyon jó cucc mostmár kettő van belőle a világítás nélkülit majd eladom.

Ja a giroszkópos távirányító is megérkezett innen, az is teljesen jó LG tv-vel tesztelve.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#120963) axer6907 válasza w.miki (#120873) üzenetére


axer6907
csendes tag

Szia! Ha ez lenne a szívem vágya én megvenném de az első néhány alkalommal fogdosnám rendesen, hogy nem -e melegszik.

(#120964) crazygamer75 válasza Krogoth (#120961) üzenetére


crazygamer75
tag

Igen, ez így igaz, a trackinges az aláíratós, azt vagy a kézbesítőnek, vagy ha nagy méret-súly, akkor MPL-es autónak ki kell vinnie (postás vagyok), ha nem teszik, simán mehet a panasz.

(#120965) w.miki


w.miki
veterán

FB csoportból:
Újra lehet pontozni PC-n Gearbest-en Flash sale és Email only áras termékeket!
Mivel az oldal szemmel láthatóan fejlesztés alatt áll, így az is meglehet, hogy ez csak egy bug és pár napon / órán belül javítják a "hibát", ezért szerintem érdemes most kihasználni a lehetőséget.

Vettem is egy Goral Y5 Smart Bracelet 11.27USDért

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#120966) #04441088 válasza w.miki (#120965) üzenetére


#04441088
törölt tag

Mobil appal nem működik. PC-n megnezem mindjárt.

[ Szerkesztve ]

(#120967) #04441088 válasza #04441088 (#120966) üzenetére


#04441088
törölt tag

PC-n jo. :D

(#120968) Bornie127 válasza w.miki (#120965) üzenetére


Bornie127
senior tag

Köszönöm. Igaz csak apróságot, de már vásároltam is.

(#120969) sambenez válasza crazygamer75 (#120964) üzenetére


sambenez
addikt

Nálunk most azt csinálja a helyettesítő postás, hogy kihozza de nem csenget be csak bedobja az értesítőt.
Legalábbis nekem 2 napja mikor érte mentem ezt mondta a postás néni, hogy nem tudja ideadni mert a kézbesítőnél van. Én meg láttam amikor bedobta az értesítőt ezért azonnal érte mentem.
Kérdeztem akkor miért nem csengetett vajon. A válasz az volt biztos sok a munkája szegénynek. :C

Szóval egy nagy vicc ez a posta. Amilyen drága olyan szar a minősége a szolgáltatásnak.

(#120970) Vigyorka válasza sambenez (#120969) üzenetére


Vigyorka
senior tag

Reklamációmra azt felelte a Posta, hogy nincs szerződésük a Kínai postával és azért nem hozzák ki.
Nem kapnak pénzt utána....

Vigyorka

(#120971) anadroid válasza w.miki (#120965) üzenetére


anadroid
senior tag

PC-n működik, viszont egy délelőtti, szintén pontozott rendelésem (akkor még a régi felület futott) mostanra Processingből Paidre állt vissza.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#120972) Ghard válasza w.miki (#120965) üzenetére


Ghard
őstag

Legalább gyorsabb lett az oldal. Viszont értékelésnél 4 és fél csillag a max amit enged :DDD
update: csak firefoxon bugos, chrome alatt jó.

[ Szerkesztve ]

(#120973) hardline


hardline
senior tag

A Gearbesttel kezd a tököm tele lenni. Március 13-án rendeltem egy telefont az ismerősömnek, amit mai napig nem adtak fel. Igen, egy kerek hónap alatt nem sikerült elküldeniük. A várható feladási dátum minden nap változik, adott nap + 1-2 nap. Nem írták ki egyszer sem, hogy elfogyott volna. Ticketre nem reagálnak érdemben, csak küldtek egy táblázatot, amiben szerepel a megrendelés, a termék neve és egy Suggested Options* mező, ami alatt annyi van: Wait.
Közben a telefon pár napja kb 10 $-ral olcsóbb is lett, mint egy hónapja volt amikor megrendeltem...

(#120974) lacko6 válasza bertokl (#120944) üzenetére


lacko6
senior tag

:R

(#120975) anadroid válasza hardline (#120973) üzenetére


anadroid
senior tag

A várható feladási dátum nem arra vonatkozik, aki már megrendelte, hanem az éppen akkor rendelni szándékozóra.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#120976) tranceplanet válasza Breki (#120962) üzenetére


tranceplanet
addikt

Igen, gondolom, ajánlásra rendeltem ezt a típust. Te mikor rendelted, mennyi idő alatt érkezett meg? Én egy hónapja rendeltem.

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#120977) vargalex válasza crazygamer75 (#120964) üzenetére


vargalex
félisten

Az A5 méretű tracking-es volt a kollégának, mégis csak értesítőt hoztak. Ahogy írtam, ez a cég címe, így postaláda sincs, a recire hozza a postás. Tehát itt a topictárs befér-e a postaládába felvetése sem játszik.

Alex

(#120978) bul07 válasza w.miki (#120965) üzenetére


bul07
nagyúr

Ezt tényleg jó

Akkor hajrá

Xiaomi Mijia Sensor Night Light [link]
Email Only Price
$9.99 postával ponttal $7.05

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#120979) Ciccuka válasza w.miki (#120965) üzenetére


Ciccuka
veterán

Hol lehet pontozni?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#120980) #04441088 válasza Ciccuka (#120979) üzenetére


#04441088
törölt tag

PC-n csak.
Amikor kosarban van valami proceed to checkout a termek alatt a Use Coupon-t lenyitod Use GB Points.

(#120981) anadroid válasza Ciccuka (#120979) üzenetére


anadroid
senior tag

A kupon helyén, az összegző lapon.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#120982) anadroid válasza anadroid (#120971) üzenetére


anadroid
senior tag

Most már Packed lett a Paid után a délelőtti rendelésből. Lehet, hogy a Processing kimarad (hogy ne nyomkodjuk a gyorsító (Process faster) gombot, úgyse jó semmire).

A webfelületről eltűnt az "appból olcsóbb" felirat, már aminél eddig volt.

[ Szerkesztve ]

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#120983) Ciccuka válasza #04441088 (#120980) üzenetére


Ciccuka
veterán

Köszi!
Jól el van rejtve

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#120984) crazygamer75 válasza sambenez (#120969) üzenetére


crazygamer75
tag

Nem védem magunkat postásokat, mert nem lehet. Az ügyfelek szempontjából egyértelmű az elvárás, végezzük el a munkánkat. DE sajnos az a helyzet, hogy nagy a létszámhiány és egyszerűen ha akad is jelentkező, 3-10 nap betanulás után lelépnek, mert meglátják mi az elvárás és nem kérnek belőle. A régi postások pedig kezdenek teljesen kifulladni. Én ma pl 2 adag nyugdíjat hordtam ki, egyszerre ennyi pénzt nem adnak oda, így a 2. adagért vissza kellett mennem a postára, ez mellett a aláiratós levelek-levelek-szórólap-kínai olcsóságok (nem ritka a 30-40 csomagocska), túlóra nem létezik, nincs fix munkaidőnk (folyamatos munkarend). Tudom, az ügyfél ezzel nem kell foglalkozzon, hiszen nem az ő dolga, de sajnos a kézbesitő is csak annyit tud amennyi az erejéből kitellik. Pont pár napja töltöttem fel képet facebookra, Huawei health program számolja a gyaloglásomat (csak a gyaloglást, biciklizés nincs benne), 126 nap alatt 2 millió lépés, ami 1448 km, ha levonom a szabadságomat, meg az 1 hét táppénzemet és a hétvégéket, akkor napi 15-18 km jön ki, kb 30-40 kg cuccot bicikliben tolva, táskában cipelve. Nem látok lehetőséget a javulásra, szerintem csak egyre rosszabb lesz, 10 év kézbesítés után én is folyamatosan más munkát keresek.

(#120985) ANOka válasza crazygamer75 (#120984) üzenetére


ANOka
őstag

Az utolsó majd kapcsolja le a villanyt... :(

(#120986) azbest válasza crazygamer75 (#120984) üzenetére


azbest
félisten

amennyire tudom, a folyamatos munkarend sem azt jelenti, hogy 24/7 állandóan bármennyit lehet dolgozni, hanem azt, hogy nem napi szinten számolják a túlórát. Ti szépen beírjátok a jelenléti ívbe, hogy napi 8 órát dolgoztok, a másik 8 óra meg ajándék, ingyen munka. És nem lepne meg, ha lenne olyan kolléga, aki még erősködik is, hogy ez teljesen korrekt dolog és örülni kell neki, mert mindig van ilyen idióta, aki bebeszéli magának, hogy még a főnök tesz szivességet azzal, hogy nem ismeri el a túlórát, mert néha fél órára el tud menni a rugalmas munkaidő miatt, ami amúgy havi 300 óra valójában. Önsorsrontó balkáni népség vagyunk sajnos.

Egy kérdést érdemes feltenni: ha mindenki betartaná a saját munkaidejét, akkor mi történne? Talán kirúgnak, amikor nem tudnak felvenni embert, mert kevés a balek? :) Persze, szívás lenne, hogy megbénulna a posta, de a tömegek abból értenek, ha nem működik semmi. Amíg hobbiból dolgoztok ingyen, addig természetesnek veszik, hogy minden működik, hisz ez lenne a természetes. Az nem természetes, hogy sokan önszorgalomból lényegében önként dolgoznak ingyen, hiszen sosem merik kimondani a főnökök, hogy muszáj túlórázni, azt valójában megfelelési kényszerből teszik önként a dolgozók. S mivel senki sem kérte, nem is fizetik ki... ügyesen ki van ez találva.

[ Szerkesztve ]

(#120987) sambenez válasza crazygamer75 (#120984) üzenetére


sambenez
addikt

Én ezt megértem, de akkor ne vigye magával a csomagom ha nem is akar becsengetni. Mert így az én időmet rabolja. Persze bent meg azt mondták kötelező neki kivinni, de azt nem tudják ellenőrizni, hogy kint mit csinál.
Így meg velem van kicseszve. Na ez az amit nehezen viselek.
Az a szerencse ritkán van helyettesítés, az itteni postással meg nincs gondom.

(#120988) trebrona válasza trebrona (#118733) üzenetére


trebrona
nagyúr

Tegnap befutott. 77. napon. :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#120989) crazygamer75 válasza sambenez (#120987) üzenetére


crazygamer75
tag

Tiszta sor, a régi postás nem véletlenül régi, valószínűleg megfelelően végzi a munkáját, az ügyfelek általában szeretik. 43 éves vagyok és az 50-60-70 éves ügyfelek postás bácsinak hívnak, érződik, hogy megtisztelnek. A kisgyerek, ha csengetek, örömmel nyitja nekem az ajtót, még a szülök előtt és elkezdi mesélni mi történt vele, hiszen azóta járok hozzájuk, amióta megszületett. Viszont mivel a posta manapság már átjáróház, sok az olyan munkatárs, aki csak pár hetet-hónapot tölt a postán, így folyamatosan romlik a szolgáltatás minősége és a postások megítélése. Megértem az ügyfeleket, de már a legelkötelezettebb postás sem tud mit kezdeni a kialakult helyzettel, közben pedig minden évben egyre nagyobb év végi nyereséggel zár a Magyar Posta ZRT, így a főnököknek ez tökéletesen megfelel. No de mielőtt úgyis leállítják a témázgatásunkat, inkább abba is hagyom a nyafogást :)

(#120990) Dani_kp válasza crazygamer75 (#120989) üzenetére


Dani_kp
őstag

De most volt róla szó, hogy drasztikusan cssökkent az ajánlott levél mennyisége. :DDD Csak nem tudom honnan az adat, főleg ezzel a nav-os sz*patós adóbevallással, meg a hétfőnkénti 20+ ajánlott csájnízzal. LoL

https://ingatlan.com/33821564

(#120991) szabi__memo válasza crazygamer75 (#120989) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ha nektek így jó akkor ne sztrájkoljatok!;]

(#120992) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Sziasztok!

Ugye most lehet pontozni, viszont nekem a Teclast T10 tabletnél nem hozza elő az EU expresst akkor sem ha 2db-ot rendelnék (amúgy csak 1 kéne), nincs valakinek vmi ötlete?

(#120993) anadroid válasza PainKiller13 (#120992) üzenetére


anadroid
senior tag

Este még volt. Most semminél nem látom, amit így rendeltem régebben.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#120994) anadroid válasza anadroid (#120993) üzenetére


anadroid
senior tag

Helyesbítés: a nagy és nehéz daraboknál továbbra is van PL, de pl. az akkori 8$ helyett 40 $.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#120995) Skillet


Skillet
addikt

Megjött a Tecknet m006 egér. Brutál. Ennyi pénzért nem hiszem el. 7$ körül volt.
Köszönöm az ajánlást. Szuper egér!
A többi Tecknet egér is ajánlott?
Muternak kellene egy. Van pár szép dizájnú egere a márkának. Talán az m003?

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#120996) DJGABI válasza Skillet (#120995) üzenetére


DJGABI
addikt

+1 el is felejtettem beszámolni róla. nekem is megérkezett

hááát... azért nem egy logi/genius vagy nem is tudom már mihez volt hasonlítgatva, a gombok azért elég kattogósak. átlagos kezem van, nekem picit nagy. de az árát tényleg mindenképpen megérte, a [link] noname bt-shoz képest fényévekkel jobb anyagokból van

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#120997) ace22 válasza crazygamer75 (#120984) üzenetére


ace22
tag

Sajnos egyre fogyatkozik a régi postásbácsis gárda. Én igyekszem jó szóval / borravalóval is elismerni a munkájukat.

Az "új" generációról nagyon rossz a véleményem. Az új postás pl. a küszöbön hagyja az aláírós csomagot, bedobja az értesítőt (csomagról és ajánlott tértivevényes levélről is), miközben otthon vagyok, más postaládába kézbesít... A szomszédokon múlik, hogy nem vesznek el a küldemények (vagy nem is tudok róla). :-(

(#120998) joergie


joergie
őstag

Azt mondjátok meg, hogy ezeken a kínai csomagokon miért olyan kicsik a kézbesítéshez szükséges információk?
Aminek sokkal nagyobbnak kéne lennie, a könnyebb kezelhetőség érdekében: ország, (állam), irányítószám(nagyon kevés országban nincs irányítószámm tehát többnyire egyértelműen kiváltja a várost), utca-házszám, és név. Ezzel szemben minden szaros szükségtelen info ugyanakkora. Ráadásul ha sérül a cimke, sokkal nehezebb kitalálni, vajon mi volt ott.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#120999) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Dobjuk a postás vonalat, ha kérhetem. Nem tárgya a topiknak. N+1 -ik alkalommal sem fog változni semmi náluk sajnos. Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#121000) pajszer91


pajszer91
tag

Sziasztok!
Bluetooth-on keresztül csatlakozó egeret keresek tablethez, van ajánlott? Mostanában a Xiaomi bt egerét nem láttam akcióban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.