Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#120351) kigyi_23 válasza Met (#120337) üzenetére


kigyi_23
addikt

Játékra is webcam mikrofonja én is használom arra :D Tudom erős megoldás, de ugyanúgy működik és legalább jól hallható amit mondok. Csak azt kell kiválasztani mikrofonnak és használja is minden.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#120353) hardline válasza bertokl (#120352) üzenetére


hardline
senior tag

Erről az oldalról még nem is hallottam.
Megbízható, vagy ilyen random lehúzós? A termék biztos, hogy eredeti? Ingyen szállítással igen jó áron van.
Rendelt már valaki erről az oldalról?

(#120354) Talala válasza bertokl (#120352) üzenetére


Talala
senior tag

Jó árnak tűnik. Az oldal mennyire megbízható? Még nem találkoztam vele.

(#120355) Zeki válasza Talala (#120354) üzenetére


Zeki
nagyúr

Sok éve ismert oldal. Régen vegyesek voltak a vélemények.

(#120356) Donki Hóte válasza bertokl (#120350) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Lehet ezeknek valahogyan magyarosítani a billentyűzetét?

Mert ezzel az (amerika) angol billentyűzettel nekem nagyon nem áll kézre a használat :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#120357) DJGABI válasza DJGABI (#118706) üzenetére


DJGABI
addikt

meg is jöttek a kábelek, hát én ilyet nem láttam, a gocomma qc töltővel semmi, egy pillanatra felvillanik a töltés aztán ennyi, adatátvitelre meg használható, legalábbis a gép felismeri :U

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#120358) Rimuru válasza Donki Hóte (#120356) üzenetére


Rimuru
veterán

Rendszeren belul termelszetesen olyan kiosztast hasznalsz amit akarsz, hardveresen meg max matricat tudsz rarakni.

Vigyázat, csalok!

(#120359) Vigyorka válasza Talala (#120354) üzenetére


Vigyorka
senior tag

A termék kifizetése után derül ki, hogy mennyi a szállítási-díj. /Nagyon oda kell figyelni!!!/
A megrendelt árut gyorsan és sértetlen csomagolásban kaptam meg. /..és még eredeti is!/
Ma is rendeltem tőlük! /... változott a termék ára - én kifogtam a jó árat! 21-25 EUR között/

Vigyorka

(#120360) zoltan6 válasza Donki Hóte (#120356) üzenetére


zoltan6
őstag

(#120361) DeFranco válasza Donki Hóte (#120356) üzenetére


DeFranco
nagyúr

[link]

[ Szerkesztve ]

(#120362) bertokl válasza Vigyorka (#120359) üzenetére


bertokl
tag

Én még nem rendeltem innen, de a szállítási díjat látom a "proceed the checkout" oldalon.

(#120361) DeFranco: :DDD

[ Szerkesztve ]

(#120363) Graphics válasza Donki Hóte (#120356) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Erős Pistával :C

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#120364) Donki Hóte válasza Graphics (#120363) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Igen, ez a módszer áll a legközelebb a jó megoldáshoz, mert matricával csak hellyel-közzel lehet magyarosítani :C

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#120365) petipetya válasza Donki Hóte (#120356) üzenetére


petipetya
nagyúr

Pedig simán megszokható matrica nélkül is, csak szoftveresen kell belőni a magyar billentyűzetet hozzá. Nekem például eszembe sem jutna matricázni a Jumper Ezbook 3 Pro-t, mivel már ráállt az agyam az ékezetes betűk helyére.

"nincs rá lezsóidő"

(#120366) tobias40


tobias40
veterán

Hi!
USB OTG Cable kellene android fejegységhez aminek a másik végébe egy pen drive menne amiről megy a zene.Normál usb nem micró!!
Tudtok ilyet occsón? ;]

(#120367) MAC72


MAC72
tag

Megérkezett az elveszettnek hitt Excelvan C6 bluetooth fülhallgató.
Ledöbbentem, amikor kipróbáltam. Ez valami bitang jó. 5 féle fülhallgató van jelenleg itthon ezen kívül.
Egyiknek sincs ilyen hangereje. Ez tűnt fel először. Nagyon hangos.Szerintem szépen is szól. Szépen csilingel, vannak bőven mélyek is, de nem olyan tolakodóan sok, hogy tompa lenne. Filmre, zenére is próbáltam, nem tudok belekötni. Járkáltam vele a lakásban, nem szakadozott, nem zajosodott. Stabil a bluetooth kapcsolat.
5 dollárért vettem, ennyiért ajándék volt, de szerintem simán megéri megvenni teljes áron is.
A tartósságról még nem tudok nyilatkozni, de bízom benne, hogy nem okoz csalódást. (Valaki a múltkor jelezte, hogy neki valahol elszakad, szétnyílt.) Rock Zircon megy a fiókba, most az új jövevény a kedvenc.

(#120370) rushty válasza petipetya (#120365) üzenetére


rushty
senior tag

Hány tabot bír a böngésző?

Revolut meghívó pü-ben

(#120371) smoky6 válasza MAC72 (#120367) üzenetére


smoky6
csendes tag

Mikori rendelés volt a fülhallgató? Mert nekem 65 napja úton van úgy, hogy február 6 óta az országban van a trackchecker szerint... :W

(#120372) petipetya válasza rushty (#120370) üzenetére


petipetya
nagyúr

Erre több okból sem tudok válaszolni:
- Edge helyett a Chrome böngészőt használom.
- Nem hagyom nyitva a nem használt tabokat, mert zavarnak és nem látom át a böngészőt.
- Win10 vagy Chrome optimalizálásos YouTube videóban (ne kérdezd, melyikben) láttam egy beállítást, hogy a Chrome használaton kívüli lapjait egy idő után kilövi a memóriából - ez is aktiválva van egy rakat Win10 beállítással együtt.

"nincs rá lezsóidő"

(#120373) trebrona válasza Donki Hóte (#120364) üzenetére


trebrona
nagyúr

Magyarít, nem véletlen volt a célzás. Magyaros a gulyás. :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#120374) MarioAna válasza MAC72 (#120367) üzenetére


MarioAna
senior tag

Az enyémet újrapostázta pár ticket után a Gearbest support, akkor bízzak benne, hogy esetleg megérkezik (jan végi rendelés az első :D ).

(#120375) atee_13


atee_13
őstag

Banggod on kaptam 10% os kupont vásárlás után, úgy nézem nincs korlát a felhasználására.

Tudtok onnan ötleteket adni mire éri meg felhasználni? Olcsó és közepes árkategóriában, pár 10ezerrel bezárulva, de ha van valami évszázad vétele 100 ezer körül és pont kellene is akkor az is beleférhet.

(#120376) FingR86


FingR86
őstag

UC*********MY trackingről tudni vmit?
valós ez vagy csak ilyen gép generálta akármi?

2018-03-25
11:40:00
Item Arrived at Hungary,In Transit
2018-03-24
14:11:44
Item Sent to Hungary,In Transit
2018-03-24
12:27:32
Item Posted Over The Counter to Hungary,In Transit
2018-03-24
12:19:24
Dispatch PreAlert to Hungary,In Transit

[ Szerkesztve ]

(#120377) pulutodurumo válasza FingR86 (#120376) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Ami UCxxxxxxCN az utnracked, szóval szerintem ez is.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#120378) bertokl válasza atee_13 (#120375) üzenetére


bertokl
tag

Szerintem annyi korlát lehet, hogy "promo" megjelölésű termékre nem használható kupon.

[ Szerkesztve ]

(#120379) spammer válasza FingR86 (#120376) üzenetére


spammer
veterán

UC*****CN
UG*****CN

Több ilyen csomagom is volt, szerintem nem kamu. Kínán belül ill. az országba érkezésig van infó, itthon már persze nem követhető.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#120380) GIJoe válasza atee_13 (#120375) üzenetére


GIJoe
addikt

Ha nem kell B20, és a priority mail tényleg trükkös posta ő megérheti... (esetleg) de mindjárt cáfolnak v megerősítenek...

(#120381) sambenez válasza spammer (#120379) üzenetére


sambenez
addikt

Nekem most van egy ilyen csomagom (UG*****CN), 2 hete adták föl, de sehol nem látom. Te hol tudtad az ilyet követni?

(#120382) Theory66


Theory66
aktív tag

Srácok szeretnék venni egy Xiaomi Light Weight cipőt, de kéne egy kis segítség.
GB-ről jönne 54.99$ áron, ha jól gondolom ez vámmentes még, így nem kell EU Express-ért külön csengetni (45 Euró a határ nem dollár ugye)?
Esetleg ha valaki tud ennél jobb árat ne tartsa magában :D

(#120383) MAC72 válasza smoky6 (#120371) üzenetére


MAC72
tag

Január 27, de előtte egy nappal is rendeltem egyet, az nem jött meg még. Várok pár napot, adok neki esélyt.
Ha nem érkezik meg írok nekik hátha újraküldik, mert 5 dollárért tényleg nagyon jó vétel volt. Nyomkövetés szerint az enyém is február 6 óta az országban van.

MarioAna: Többünknek megérkezett abból az időből mostanában, még él a remény szerintem.
Egy darabot még én is várok.

(#120384) FingR86 válasza MAC72 (#120367) üzenetére


FingR86
őstag

nekem annyira nem jött be a dolog.
van egy awei 920 is itthon, az sem volt drágább max 1-2$-al (na jó tévedtem, 3$ pontosan)
de fényévekkel jobb hangja van. annak ha oda csutkázom a hangerőt, fogja és beszakítja a dobhártyám, ez meg inkább csak erőlködik.

[ Szerkesztve ]

(#120385) MittuDomain_ válasza Theory66 (#120382) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Hónapról hónapra változik, de ca. 45$, szóval simán vámolható!

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#120386) spammer válasza sambenez (#120381) üzenetére


spammer
veterán

trackitonline.ru-ra vittem fel fel a csomagokat

UG-s kezdetű volt több darab is, ezeket a infókat látja:

Electronic notification of shipment
Accepted from sender
Arrived at postal office
Left postal office
Illetve kettőnél erről is volt infó: Flight depart

Szóval annyit lát, amíg kint a postához kerül, illetve amíg elhagyja az országot.

Van egy UD....CN is, ott több infót mutat: mint az előzőek + Handed over to Airline/Transporter + Import (Item arrived at country of destination) HU (HUBUDA)

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#120387) MAC72 válasza FingR86 (#120384) üzenetére


MAC72
tag

Ha lesz kupon rá kipróbálom. Kíváncsivá tettél. Utána olvasok majd kicsit. A C6-ban az is tetszik, hogy fülre lehet akasztani, és nem esik le akkor sem, ha nem nyomom be mélyen. Amúgy valóban kicsit végre járatták, de de azért nem annyira, hogy zavaróan torzítana. Full hangerőn én nem viselem el sokáig, filmhez bőven elég a fél hangerő is. Én leginkább filmnézésre használok fülhallgatót, hogy ne zavarjam éjszaka a családot.
A gyerekek fülében folyton ott van, ők a nagyobb fogyasztók nem vigyáznak rá túlzottan ezért mindig jól jön egy pár darab tartalék itthon. Köszönöm az ajánlást, ha lesz olcsón kipróbálom azt is.

(#120388) KrAt


KrAt
veterán

Sziasztok,

térfigyelő, nem feltétlen wifis dóm kamerából van most ajánlott, olcsó? :)

Üdv,
Attila

(#120389) SZIGMA válasza Theory66 (#120382) üzenetére


SZIGMA
aktív tag

Szia!

Szerintem 22 EUR a határ cég<>magánszemély viszonylatban,
a 45 EUR mintha magánszemély<>magánszemély között működne, de majd kijavítanak,ha nem jól tudom.
Szóval valószínűleg azon múlik majd a vámkezelés,hogy a röntgenesnek milyen kedve lesz, egyébként én a helyedben mindenképpen számolnék az ÁFA+kezelés kombóval.

Ez egy fórum.Segítség,kritika,trollok, minden előfordulhat.Fogadd el, ez ilyen!

(#120390) sambenez válasza KrAt (#120388) üzenetére


sambenez
addikt

Jó volna tudni neked mennyi az olcsó?

(#120391) ANOka


ANOka
őstag

Ma megérkezett egy "17 key RF controller" 5050 RGB LED szalag vezérlő. Jónak néz ki és ez végre - mivel RF - nem akad össze a TV/Digi box távirányítójával.

Szintén ma jött egy ORICO CSL-4U fali töltő. Az RGB LED-hez be is szereltem. (Mást is fog táplálni.)
Jónak tűnik. A képpel ellentétben a ház - az USB előlapot kivéve - matt helyett fényes fekete műanyag.
Viszont ez én példányomnál az előlap - ház illesztésénél egy helyen egy kicsit karcos/sorjás, de ez nem érdekel. Nem nézegetem és a TV háta mögött úgy sem látszik. :)

(#120392) anonymus89 válasza bertokl (#120352) üzenetére


anonymus89
addikt

Érdemes hozzávenni biztosítást?
Innen még nem rendeltem csak azért kérdezem.

más:
Jó áron van valszeg vennék egyet, másvalaki megrendelte?

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#120393) KTU


KTU
addikt

ALLDOCUBE iPlay 10 tablethez érkezett kijelzővédőfólia,
Order time & date: 13:14 Mar. 20 2018
4db fólia $ 6.68 -ért vettem, most US $6.08
Sajnos tablet még sehol, így nem tudom mennyire jó rá.
kb. pizzás dobozban küldték + fekete nylon tasak, szerencsére nem hajtották össze, így épségben ideért.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#120394) KrAt válasza sambenez (#120390) üzenetére


KrAt
veterán

Mi az, ami már jó. Ha többet kell fizetni érte, az sem zavar.

Kettő darab kéne (legalább), olyan 10k-t azért rászánnék/darab, az nem tudom, milyen szintet képvisel.. :)

(#120395) Breaker


Breaker
tag

Sziasztok,

Van ajánlott APP Iphone-ra, csomagkövetéshez? Jelenleg a "Parcel" nevu appot hasznalom, de ha van esetleg olyan ami köztudottan több infót közöl általában a csomagokról akkor megnézném szivesen azt is.

Köszi
Üdv
Breaker

MSI MPG B550 GAMING PLUS | AMD Ryzen 5800X3D | 32GB Trident RGB G.Skill 3200Mhz | MSI GTX 1080TI ARMOR OC

(#120396) sambenez válasza KrAt (#120394) üzenetére


sambenez
addikt

(#120397) -secret- válasza Breaker (#120395) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

"iPhone keresés" :)

Minek külső app?

(#120398) Breaker válasza -secret- (#120397) üzenetére


Breaker
tag

Hat talan hogy a 10 uton levo csomagomat egy kepernyon lassam, es egyetlen ujvonassal a statusok updatelve legyenek :)

MSI MPG B550 GAMING PLUS | AMD Ryzen 5800X3D | 32GB Trident RGB G.Skill 3200Mhz | MSI GTX 1080TI ARMOR OC

(#120399) -secret- válasza Breaker (#120398) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Jaj bocsi, én voltam a hülye. Azt hittem ilyen "elloptákatelefonom appot" keresel. :B

(#120400) sagesz93 válasza Breaker (#120395) üzenetére


sagesz93
addikt

17track?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.