Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#119051) kelly416 válasza Chris Kiki (#118999) üzenetére


kelly416
veterán

Nem csak rólam van szó, bárkiről. És nem 10 h.sz-t nehéz vissza olvasni, hanem egy ilyen esetben még említve sincs, hogy tablet lenne a linken, csak egy kuponkódot találsz a h.sz-ben, elég könnyű átfutni rajta. De mindegy, bocs, hogy szóltam.

(#119052) TheProb válasza tomcsi23 (#119048) üzenetére


TheProb
veterán

Akkor ez volt a hiba... :/

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#119053) Zeki


Zeki
nagyúr

(#119054) hardline


hardline
senior tag

Gearbesten mi ez az Add-Ons izé? A kosárnál 100$ feletti az érték és erre kattintva van néhány kacat. Egyet lehet választani. Azt hittem ingyen adják, de a paypalnál már annak az ára is oda lett számolva. Nem is fizettem így ki a rendelést.
Ingyen kéne lennie, vagy akkor mi a 'csának az az add-ons hülyeség? Biztos volt már ezelőtt is, de most vettem észre.

(#119055) Dr.NX válasza hardline (#119054) üzenetére


Dr.NX
addikt

Érteni kicsi angol? :)
Additional Purchase Deal: If Cart Subtotal exceeds $60.00, you can purchase 1 Add-On for $1.44, a Cart Subtotal over $100.00 allows you to purchase 1 Add-On for $8.44, Discounts are automatically applied to your shopping cart before checkout.
purchase=megvásárolni

[ Szerkesztve ]

Elfogadom a sütiket.

(#119056) hardline válasza Dr.NX (#119055) üzenetére


hardline
senior tag

Világos. De kiválasztom a listából az egyiket (8.44$) és 9.99$-t számolnak fel érte. Valami nem kerek...

(#119057) elszabi válasza ZsoltG60 (#119050) üzenetére


elszabi
tag

ez így normális. a kisebb tesója is csak 3.7v-ról megy pb-ként. benne van a leírásában is.

[ Szerkesztve ]

(#119058) Dr.NX válasza hardline (#119056) üzenetére


Dr.NX
addikt

Akkor nem tudom.
Csak azért vagyok ekkora szaki, mert én is azt hittem először, hogy ingyen kapok valamit. :)
Akkor lenne kerek, ha 10 USD lenne. :P

Elfogadom a sütiket.

(#119059) hardline válasza Dr.NX (#119058) üzenetére


hardline
senior tag

:D

(#119060) Kernel válasza TheProb (#119045) üzenetére


Kernel
nagyúr

Lii-100 / 500 sem konvertál 1,2 V-ról, de ez természetes, mert rossz lenne a hatásfok, a nagyáramú bemenet miatt. Legyen csak 5V x 1A = 5W = 1,2V x 4,16A és még nem számoltam a veszteséggel. Ez áramra túl sok, feszültségre pedig túl kevés, nem is minden DC-konverter képes ilyen alacsony feszültségről működni, vagy feleslegesen bonyolítaná a konstrukciót. Vannak persze a zseblámpákban is ilyenek, de az arra van kiélezve, hogy a LED-ed meghajtsa kb. 3 V-on, akár 1 V-ról is.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#119061) DJ. Ru$y válasza ZsoltG60 (#119050) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ahogy a kolléga írja nekem sem megy NiMH aksival a PB.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#119062) DeFranco válasza DeFranco (#119030) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ofc. a tempered glass volt, abból is rosszat küldtek... nem is értem ugyanettől az eladótól rendeltem már üvegfóliát az tűpontos volt, ez valami más lehet mert már a csomagon sem H340N a telefon kódja hanem H30-TG, amilyen kódnevű telefont a gugli sem ismer, cserébe legalább rossz helyen is van a kamera kivágása.

fun fakt most akarok telefont cserélni meg is bántam hogy megrendeltem, szóval jól jön a refund, mindenesetre a három epic loot még mindig hiányzik.

(#119063) hardline válasza DeFranco (#119062) üzenetére


hardline
senior tag

H30-TG ahol a TG tempered glasst jelent. Egyébként nálam is előfordult már nem egyszer, hogy teljesen másik telefonra valót küldtek. Előfordul, de ha fényképeztem, akkor nem problémáztak a refundon.

(#119064) DeFranco válasza hardline (#119063) üzenetére


DeFranco
nagyúr

az lesz csak érjek vele haza, mert önmagát nem tudja fényképezni a telefon :D

(#119065) Saccco válasza DeFranco (#119064) üzenetére


Saccco
nagyúr

Erre való a szelfi kamera. ;]

Egyébként tükör előtt működne. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#119066) Titmouse09 válasza DeFranco (#119064) üzenetére


Titmouse09
aktív tag

Tedd rá és aztán screenshot ;]

Xiaomi Redmi 3, Samsung Galaxy Tab S2 9.7 VE

(#119067) KTU válasza Zeki (#119053) üzenetére


KTU
addikt

OBI Revolver lyukasztó 949 Ft kb.: 3,5$
Jó avval lehet "szegecselni", meg nincs mindenhol obi. :U
Látom ahhoz adnak 75db szegecskarikát, bár a doboz tartalmánál nem írja. :U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#119068) Met válasza DeFranco (#119064) üzenetére


Met
nagyúr

Morcosfej szelfi a tükör előtt és jön a refund :D

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#119069) Bigemperor


Bigemperor
senior tag

Nem tudtok esetleg jófajta GB-s chest bag-re kupont?

(#119070) Masooo válasza dudi6 (#119037) üzenetére


Masooo
aktív tag

Dudi, még ha ritkán is kell, egy tüdőd van (jó 2 lebenyes de azért 1) ezt ne kintről vedd és ne keress valami kamu kacatot. Én hobbi szinten bútortervezek és építek, nekem is kellett erre bevált megoldás.

Íme:
Ez egy egyéni védőeszköz, egy légzésvédő (munkavédelmi maszk), nem kizárólag kerékpárosoknak fejlesztették ki, hanem kemény ipari felhasználásra. EZ TÉNYLEG MEGVÉDI A LÉGZŐSZERVEKET. Legyenek a részecskék láthatóak vagy láthatatlanok. A HESPA szűrője a 0,3 mikronos részecskéket sem engedi át. Méretéből és kialakításából adódóan kényelmesen és hosszú ideig viselhető.
P3 maximális részecskék elleni védelem. A szűrőbetét vízlepergető anyagú, így esős időben is használható.
Egyedi tulajdonsága, hogy szűrőbetétekkel felszerelve kapható, de a szűrők cserélhetők.
Kitűnően viselhető más védőeszközökkel, pl. védőszemüveg, hallásvédő
- ANATÓMIAI KIALAKÍTÁS
- KÉNYELMES és HIPOALLERGÉN
- MAGAS SZINTŰ VÉDELEM és ELLENÁLLÓSÁG

2 méretben kapható, amit a legördülő menüből lehet kiválasztani.
Kapható szagszűrős (aktívszenes) verzió is. SPR502, SPR337

Elipse félálarc ismertető:
http://nesler.hu/doc/elipse_felalarc.pdf

6350 most éppen. Oh és te magas is kiegészítheted aktívszenes szűrővel, de van is hozzá gyáriban is olyan kivitel.

nekem innen van:
keress hátha van olcsóbban is

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#119071) 206 cc válasza Dr.NX (#119058) üzenetére


206 cc
senior tag

Sziasztok!
Én is kiváncsi voltam mi ez a flash deal akció 60 illetve 100 usd határ eseten?! Elnézést aki már tudta,de en pl. soha nem használtam ezt még ,így most jöttem rá mi is ez!
Szóval,ha átleped a 60.-usd akkor van pár termek amiből választhatsz, azok kedvezményes áron hozzácsaphatóak a rendeléshet....illetv3 ugyan ez a szitu a 100usd határral is de ott már amikből választhatsz azok kb.30%-al olcsóbbak a jelenlegi árnál!
Pl. Van hátizsák illetve kés amik 12-13usd helyett 8.44.-usd/db áron elhozhatóak!...ez már nem is rossz szerintem.
Elnézést még egyszer ha ez nyilvánvaló volt ,de én csak most néztem utána igaz nem is sűrűn lépem át a 100.-usd-t! :C

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#119077) atee_13


atee_13
őstag

Pókira tudtok valami csökkentő kupont?

(#119078) cidalain válasza atee_13 (#119077) üzenetére


cidalain
veterán

új reggel első rendelésként NY2018 kuponnal 0.99
de jobban jársz talán, ha pontozod, majd értékelést írsz videóval

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#119079) Nikaré


Nikaré
őstag

Sziasztok!
Voltam olyan figyelmetlen :W és elhagytam a Samsung EO-MG920 Bluetooth fülhallgatóról a szilikon fülbe illeszkedő kagylót.
Most azonnal ide írok mert nagyobb esélyt látok arra, hogy tudtok beszerzési forrást. :K
(még nem túrtam fel az egész netet)

[ Szerkesztve ]

(#119080) Vertigo18 válasza atee_13 (#119077) üzenetére


Vertigo18
addikt

Vagy, ha nem sürgős, akkor várhatsz is, rengeteget van akciózva ez is, meg a fekete is.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#119081) Masooo válasza Vertigo18 (#119080) üzenetére


Masooo
aktív tag

amúgy ez a pókszörny miért jó?

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#119082) tupacamaru válasza dudi6 (#119037) üzenetére


tupacamaru
veterán

De ha nem akarsz ágyúval verébre lőni akkor arra amire neked kell, egy ilyen is teljesen megfelelő.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#119083) atee_13 válasza Vertigo18 (#119080) üzenetére


atee_13
őstag

Nem sürgős csak most láttam meg, lehet akkor várok vele.

(#119078) cidalain :R

(#119084) Vertigo18 válasza Masooo (#119081) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nálunk a tükör két oldalán van egy fekete, meg egy kék-piros, fiam imádja őket fogmosás közben...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#119085) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Remek dolog történt hétfőn érkezett egy kijelző védő fóliám (azért nem üveg, mert hála ezeknek a hajlított telefon kijelző sarkoknak az üveg nem marad meg rajtuk rendesen egy idő után valahol levált.... Na a fóliára visszatérve. Megérkezett, de gyűrött volt a csomagolása le is fotóztam a fólia benne szintén meg volt "törve" Mert a fólia is törik, ha valami meghajlítja csak ugye az valamennyire visszasimul, de a törés ott marad és a kijelzőre nem fekszik fel tehát használhatatlan. Írok az eladónak hülyének néz teljesen, hogy az film ember nem törékeny.... Elküldtem a képet is a csomagolásról a fóliáról ofc a telefonra felrakva nem tudtam fotózni nem hordok magammal fényképező gépet a zsebemben telefonon kívül.

Ali-s rendelés nillkin gyári fólia. Mindjárt lepontozom a fenébe az eladót és a terméket is képpel illusztráva felcseszett rendesen ez a szar. Nem az ára, de akkor is használhatatlanul érkezett.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#119086) Vertigo18 válasza kigyi_23 (#119085) üzenetére


Vertigo18
addikt

Miért nem nyitsz dispute-ot?

Alin is van ilyen lehetőség...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#119087) tboy93 válasza Breki (#119072) üzenetére


tboy93
nagyúr

nekem működött ;]

(#119088) kigyi_23 válasza Vertigo18 (#119086) üzenetére


kigyi_23
addikt

Nem akartam szivatni ezzel, ha újraküldi anélkül is, persze az jön ha erre a levelemre sem jön pozitív válasz tőle akkor dispute. Eddig 1x volt gondom cuccal arra sem nyitottam írtam az eladónak kért képet látta a problémát és megoldottuk kapta az 5 csillagot mindenki boldog volt.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#119089) Vertigo18 válasza kigyi_23 (#119088) üzenetére


Vertigo18
addikt

Azért mondom csak, mert simán előfordulhat, hogy meg lehet beszélni vele, ráadásul Ő is profitálhat az infoból legközelebb lehet valami keményebb karton közé rakja.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#119090) dudi6 válasza Masooo (#119070) üzenetére


dudi6
senior tag

Köszönöm a tippet. Ez jobb mint a 3M-s maszkok? Kényelmes, mennyit használod?
Ezt néztem ki amúgy, de lehet hallgatok Rád.

[ Szerkesztve ]

(#119091) Jarod1


Jarod1
addikt

ilyet rendelt már valaki?
Makibes I4 AIR Smartwatch

(#119092) Masooo válasza dudi6 (#119090) üzenetére


Masooo
aktív tag

Mikor kerestem maszkot, többet megnéztem fórumokon, egyéb oldalakon és a nesler elismert márkának bizonyult. Főleg fapor ellen kerestem valami védelmi cuccot, de egyéb vacakoláshoz is megfelelőnek kellett lennie, én is szórakoztam 1x használatos maszkokkal, most is van itthon vagy 30-50 darab, általában akkor jön jól, ha valaki jön segíteni és kell neki egy maszk, lassan, de fogy az is.
Nekem munka a "dizájn", ha fogalmazhatok így, ezért fontos volt az is a minőség mellett, és ebben a maszkban találkoztak az elvárásaim.

Ezt csak ha ráérsz és nem elég annyi, hogy sokszor:
--(Kb 2 éve lehet meg, azóta csináltam ráérő időmben franciaágyat és éjjeli szekrényeket, ágyhoz háttámlát, alá fiókokat, egy tv állványt (tv alá) beépített ruhásszekrényt, gardróbszobát, cipős előszobaszekrényt, előszoba falat, fürdőszobába ráültetős mosogató alá 140cm pultosszekrényt, felsőszekrényeket, berendeztem a garázst, kertbe építettem saját tervezésben sütőt / kemence / füstölő / bográcsozó dolgokat, fölé pergolát, kerti vackokat, napozóágyat, asztalt, spájz szekrénysort (csak tömör fából ezért a maszk betesztelt erre a területre), mellékhelyiséget nullára bontottam és újraálmodtam és most jön a konyha ha végre tavasz lesz, összel ha itthon leszek akkor pedig fürdőszoba is bebontódik és terveim szerint épül át.)

Tehát nem használom napi szinten, de rendszeresen minden munkához és akkor folyton rajtam van, könnyű, nem izzadok bele így sokszor fel sem tűnik, hogy viselem, jól is áll ha megfelelő méretben rendeled meg.

3M nekem csak 1x használatosban van és ahhoz nem lenne igazságos hozzámérni ezt mert nem egy kategória.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#119093) hardline válasza Nikaré (#119079) üzenetére


hardline
senior tag

Ránézésre kép alapján nehéz megmondani, de talán ez hasonló.

(#119094) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Régi tévémhez kerestem SCART -> HDMI átalakítót. Magyarországon noname kínai 15 ezer forint körül mozgott szinte mindenhol. Ugyanaz a cucc Ebayen keresztül Kínából szállítással együtt 3 ezer forint...

Gondolom ez nem hatalmas újdonság, de azért na. Furcsa világban élünk.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#119095) BlackDevil


BlackDevil
aktív tag

Megtetszett a Baseus szellőzőrácsba tehető mágneses autós tartó. Ilyen alternatívát keresnék, ami nem ilyen drága, de nem is bóvli. Esetleg ha tudnátok ajánlani egy Bluetooth headsetet azt is megköszönném! Egy ismerősömnek olyan van, hogy felcsipteti a ruhájára és abból jön egy füles. Hasonló jó lenne.
Előre is köszönöm :R

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#119096) dudi6 válasza Masooo (#119092) üzenetére


dudi6
senior tag

Köszönöm a kimerítő választ, úgy néz ki hogy ez lesz. Nem találtam máshol olcsóbban. :(
Ugye jár hozzá 2 szűrőbetét? Menyi ideig elég a betét hozzá? 3M 6300-st néztem, de ez jobban tetszik, ettől függetlenül próbaképp berendelem a kínai verziót is.:)

(#119097) Nikaré válasza hardline (#119093) üzenetére


Nikaré
őstag

Igen a képek alapján én is ezzel vagyok dilemmában, de azt hiszem megrendelem, csak jó lesz :)
Köszi

(#119099) Masooo válasza dudi6 (#119096) üzenetére


Masooo
aktív tag

Elég sok dolgot csináltam benne, egy betét jár hozzá, azt használom csiszolási munkákhoz, egyet pedig vettem hozzá pluszban, azt a sima vágási / bontási / egyéb feladatokhoz.

Eddig ennél többet nem kellett vennem hozzá, kisérletképpen aktivszén lapból vágtam ki formára takarót a betétre, felrakva és csiszolva vele, már eleve sok "port" megfogott, mielőtt találkozott volna magával a szűrővel. Kímélhető azzal is az élettartama, de fölösleges én is csak kiváncsi voltam, nomeg szag ellen pl jó megoldás.

A csomagolásában van egy zacskó (nevezzük így) ami azért van benne, hogy tárolni abban tárold a maszkot, nekem is abban is mióta csak megvan, persze alapos áttakarítás mosás után tedd bele ha mondjuk csiszolsz pár órát, és így nem porosodik v egyéb.

kínai verziót nem ismerek most, annyira nem lehetnek rosszak, de a szűrőben nem bíznék maradéktalanul, max akkor, ha amúgy egy ilyen profilt vivő kínai cég terméke lenne a maszk. Ennek viszont nem néztem utánna.

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#119100) bertokl válasza Breki (#119098) üzenetére


bertokl
tag


Original Xiaomi Smart Mi Air Purifier
EU raktárból:
GB4THGW4018
$119.99
+$8.83 szállítás

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.