Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#120801) vargalex válasza Laza... (#120797) üzenetére


vargalex
félisten

Mi az, hogy PP felületen? Nem ticketet nyitottál?
Nálam sem volt soha probléma, mindig újraküldték, ami nem jött meg, ráadásul tracking-el. Persze volt közte olyan is, aminél elsőre bepróbálkoztak, hogy 50%-ot térítenek wallet-ra.

Alex

(#120802) DessertFox válasza dudikpal (#120789) üzenetére


DessertFox
aktív tag

Én kinézetre ilyet használok, a matricája más. Kimondottan kellemes, egy apró szépséghibával: bekapcsolás után úgy húsz másodpercig eléggé búg, de aztán elhallgat. Amúgy jó, szeretem, két kisebb hangfalat meg egy mélynyomót hajt.

(#120803) Laza... válasza vargalex (#120801) üzenetére


Laza...
addikt

Nyitottam ticketet, elutasítottak, TN volt, ami elakadt. Ezután mentem PP felületre. A többit már leírtam

Never give up!

(#120804) Czimby válasza dudikpal (#120789) üzenetére


Czimby
addikt

Tpa3116d2 ahogy a kolléga is ajánlotta. De ne 2.1-es panelt vegyél hanem az eredeti kék fekete paneles 2*50w verziót. Laptop tápról 17-19v már elég jól szól.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#120805) #04441088


#04441088
törölt tag

Srácok.
Mi a különbség ekozott a két dron között?
- link1
- link2

Nem tudok rajonni... :R

(#120806) bertokl


bertokl
tag


Xiaomi YI 1920 x 720 160 Degree Car DVR 2.7 inch Dash Cam
LITBYIDVR04
$34.99


BroadLink RM Mini 3 Black Bean Remote Controller
LITBRMMINI3
$9.50


Raspberry Pi 3 Model B Cortex-A53 Quad-Core Board w/ 1GB RAM
$30.00 + posta $2.01

+
SAMSUNG 64GB Micro SD Card TF Card memory card UHS-I U3
$20.00


Xiaomi Mi band 2
XIAOMI5064470
$19.33

A szállítási biztosítás minden terméknél elég olcsó, max. 1$ körül van. Nem ismerem a boltot, elképzelhető, hogy érdemes hozzácsapni.

[ Szerkesztve ]

(#120807) KaiotEch válasza #04441088 (#120805) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Semmi, ez ugyan az, csak a mail-ben kapott linkkel olcsóbb. Sokszor eljátsszák.

(#120808) dudikpal válasza Czimby (#120804) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Köszönöm a válaszokat a többieknek is.
Ehhez a verzióhoz tudnál adni egy linket, nehoy vmi utánzatot rendeljek?
Mondjuk a revjú képek alapján nem igazán értem, hogy akkkor ez ezgy ilyen szereld össze magadnak cucc, vagy csak burkolatannincs? Ez utóbbihoz ti mit használtatok?
Tehát akkor ha jõl értem, 12 és 24V-ról is megy. Minek a töltőjét tudnám hozzá tápként használni?

Bocsi ha baromságokat kérdezek, de tényleg hülye vagyok hozzá...

(#120809) UHHH válasza bertokl (#120806) üzenetére


UHHH
senior tag

Nagyon nem írnak jókat erről a lightin cégről a neten és valamelyik ph-s topic "nem ajánlott" szekciójában is benne van.
Szerk. : Á, ahol most irkálunk, ebben a topicban is van negatív tapasztalat...

[ Szerkesztve ]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#120810) ztibor


ztibor
senior tag

X96 Mini 2/16GB TV Boxra tudtok kupont, vagy olcsóbb beszerzési helyet?
Esetleg hasonló tudású box is érdekelne S905W vagy X procival(hátha :) ), hasonló árban vagy olcsóbban. A lényeg hogy felmenjen rá a LibreElec probléma nélkül.

(#120811) Vigyorka válasza UHHH (#120809) üzenetére


Vigyorka
senior tag

Két terméket vettem nálunk.. és pozitív a véleményem. :K

Vigyorka

(#120812) Czimby válasza dudikpal (#120808) üzenetére


Czimby
addikt

12-24v így bármi jó. Minél nagyobb a fesztivál, annál több watt jön ki belőle. Én speciel egy 19V 6A laptop tápot használok.

Dobozt plexiből csináltam.

A kütyüt csak be kell kötni és működik, csak a doboza hiányzik.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#120813) ANOka


ANOka
őstag

Tud most valaki működő kupont bevált elektromos fogkefére?
(Fekete SEAGO SG - 507 lenne a kiszemelt, de nem alapkövetelmény.)

(#120814) bul07 válasza Vigyorka (#120811) üzenetére


bul07
nagyúr

Általában nem is a beetetéssel van a gond

rosegal-ról elég sok a nemzetközi rossz vélemény, viszont nekem eddig mind megjöttek a dolgok
Lehet hogy csak beetetés de míg lehet kihasználom nagyobb értékű dolgot meg nem igen rendelek tőlük
És ráadásul eddig rendelt két -5$ kuponos dolog is megjött , a második pont ma, és holnap tervezem a harmadik kupon ellövését míg magukhoz nem térnek hogy ez nekik nem igazán nyerő

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#120815) Dr. Gonzο válasza UHHH (#120809) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Gearbestről is van rengeteg negatív tapasztalat, (itt is) és mégis rendelgetünk onnan is.

SAMSUNG 64 GB Micro SD kártya TF kártya Memóriakártya UHS-I U3

$19

[ Szerkesztve ]

(#120816) Dr. Gonzο


Dr. Gonzο
senior tag

(#120817) #04441088 válasza Dr. Gonzο (#120816) üzenetére


#04441088
törölt tag

Jajj, majdnem valami csúnyát írtam ide.
Pont tegnap rendeltem GB-ről drónt.
Aztán rákerestem erre az SHR/C SH5HD akármire, nincs gond, csak így reggeli ébredés után annyit látok, hogy drón...jó áron...160 helyett 35 dodó, én hülye meg tegnap rendeltem máshonnan. Egy kis keresgélés után viszont leesett, hogy sose volt egy 160, de még nagyon 100 dolcsi se. Mindenhol 35-55 között lehet kapni. :D

[ Szerkesztve ]

(#120818) farkas-j válasza musli26 (#120742) üzenetére


farkas-j
őstag

Pár éve októberi hónapban a Dyno Direct-ről rendeltem az asszonynak egy sálat karácsonyra. Két hónap után megreklamáltam, visszafizették az árát. A következő év augusztusában egyszer csak megjött. Pont jó lett névnapjára :B

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#120819) w.miki válasza ANOka (#120813) üzenetére


w.miki
veterán

Pontod nincs?
244 GB Point - $4.88 Grand Total $11.39
Kuponnal sem lenne sokkal olcsóbb.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#120820) DJGABI válasza #04441088 (#120817) üzenetére


DJGABI
addikt

plusz noname + brushed...
gimbal mondjuk nem tom milyen lehet, ha jó akkor kb többet ér mint az egész gép :DDD múltkor rákerestem egy hasonló csodára, a kamerának elég hányadék képe volt, ilyen 1MP upscaled... kb ennyit érnek ezek. azért jó h fejlődik a tekknyika, pár éve nem voltak még kamerásak se ennyiért

szerk: néztem review-t róla, gimbal ide v oda remeg a képe össze-vissza.

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#120821) #04441088 válasza DJGABI (#120820) üzenetére


#04441088
törölt tag

Ezt rendeltem: link.
47,7 dolcsi volt, eun belulrol jon, szallitassal egyutt volt ennyi.
Toroltessem es talalunk jobbat ilyen aron vagy jo ez okorkodni? :D

(#120822) ANOka válasza w.miki (#120819) üzenetére


ANOka
őstag

Nincs annyi, csak kb. a fele...

[ Szerkesztve ]

(#120823) DJGABI válasza #04441088 (#120821) üzenetére


DJGABI
addikt

bohóckodni meg kezdésnek biztos jó. én megszabadultam az összestől... még talán az xk x251 tetszett a legjobban anno. az azért már ment is de még pont kezelhető volt. ha újra beleugranék tuti valami racing vagy phantom alá nem adnám. felhasználástól függően

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#120824) xors


xors
senior tag

Vezetéknélküli fülessel van valakinek tapasztalata? Olyan kéne ami tényleg vezeték nélküli, stereo, és max 20k. Lehet akár Amazonról is, a lényeg, hogy használható legyen mert ahogy látom a felhozatalt elég gyenge. A Xiaomi -nak pl miért nincs ilyene? Csak az Apple, Samsung meg a Sony gyárt 45ezres árkategóriában? :Y

(#120825) agroman válasza xors (#120824) üzenetére


agroman
senior tag

nem tudom mire gondolsz, mennyire vagy audiofil de itt tobben elegedettek vagyunk az Excelvan C6-al.
olcso, konnyu es mindennapi hasznalatra teljesen rendben van.

------

(#120826) FingR86 válasza agroman (#120825) üzenetére


FingR86
őstag

szerintem a vezeték nélkül nála azt jelenti, hogy a 2 oldalt összekötő vezeték sincs.
teljesen különálló 2 oldal.

(#120827) Masooo


Masooo
aktív tag

Mi az ajanlott wifi jel erositesre? Router lenn wifi jele fenn kellene, konnektoros verzioban tplinkhez.
Koszonom

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#120828) Dr. Gonzο válasza Masooo (#120827) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Esetleg ez?

Original Xiaomi Mi WiFi 300M Amplifier 2 English Version
Kupon: GBAPR073
Kedvezményes ár: 8.99 $

[ Szerkesztve ]

(#120829) Dr. Gonzο válasza Masooo (#120827) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Vagy gyorsabban innen 2600+postáért.

(#120830) tomazin válasza bertokl (#120806) üzenetére


tomazin
veterán

Nem bántásból, de ha nem ismered a boltot, akkor miért linkelsz onnan folyamatosan?

Nem ismerem a boltot, elképzelhető, hogy érdemes hozzácsapni.
ezt meg nem értem. ha tróger a bolt, akkor a náluk kötött "biztosítás" ugyanúgy nem ér semmit (mint ahogy a gb-s sem)

(#120831) Dr. Gonzο válasza tomazin (#120830) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Szerintem lassan lesz tapasztalat is, gondolom velem együtt jó páran rendelhettünk a napokban onnan.
A puding próbája az evés. :R

(#120832) Masooo válasza Dr. Gonzο (#120829) üzenetére


Masooo
aktív tag

Koszonom!

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#120833) bertokl válasza tomazin (#120830) üzenetére


bertokl
tag

Miért ne linkelnék? Mindenki el tudja dönteni, hogy megrendeli-e vagy sem.

A fizetés paypalon keresztül működik, így kockázat nincs.

(#120834) #04441088 válasza bertokl (#120833) üzenetére


#04441088
törölt tag

Zapalsrol is folyamatosan linkelnek, aztan 10 bol 9 rendelesem nem jott meg. :DDD

(#120835) xors válasza FingR86 (#120826) üzenetére


xors
senior tag

Igen, az fontos, hogy teljesen vezetéknélküli legyen. Nem vagyok audiofil, csak ne úgy szóljon mint egy Sokol rádió, legyenek mélyek, magasak. Egy ilyen kis cucctól amúgy sem szabad sokat várni. Tudjak vele 2-3 órát zenét hallgatni, amíg elérek valahova.

(#120836) FingR86 válasza tomazin (#120830) üzenetére


FingR86
őstag

én jeleztem tegnap, hogy mi a saját tapasztalatom a bolttal.
tegnapi nap meg is érkezett az onnan rendelt xiaomi BT hangszóró.

(#120837) retesz147 válasza Laza... (#120797) üzenetére


retesz147
addikt

Hmmm...eddig az volt..."ohh Papyal majd visszaadja, nem kell félni" ...Azért a napokban hipp-hopp előkerült pár olyan hsz, hogy bizony az elveszett csomagnál/ hibás terméknél a Paypal se a javunkra dönt, hanem a webárúház javára...Akkor most mi is van, PP behúzta a kéziféket (ami mondjuk lasan érthető lenne a sok veszteség maitt)? Jobb lesz vigyázni?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#120838) DeFranco válasza retesz147 (#120837) üzenetére


DeFranco
nagyúr

a világ fekete és fehér

nem

a paypal egy fizetési platform de nem hülye. alapvetően törekszik arra, hogy a vásárlók javára döntsön a teljes visszatérítéssel, de ez nem automatikus soha nem is volt az és soha nem is mondták, hogy az, vagy az lesz, ez megint a polarizált bitagyú fórumgondolkodás egy salakanyaga.

van egy probléma, ott a paypal mint harmadik fél, akinek az eladó és a vevő is a megbízója, mérlegel és dönt, alapesetben üzletpolitikai okokból úgy, hogy a vevőnek van igaza (mer' ezt diktálja a kapitalizmus kokakólától mákonyos ópiuma), de ha amúgy a körülmények indokolják simán mondhatja azt hogy kármegosztás van vagy akár azt is, hogy nem kártalanítja a vevőt az eladó pénzén hanem egyezzenek meg ha tudnak.

pl. azért, mert a célországban köztudott, hogy lop a szállítmányozó, köztudott, hogy mindenféle fórumjobbágy abból él hogy szirre-szarra refundoltat mindent nemzeti sportként ha már a lábtengó nem megy nekik mer rauzsasándor lovátugrattya, vagy éppen a konkrét vevő spori lásd. 2-es pont, vagy éppen az áru értéke különösen nagy és/vagy nem stimmel az állítmány a trackinggel vagy éppen francé' nem trackingeltet 50+ EUR-os csomagokat.

mer' a fizesshaver nem jótékonysági intézmény és nem vevőjóléti közhivatal hanem pénzügyi közvetítő akinek kötelessége ésszerű és mindkét fél számára méltányos módon dönteni, vagy erre törekedni, csak ezt fórumjobbágy nem fogja fel, mer' advisszaapéztnyápics.

a külföldi meg a kínai rendelésnek megvan a kockázata, ezt mindenki tudja, a paypal ezt csökkenti de ettől még számítani kell arra, hogy sima bukta lehet egy rendelés ez benne van. aki biztosa akar menni veszi itthonról személyes átvétellel, vagy trackelteti-biztosíttatja a csomagot.

[ Szerkesztve ]

(#120839) izisz válasza retesz147 (#120837) üzenetére


izisz
senior tag

Plusz valahol olvastam (talán FB csoportban), hogy a GB ÁSZF-ben bent van, ha nincs biztosítás, akkor nincs gari a teljes térítésre. És biz a paypal sem bírálhatja felül a kiadott, ismert ászf pontokat.

(#120840) retesz147 válasza DeFranco (#120838) üzenetére


retesz147
addikt

Ez okés, hogy van kockázat, persze, sőt. Meg az is oké, hogy a biztosítatlan, trackeletlen csomagért nem adják vissza a pénzt. De itt azért volt olyan, hogy trackelt csomagért se adták vissza. Amit amúgy megértek, mert miután az eladó feladja, szegény Ő is ki van szolgáltatva a fuvarozónak. Oké, hogy amíg nem érkezik meg, az az Ő tulajdona, de tenni Ő is csak később tud érte, hosszú huzavona után.
Az meg hogy köztudott, hogy pl valaki lop, arra azért a PP nem alapozhat, ilyen nincs. Kötelessége eljárni korrekten, akár ki lop,csal, hazudik.
De sztem fejezzük is be, mert nyilván a PP még mindig nagyobb biztonságot ad, mint egy bank :D , vagy más szolgáltató.
És igen, még úgy is bőven van kockázat, hogy PP vagy Alipay-en keresztül rendelünk.
Csak arra akartam felhívni a figyelmet kicsit, hogy ne ajánlgassuk ész-észnélkül, hogy "áááhh, majd Paypal úgyis visszaadja", mert mint látszik, azért nem mindig van ez így (és valahol ez a normális, hogy korrekt legyen, csak akkor mindig legyen korrekt). :R

Nem akarok vitát indítani, meg semmi ilyesmit...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#120841) Degeczi válasza izisz (#120839) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Így van, a a Gearbest a felét akarta a fiamnak is visszatéríteni egy eltűnt (az országba be sem érkezett!) telefon után, csak Trustpilot-on írt beszámoló után voltak hajlandóak a teljes árat visszautalni

(#120842) nagyra


nagyra
tag

Tegnapelőtt este (!) rendeltem kuponnal a Geekbuying olasz raktárából egy Tronsmart Element Mega bluetooth-os hangszórót, most jött meg DHL-lel!!! :D

Hangereje nagyon bika (ha két hangszórót veszel, akkor össze is lehet kapcsolni őket - TWS), hangminősége is nagyon rendben van (ebben az árkategóriában).

[Italy Stock]Tronsmart Element Mega Bluetooth Speaker
Kupon: BDZKCNHC
Ár: $42.99+5.67$ DHL szállítás, Olaszországból

Ami kisebb, mint nagyobb, az egyenlő!!! :D

(#120843) DeFranco válasza retesz147 (#120840) üzenetére


DeFranco
nagyúr

alapvetően egyetértünk, pár észrevétel:

Oké, hogy amíg nem érkezik meg, az az Ő tulajdona

miért? hol van ez leírva? ez nem törvényszerű, sőt...

Az meg hogy köztudott, hogy pl valaki lop, arra azért a PP nem alapozhat, ilyen nincs. Kötelessége eljárni korrekten, akár ki lop,csal, hazudik.

Korrekten igen, kedvezően nem. A korrekt a 50-50. Az, hogy jellemzően a vevő javára dönt, az kedvező.

Csak arra akartam felhívni a figyelmet kicsit, hogy ne ajánlgassuk ész-észnélkül, hogy "áááhh, majd Paypal úgyis visszaadja", mert mint látszik, azért nem mindig van ez így

Tök jogos, annyi, hogy azért minden hsz mögé két bekezdéses disclaimert fűzni nem szerencsés (erre ott a topicösszefoglaló egyébként) el kellene érni, hogy kb. ugyanazt értsük a dolgok alatt józan paraszti ész alapon, tehát ha valaki azt írja, hogy "max segít a paypal" vagy "max visszaadja a paypal" akkor az legyen világos annak is aki mondja, meg annak is aki olvassa, hogy ez max. valószínűleg van így de biztosan nem.

(#120844) Donki Hóte válasza DeFranco (#120843) üzenetére


Donki Hóte
veterán

miért? hol van ez leírva? ez nem törvényszerű, sőt...

Bizony, ez így törvényszerű :R

Hol van leírva: Postatörvény, 41. § (5) bekezdés.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#120845) DeFranco válasza Donki Hóte (#120844) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nincs nálam alkalmas facepalm most erre, légy szíves fuss neki majd még egyszer az alanynak meg az állítmánynak, aztán még egyszer amíg össze nem rakod a helyes tagmondatot, jó?

(#120846) kokuszdio01


kokuszdio01
csendes tag

Sziasztok!
Régóta követem a topikot, főleg csak olvasgatom.
(ezúton is köszönöm szépen a sok-sok kupont)
Én is rendeltem a bul07 által linkelt Power Bankból. Meg is érkezett 2 napja. Csináltam is egy gyors tesztet, 4 töltöttséget jelző ledből 3 világított így hát fel is tettem tölteni mindent, amit csak találtam itthon. Utolsó led villogásánál kezdtem el feltölteni egy 5 portos Bliztwolf töltővel. 1,1 A töltés mellet kb. este 9-től ma délig töltötte fel. Valamennyi ampert biztos, hogy ki lehettet volna szedni belőle, de így is belepréselődött 17817 mAh. Egész korrekt főleg az árához képest.
Képekben:

[ Szerkesztve ]

(#120847) DeFranco válasza kokuszdio01 (#120846) üzenetére


DeFranco
nagyúr

menő az egérpad/alátét

(#120848) kokuszdio01 válasza DeFranco (#120847) üzenetére


kokuszdio01
csendes tag

Köszi, majd másfél éves, kapott már hideget-meleget. :)
Egyébként ebayes.

[ Szerkesztve ]

(#120849) Donki Hóte válasza DeFranco (#120845) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nálam sincs alkalmas facepalm, de nem tudok nekifutni az alanynak, meg az állítmánynak, mert azok csak értelmes magyar mondatokban vannak, azok meg nagybetűvel kezdődnek :R

Nos, a te mondataid nem ilyenek :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#120850) DeFranco válasza Donki Hóte (#120849) üzenetére


DeFranco
nagyúr
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.