Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#119451) cidalain válasza Piedon (#119448) üzenetére


cidalain
veterán

Nekem nem szimpi a Rockchip 3368. Oke hogy 8 magos, de csak 1200-on fut.
A regebbi RK3288 negymagos jobbat ment a teszteken, igaz ez 1800-on fut. Igy nezve eleg harmatos. Ha nezzuk, hogy az iPlay10 meg csak 80 dollar, es abban legalabb Mediatek van, oke az sem egy erogep, de legalabb olcsobb.
Az RK3368-ban meg jo hivoszo a 8 mag, aztan minek, ha egyszeruen gyengus.
(Egyebkent az olcso kinai tabletek nem erogepek. Ar-ertek aranyuk oke, itthon ezert 7"-os gepet adnak, viszont a problemas gari, es a nagyobb meghibasodasi esely miatt ketszer kell meggondolni. Es nem azt mondom, hogy nem lehet ezeket megvenni, de fasorban nem lesz egy Huawei T3-hoz, vagy egy Lenovo tab4-hez. Ok nagyobb lesz a kijelzofelbontas, es fele annyiba kerul. De az elvezeti erteke ezzel aranyos is lesz, az tuti. Szoval meg lehet venni, de nem ugy kell hozzaallni, hogy gombokert a vilag legjobb gepet vettem, mert csalodas lesz. Egyebkent korrektek ennyi penzert, de semmi tobb)

Update: nem mellesleg az RK3368 vs RK3288 tesztet amire hivatkozok, mar 2015-ben el tudtak vegezni, innen lehet kovetkeztetni a hardver frissessegere.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#119452) trebrona válasza Yasuo (#119449) üzenetére


trebrona
nagyúr

Másodikat használom, nagyon szeretem, kényelmesen megoldható az egykezes behelyezés és kivétel. Stabilan áll, nálam elég vastagok a lamellák, így biztosan nem sérülnek. Ahogyan múltkor már írtam, negatívumként azt tudom felhozni, hogy üresen telefon nélkül zörög rosszabb minőségű utakon.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#119453) Zeki válasza Yasuo (#119449) üzenetére


Zeki
nagyúr

Még nincs ilyenem, de itt olcsóbb az ugreen telefontartó.

(#119454) Yasuo válasza trebrona (#119452) üzenetére


Yasuo
aktív tag

Köszi!
Ez a fajta gondolom nem forgatható, igaz?

S9+

(#119455) dudi6


dudi6
senior tag

Valamelyik nap linkelte valaki, ma estétől él:
Car Suction Phone Mount Holder - BLACK
Kód: GBanniversary090
0.99 dolcsi
(én rendeltem egyet)

[ Szerkesztve ]

(#119456) trebrona válasza Yasuo (#119454) üzenetére


trebrona
nagyúr

De igen, forgatható.

Más dolog, hogy horizontálisan valószínűleg nem tart. :)
Gondolom a függőleges lamellákhoz 90 fokkal forgatva jó.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#119457) Piedon válasza cidalain (#119451) üzenetére


Piedon
tag

Mindkettőtöknek köszi a választ, akkor passzolom.

(#119458) danikem


danikem
csendes tag

Sziasztok,

Gocomma QC 3.0 Power Adapter Charger - EU PLUG BLACK

Esetleg ehhez tudtok működő kupont?
Köszönöm szépen!

(#119459) norbert1998


norbert1998
veterán

Megint vissza küldték egy rendelesem árát gb-rol. Múlt héten a dronet, most ma egy 3d puztle-ét. Mi a fene bajuk van? Azért ennyi sok rendelés után ne mondja nekem, hogy hirtelen jött 2 sorban egymás után, ami ne volt raktáron...

(#119460) -secret- válasza danikem (#119458) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nincs most rá, de 2-3 napja 2$ volt. Szerintem várj egy kicsit!

(#119461) cidalain válasza norbert1998 (#119459) üzenetére


cidalain
veterán

Nem irtak meg ticketben mi a bajuk?
Ha nem akkor te kerdezd meg toluk ticketben.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#119462) norbert1998 válasza cidalain (#119461) üzenetére


norbert1998
veterán

Az előzőnél is kérdeztem, ott azt mondták, nem verified a paypalom. Mondom évek óta használom, náluk is, gond nélkül, ebay-en még mindig működik, most akkor mi bajuk van? Erre azt mondja nem volt raktáron a cucc. Jó, gondoltam, hülyék. Erre a következő vásárlásom egyszerre ugyanazt csinálja.

(#119463) cidalain válasza norbert1998 (#119462) üzenetére


cidalain
veterán

kérdezd meg tőlük ismét.
ha megint a verify-jal van a gondjuk, kérdezd meg hogy ezügyben mit tegyél nekik, mert rendelnél, de nem hagyják.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#119464) Breki válasza ZsoltG60 (#119445) üzenetére


Breki
veterán

Lehet korán van még, de ez nem csak Accessories Packs tablet nélkül?

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#119465) -secret- válasza Breki (#119464) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

De.

Package Contents: 1 x Back Case, 1 x Screen Film, 1 x Cleaning Cloth

Meg amúgy 23.95$ az ára.

Ja, hogy az ajándék mellé.

[ Szerkesztve ]

(#119466) FingR86


FingR86
őstag

tud rá vki vmi jóféle olcsósító kódot?

Xiaomi Light Weight Sneakers with Intelligent Chip

rendesen megtetszett ebből a szögből: [link]

[ Szerkesztve ]

(#119467) atee_13


atee_13
őstag

Xiaomi napszemüveget vett már valaki? Érdemes lehet rajta elgondolkozni?

(#119468) Doki16


Doki16
addikt

Valaki rendelt már aliról a Volkswagen kocsijaihoz való VCDS diagnosztikai eszközt? Csak azért kérdem, mert nem tudom mennyire kell tartani a vámon attól, hogy megfogják. Alig 15-20 dollár a cucc, tehát az értéke miatt nem fogják meg csak a diagnosztika mivolta miatt lehetséges :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#119469) kigyi_23 válasza FingR86 (#119466) üzenetére


kigyi_23
addikt

Nekem már van belőle egy példányom 35-37 dolcsi körül volt szállítással, ha jól emlékszem.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#119470) FingR86 válasza kigyi_23 (#119469) üzenetére


FingR86
őstag

pontozva (16$) meg wallet-ből (5$) kilőve egy kis $-t olyan 33$-ig tudnám letornázni, de jobban esne ha nem így kellene :D

[ Szerkesztve ]

(#119471) kigyi_23 válasza FingR86 (#119470) üzenetére


kigyi_23
addikt

Legalább fogynának a hasznontalan pontok :D Nekem kuponos volt kb 1 hónapja jött február 6 körül rendeltem. Elsőre kényelmesnek tűnt azóta a szekrényben parkol várja a jó időt. Könnyű/vékony cipő a chip-et még nem aktiváltam ne merüljön az elem :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#119472) FingR86 válasza kigyi_23 (#119471) üzenetére


FingR86
őstag

kérdés.
amikor volt mi band 2-m és érkezett amazfit bip, a kettőt nem engedte egyszerre használni, mert hogy 2 aktivitásmérő párhuzamosan.
na és ez működik párhuzamosan band 2-vel?

(#119473) kigyi_23 válasza FingR86 (#119472) üzenetére


kigyi_23
addikt

Nem tudom mint írtam a chip dobozában pihen nincs aktiválva.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#119474) tboy93


tboy93
nagyúr

Sziasztok!

Érdekes esetbe futotttam. Rendeltem ali-ról egy mütyűrt, jó rég, nem jött még meg. Pár napja kaptam egy emailt az ali-tól, hogy igazoljam vissza hogy megérkezett, mert szerintük én azt átvettem már. Mondom WTF. Felmentem a weboldalra, látom van tracking, a 17track-net szerint:

2018-03-22 09:18 Délegyháza posta, Delivery registered

Na ez korrekt, mert én Budapestre rendeltem fater cégéhez és ott biza nem lett átvéve :U

Na ilyenkor mit lehet tenni?

(#119475) sambenez válasza tboy93 (#119474) üzenetére


sambenez
addikt

A Délegyháza teljesen ismeretlen számodra? Ha igen keresd meg a postát, és kérdezd meg hol a csomagod?

(#119476) Druss válasza FingR86 (#119472) üzenetére


Druss
aktív tag

Működik párhuzamosan a cipő és a band 2 a mifitben. Pár napja használom együtt őket.

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#119477) tboy93 válasza sambenez (#119475) üzenetére


tboy93
nagyúr

Soha semmit nem rendeltem oda, nem is jartam ott soha :(

(#119478) nagyra válasza tboy93 (#119474) üzenetére


nagyra
tag

Egyszer velem is történt ilyen Ali-n... Az ország másik végén volt átvéve a nyomkövetési szám szerint. Írtam az eladónak, hogy pajtás, vagy rossz helyre küldted, vagy rossz a nyomkövetési szám. "Természetesen" nem válaszolt semmit. Nyitottam dispute-t, leírtam korrekten, hogy nem kaptam meg a cuccot, ahová megérkezett, az a város meg a közelemben sincs. Sajnos az Ali NEM adott nekem igazat!

Végső ötletként Ali chat-en elmondtam a bánatomat egy ügyfélszolgálatosnak, aki mondta, hogy mivel sok pozitív értékelésem van (platinum member? vagy ilyesmi szint) ezért visszakapom a pénzemet.

Ami kisebb, mint nagyobb, az egyenlő!!! :D

(#119479) Saccco válasza tboy93 (#119474) üzenetére


Saccco
nagyúr

Fake tracking.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#119480) tboy93


tboy93
nagyúr

Köszi. Nyitottam egy dispute-ot, lesz ami lesz. Tele van a net hasonló ali-s esetekkel amúgy. 150Ft-os cuccról van szó egyébként, szóval nagyot nem bukok, csak bosszantó.

(#119481) Timyyy


Timyyy
őstag

Kicsit túltolták a csomagolást GBn :Y :DDD

(#119482) szabi__memo válasza Timyyy (#119481) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ha felgyullad akkor legyen mi táplálja a tüzet és biztosan leégjen minden

[ Szerkesztve ]

(#119483) -secret- válasza Timyyy (#119481) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Lehet másnak meg a 150$-os telefonját meg csak egy sima bubis borítékba küldik ki. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#119484) Silent77 válasza -secret- (#119483) üzenetére


Silent77
veterán

nem lehet, biztos. sőt sima nejlonba. :DDD
A 8db akkum akkora dobozba jött, hogy el sem tudtam képzelni mi lehet az. :D

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#119485) Siriusb válasza Silent77 (#119484) üzenetére


Siriusb
veterán

Nálam powerbanknál volt ez a helyzet, nem akartam elhinni, hogy egy téglaméretű dobozban van. Azt a böhöm nagy figyelmeztető matricát valamire fel kell ragasztani. :DD

(#119486) FingR86 válasza szabi__memo (#119482) üzenetére


FingR86
őstag

hát sztem pont a kigyulladást akadályozzák ezzel.
sztem akksinál a legfontosabb, hogy ne érje fizikai behatás, nyomódás, horpadás.
ha a telód vagy más értékes dolgod behorpad rakodás közben kit érdekel, de ha egy akksi megsérül és kigyullad menet közben, na az szopóka...

[ Szerkesztve ]

(#119487) ANOka


ANOka
őstag

Ma megérkezett egy Tecknet Alpha M006 típusú egér.
Az előző Tecknet M011-től egy lépcsőfok felfele a minőségi létrán. Azt kell mondanom, hogy ez már majdnem Logitech.

(#119488) szokeherceg válasza Doki16 (#119468) üzenetére


szokeherceg
tag

Én ilyen diagot rendeltem, gond nélkül megjött.

Kétfajta motoros van: aki már esett, és aki esni fog...

(#119489) Zoli-bácsi válasza szokeherceg (#119488) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Lehet nem pont ez, de az ilyen diagokkal csak óvatosan, van akinek sokba fájt a jogdíjas permulatság.

[ Szerkesztve ]

(#119490) FingR86


FingR86
őstag

xiaomi helyett

Utorch 6 LEDs Motion Sensor Night Light - WARM LIGHT WHITE
Email Only Price $4.99

nem tűnik gyengének

(#119491) Doki16 válasza szokeherceg (#119488) üzenetére


Doki16
addikt

Ez melyik kocsihoz való? A delphi az mondjuk valódi márka, nem valaminek a másolata. Valószínűleg ezért nem lehetett gond.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#119492) retesz147 válasza ANOka (#119487) üzenetére


retesz147
addikt

Ezt én is alátámasztom! A Tecknet Alpha M006 egér nagyon szuper, kb 1 hónapja használom, isteni, ennyiért meg több mint BB!

Xiaomi 13 eu dev...

(#119493) Attix70 válasza szokeherceg (#119488) üzenetére


Attix70
aktív tag

Szerencséd volt, hogy nem fogták meg mert erre buknak. Nem merek rendelni ilyen cuccot :(

(#119491) Doki16 , ez mind OK., csak ez nem eredeti!

[ Szerkesztve ]

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

(#119494) Samus


Samus
addikt

Megjöttek a LiitoKala Li26 cellák. Nagyon jó minőségűek, QR kód van a cellákon. A saját dobozát (amin volt Lithium cellás figyelmeztetés) becsomagolták a szokásos bubis zacsiba, azt egy nagyobb kartonba rakták, ami A5 méretű figyelmeztetést kapott egy matrica személyében. Befér a Bourit RJ-02 fejlámpába. A másik három akkus csavarozóba kerül, ha megjön az elektronika is.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#119495) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Gearbest Easter Game (Napi 1 tojás üthető.)

(#119496) vittorio7 válasza Silent77 (#119484) üzenetére


vittorio7
őstag

Valóban sima nejlonban küldték a telefont. :DDD
Még buborék sem volt...

(#119497) 206 cc válasza Samus (#119494) üzenetére


206 cc
senior tag

Szia!
Bocs,de én úgy emlékszem ezek a Liitokala akkuk samsung icr 18650jm tipusú aksik amik talam 5A terhelest viselnek el folyamatosan és csúcsban talán 8A-t!!! Na most igaz nem tudom milyen akkus fúrót akarsz felújítani,de azok fúrás induláskor vagy ha kicsit jobban izzasztod akkor simán felvesznek 8-10 de akár 12A is!!! Nem szeretnéd ugye ha a kezedbe robbanna a fúró a túlterhelestől??!!
Nézz utána az aksiknak èn inkább [ilyet ajánlanek szerszámokba!!!

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#119498) FingR86 válasza Samus (#119494) üzenetére


FingR86
őstag

ettől olcsóbb és jobb sztem ez:
LiitoKala Lii - 32A 18650 Li-ion Rechargeable Battery - 4PCS BLACK
3.7V 3200mAh for LG MH1

és ezek a cellák ezt tudják:
Max. continuous discharge current: 10A
LG Chem 18650 MH1

[ Szerkesztve ]

(#119499) Samus válasza 206 cc (#119497) üzenetére


Samus
addikt

Bakker, jó, hogy szólsz... Nem is néztem. Mindegy, jó lesz más projektbe. Asztali lámpát is kell felújítani. Egyébként Tesco-s fúró, csavarozó (abból is 9.6 voltos), rákötöm akkura, és megmérem mennyi a maximum.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#119500) maestro87


maestro87
őstag

DIHE Plastic Egg Yolk Egg White Separator Filter

Ár: 0,1$
Kupon: DPEY55
#Rosegal

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.