Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#120251) fujifilm1 válasza bertokl (#120181) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Köszi hogy írtad megrendeltem a Honor AM61 fülest a fastechrol. Miezu ep51 van most, minőségre nagyon jó, csak Nem szeretem a formája miatt....

(#120252) Met válasza DeFranco (#120243) üzenetére


Met
nagyúr

Nem nőtted még ki a pelenkát? Vagy már újra kell? ;]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#120253) Samus


Samus
addikt

Feladták a nagyon olcsó zacsihegesztő kütyüket. Négyet rendeltem (151 pénz volt összesen), és elvileg rendes nyomkövetést kaptam (RB26309xxxxCN). Gyanús, de kíváncsi leszek ideér-e. Még kedves üzenetet is küldött, hogy akár 50 nap is lehet a szállítás, meg a szokásos sablon.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#120254) anadroid válasza Samus (#120253) üzenetére


anadroid
senior tag

A feladástól még messze van, csak kikérték a nyomkövetési számot. Nekem is jön(ne) 6.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#120255) Samus válasza anadroid (#120254) üzenetére


Samus
addikt

Jogos. Azért kezd egyre furább lenni. Ilyen számot eddig hét dollár alatt nem kaptam. Mostanában az UC kezdetű a menő az olcsó cuccoknál.Ami ugye a repülőig szól.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#120256) vacs válasza bul07 (#120121) üzenetére


vacs
veterán

Köszi a Rosegal törülköző kódot! :R

Megint van $5-os kuponom és "úton" van már a következő is, de semmi hasznos cucc nincs ezen a kaki oldalon ... (bár köszi a múltkori ajánlókat)

(^)(>.<)(^)

(#120257) betyarr


betyarr
veterán

sajnos ezt írta az ebayes eladó a kérdésemre.nem tudom,így mennyire van esélyem megúszni a tréfát :O

Dear Seller,

is it possible to write a lower price on the package?
Thanks!
xxx

Hello,

Unfortunately, we have been experiencing many problems with customs recently.
We are no longer able to mark down the value on the customs form. We apologize
for the inconvenience.

Best Regards,
Outfitter Country

(#120258) sambenez válasza betyarr (#120257) üzenetére


sambenez
addikt

Nem a csomagra írt ár alapján vámolnak.
Az esélyeid szemernyit sem változnak így sem.

(#120259) w.miki


w.miki
veterán

MIXZA Memory Card 32GB U1
US $7.59

Zanflare QP6012SA Infrared Motion Sensor Light Bulb
Kupon: GB11ZF
Akciós ár: 5,99 $ (régi ár: 9,99 $)

Zanflare Portable Outdoor Smart Speaker Light
Kupon: OSMART
Akciós ár: 18,99 $ (régi ár: 26,99 $)

Xiaomi 5 in 1 Smart Home Security Kit - WHITE
Kupon: GBanniversary228
Akciós ár: 69,99 $ (régi ár: 108,40 $)

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#120260) martillo válasza DeFranco (#120243) üzenetére


martillo
tag

Nem direktben valasz, altalanos, akinek inge, nem inge...
Mar annyiszor megbantam, hogy leirtam ide a velemenyem valamirol, mert mindig van egy re-kontras...
Bar eddig sem irtam, hogy ez lenne a legjobb ejszakai feny, de akkor most tamogatolag kijelentem, hogy a legjobb a solampa, mint megtudtuk, aztan az ejszakai fenyek 1$-ert es marad ez a tularazott valami, ami nalunk tokeletesen megfelel.
Koszonom, ha valaki a mondandomat talalta meg a hozzaszlasomban.

(#120261) zoltan6 válasza vacs (#120256) üzenetére


zoltan6
őstag

Ez nem törölköző,hanem mikrószálas törlőrongy,de ennyiért mondjuk behúztam én is.

(#120262) DeFranco válasza martillo (#120260) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem tudom feltűnt-e hogy miután tisztáztuk a helyzetet, támogatólag, "melléd" írtam és nem ellened.

(#120263) huniross válasza FingR86 (#120226) üzenetére


huniross
tag

Valaki keresett múltkor kocogáshoz fülest, szerintem ez hibátlan. Az árához képest bitang jól szól és kényelmes. Egy hónapja használom, eddig nagyon bevált.

(#120264) Laza... válasza martillo (#120260) üzenetére


Laza...
addikt

Ne búsúlj, nekem pont jól jött, mert több mint egy irányfény, és nem vakít. Perpill még a jupiszi Horizonbox ledje váltja ki ezt a funkciót :DDD Koromsötétben teljesen jól világít.

Never give up!

(#120265) Sanyesz. válasza FingR86 (#120226) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Akkor ugyanabban a konténerben érkezett az én Liitokala töltőm is, szintén ma jött meg és január 27-i rendelés.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#120266) JóGéza válasza Sanyesz. (#120265) üzenetére


JóGéza
aktív tag

Szia! Belga posta volt? Van egy rendelésem Gearbestről azzal, január végéről.

(#120267) Sanyesz. válasza JóGéza (#120266) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Nem. TN sem volt hozzá. Elég kalandos utat járhatott be.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#120268) petipetya


petipetya
nagyúr

Megjött a 20/20 márkájú napszemüveg, és a korábbiakkal ellentétben ez sem jó átlagos fejre. Olyannak mondanám a sajátomat, mint ami a képen látható, kivéve hogy nem ilyen ratyi. De valahogy ezt is szélesnek látom magamon. Nemzetközi regisztráltként jött meg 19 nap alatt. Hétvégén még keresgélek megfelelőt, ez pedig megy a levesbe.

A csomag tartalma előtt le a kalappal: igényes tok, kendő, kártya és matricák:

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#120269) petipetya


petipetya
nagyúr

Megjött egy Mark Ryden márkájú (?) tárca is, amit kíváncsiságból rendeltem, mivel a hivatalos weblapján jóval drágább. Roppant igényes anyagból van kívül-belül egyaránt, ami valami textil-nylon keveréknek tűnik. Nagyon jó a fogása, rengeteg hely van benne és a dizájn meg az összevarrás minősége megér egy köszönetet.

A képpel ellentétben a feketét vettem (ami egyébként sötétszürke), ahogy a napszemüvegből is:

Hordani nem fogom, mivel a kíváncsiság hajtott, emellett már a németeknél jár a szerelem első látásra tárcám, a barna színű, bőrből készült minimalista UNDIVIDED Wallet.

"nincs rá lezsóidő"

(#120270) Zeki válasza betyarr (#120257) üzenetére


Zeki
nagyúr

A vámosokat nem érdekli mi van a csomagra írva. Átvilágítják úgyis, és ha gyanús nekik hogy vámolhatós, kiszedik. Ekkor bekérik tőled a VÁSÁRLÁSI bizonylatot. Vagy paypal screenshot, vagy banki fizetés screenshot.

(#120271) betyarr válasza sambenez (#120258) üzenetére


betyarr
veterán

és Zeki: köszi mindkettőtöknek.már régen rendeltem nagyobb összegért... :K

(#120272) weiss


weiss
addikt

ZT102 vagy klónjai kuponnal nem találkozott mostanában senki?

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#120273) bertokl válasza weiss (#120272) üzenetére


bertokl
tag

Appból pontozva $9.95.

(#120274) Exian válasza petipetya (#120269) üzenetére


Exian
őstag

Ez tetszik. De a bőr jobb lesz. Én egy ~30 ezres full igazi bőr tárcát hordok immáron 18 éve. Kutya baja, a bőr az tényleg bőr, mondjuk a gyártás minősége sem mindegy. 2000-ben kaptam, aztán a vicc az volt, hogy pár évre rá 2 évet le is húztam annál a nemzetközi cégnél, ahol gyártottuk ezeket a tárcákat. , ráadásul kőkeményen a gyártásban (szabászaton). Néhány holmit tudtam venni, amit csináltunk, minden hibátlan mai napig. Azt keresem évek óta, hogy manapság mely' márka készít legalább ilyen minőséget, kicsit ember közelibb árfekvésben. Ötlet, tipp bárkitől?

(#120275) weiss válasza bertokl (#120273) üzenetére


weiss
addikt

Kösz, nem is gondoltam, hogy appban más árak vannak.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#120276) anorche1 válasza bertokl (#120249) üzenetére


anorche1
őstag

Koszi, berendelve, majd ha megjott hozol kepeket :)

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#120277) petipetya válasza Exian (#120274) üzenetére


petipetya
nagyúr

"Azt keresem évek óta, hogy manapság mely' márka készít legalább ilyen minőséget, kicsit ember közelibb árfekvésben. Ötlet, tipp bárkitől?"

Engem is érdekelne, mert csak úgy találtam ilyen cuccokat, hogy a már sikeres kickstarter kampányokra kerestem rá. Másik kedvencem a SERMAN BRANDS 5.0 tárca, de ezeken kívül minden más termék is érdekel, amely tartós, praktikus és jól néz ki.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#120278) szabifotos válasza w.miki (#120259) üzenetére


szabifotos
senior tag

Az alis MIXZA store-ból tuti eredeti, és működnek a kártyák? Egyszer mintha valami kommentben olvastam volna, hogy az aliról rendelte valaki és sz@r volt.

(#120279) pulutodurumo válasza szabifotos (#120278) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Egyszer vettem itthon boltból memóriakártyát, és szar volt.

Komolyra fordítva. Asszonynak mixza van a telefonjában, és működik. A sebesség is rendben, tudja a class 10-et.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#120280) meridaharcos


meridaharcos
senior tag

Halihó!

Talpbetétet keresnék, rendelt esetleg valaki ?
Ez már talán az a téma, amit inkább itthon vennétek ?

Köszönöm előre is !

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#120281) gagyilovag válasza meridaharcos (#120280) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Én rendeltem már párat!
Árban jobb mint itthon(kb fele)
Minőség rendben van:
[link]

[link]

(#120282) Zeki válasza gagyilovag (#120281) üzenetére


Zeki
nagyúr

Size M,L. ? Fura.

(#120283) Saccco válasza meridaharcos (#120280) üzenetére


Saccco
nagyúr

Batz egyedi. :K
Névre szóló, tökéletesen passzol. Nem olcsó, bár minden relatív, kb. 10eft/pár. Annyit tudok benne sétálni, amit korábban csak a Joya cipőben tudtam, pedig az négyszer annyiba kerül.
Korábban használtam a 915 anatomic gold modellt, az is nagyon jó cucc.

Ráadásul magyar. :K

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#120284) citkar válasza petipetya (#120269) üzenetére


citkar
addikt

Aprónak hol van helye a tárcában?

(#120285) gagyilovag válasza Zeki (#120282) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Mi a fura? :F
L-42-45
be van jelölve,a felesleget az orr felől ollóval eltávolítod.

(#120286) -secret- válasza citkar (#120284) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Sehol.

(#120287) meridaharcos válasza gagyilovag (#120281) üzenetére


meridaharcos
senior tag

Köszönöm, nézem.

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#120288) Vigyorka


Vigyorka
senior tag

Sziasztok!
Broadlink RM Pro + keresek... :F
Jó ötlettel segíthetnétek! :R
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Vigyorka

(#120289) bertokl válasza Vigyorka (#120288) üzenetére


bertokl
tag

(#120290) tlala válasza petipetya (#120268) üzenetére


tlala
addikt

Irigylem a problémádat - nekem a legtöbb ázsiai napszemüveg kicsi a nagy fejemre. :)
Azzal szoktam vigasztalni magam, hogy a kis kínaiakra készül.
Viszont lefele irányban szerencséd van, a méretezésük elég széles skálán mozog. Azt javaslom, hogy válassz ki itthon egy olyan modellt de főleg méretet, amelyik tetszik, és olyan méretet keresgélj, főleg a lencse és a keret szélesség vonatkozásában.
A színes modellek optikailag nagyobbnak is látszanak amúgy, a fekete viszont kicsinyít.

(#120291) Pubi78


Pubi78
csendes tag

Sziasztok. Segítsetek egy kicsit légyszíves. Van a szobában egy digi box és egy nem Okos TV.Tudom ezek közül valamelyikkel irányítani mindkettőt?Persze telefonnal.
[link]
Vagy ezzel?
[link]
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#120292) kenand válasza w.miki (#120259) üzenetére


kenand
veterán

Xiaomi 5 in 1 melyik változat?
Domoticz a ver 2-vel kompatibilis azért lenne jó tudni...

(talán azt írja hogy ver 2)

[ Szerkesztve ]

(#120293) tillatrilla


tillatrilla
senior tag

Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni. Fél éve GB-zem,eddig 3 terméket vettem,ami rendben ide ért.Páromnak egy Mgcool2 smart bandet,egy villany borotvát,és most ért ide nekem a Mgcool3 smart band. Az a bajom,hogy az istenért sem akar párosodni,szinkronizálni egy telefonnal sem a Mgcool3.
A nejem band2-ével elsőre sikerült,és hónapok óta stabilan működik. Sem a könyvéből scannelt appal,sem másikkal nem működik.A Bt bekapcsolva,de egyik teló listájában sem látható a band3.Újraindítás milliószor meg volt már. Kinek kell,és hogyan jeleznem a GB-n,hogy nem működik,ha megszakadok sem... Köszi előre is az infót!

Üdv: Attila

(#120294) anonymus89


anonymus89
addikt

ZANMAX 3201 27 in 1 Bike Mechanic Repair Tools Kit - SILVER AND BLACK

Pontozva 5.91$-ra csökkenthető olcsóbb mint anno kuponnal

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#120295) Donki Hóte válasza szabifotos (#120278) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Vettem aliról mixza kártyát, tökéletesen működik.

Azt azért tudni kell, hogy az ali olyan, mint az ebay, egyedi eladók adják el a termékeiket. A Gearbest, Banggood, stb. viszont egy webshop, ott az eladó mindig a gearbest, vagy a banggood...

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#120296) oszy válasza Pubi78 (#120291) üzenetére


oszy
veterán

Nekem volt ilyen. Azzal még a klímát is tudtam távolról vezérelni. A második egy picit jobb eszköz.

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#120297) SZIGMA


SZIGMA
aktív tag

Sziasztok!

Valaki nem tud jól bevált UK-EU átalakítót,ami nem életveszélyes, mint az a repi cucc volt?
UK konnektorba kellene EU töltőt csatlakoztatni, nem fordítva.

Előre is köszönöm!

Ez egy fórum.Segítség,kritika,trollok, minden előfordulhat.Fogadd el, ez ilyen!

(#120298) anorche1


anorche1
őstag

Van ajanlott lightning kabel, aminek a lightning vege olyan vekony, mint a gyari apple?
Redneltem egy tokot a telomhoz, es ebben a tokban a ugreen kabelemmel nem tudom tolteni :(

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#120300) fateless válasza anonymus89 (#120294) üzenetére


fateless
veterán

A nagy kérdés, hogy milyen a minősége?
Járunk biciklizni, már több hasonló készletet vettem, de valahogy eddig egyik sem vált be igazán, ha szerelni is kellett. Mindig vittem magammal rendes szerszámot is, hogy ha kipróbálom a multit, de nem válik be, akkor ne maradjak hoppon, és többnyire kellett is, mert vagy nem volt elég erőkar, vagy tönkrement a fej vagy hasonló örömszerző élmények vártak. (Ha egyedül megyek tekerni, akkor jó egy ilyen, de csapattal már nem elég)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.